Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 27. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

6. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Mýto
Beroun
– : –
15:30
Lom
Cheb
– : –
15:30
Jindřichův Hradec
Doubravka
– : –

Divize C

6. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Čáslav
Náchod
– : –
15:30
Hlinsko
Dvůr Králové n. L.
– : –
15:30
Benátky nad Jizerou
Kutná Hora
– : –
15:30
Kolín
Nymburk
– : –

Divize D

8. kolo

Přidat do mých lig
15:30
Ždírec nad Doubravou
Start Brno
– : –
15:30
Polná
Zbrojovka Brno B
– : –
15:30
Havlíčkův Brod
Stará Říše
– : –
15:30
Tasovice
Žďár nad Sázavou
– : –
15:30
Humpolec
Hodonín
– : –

Divize E

8. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Brumov
Valašské Meziříčí
– : –
15:30
Všechovice
Skaštice
– : –
15:30
Šumperk
Přerov
– : –

Divize F

8. kolo

Přidat do mých lig
10:15
Karviná B
Dětmarovice
– : –
10:15
Opava B
Frýdlant nad Ostravicí
– : –
10:15
Havířov
Nový Jičín
– : –
15:30
Frenštát pod Radhoštěm
Polanka nad Odrou
– : –
15:30
Bohumín
Vítkovice
– : –
15:30
Bruntál
Heřmanice Slezská
– : –

Liga žen

5. kolo

Přidat do mých lig
14:00
1. FC Slovácko
Slavia Praha
– : –
16:30
Dukla Praha
Viktoria Plzeň
– : –

Belgická liga

7. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Standard Lutych
Waregem
– : –
16:00
Anderlecht
Eupen
– : –
18:15
FC Bruggy
Cercle Bruggy
– : –
20:45
Mouscron
Charleroi
– : –

Druhá německá liga

2. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Karlsruhe
Bochum
– : –
13:30
St. Pauli
Heidenheim
– : –
13:30
Norimberk
Sandhausen
– : –

Nizozemská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Feyenoord Rotterdam
Haag
– : –
14:30
Almelo
PSV Eindhoven
– : –
14:30
Utrecht
Waalwijk
– : –
16:45
Emmen
Tilburg
– : –

Polská liga

5. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Mielec
Gliwice
– : –
15:00
Lech Poznaň
Štětín
– : –
17:30
Legia Varšava
Vratislav
– : –

Portugalská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Farense
Nacional Funchal
– : –
17:00
Gil Vicente
Portimonense
– : –
19:30
Pacos Ferreira
Sporting Lisabon
– : –
22:00
Rio Ave
Guimaraes
– : –

Rakouská liga

3. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Austria Vídeň
Admira
– : –
14:30
Hartberg
Graz
– : –
17:00
Linec
Wolfsberg
– : –

Ruská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Tula
FK Rostov
– : –
15:30
Groznyj
Jekatěrinburg
– : –
18:00
Volgograd
Kazaň
– : –
18:00
CSKA Moskva
Lokomotiv Moskva
– : –

Skotská liga

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Motherwell
Glasgow Rangers
– : –
16:00
Celtic Glasgow
Hibernian
– : –

Turecká liga

3. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Rizespor
Alanyaspor
– : –
15:00
Konyaspor
Besiktas
– : –
15:00
Sivasspor
Ankaragücü
– : –
18:00
Galatasaray
Fenerbahce
– : –

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Bratislava Capitals
Vídeň
– : –
17:30
Dornbirn
Klagenfurt
– : –
17:30
Linec
Graz
– : –
17:30
Villach
Innsbruck
– : –
18:00
Bolzano
Salcburk
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:00
Djurgaarden
Frölunda
– : –
19:00
Leksand
Örebro
– : –

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Závod Praha - Běchovice, MČR v silničním běhu na 10 km

Přidat do mých lig

11.15

Liga mužů

5. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Ústí nad Labem
Hradec Králové
– : –

Liga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Trutnov
KP Brno
– : –

NBA, finále Západní konference play off

případný 5. zápas

Přidat do mých lig
0:00
LA Lakers
Denver
– : –

Extraliga mužů

2. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Lvi Praha
Zlín
– : –

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 22 let

Přidat do mých lig

Soči (Rus.) - Velká cena Ruska, závod MS formule 1

Přidat do mých lig

13.10

Barcelona (Šp.) - Velká cena Katalánska, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

11:20 Moto3
13:00 Moto2
14:30 MotoGP

Klatovy - Rallye Pačejov, závod seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Mantova (It.) - Velká cena Lombardie, závod MS v motokrosu

Přidat do mých lig

Imola (It.) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

Závod mužů s hromadným startem 259,2 km

Přidat do mých lig

Kyjov - Závod Českého poháru v silniční cyklistice

Přidat do mých lig

Szeged (Maď.) - Závod Světového poháru v rychlostní kanoistice

Přidat do mých lig

První liga

3. kolo

Přidat do mých lig
20:30
Česká Lípa
Liberec
– : –

Ballymena (Ir.) - Závěr turnaje Irish Open série European Tour

Přidat do mých lig

Carlsbad (USA) - Ženský turnaj Kia Classic

Přidat do mých lig

Punta Cana (Dominikánská rep.) - Závěr turnaje Club Championships série PGA Tour

Přidat do mých lig

Praha - Evropský pohár žokejů 2020

Přidat do mých lig

13.00