Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 14. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Řím (It.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig
konec
Ruud (Nor.)
Chačanov (11-Rus.)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Dimitrov (15-Bulh.)
Mager (It.)
7:5, 6:1
konec
Krajinovič (Srb.)
Auger-Aliassime (16-Kan.)
6:4, 7:5
konec
Nišikori (Jap.)
Ramos (Šp.)
6:4, 7:6 (7:3)
konec
Sinner (It.)
Paire (Fr.)
6:2, 6:1
konec
Hurkacz (Pol.)
Evans (Brit.)
6:3, 3:6, 7:5

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (10-Kaz.)
Alexandrovová (Rus.)
6:0, 6:4
konec
Anisimovová (USA)
Vekičová (16-Chorv.)
7:6 (7:4), 7:6 (8:6)
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Čang Šuaj (Čína)
6:4, 6:7 (5:7), 6:1
konec
Mertensová (11-Belg.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:3, 6:1
konec
Bolsovová (Šp.)
Riskeová (13-USA)
5:7, 7:6 (7:4), 6:3
konec
Koviničová (Č. Hora)
Görgesová (Něm.)
6:1, 6:0
konec
Jastremská (Ukr.)
Giorgiová (It.)
7:5, 6:7 (5:7), 6:4

ZÁHŘEB, mítink Hanžekovičův memoriál

Přidat do mých lig

Muži:
Koule:
1. Crouser 22,74, 2. Kovacs (oba USA) 21,30, 3. Storl (Něm.) 21,20.

Itálie - Etapový závod Tirreno-Adriatico (WorldTour)

Přidat do mých lig

8. etapa (časovka 10,1 km):  Ganna (It./Ineos Grenadiers) 10:42, 2. Campenaerts (Belg./NTT) -18, 3. Dennis (Austr./Ineos Grenadiers) -26, 4. G. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -28, 5. Ludvigsson (Švéd./Groupama-FDJ) -33, 6. B. Thomas (Fr./Groupama-FDJ) -34.

Konečné pořadí: 1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 32:07:34, 2. G. Thomas -17, 3. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -29, 4. Kelderman (Niz./Sunweb) -56, 5. Vlasov (Rus./Astana) -58, 6. Masnada (It./Deceuninck-Quick-Step) -1:18. 

Židovice - MČR v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Časovka družstev:
Muži (45 km):
1. Elkov-Kasper (J. Bárta, Kukrle, Schlegel, Otruba) 57:24, 2. Elkov-Kasper (A. Ťoupalík, Neuman, Kaňkovský, M. Zahálka) -1:45, 3. Topforex-Lapierre (Řepa, Bouček, J. Ťoupalík, Klabouch) -2:30.

Junioři (45 km): 1. ČEZ Cyklo Team Tábor/Stadion Louny/Dukla Praha (Fiala, Dostál, Jindřich, Čepek) 1:03:36.

Ženy (15 km): 1. Dukla Praha (Korvasová, Machačová) 22:33, 2. Dukla Praha (Bajgerová, Ševčíková) -21, 3. Dukla Praha/Cyklostar Trek Mercedes-Benz (Kohoutková, Hartychová) -1:13.

Juniorky (15 km): 1. Dukla Praha (Burlová, Hejhalová) 22:54.

Rancho Mirage (USA) - ženský major ANA Inspiration

Přidat do mých lig

(par 72)
1. I Mi-rim (Korea) 273 (70+65+71+67) v rozstřelu na 1. jamce, 2. N. Kordová (USA) 273 (66+67+71+69) a Hendersonová (Kan.) 273 (68+71+65+69), 4. Thompsonová 275 (70+67+69+69), 5. Lewisová (obě USA) 276 (70+71+67+68), 6. Koová (N. Zél.) 278 (69+74+69+66, ...Spilková (ČR) - odstoupila po 1. kole.

Napa (USA) - turnaj Safeway Open série PGA Tour

Přidat do mých lig

(par 72):
1. Cink 267 (67+70+65+65), 2. Higgs 269 (69+62+70+68), 3. Reavie 270 (67+71+66+66), Redman 270 (70+69+69+62), Streelman 270 (72+66+65+67) a Stuard (všichni USA) 270 (67+67+66+70)