Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 16. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

MOL Cup

2. kolo

Přidat do mých lig

Divize B

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Most-Souš
Štětí
4:0

Divize D

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Velká Bíteš
Ždírec nad Doubravou
1:0

Skotská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Celtic Glasgow
1:2

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Caruso (It.)
6:3, 6:2
konec
Berrettini (4-It.)
Coria (Arg.)
7:5, 6:1
konec
Čilič (Chorv.)
Goffin (6-Belg.)
6:2, 6:2
konec
Sinner (It.)
Tsitsipas (3-Řec.)
6:1, 6:7 (9:11), 6:2
konec
Travaglia (It.)
Čorič (Chorv.)
7:6 (7:2), 7:5
konec
Krajinovič (Srb.)
Cecchinato (It.)
6:4, 6:1
konec
Nadal (2-Šp.)
Carreňo (Šp.)
6:1, 6:1
konec
Dimitrov (15-Bulh.)
Nišioka (Jap.)
6:1, 6:0

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (10-Kaz.)
Bouzková (ČR)
7:5, 7:6 (7:3)
konec
Blinkovová (Rus.)
Bolsovová (Šp.)
4:6, 6:1, 7:6 (7:4)
konec
Jastremská (Ukr.)
Anisimovová (USA)
4:6, 7:6 (7:3), 6:4
konec
Halepová (1-Rum.)
Paoliniová (It.)
6:3, 6:4
konec
Koviničová (Č. Hora)
Bencicová (6-Švýc.)
6:3, 6:1
konec
Mertensová (11-Belg.)
Linetteová (Pol.)
6:2, 6:4
konec
Svitolinová (4-Ukr.)
Pavljučenkovová (Rus.)
6:3, 7:6 (7:4).

Mítink Kladno hází a Kladenské memoriály

Přidat do mých lig

Muži - 100 m (vítr +1,1 m/s): 1. Veleba (ČR) 10,21, 200 m (-0,9 m/s): 1. Kamanga-Dyrbak (Dán.) 20,91, 2. Veleba 20,98, 1500 m: 1. López (Šp.) 3:38,35, koule: 1. Staněk (ČR) 20,19, oštěp: 1. Cakšs (Lot.) 82,19, 2. Veselý (ČR) 81,54, 3. Mardare (Mold.) 81,37.

Ženy - 100 m (+1,1 m/s): 1. Hemidaová (Egypt.) 11,23, 200 m (+0,7 m/s): 1. Hemidaová 22,91, 2. Bendová (ČR) 23,16, výška: 1. Okuněvová (Ukr.) 186, koule: 1. Červenková (ČR) 17,78, kladivo: 1. Tavernierová (Fr.) 75,23, oštěp: 1. Špotáková 64,34, 2. Ogrodníková (obě ČR) 62,22, 3. Tzengová (Řec.) 62,21.

Kooperativa NBL mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Ústí nad Labem
76:79 (25:20, 49:41, 65:55)
konec
Ostrava
USK Praha
87:83 (30:18, 42:39, 69:66)
konec
Opava
Svitavy
107:72 (35:18, 58:34, 79:51)
konec
Hradec Králové
Děčín
79:83 (23:23, 43:41, 59:63)

Liga mistrů

Osmifinále, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Dijon
Nižnij Novgorod
75:67, konečný stav série 2:1
konec
Tenerife
Ostende
62:54, konečný stav série 2:1.

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 7. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Clippers
Denver Nuggets
89:104
Konec série 3:4

NBA, finále Východní konference

1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston Celtics
Miami Heat
114:117 po prodl.

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 18 let

Přidat do mých lig

Jurmala (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina D:

Horst, Doppler (20-Rak.) - Dumek, Berčík (13-ČR) 2:0 (13, 21)
Plavinš, Točs (4-Lot.) - Koekelkoren, Van Walle (29-Belg.) 2:0 (16, 19)

Ženy
Skupina B:
15:00 Kubíčková, Kvapilová (18-ČR) - Ludwigová, Kozuchová (2-Něm.)
Skupina F:
16:00 Hermannová, Sluková (6-ČR) - Menegattiová, Orsiová Tothová (11-It.)

Pardubice - Extraliga družstev na ploché dráze

3. kolo

Přidat do mých lig

1. ZP Pardubice 33, 2. Markéta Praha 31, 3. AK Slaný 28, 4. SC Interteam 27.

Průběžné pořadí (po 3 ze 4 závodů): 1. Praha 10, 2. Pardubice 9, 3. Slaný 8, 4. Interteam 3.

Kolem Slovenska

1. etapa:

Přidat do mých lig

1. část (106,4 km): 1. Laas (Est.) 2:30:38, 2. Archbold (N. Zél.), 3. De Bie (Belg.) oba stejný čas, ...6. A. Ťoupalík, 10. Neuman, 52. Petrus, 63. Bárta, 67. Zahálka, 72. Schlegel, 73. Otruba, 81. Kukrle (všichni ČR) všichni -2.

2. část (časovka na 7,1 km): 1. Steimle 7:55, 2. Denz (oba Něm.), 3. Leknessund (Nor.) oba -6, ...12. Otruba -17, 14. Bárta -19, 22. Kukrle -25, 24. A. Ťoupalík -27.

Průběžné pořadí: 1. Steimle 2:38:35, 2. Denz -6, 3. Leknessund -7, ...10. Otruba -18, 12. Bárta -19, 20. Kukrle -26, 23. A. Ťoupalík -28. 

První liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žabinští Vlci Brno
Chrudim
0:3

Praha - Turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

PRAHA, Turnaj žen Amundi Czech Ladies Challenge evropského okruhu LET Access Series

Přidat do mých lig

Po 1. kole: 1. Babniková (Slovin.) 67, 2. Koivistová (Fin.) a Nilssonová (Švéd.) obě 68, 4. Kousková 69, ...7. Vahalová 70, 8. Napoleaová 71, 13. Abrahámová, Bujáková, Hinnerová, Nebeská (všechny ČR) všechny 72.