Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 12. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Přeštice
Soběslav
4:0 (2:0)
konec
České Budějovice B
Doubravka
5:1 (3:0)
konec
Katovice
Beroun
5:1 (3:0)
konec
Klatovy
Rokycany
2:2 (0:0), pen. 4:5
konec
Mýto
Mariánské Lázně
3:3 (2:0), pen. 4:3

Divize B

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aritma Praha
Most-Souš
0:1 (0:0)
konec
Brandýs n. L.
Kladno
1:2 (0:0)
konec
Česká Lípa
Dobříš
6:2 (3:2)
konec
Neratovice-Byškovice
Rakovník
3:0 (1:0)
konec
Štětí
Ostrov
2:3 (1:1)
konec
Březová
Český Brod
0:2 (0:1)
konec
Slaný
Meteor Praha
1:0 (1:0)

Divize C

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velké Hamry
Horky nad Jizerou
4:1 (3:0)
konec
Letohrad
Kosmonosy
2:3 (2:2)
konec
Trutnov
Náchod
0:2 (0:0)

Divize D

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ždírec nad Doubravou
Břeclav
2:1 (1:0)
konec
Havlíčkův Brod
Start Brno
3:0 (2:0)
konec
Polná
Hodonín
0:9 (0:5)

Divize E

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vsetín
Přerov
4:0 (2:0)
konec
Hranice
Valašské Meziříčí
2:1 (1:1)
konec
Nové Sady
Skaštice
1:4 (0:2)
konec
Strání
Bzenec
3:0 (2:0)

Divize F

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rýmařov
Heřmanice Slezská
3:0 (1:0)
konec
Frýdlant nad Ostravicí
Nový Jičín
5:0 (2:0)

Liga žen

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Pardubice
2:1 (2:1)
konec
Plzeň
Liberec
0:2 (0:2)
konec
Slavia
Dukla Praha
7:0 (3:0)
konec
Slovácko
Sparta
1:3 (0:1)

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Ostende
0:1
konec
Lovaň
Standard Lutych
1:0
konec
FC Bruggy
Waasland-Beveren
4:1

Druhá anglická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Brentford
1:0
konec
Wycombe
Rotherham
0:1
konec
Barnsley
Luton
0:1
konec
Bournemouth
Blackburn
3:2
konec
Bristol
Coventry
2:1
konec
Cardiff
Sheffield Wednesday
0:2
konec
Derby
Reading
0:2
konec
Huddersfield
Norwich
0:1
konec
Millwall
Stoke
0:0
konec
Preston
Swansea
0:1
konec
QPR
Nottingham
2:0

Nizozemská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heerenveen
Tilburg
2:0
konec
Zwolle
Feyenoord Rotterdam
0:2
konec
Enschede
Sittard
2:0

Polská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Mielec
1:1
konec
Warta Poznaň
Gliwice
0:0
konec
Vratislav
Lech Poznaň
3:3

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Hartberg
1:1

Ruská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tambov
Ufa
2:0
konec
Jekatěrinburg
Chimki Moskva
3:1
konec
Groznyj
Soči
0:1

Skotská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Kilmarnock
1:0
konec
Glasgow Rangers
Dundee United
4:0
konec
Livingston
Hamilton
1:2
konec
Motherwell
St. Johnstone
1:0
konec
Ross County
Celtic Glasgow
0:5
konec
St. Mirren
Hibernian
0:3

Turecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Malatyaspor
3:0
konec
Sivasspor
Alanyaspor
0:2
konec
Göztepe
Denizlispor
5:1
konec
Galatasaray
Gaziantep
3:1

Istanbul (Tur.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Bouchardová (Kan.)
Badosaová (Šp.)
6:3, 6:2

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Hanfmann (Něm.)
Djere (Srb.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Kecmanovič (Srb.)
Hüsler (Švýc.)
6:2, 5:7, 6:3

Prostějov - Turnaj mužů Moneta Czech Open, challenger okruhu ATP

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Majchrzak (6-Pol.)
Andújar (1-Šp.)
6:2, 7:6 (7:5)

Kooperativa NBL mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Svitavy
Nymburk
84:107 (15:32, 40:47, 61:72)
konec
Ostrava
Hradec Králové
66:73 (12:18, 28:43, 50:55)
konec
USK Praha
Pardubice
69:99 (14:33, 32:51, 50:78)
konec
Olomoucko
Děčín
91:77 (24:22, 46:39, 67:60)

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Clippers
Denver Nuggets
105:111
Stav série 3:2

NBA, 2. kolo play off

Východní konference - 7. zápas

Přidat do mých lig
konec
Toronto Raptors
Boston Celtics
87:92
Konec série: 3:4

Gorzów (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Pořadí: 1. Lindgren (Švéd.), 2. Madsen (Dán.), 3. Doyle (Austr.), 4. Sajfutdinov (Rus.).
Průběžné pořadí MS (po 4 z 8 závodů): 1. Lindgren 66, 2. Zmarzlik 59, Janowski (oba Pol.) 57.

Misano (It.) - Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Ogura (Jap./Honda) 1:42,403, 2. Rodrigo (Arg./Honda) -0,016, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,031, ...10. Salač (ČR/Honda) -0,505.
Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:36,170, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,254, 3. Marini (It./Kalex) -0,326.
 MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:31,411, 2. Morbidelli (It./Yamaha) -0,312, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,380.
MotoE: 1. Ferrari 1:43,580, 2. Casadei (oba It.) -0,272, 3. Simeon (Belg.) -0,372, ...17. Kornfeil (ČR) -2,173.

Mugello (It.) - Kvalifikace na Velkou cenu Toskánska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:15,144, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,059, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,365, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -0,810, 5. Leclerc (Mon./Ferrari) -1,126, 6. Pérez (Mex./Racing Point) -1,167, 7. Stroll (Kan./Racing Point) -1,212, 8. Ricciardo (Austr./Renault) -1,399, 9. Sainz (Šp./McLaren) -2,726, 10. Ocon (Fr./Renault) bez času.

Rallye Vyškov, třetí díl Rallyesprint série

Přidat do mých lig

1. P. Semerád, Hovorka (Škoda Fabia R5) 34:11,0, 2. Tarabus, Trunkát (Hyundai i20 WRC) -3,2, 3. Černý, Černohorský (Volkswagen Polo Gti R5) -13,6, 4. M. Vlček, Jugasová (Hyundai i20 R5) -15,2, 5. Odložilík, Tureček (Volkswagen Polo Gti R5) -28,6, 6. Bisaha, Kiška (Hyundai i20 R5) -47,8.

Tour de France

Přidat do mých lig

194 km: 1. Andersen (Dán./Sunweb) 4:28:10, 2. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott), 3. Consonni (It./Cofidis), 4. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 5. Pedersen (Dán./Sunweb), 6. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 7. Trentin (It./CCC), 8. Naesen (Belg./AG2R La Mondiale), 9. Colbrelli (It./Bahrajn-McLaren), 10. Hirschi (Švýc./Sunweb) všichni -15, ...93. Hirt (ČR/CCC) -12:48, 146. Kreuziger (ČR/NTT) -19:48.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 61:03:00, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -44, 3. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -59, 4. Urán (Kol./EF Pro Cycling) -1:10, 5. Quintana (Kol./Arkea-Samsic) -1:12, 6. López (Kol./Astana) -1:31, 7. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:42, 8. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -1:55, 9. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -2:06, 10. Mas (Šp./Movistar) -2:54, ...92. Hirt -2:38:20, 99. Kreuziger -2:43:56.

Itálie - Etapový závod Tirreno-Adriatico (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (175 km): 1. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix) 3:59:30, 2. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Cort (Dán./EF Pro Cycling), 4. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 5. Teunissen (Niz./Jumbo-Visma), 6. Ballerini (It./Deceuninck-Quick Step) všichni stejný čas.
Průběžné pořadí: 1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 27:36:29, 2. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -16, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -39, 4. Vlasov (Rus./Astana) -49, 5. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) -54, 6. Kelderman (Niz./Sunweb) -1:00.

Extraliga

Finále - 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Draci Brno
4:6
stav série 0:2

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Sparta Praha
2:2 (0:0)

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tatra Smíchov
Přelouč
34:21 (15:7)
konec
Říčany
Sparta Praha
18:10 (12:3)
konec
Vyškov
Dragon Brno
69:14 (43:7)

Praha - Turnaj mužů okruhu PSA

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Kandra (1-Něm.)
Solnický (ČR)
3:0 (7, 3, 5)
konec
Gaultier (4-Fr.)
Rapp (Něm.)
3:0 (2, 2, 5)