Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 6. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mýto
České Budějovice B
0:2

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Louny
3:1
konec
Rakovník
Březová
1:1, pen. 4:2

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dvůr Králové
Letohrad
2:2, pen. 4:2
konec
Hlinsko
Kolín
0:2
konec
Poříčany
Nymburk
2:0

Divize D

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zbrojovka Brno B
Stará Říše
4:1
konec
Lanžhot
Havlíčkův Brod
3:2
konec
Žďár nad Sázavou
Hodonín
0:0
konec
Ždírec nad Doubravou
Polná
5:0

Divize E

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Nové Sady
2:0
konec
Kozlovice
Strání
2:0
konec
Přerov
Brumov
6:1

Divize F

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karviná B
Opava B
7:0
konec
Třinec B
Bohumín
0:2
konec
Bruntál
Rýmařov
1:3
konec
Polanka nad Odrou
Frýdlant nad Ostravicí
2:2

Liga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Brno
4:0

US Open - muži

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
A. Zverev (5-Něm.)
Davidovich (Šp.)
6:2, 6:2, 6:1
konec
Carreňo (20-Šp.)
Djokovič (1-Srb.)
6:5, diskvalifikace
konec
Shapovalov (12-Kan.)
Goffin (7-Belg.)
6:7 (0:7), 6:3, 6:4, 6:3
konec
Čorič (27-Vhor.)
Thompson (Austr.)
7:5, 6:1, 6:3

US Open - ženy

Osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Bradyová (28-USA)
Kerberová (17-Něm.)
6:1, 6:4
konec
Putincevová (23-Kaz.)
Martičová (8-Chorv.)
6:3, 2:6, 6:4
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Kontaveiteová (Est.)
6:3, 6:4

US Open - ženy

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Blinkovová, Kuděrmětovová (Rus.)
Peschkeová, Schuursová (4-ČR/Niz.)
6:4, 6:2

Praha - Turnaj žen Sparta Prague Open 2020

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kučová (18-SR)
Cocciarettová (2-It.)
6:4, 6:3

Ostrava - Turnaj mužů Ostrava Open 2020 by Moneta

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Karacev (Rus.)
Otte (Něm.)
6:4, 6:2

Chorzow (Pol.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Muži
400 m:
1. Zalewski (Pol.) 45,74, 800 m: 1. Cheruiyot (Keňa) 1:45,30, tyč: 1. Lisek (Pol.) 582, 2. Kendricks (USA) 572, 3. R. Lavillenie (Fr.) 562, koule: 1. Crouser (USA) 22,70, 2. Haratyk (Pol.) 21,78, 3. Fabbri (It.) 20,96, disk: 1. Stahl (Švéd.) 67,28, 2. Čeh (Slovin.) 66,16, oštěp: 1. Vetter (Něm.) 97,76, 2. Krukowski (Pol.) 84,62, kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 79,81.

Ženy
100 m (vítr -0,2 m/s):
1. Schippersová (Niz.) 11,29, ...6. Bendová (ČR) 11,62, 400 m: 1. Šwietá-Erseticová (Pol.) 51,33, 1500 m: 1. Muirová (Brit.) 3:58,24, 2. Ennaouiová (Pol.) 3:59,70, 3. Boboceaová (Rum.) 4:01,31, ...7. Vrzalová (ČR) 4:07,89, 100 m př. (-0,1 m/s): 1. Hermanová (Běl.) 12,87, koule: 1. Dongmová (Portug.) 18,33, 2. Červenková (ČR) 18,32, oštěp: 1. Andrejczyková (Pol.) 65,70, 2. Muzeová (Lot.) 63,19, kladivo: 1. Tavernierová (Fr.) 74,12.

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Clippers
Denver Nuggets
101:110
Stav série 1:1

NBA, 2. kolo play off

Východní konference - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Toronto Raptors
93:100
Stav série 2:2

Monza (It.) - Velká cena Itálie formule 1

Přidat do mých lig

1. Gasly (Fr./Alpha Tauri) 1:47:06,056, 2. Sainz (Šp./McLaren) -0,415, 3. Stroll (Kan./Racing Point) -3,358, 4. Norris (Brit./McLaren) -6,000, 5. Bottas (Fin./Mercedes) -7,108, 6. Ricciardo (Austr./Renault) -8,391, 7. Hamilton (Brit./Mercedes) -17,245, 8. Ocon (Fr./Renault) -18,691, 9. Kvjat (Rus./Alpha Tauri) -22,208, 10. Pérez (Mex./Racing Point) -23,224.

Nejrychlejší kolo: Hamilton.

Průběžné pořadí MS (po 8 ze 17 závodů): 1. Hamilton 164 b., 2. Bottas 117, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) 110, 4. Stroll 57, 5. Norris 57, 6. Albon (Thaj./Red Bull) 48.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 281, 2. Red Bull 158, 3. McLaren 98, 4. Racing Point 82, 5. Renault 71, 6. Ferrari 61, 7. Alpha Tauri 47, 8. Alfa Romeo 2, 9. Haas 1.

Estonská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 1:59:53,6, 2. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -22,2, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -26,9, 4. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -41,9, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1:18,7, 6. Suninen, Lehtinen (Fin./Ford Fiesta) -2:39,6.

Průběžné pořadí MS (po 4 ze 7 soutěží): 1. Ogier 79, 2. Evans 70, 3. Tänak 66, 4. Rovanperä 55, 5. Neuville (Belg./Hyundai i20) 42, 6. Suninen 34.

Pořadí týmů: 1. Toyota 137, 2. Hyundai 132, 3. M-Sport Ford 83.

Alcaňiz (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Redding (Brit./Ducati) 18:22,141, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -0,970, 3. Rinaldi (It./Ducati) -3,685.

Druhý závod: 1. Rea 33:20,294, 2. Rinaldi -1,244, 3. Redding -5,326.

Průběžné pořadí MS (po 5 z 8 dílů): 1. Rea 243, 2. Redding 207, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 147.

Faenza (It.) - Velká cena Itálie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

MXGP
1. jízda:
1. Herlings (Niz./KTM) 35:19,806, 2. Seewer (Švýc./Yamaha) -4,449, 3. Cairoli (It./KTM) -5,809.
2. jízda: 1. Herlings 35:18,731, 2. Seewer -1,973, 3. Cairoli -7,461.
GP celkově: 1. Herlings 50, 2. Seewer 44, 3. Cairoli 40.
Pořadí MS (po 6 závodech): 1. Herlings 263, 2. Cairoli 203, 3. Gajser (Slovin./Honda) 196.

MX2
1. jízda:
1. Geerts (Belg./Yamaha) 36:03,347, 2. Renaux (Fr./Yamaha) -7,292, 3. Boisrame (Fr./Kawasaki) -9,304, ...20. Polák (ČR/Yamaha) -1:47,008, 34. Terešák (ČR/KTM) -18 kol.
2. jízda: 1. Renaux 35:45,835, 2. Vialle (Fr./KTM) -3,359, 3. Geerts -8,329, ...32. Polák -16 kol.
GP celkově: 1. Renaux 47, 2. Geerts 45, 3. Vialle 40, ...26. Polák 1, 34. Terešák 0.
Pořadí MS (po 6 závodech): 1. Vialle 257, 2. Geerts 254, 3. Renaux 196, ...30. Polák 15, 34. Terešák 8.

Pacov - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1
1. jízda:
1. Nagl (Něm./KTM) 35:33,800, 2. Kovář -13,710, 3. Krč (oba KTM) -26,480.
2. jízda: 1. Nagl 36:23,539, 2. Krč -7,028, 3. Kovář -11,168.
Celkově: 1. Nagl 50, 2. Krč 42, 3. Kovář 42.
Průběžné pořadí MMČR (po 5 závodech): 1. Nagl 216, 2. Kovář 174, 3. Krč 158.

MX2
1. jízda:
1. Jošt (SR/KTM) 29:41,490, 2. Sukup -1,620, 3. Rathouský (oba KTM) -7,670.
2. jízda: 1. Wagenknecht (Husqvarna) 30:26,750, 2. Jošt -4,910, 3. Sukup -12,930.
Celkově: 1. Jošt 47, 2. Sukup 42, 3. Wagenknecht 39.
Průběžné pořadí MMČR (po 5 závodech): 1. Sandner (Rak./KTM) 160, 2. Jošt 153, 3. Sukup 129.

Ženy
1. jízda:
1. Kapsamerová (Rak./KTM) 20:45,346, 2. Borchersová (Něm./Suzuki) -0,825, 3. Laňková (Suzuki) -4,899.
2. jízda: 1. Vítková (Yamaha) 21:22,848, 2. Kapsamerová -7,651, 3. Borchersová -12,865.
Celkově: 1. Kapsamerová 47, 2. Vítková 43, 3. Borchersová 42.
Průběžné pořadí MMČR (po 5 závodech): 1. Vítková 225, 2. Laňková 186, 3. Kapsamerová 178.

Tour de France

Přidat do mých lig

9. etapa Pau - Laruns (153 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 3:55:17, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma), 3. Hirschi (Švýc./Sunweb), 4. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers), 5. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) všichni stejný čas, 6. Mollema (Niz./Trek-Segafredo), 7. Martin (Fr./Cofidis), 8. Bardet (Fr./AG2R La Mondiale), 9. Porte (Austr./Trek-Segafredo), 10. Urán (Kol./EF) všichni -11, ...61. Hirt (ČR/CCC) -16:22, 136. Kreuziger (ČR/NTT) -29:27.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 38:40:01, 2. Bernal -21, 3. Martin -28, 4. Bardet -30, 5. Quintana (Kol./Arkéa-Samsic), 6. Urán oba -32, 7. Pogačar -44, 8. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:02, 9. López (Kol./Astana) -1:15, 10. Landa -1:42, ...90. Hirt -1:40:53, 113. Kreuziger -2:05:16.

Extraliga

Semifinále - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Kotlářka Praha
Arrows Ostrava
– : –
konec
Draci Brno
Eagles Praha
– : –

SOTOGRANDE - turnaj Andalucía Masters série European Tour

Přidat do mých lig

Dotace 1,25 milionu eur, par 71: 1. Catlin (USA) 286 (69+70+72+75), 2. Kaymer (Něm.) 287 (72+72+69+74), 3. Rozner (Fr.) 288 (76+69+73+70), Besseling (Niz.) 288 (75+72+69+72) a Harding 288 (71+75+71+71), 6. Nienaber (oba JAR) 289 (72+70+76+71) a Migliozzi (It.) 289 (69+74+74+72).

Praha - České derby, druhý závod Klasické trojkoruny

Přidat do mých lig

České derby, rovinový dostih (2400 m, tříletí koně, 2 miliony Kč): 1. Opasan (ž. Koplík, tr. Chodúr, stáj Bormann), 2. Vivienne Wells, 3. Francimor a Troop Commander. Výrok: jistě 1/2 - 4 - současně. Čas: 2:33,36.

Další dostihy:
I. Metlakatla (Mášová) - Dodybud - Nurwela
II. Chop Chop (ž. Verner) - Orssio - Coltyn
III. Solemeena (ž. Foret) - Argema - Na Josefa
IV. Ignacius Reilly (ž. Rája) - Mr Right - Torque Power
V. Hofergirl (Musialová) - Galios - Big Ben
VI. Ramssio (ž. Janáček) - Arcturus - Zoriana
VIII. Grigri De Lancray (ž. Janáček) - Treasure Rock - Montalie De Cerisy.

Liga

Dohrávka 2. kola

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Říčany
24:36

HAMBURK - mistrovství světa

Přidat do mých lig

Smíšené štafety (4x300 m plavání, 6,3 km cyklistika, 1,7 km běh): 1. Francie (Periaultová, Bergere, Beaugrandová, Coninx) 1:18:25, 2. USA -8, 3. Británie -34, ...16. ČR (Zimovjanová, Linduška, Hrušková, Volár) -4:18.