Muži
100 m (vítr +0,4 m/s): 1. Cissé (Pobř. slon.) 10,10, 400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,08, ...5. Müller (ČR) 50,47, trojskok: 1. Taylor (USA) 17,57, tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 591, disk: 1. Gudžius (Lit.) 66,72, 2. Stahl (Švéd.) 65,89, ...8. Bárta (ČR) 60,39, oštěp: 1. Vetter (Něm.) 87,26.
Ženy
100 m (+0,1 m/s): 1. Schippersová (Niz.) 11,26, 1 500 m: 1. Muirová (Brit.) 3:57,40, ...11. Vrzalová (ČR) 4:08,39, 3 000 m př.: 1. Kiyengová (Keňa) 9:06,14, dálka: 1. Bechová-Romančuková (Ukr.) 687.
hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži
Finále:
Hellvig, Ahman (3-Švéd.) - Lorenz, Pfretzschner (6-Něm.) 2:0 (13, 17)
O 3. místo:
Dal Corso, Viscovich (4-It.) - Siapanis, Savvides (10-Kypr) 2:0 (19, 14),
...9. Šépka, Semerád; Štoček, Zavadil; Beneš, Trousil (všichni ČR).
Ženy
Finále:
Brailková, Namikeová (8-Lot.) - Stähliová, Benteleová (6-Švýc.) 2:0 (15, 17)
O 3. místo:
Rylovová, Serdijuková (13-Ukr.) - Everaertová, Bekhuisová (2-Niz.) 2:0 (18, 16)
...6. Honzovičová, Šulcová, 9. Břínková, Kinská; Svozilová, Tezzele (všechny ČR).
Finále:
Itálie - ČR 3:0 (23, 16, 18)
O 3. místo:
Polsko - Bulharsko 3:1 (21, 27, -23, 23)
Další pořadí: 5. Německo, 6. Belgie, 7. Turecko, 8. Bělorusko.
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Pořadí: 1. Hamilton (Brit./Mercedes) 17:30,074, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -4,880, 3. Albon (Thaj./Red Bull) -8,064, 4. Ricciardo (Austr./Renault) -10,417, 5. Pérez (Mex./Racing Point) -15,560, 6. Norris (Brit./McLaren) -18,883, 7. Kvjat (Rus./Alpha Tauri) -21,756, 8. Leclerc (Mon./Ferrari) -28,345, 9. Räikkönen (Fin./Alfa Romeo) -29,770, 10. Vettel (Něm./Ferrari) -29,983.
Nejrychlejší kolo: Hamilton.
Průběžné pořadí MS (po 9 ze 17 závodů): 1. Hamilton 190 b., 2. Bottas 135, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) 110, 4. Norris 65, 5. Albon 63, 6. Stroll (Kan./Racing Point) 57.
Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 325, 2. Red Bull 173, 3. McLaren 106, 4. Racing Point 92, 5. Renault 83, 6. Ferrari 66, 7. Alpha Tauri 53, 8. Alfa Romeo 4, 9. Haas 1.
Pozn.: dosažený čas vítěze odráží dobu od posledního restartu závodu; Räikkönenův čas zahrnuje pětisekundovou penalizaci.
MXGP
1. jízda: 1. Prado (Šp./KTM) 35:06,974, 2. Cairoli (It./KTM) -1,756, 3. Seewer (Švýc./Yamaha) -12,467.
2. jízda: 1. Gajser (Slovin./Honda) 35:15,947, 2. Cairoli -4,959, 3. Febvre (Fr./Kawasaki) -10,499.
GP celkově: 1. Cairoli 44, 2. Gajser 41, 3. Prado 40.
Pořadí MS (po 8 závodech): 1. Cairoli 285, 2. Gajser 278, 3. Herlings (Niz./KTM) 263.
MX2
1. jízda: 1. Geerts (Belg./Yamaha) 35:27,462, 2. Vialle (Fr./KTM) -2,931, 3. Olsen (Dán./Husqvarna) -3,502.
2. jízda: 1. Vialle 34:15,955, 2. Geerts -7,101, 3. Beaton (Austr./Husqvarna) -11,101.
GP celkově: 1. Vialle 47, 2. Geerts 47, 3. Beaton 38.
Pořadí MS (po 8 závodech): 1. Vialle 354, 2. Geerts 333, 3. Renaux (Fr./Yamaha) 259, ...32. Polák (ČR/Yamaha) 15, 35. Terešák (ČR/KTM) 8.
Moto3: 1. McPhee (Brit./Honda) 39:48,952, 2. Ogura -0,037, 3. Suzuki (oba Jap./Honda) -0,232, 4. Alcoba (Šp./Honda) -0,393, 5. Rodrigo (Arg./Honda) -0,490, 6. Arbolino (It./Honda) -0,543, ...20. Salač (ČR/Honda) -11,835.
Průběžné pořadí MS (po 7 závodech): 1. Arenas (Šp./KTM) 106, 2. Ogura 101, 3. McPhee 92, 4. Suzuki 75, 5. Arbolino 70, 6. Vietti (It./KTM) 66, ...19. Salač 12.
Moto2: 1. Marini 40:41,774, 2. Bezzecchi -0,799, 3. Bastianini (všichni It./Kalex) -0,897, 4. Vierge -2,177, 5. Fernández (oba Šp./Kalex) -8,307, 6. Lüthi (Švýc./Kalex) -9,046.
Průběžné pořadí MS (po 7 závodech): 1. Marini 112, 2. Bastianini 95, 3. Bezzecchi 85, 4. J. Martín (Šp./Kalex) 79, 5. Nagašima (Jap./Kalex) 68, 6. Lowes (Brit./Kalex) 67.
MotoGP: 1. Morbidelli (It./Yamaha) 42:02,272, 2. Bagnaia (It./Ducati) -2,217, 3. Mir (Šp./Suzuki) -2,290, 4. Rossi (It./Yamaha) -2,643, 5. Rins (Šp./Suzuki) -4,044, 6. M. Viňales (Šp./Yamaha) -5,383.
Průběžné pořadí MS (po 6 závodech): 1. Dovizioso (It./Ducati) 76, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) 70, 3. Miller (Austr./Ducati) 64, 4. Mir 60, 5. M. Viňales 58, 6. Rossi 58.
MotoE: 1. Ferrari (It.) 12:14,331, 2. Simeon (Šp.) -0,213, 3. Aegerter (Švýc.) -0,372, ...16. Kornfeil (ČR) -11,795.
Průběžné pořadí (po 3 závodech): 1. Aegerter 57, 2. Ferrari 45, 3. Torres (Šp.) 43, ...18. Kornfeil 4.
14:00 MotoGP.
cyklistikaPřidat do mých lig
174,5 km: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 4:34:13, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -5, 4. López (Kol./Astana) -8, 5. Mas (Šp./Movistar), 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma), 7. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren), 8. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) všichni -15, 9. Urán (Kol./EF Pro Cycling) -18, 10. Valverde (Šp./Movistar) -24, ...19. Hirt (ČR/CCC) -4:05, 142. Kreuziger (ČR/NTT) -37:26.
Průběžné pořadí: 1. Roglič 65:37:07, 2. Pogačar -40, 3. Urán (Kol./EF Pro Cycling) -1:34, 4. López -1:45, 5. A. Yates -2:03, 6. Porte -2:13, 7. Landa -2:16, 8. Mas -3:15, 9. Quintana (Kol./Arkea-Samsic) -5:08, 10. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -5:12, ...77. Hirt -2:42:31, 102. Kreuziger -3:21:28.
7. etapa (181 km): 1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 4:19:23, 2. Guerreiro (Portug./EF Pro Cycling), 3. Fabbro (It./Bora-hansgrohe) všichni -4, 4. Kelderman (Niz./Sunweb) -9, 5. Aranburu (Šp./Astana), 6. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) oba -10.
Průběžné pořadí: 1. S. Yates 31:56:02, 2. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -16, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -39, 4. Vlasov (Rus./Astana) -49, 5. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) -57, 6. Kelderman (Niz./Sunweb) -59.
šachyPřidat do mých lig
Konečné pořadí po 9 kolech: 1. Petrová 7 b., 2. K. Olšarová 6, 3. Sikorová 5,5.
futsalPřidat do mých lig
Par 71: 1. Coetzee (JAR) 268 (66+70+66+66), 2. Canter 270 (64+72+68+66), 3. Fleetwood (oba Angl.) 271 (68+71+68+64) a Lagergren (Švéd.) 271 (69+69+68+65), 5. Kawamura (Jap.) 273 (67+71+65+70), 6. Seb. García (Šp.) 274 (70+68+67+69) a Lemke (Švéd.) 274 (70+69+65+70).
dostihyPřidat do mých lig
Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4 200 m, čtyřletí a starší koně, dotace 360 000 korun): 1. Capivari (ž. Bartoš, tr. J. Váňa ml., stáj Scuderia Aichner SRL), 2. Dragon, 3. Anaking. Čas: 5:09,52. Výrok: jistě 3 1/2 - krk - 9.
Další dostihy:
I. Kiotari (ž. Verner) - Littledi Bareliere - Launch Zone
II. Juvana (Demo) - Dark Alighieri - Hudson Hornet
III. Saul (Velek) - Gibb’s Beach - Skyline Runner
IV. Lady Lauretta (ž. Rája) - Echo Rules - Harriet
V. Finiga (am. Grbavčicová) - Palomina - Connor
VI. Barabash (ž. Rája) - Avignon - That’s My Girl
VIII. Highbration (Laubeová) - La Sarenne - White Ghost
squashPřidat do mých lig
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Luis (Fr.) 1:52:14, 2. Vilaca (Portug.) -7, 3. Geens (Belg.) -21, 4. Murray (JAR) -41, 5. Bicsák (Maď.) -53, 6. Serrat (Šp.) -1:16, ...29. Linduška -4:22, 39. Volár -6:22, 46. Grebík -10:18, 47. Zikmund (všichni ČR) -12:30.
Ženy: 1. Duffyová (Berm.) 2:05:17, 2. Taylorová-Brownová (Brit.) -1:38, 3. Kingmaová (Niz.) -1:51, 4. Learmonthová (Brit.) -2:33, 5. Arnoldová (Braz.) -2:38, 6. Lindemannová (Něm.) -3:15, ...12. Kuříková -4:17, 25. Zimovjanová -8:12, 35. Hrušková -17:41, Frintová (všechny ČR) nedokončila.