Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 5. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hořovice
Jindřichův Hradec
0:1
konec
Petřín Plzeň
Sedlčany
5:2
konec
Mariánské Lázně
Klatovy
0:0, pen. 3:4
konec
Beroun
Přeštice
0:7
konec
Cheb
Doubravka
0:1
konec
Soběslav
Lom
2:0

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Aritma Praha
2:0
konec
Český Brod
Štětí
5:0
konec
Dobříš
Brandýs n. L.
4:2
konec
Most-Souš
Neratovice-Byškovice
2:0
konec
Ostrov
Slaný
4:0

Divize C

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Libiš
Velké Hamry
1:4
konec
Kosmonosy
Trutnov
5:4
konec
Horky nad Jizerou
Čáslav
3:3, pen. 5:6
konec
Náchod
Benátky nad Jizerou
5:2
konec
Vysoké Mýto
Kutná Hora
6:1

Divize D

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Velká Bíteš
0:1
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Humpolec
6:1
konec
Start Brno
Tasovice
1:3

Divize E

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Valašské Meziříčí
3:2
konec
HFK Olomouc
Šumperk
3:2
konec
Skaštice
Vsetín
0:0

Divize F

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Vítkovice
1:3
konec
Dětmarovice
Havířov
2:1
konec
Heřmanice Slezská
Frenštát pod Radhoštěm
1:1

Liga žen

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Dukla Praha
0:1
konec
Pardubice
Plzeň
3:1
konec
Sparta
Slavia
5:1

New York (USA) - Grandslamový turnaj US Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig

US Open - muži

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (10-Rus.)
Caruso (It.)
6:0, 6:4, 6:0
konec
Medveděv (3-Rus.)
Wolf (USA)
6:3, 6:3, 6:2
konec
Berrettini (6-It.)
Ruud (30-Nor.)
6:4, 6:4, 6:2
konec
Pospisil (Kan.)
Bautista (8-Šp.)
7:5, 2:6, 4:6, 6:3, 6:2
konec
De Minaur (21-Austr.)
Chačanov (11-Rus.)
6:4, 0:6, 4:6, 6:3, 6:1
konec
Thiem (2-Rak.)
Čilič (31-Chorv.)
6:2, 6:2, 3:6, 6:3
konec
Auger-Aliassime (15-Kan.)
Moutet (Fr.)
6:1, 6:0, 6:4
konec
Tiafoe (USA)
Fucsovics (Maď.)
6:2, 6:3, 6:2

US Open - ženy

čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Peschkeová, Schuursová (4-ČR/Niz.)
Kalašnikovová, Kudrjavcevová (Gruz./Rus.)
6:2, 7:5

US Open - ženy

Přidat do mých lig

3. kolo

konec
Sakkariová (15-Řec.)
Anisimovová (22-USA)
6:3, 6:1
konec
Mertensová (16-Belg.)
McNallyová (USA)
7:5, 6:1
konec
S. Williamsová (3-USA)
Stephensová (26-USA)
2:6, 6:2, 6:2
konec
Keninová (2-USA)
Džabúrová (27-Tun.)
7:6 (7:4), 6:3
konec
Cornetová (Fr.)
Keysová (7-USA)
7:6 (7:4), 3:2 skreč
konec
Pironkovová (Bulh.)
Vekičová (18-Chorv.)
6:4, 6:1
konec
Azarenková (Běl.)
Šwiateková (Pol.)
6:4, 6:2

Praha - Turnaj žen Sparta Prague Open 2020

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Cocciarettová (2-It.)
Podoroská (12-Arg.)
6:4, 6:3
konec
Kučová (18-SR)
Jorovičová (Srb.)
6:3, 6:1

Ostrava - Turnaj mužů Ostrava Open 2020 by Moneta

Přidat do mých lig

Dvouhra - semifinále:
Karacev (Rus.) - Van de Zandschulp (Niz.) 6:3, 6:3
Otte (Něm.) - Griekspoor (Niz.) 6:2, 6:4

Čtyřhra - finále:
Sitak, Zelenay (1-N. Zél./SR) - Drzewiecki, Walkow (Pol.) 7:5, 6:4

Praha - Půlmaraton RunCzech

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kandie 58:37, 2. Kiplimo Kimaiyo 59:56, 3. Kipruto (všichni Keňa) 1:00:06.

Ženy: 1. Jepchirchirová 1:05:34 - světový rekord v čistě ženském závodě, 2. Jepletingová 1:07:07, 3. Jepchumbaová Kimeliová (všechny Keňa) 1:07:14. 

NBA, 2. kolo play off

Východní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Miami Heat
Milwaukee Bucks
115:100
Stav série 3:0

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Lakers
Houston Rockets
97:112

Alpsko-jadranský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Pardubice
96:89

Monza (It.) - Velká cena Itálie formule 1

Přidat do mých lig

Kvalifikace
1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:18,887, 2. Bottas (Fin./Mercedes) -0,069, 3. Sainz (Šp./McLaren) -0,808, 4. Pérez (Mex./Racing Point) -0,833, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,908, 6. Norris (Brit./McLaren) -0,933, 7. Ricciardo (Austr./Renault) -0,977, 8. Stroll (Kan./Racing Point) -1,162, 9. Albon (Thaj./Red Bull) -1,203, 10. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -1,290.

Estonská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) 1:15:08,4, 2. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -11,7, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -28,7, 4. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -34,9, 5. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -36,8, 6. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota Yaris) -1:01,9.

Alcaňiz (Šp.) - Závod MS superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Rinaldi (It./Ducati) 33:19,700, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -5,888, 3. Davies (Brit./Ducati) -10,035.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 209, 2. Redding (Brit./Ducati) 179, 3. Davies 136.

Znojmo Burčák Tour, závod seriálu na horských kolech Kolo pro život

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ulman (Česká spořitelna-Accolade) 1:41:29, 2. Skála (Rouvy Specialized) stejný čas, 3. Rauchfuss (Ethic Sport) -1.

Ženy: 1. Neumanová (Česká spořitelna-Accolade) 1:51:22, 2. Pavelková (SupGirls) -3:40, 3. Navrkalová (Ethic Sport) -10:02.

Extraliga

Semifinále - 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Eagles Praha
Draci Brno
5:7, konečný stav série 0:2
konec
Arrows Ostrava
Kotlářka Praha
3:0, stav série 1:1

ŽELIV - Český pohár ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
K1: 1. Prskavec 83,89 (0), 2. Tunka -0,20 (0), 3. Přindiš (všichni USK Praha) -1,14 (2).
Konečné pořadí ČP: 1. Prskavec 375, 2. Hradilek (USK Praha) 324, 3. Přindiš 312.
C1: 1. Rohan (USK Praha) 89,57 (0), 2. Heger -0,96 (2), 3. Rak (oba Dukla Brandýs) -1,27 (0).
Konečné pořadí ČP: 1. Rohan 368, 2. Heger 354, 3. Chaloupka (USK Praha) 321.

Ženy
K1:
1. A. Hilgertová 94,64 (2), 2. Vojtová -0,29 (0), 3. Kudějová (všechny USK Praha) -0,96 (0).
Konečné pořadí ČP: 1. Kudějová 355, 2. Vojtová 341, 3. A. Hilgertová 328.
C1: 1. G. Satková (USK Praha) 102,07 (0), 2. M. Satková -1,14 (0), 3. Matulková (obě Dukla Brandýs) -1,23 (2).
Konečné pořadí ČP: 1. Fišerová (Dukla Brandýs) 368, 2. G. Satková 348, 3. M. Satková 319.

První liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Sparta Praha
1:6 (0:4)

Hamburk (Něm.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži: 1. Luis (Fr.) 49:13, 2. Vilaca (Portug.) -2, 3. Bergere (Fr.) -5, 4. Geens (Belg.) -9, 5. Yee (Brit.) -11, 6. Coninx (Fr.) -14.

Ženy: 1. Taylorová-Brownová (Brit.) 54:16, 2. Duffyová (Berm.) -9, 3. Lindemannová (Něm.) -23, 4. Spiveyová -31, 5. Zaferesová (obě USA) -34, 6. Kingmaová (Niz.) -37, ...29. Frintová -2:14, 34. Zimovjanová (obě ČR) -2:31.

PRACHATICE - Závod v terénním triatlonu Xterra Czech

Přidat do mých lig

1,5 km plavání, 33 km jízda na horském kole, 10,5 km běh
Muži:
1. Serriéres 2:33:26, 2. Chané (oba Fr.) -37, 3. Carabin (Belg.) -1:54, 4. Kočař (ČR) -2:52.

Ženy: 1. Philippová (Něm.) 2:52:43, 2. Mairhoferová -5:00, 3. Mendittová (obě It.) -5:19, 4. Karásková Erbenová (ČR) -5:58.