Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 26. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Přeštice
Petřín Plzeň
– : –
10:30
Mariánské Lázně
Rokycany
– : –
10:30
České Budějovice B
Sedlčany
– : –
15:30
Klatovy
Soběslav
– : –
15:30
Katovice
Hořovice
– : –

Divize B

6. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Chomutov
Slaný
– : –
10:15
Štětí
Louny
– : –
10:15
Neratovice-Byškovice
Ostrov
– : –
10:15
Aritma Praha
Český Brod
– : –
10:15
Brandýs nad Labem
TJ Rakovník
– : –
15:30
Dobříš
Kladno
– : –
15:30
Březová
Meteor Praha
– : –

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Libiš
Horky nad Jizerou,
– : –
15:30
Trutnov
Vysoké Mýto
– : –
15:30
Letohrad
Poříčany
– : –
15:30
Velké Hamry
Kosmonosy
– : –

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Břeclav
Lanžhot
– : –

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Vsetín
Bzenec
– : –
15:30
HFK Olomouc
Slavičín
– : –
15:30
Hranice
Strání
– : –
15:30
Nové Sady
Kozlovice
– : –

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Rýmařov
Třinec B
– : –

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Liberec
Lokomotiva Brno
– : –

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
16:45
Beerschot
Waasland-Beveren
– : –
18:30
Mechelen
St. Truiden
– : –
20:45
Gent
Lovaň
– : –

Druhá anglická liga

3. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Wycombe
Swansea
– : –
16:00
Birmingham
Rotherham
– : –
16:00
Bristol
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Cardiff
Reading
– : –
16:00
Derby
Blackburn
– : –
16:00
Millwall
Brentford
– : –
16:00
Preston
Stoke
– : –
16:00
QPR
Middlesbrough
– : –
16:00
Watford
Luton
– : –
16:00
Barnsley
Coventry
– : –
16:00
Huddersfield
Nottingham
– : –

Druhá německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Braunschweig
Kiel
– : –
13:00
Düsseldorf
Würzburg
– : –
13:00
Darmstadt
Regensburg
– : –

Nizozemská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Zwolle
Sparta Rotterdam
– : –
18:45
Sittard
Alkmaar
– : –
20:00
Heerenveen
Venlo
– : –
21:00
Ajax Amsterodam
Arnhem
– : –

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Cracovia Krakov
Čenstochová
– : –
17:30
Gdaňsk
Bielsko-Biala
– : –
20:00
Bialystok
Zaglebie Lubin
– : –

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Marítimo
Tondela
– : –
19:30
Benfica Lisabon
Moreirense
– : –
22:00
Boavista Porto
FC Porto
– : –

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Altach
Tirol
– : –
17:00
St. Pölten
Rapid Vídeň
– : –
17:00
Ried
Salcburk
– : –

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Tambov
Spartak Moskva
– : –
15:30
Petrohrad
Ufa
– : –
19:00
Soči
FK Krasnodar
– : –

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Hamilton
Dundee United
– : –
16:00
St. Mirren
Kilmarnock
– : –
16:00
Ross County
Aberdeen
– : –
16:00
Livingston
St. Johnstone
– : –

Turecká liga

3. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Kayserispor
Erzurumspor
– : –
15:00
Göztepe
Gaziantep
– : –
15:00
Hatayspor
Kasimpasa
– : –
18:00
Trabzonspor
Malatyaspor
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Oskarshamn
Lulea
– : –
15:15
Linköping
Växjö
– : –
18:00
Färjestad
Brynäs
– : –
18:00
HV 71
Rögle
– : –
18:00
Skelleftea
Örebro
– : –

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Nairobi (Keňa) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Liga mužů

5. kolo

Přidat do mých lig
17:30
USK Praha
Svitavy
– : –
17:45
Kolín
Ostrava
– : –
18:00
Olomoucko
Pardubice
– : –
18:00
Děčín
Opava
– : –

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Hradec Králové
Žabiny Brno
– : –
17:00
USK Praha
Strakonice
– : –

NBA, finále Východní konference play off

případný 5. zápas

Přidat do mých lig
0:00
Boston
Miami
– : –

Extraliga mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Příbram
České Budějovice
– : –
18:00
Kladno
Brno
– : –
18:00
Karlovarsko
Ústí nad Labem
– : –
18:00
Liberec
Odolena Voda
– : –
19:30
Beskydy
Ostrava
– : –

Extraliga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Prostějov
Přerov
– : –
17:00
Šternberk
Olomouc,
– : –
18:00
KP Brno
Liberec
– : –

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 22 let

Přidat do mých lig

Barcelona (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Katalánska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

12.35

Soči (Rus.) - Kvalifikace na Velkou cenu Ruska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

14.00

Imola (It.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Závod žen s hromadným startem 144 km

Přidat do mých lig

Mladá Boleslav - První závod Českého poháru v cyklokrosu Toi Toi Cupu

Přidat do mých lig

13:25 ženy
14:30 muži

Szeged (Maď.) - Závod Světového poháru v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

krasobrusleníPřidat do mých lig

Oberstdorf (Něm.) - Nebelhorn Trophy, mezinárodní závody

Přidat do mých lig

Carlsbad (USA) - Ženský turnaj Kia Classic

Přidat do mých lig

Praha - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Velká cena Prahy, rovinový dostih (1600 m, tříletí a starší koně). V rámci dostihového dne se poběží také Velká cena českého turfu, rovinový dostih (2400 m, tříletí a starší koně) a Gerschův memoriál, rovinový dostih (1400 m, dvouletí koně).

První liga

5. kolo

Přidat do mých lig
0:00
Praga Praha
Tatra Smíchov
– : –
13:00
Dragon Brno
Slavia Praha
– : –
14:00
Říčany
Přelouč
– : –
14:00
Vyškov
Sparta Praha
– : –

Madrid (Šp.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig