Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 8. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Istanbul (Tur.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hercogová (3-Slovin.)
Cengizová (Tur.)
6:2, 6:3
konec
Sorribesová (Šp.)
Watsonová (5-Brit.)
3:2 skreč
konec
Sasnovičová (Běl.)
Dijasová (7-Kaz.)
3:6, 7:5, 6:1
konec
Schmiedlová (SR)
Juvanová (Slovin.)
7:5, 1:6, 6:4
konec
Badosaová (Šp.)
Zavacká (Ukr.)
6:1, 6:2
konec
Paoliniová (It.)
Vögeleová (Švýc.)
6:1, 4:6, 6:3
konec
Garciaová (4-Fr.)
Büyükakcayová (Tur.)
6:4, 0:6, 7:5
konec
Tigová (Rum.)
Danilovičová (Srb.)
6:3, 7:5

Kitzbühel (Rak.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (5-Pol.)
J. Sousa (Portug.)
6:3, 7:5
konec
Kecmanovič (Srb.)
Nišikori (6-Jap.)
4:6, 6:4, 6:2
konec
Pella (7-Arg.)
Nišioka (Jap.)
6:3, 6:0
konec
Ofner (Rak. )
Albot (Mold.)
6:7 (5:7), 6:4, 7:6 (7:4)

US Open - muži čtyřhra

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Koolhof, Mektič (8-Niz./Chorv.)
Ram, Salisbury (3-USA/Brit.)
7:6 (7:3), 6:4
konec
Pavič, Soares (Chorv./Braz.)
Rojer, Tecau (Niz./Rum.)
6:4, 7:5

US Open - ženy čtyřhra

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Siegemundová, Zvonarevová (Něm./Rus.)
Blinkovová, Kuděrmětovová (Rus.)
5:7, 6:3, 7:5

Zlatá tretra Ostrava, 59. ročník mítinku

Přidat do mých lig

Muži:
150 m (vítr +0,5 m/s):
1. Cissé (Pobř. slon.) 15,15, 2. Burnet (Niz.) 15,34, 3. Guliyev (Tur. ) 15,38, ...5. Polák 15,39, 6. Veleba (oba ČR) 15,51.
800 m: 1. Wightman (Brit.) 1:44,18, 2. Kramer (Švéd.) 1:44,47, 3. Tuka (Bos.) 1:44,51, ...9. Hodboď 1:46,34, 11. Davidík 1:46,67 - český juniorský rekord, 12. Šnejdr (všichni ČR) 1:46,98.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:33,92, 2. Taki (Keňa) 3:34,14, 3. McSweyn (Austr.) 3:34,25, 4. Sasínek 3:35,02, ...14. Friš (oba ČR) 3:39,92.
5000 m: 1. Kiplimo (Ug.) 12:48,63, 2. Barega (Et.) 12:49,08, 3. Crippa (It.) 13:02,26.
400 m př.: 1. Warholm (Nor.) 47,62, 2. Vaillant (Fr.) 49,14, 3. Müller 50,18, ...7. Juránek (oba ČR) 51,71.
Trojskok: 1. Taylor (USA) 17,46, 2. Zango (Burkina Faso) 17,42, 3. Hess (Něm.) 16,89, ...6. Vondráček 15,67, 7. Kubát (oba ČR) 15,55.
Koule: 1. Crouser (USA) 22,43, 2. Haratyk (Pol.) 21,65, 3. Fabbri (It.) 21,27.
Disk: 1. Stahl 66,42, 2. Pettersson (oba Švéd.) 65,90, 3. Gudžius (Lit.) 64,88, ...6. Bárta (ČR) 61,29.

Ženy:
150 m (+0,6 m/s):
1. Schippersová (Niz.) 16,56, 2. Del Ponteová (Švýc.) 16,74, 3. Klaverová (Niz.) 16,89, ...6. Bendová (ČR) 17,09.
800 m: 1. Muirová (Brit.) 1:58,84, 2. Ennaouiová (Pol.) 2:00,82, 3. Alemuová (Et.) 2:01,06, ...10. Hluchá (ČR) 2:05,94.
1500 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 3:59,05, 2. Weightmanová 4:01,96, 3. Reekieová (obě Brit.) 4:03,25, ...8. Vrzalová (ČR) 4:07,30.
5000 m: 1. Hassanová (Niz.) 14:37,85, 2. Chelangatová (Keňa) 14:40,51, 3. Canová (Tur.) 14:40,70.
300 m př.: 1. Bolová (Niz.) 38,55, 2. Zapletalová (SR) 38,97, 3. Knightová (Brit.) 39,35, ...5. Hofmanová 40,40, 6. Hejnová (obě ČR) 40,80.
Koule: 1. Dongmová (Portug.) 18,42, 2. Červenková (ČR) 17,96, 3. Gubaová (Pol.) 17,94.
Oštěp: 1. Špotáková (ČR) 65,19, 2. Andrejczyková (Pol.) 63,59, 3. Ogrodníková 62,96, ...6. Železná 55,24, 7. Píšová (všechny ČR) 53,88.

Národní program:
Muži:
100 m (-0,1 m/s):
1. Stromšík (ČR) 10,47.
Výška: 1. Nědosekov (Běl.) 224, ...4. Bahník (ČR) 215.
Tyč: 1. Obiena (Fil.) 574, 2. R. Lavillenie (Fr.) 574, 3. Kendricks (USA) 564, ...7. Ščerba, 8. Bárta (oba ČR) oba 524.
Oštěp: 1. Čakšs (Lot.) 83,41, ...3. Veselý 78,54, 5. Frydrych 72,65, 6. Jílek (všichni ČR) 70,46.

Ženy:
Tyč:
1. Bradshawová (Brit.) 460, ...3. Maláčová 444, 6. Švábíková (obě ČR)  434.

Desava (Něm.) - Mítink

Přidat do mých lig

Muži
100 m (vítr +0,4 m/s):
1. Mudiyanselag (Srí Lanka) 10,16
400 m: 1. Kowaluk (Pol.) 46,82
800 m: 1. Kichumba (Keňa) 1:48,06
110 m př. (+0,5 m/s): 1. Obasuyi (Belg.) 13,68
tyč: 1. Lisek (Pol.) 580
oštěp: 1. Vetter (Něm.) 86,17

Ženy
100 m (vítr +1,0 m/s):
1. Haaseová (Něm.) 11,26, ...B-finále: 2. Kaiserová (ČR) 11,97
400 m: 1. Nielsenová (Brit.) 52,40, ...6. Petržilková (ČR) 53,69
800 m: 1. Heringová (Něm.) 2:02,26
100 m př. (0 m/s): 1. Hermanová (Běl.) 12,85, ...5. Koudelová (ČR) 13,62
výška: 1. Levčenková (Ukr.) 196
dálka: 1. Mihambová (Něm.) 703, ...7. Kučerová (ČR) 601

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Denver Nuggets
Los Angeles Clippers
107:113
Stav série 1:2

NBA, 2. kolo play off

Východní konference - 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Toronto Raptors
Boston Celtics
89:111
Stav série 2:3

Pohár Českého florbalu mužů

1. kolo, skupina C

Přidat do mých lig
konec
Black Angels
FBŠ Bohemians
3:10 (1:4, 1:0, 1:6)

Tour de France

Přidat do mých lig

(168,5 km):
1. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) 3:35:22, 2. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 3. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 4. Viviani (It./Cofidis), 5. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 6. Greipel (Něm./Israel Start-Up Nation), 7. Coquard (Fr./B&B Hotels - Vital Concept), 8. Bol (Niz./Sunweb), 9. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 10. Mezgec (Slovin./Mitchelton-Scott) všichni stejný čas, ...116. Kreuziger (ČR/NTT), 143. Hirt (ČR/CCC) oba -5:25.

Průběžné pořadí: 1. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) 42:15:23, 2. Bernal Kol./Ineos) -21, 3. Martin (Fr./Cofidis) -28, 4. Bardet (Fr./AG2R La Mondiale) -30, 5. Quintana (Kol.Arkea-Samsic), 6. Urán (Kol./EF Pro Cycling) oba -32, 7. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -44, 8. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -1:02, 9. López (Kol./Astana) -1:15, 10. Landa (Šp./Bahrajn) -1:42, ...90. Hirt -1:46:18, 118. Kreuziger -2:10:41.

Itálie - Etapový závod Tirreno-Adriatico (WorldTour)

Přidat do mých lig

2. etapa (201 km):
1. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe) 5:01:53, 2. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 3. Zabel (Něm./Israel Start-Up Nation), 4. Ballerini (It./Deceuninck-Quick Step), 5. Merlier (Belg./Alpecin-Fenix), 6. Cimolai (It./Israel Start-Up Nation) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Ackermann 7:59:28, 2. Gaviria -8, 3. Cort (Dán./EF Pro Cycling), 4. Zabel oba -16, 5. Bagioli (It./Androni Giocattoli-Sidermec), 6. Martens (Něm./Jumbo-Visma) oba -17.

ATLANTA - turnaj Tour Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

Par 70, dotace 60 milionů dolarů a konečné pořadí FedEx Cupu: 1. Johnson -21 (67+70+64+68), 2. Schauffele -18 (67+65+67+66) a Thomas (všichni USA) -18 (66+71+66+66), 4. Rahm (Šp.) -17 (65+74+66+66), 5. Scheffler -14 (71+66+66+65), 6. Morikawa (oba USA) -13 (71+65+67+69).