Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 11. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize B

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chomutov
Louny
1:0

Belgická liga

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Gent
2:1

Druhá anglická liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Watford
Middlesbrough
1:0

Polská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Bielsko-Biala
2:2
konec
Plock
Legia Varšava
0:1

Rakouská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapid Vídeň
Admira
4:1
konec
Linec
Austria Vídeň
0:1

Turecká liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rizespor
Fenerbahce
1:2

Istanbul (Tur.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Badosaová (Šp.)
Hercogová (3-Slovin.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Bouchardová (Kan.)
Koviničová (Č. Hora)
3:6, 6:4, 7:5
konec
Tigová (Rum.)
Petersonová (2-Švéd.)
6:3, 6:1

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djere (Srb.)
Schwartzman (2-Arg.)
7:6 (7:2), 6:3
konec
Hanfmann (Něm.)
Marterer (Něm.)
6:2, 7:5
konec
Hüsler (Švýc.)
F. López (Šp.)
6:4, 6:3
konec
Kecmanovič (Srb.)
Delbonis (Arg.)
6:4, 6:7 (5:7), 7:5

Prostějov - Turnaj mužů Moneta Czech Open, challenger okruhu ATP

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Andújar (1-Šp.)
Travaglia (3-It.)
6:0, 6:3

Prostějov - Turnaj mužů Moneta Czech Open, challenger okruhu ATP

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kolář, Rosol (ČR)
Baladži, Šaran (Indie)
6:2, 2:6, 10:6

POZNAŇ - mítink

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. Copeland (Brit.) 3:37,51, 2. Sasínek (ČR) 3:37,68, 3. Lewandowski (Pol.) 3:37,71, tyč: 1. Lisek (Pol.) 572, koule: 1. Haratyk (Pol.) 21,55, 2. Ponzio (USA) 21,07, kladivo: 1. Fajdek (Pol.) 78,06.

Ženy
800 m:
1. Bellová (Brit.) 2:01,60, 400 m př: 1. Turnerová (Brit.) 55,89.

Kooperativa NBL mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Kolín
78:61

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Houston Rockets
Los Angeles Lakers
100:110
stav série 1:3

Gorzów (Pol.) - Grand Prix Polska, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

1. Zmarzlik (Pol.), 2. Doyle (Austr.), 3. Lindgren (Švéd.), 4. Madsen (Dán.).

Průběžné pořadí MS (po 3 z 8 závodů): 1. Janowski (Pol.) 48 b., 2. Zmarzlik 47, Lindgren 46.

Misano (It.) - Úvodní tréninky na Velkou cenu San Marina, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fernández (Šp./KTM) 1:42,501, 2. Rodrigo (Austr./Honda) -0,234, 3. Suzuki (Jap./Honda) -0,282, ...12. Salač (ČR/Honda) -0,679.

Moto2: 1. Bastianini (It./Kalex) 1:36,933, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,059, 3. Fernández (Šp./Kalex) -0,115. 

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:32,748, 2. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,009, 3. Morbidelli (It./Yamaha) -0,178.

MotoE: 1. Granado (Braz.) 1:43,990, 2. Ferrari (It.) -0,032, 3. De Angelis (San. Mar.) -0,188, ...18. Kornfeil (ČR) -2,286.

Mugello (It.) - Úvodní tréninky na Velkou cenu Toskánska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:17,879, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,048, 3. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,307, 4. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,530, 5. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -0,797, 6. Ocon (Fr./Renault) -0,926.

Druhý trénink: 1. Bottas 1:16,989, 2. Hamilton -0,207, 3. Verstappen -0,246, 4. Albon (Thaj./Red Bull) -0,982, 5. Ricciardo (Austr./Renault) -1,050, 6. Ocon -1,126.

Tour de France

Přidat do mých lig

13. etapa: Chatel-Guyon - Puy Mary (191,5 km):
1. Martínez (Kol./EF Pro Cycling) 5:01:47, 2. Kämna -4, 3. Schachmann (oba Něm./Bora-hansgrohe) -51, 4. Madouas (Fr./Groupama-FDJ) -1:33, 5. Rolland (Fr./B&B Hotels-Vital Concept) -1:42, 6. Edet (Fr./Cofidis) -1:53, 7. Geschke (Něm./CCC) -2:35, 8. Soler (Šp./Movistar) -2:43, 9. Carthy (Brit./EF Pro Cycling) -3:18, 10. De La Cruz (Šp./SAE Team Emirates) -3:52, ...44. Kreuziger (ČR/NTT) -18:24, 127. Hirt (ČR/CCC) -30:01.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 56:34:35, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -44, 3. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -59, 4. Urán (Kol./EF Pro Cycling) -1:10, 5. Quintana (Kol./Arkea-Samsic) -1:12, 6. López (Kol./Astana) -1:31, 7. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:42, 8. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -1:55, 9. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -2:06, 10. Mas (Šp./Movistar) -2:54, ...89. Kreuziger -2:24:23, 92. Hirt -2:25:47.

Itálie - Etapový závod Tirreno-Adriatico (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (202 km): 1. S. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) 5:30:43, 2. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers), 3. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) oba -35, 4. Vlasov (Rus./Astana) -39, 5. Kelderman (Niz./Sunweb) -54, 6. Knox (Brit./Deceuninck-Quick Step) -58.

Průběžné pořadí: 1. S. Yates 23:36:59, 2. Majka -16, 3. Thomas -39, 4. Vlasov -49, 5. Masnada (It./Deceuninck-Quick Step) -54, 6. Kelderman -1:00.

Extraliga

Finále - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
6:1

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Mělník
4:1
konec
Plzeň
Česká Lípa
8:0
konec
Helas Brno
Ústí nad Labem
12:5

Rancho Mirage (USA) - Ženský turnaj kategorie major ANA Inspiration

Přidat do mých lig

První kolo: 1. N. Kordová (USA) 66, ...dělená 77. Spilková (ČR) 75. 

PRAHA - turnaj mužů Expression Networks Nolan and Liam ?s 2020

Přidat do mých lig

Čtvrtfinále:
Solnický (ČR) - Vargas (3-Kol.) bez boje, Rapp (Něm.) - Mekbib (2-ČR) 3:0 (8, 5, 14), Kandra (1-Něm.) - Rehman (5-Rak.) 3:0 (4, 4, 6), Gaultier (4-Fr.) - Omlor (7-Něm.) 3:0 (2, 5, 2)