Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 15. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Travaglia (It.)
Fritz (USA)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Rubljov (9-Rus.)
Bagnis (Arg.)
6:4, 6:4
konec
Millman (Austr.)
J. Sousa (Portug.)
7:5, 7:6 (7:2)
konec
Coria (Arg.)
Struff (Něm.)
6:1, 7:6 (7:5)
konec
Shapovalov (12-Kan.)
Pella (Arg.)
6:2, 6:3
konec
Koepfer (Něm.)
De Minaur (Austr.)
3:6, 6:3, 7:6 (8:6)
konec
Martínez (Šp.)
Querrey (USA)
6:3, 7:6 (7:3)
konec
Lajovič (Srb.)
Davidovich (Šp.)
6:4, 6:4
konec
Caruso (It.)
Sandgren (USA)
3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Nišioka (Jap.)
Kecmanovič (Srb.)
6:4, 6:1
konec
Cecchinato (It.)
Edmund (Brit.)
3:6, 7:6 (9:7), 6:2
konec
Raonic (Kan.)
Mannarino (Fr.)
7:6 (7:3), 7:2
konec
Musetti (It.)
Wawrinka (Švýc.)
6:0, 7:6 (7:2)

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rusová (Niz.)
Šwiateková (Pol.)
7:6 (7:5), 6:3
konec
Beguová (Rum.)
Cocciarettová (It.)
6:2, 6:2
konec
Hercogová (Slovin.)
Juvanová (Slovin.)
4:6, 6:4, 6:1
konec
Kontaveitová (14-Est.)
Garciaová (Fr.)
6:3, 7:6 (7:1)
konec
Putincevová (Kaz.)
Petersonová (Švéd.)
6:2, 6:4
konec
Gauffová (USA)
Džabúrová (Tun.)
6:4, 6:3
konec
Kuzněcovová (Rus.)
Peraová (USA)
3:6, 7:6 (7:3), 6:3
konec
Kasatkinová (Rus.)
Zvonarevová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Stephensová (USA)
6:3, 6:3

Řím (It.) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Siniaková, Kuděrmětovová (6-ČR/Rus.)
Christianová, Olmosová (USA/Mex.)
6:2, 6:3
konec
Katová, Santamariaová (Jap./USA)
Voráčová, Doiová (ČR/Jap.)
6:4, 3:6, 10:6

BELLINZONA - mítink

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr -0,2 m/s): 1. Simbine (JAR) 10,02, 400 m: 1. Van Niekerk (JAR) 45,58, 1500 m: 1. Girma (Et.) 3:35,67, 110 m př.: 1. Mallet (USA) 13,34, 400 m př.: 1. Vaillant (Fr.) 49,22, dálka: 1. Pulli (Fin.) 808.

Ženy - 100 m (-0,5 m/s): 1. Del Ponteová (Švýc.) 11,18, 200 m (+0,3 m/s): 1. Klaverová (Niz.) 22,96, 800 m: 1. Hynneová (Nor.) 1:58,10, 100 m př. (0 m/s): 1. Visserová 12,79, 400 m př.: 1. Bolová (obě Niz.) 54,33, tyč: 1. Meijerová (Švýc.) 470.

Záhřeb (Chorv.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +1,2 m/s): 1. Rodgers (USA) 10,16, 400 m: 1. Janežič (Slovin.) 45,93, 800 m: 1. Rowden (Brit.) 1:44,09, 1500 m: 1. McSweyn (Austr.) 3:32,17, 110 m př. (0 m/s): 1. Belocian (Fr.) 13,32, ...4. Svoboda (ČR) 13,72, disk: 1. Stahl (Švéd.) 68,87.

Ženy - 100 m (-0,2 m/s): 1. Whiteová (USA) 11,44, 400 m: 1. Kaczmareková (Pol.) 54,78, 800 m: 1. Powerová (Ir.) 2:02,08, 100 m př. (-0,1 m/s): 1. Chadwicková (USA) 13,01, výška: 1. Levčenková (Ukr.) 193, dálka: 1. Sagniaová (Švéd.) 692, disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 64,57.

Jurmala (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy
Skupina B:

Kubíčková, Kvapilová (18-ČR) - Birlovová, Ukolovová (15-Rus.) 2:0 (12, 23)
Kozuchová, Ludwigová (2-Něm.) - Ozolinová, Skrastinová (31-Lot.) 2:0 (7, 16).

Skupina F:
Menegattiová, Orsiová (11-It.) - Jupiterová, Chamereauová (22-Fr.) 2:0 (18, 23)
Hermannová, Nausch Sluková (6-ČR) - Namikeová, Brailková (27-Lot.) 2:0 (16, 16)

Liberec - Extraliga družstev na ploché dráze

2. kolo

Přidat do mých lig

1. Markéta Praha 33+2 v dodatečné rozjížďce, 2. ZP Pardubice 33+1, 3. AK Slaný 29, 4. SC Interteam 28.

Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Praha 7, 2. Slaný 6, 3. Pardubice 5, 4. Interteam 2.

Tour de France

Přidat do mých lig

16. etapa, La Tour-du-Pin - Villard-de-Lans (164 km): 1. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe) 4:12:52, 2. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) -1:27, 3. Reichenbach (Švýc./Groupama-FDJ) -1:56, 4. Sivakov (Rus./Ineos Grenadiers) -2:34, 5. Geschke (Něm./CCC) -2:35, 6. Barguil (Fr./Arkea-Samsic) -2:37, 7. Benoot (Belg./Sunweb) -2:41, 8. Roche (Ir./Sunweb) -2:47, 9. Pacher (Fr./B&B Hotels-Vital Concept) -2:51, 10. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -2:54, ...137. Hirt (ČR/CCC) -27:27, 147. Kreuziger (ČR/NTT) -27:49.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 70:06:47, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -40, 3. Urán (Kol./EF Pro Cycling) -1:34, 4. López (Kol./Astana) -1:45, 5. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -2:03, 6. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -2:13, 7. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -2:16, 8. Mas (Šp./Movistar) -3:15, 9. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -5:19, 10. Quintana (Kol./Arkea-Samsic) -5:43, ...80. Hirt -2:53:10, 105. Kreuziger -3:32:29.