Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 21. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
St. Truiden
3:0

Druhá německá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
St. Pauli
2:2

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gliwice
Bialystok
0:1

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Pacos Ferreira
1:1

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dynamo Moskva
Groznyj
1:0

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce
Hatayspor
0:0

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig

Hamburk (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rubljov (5-Rus.)
Sandgren (USA)
6:3, 6:3
konec
Paul (USA)
Anderson (JAR)
6:4, 0:6, 6:4.
konec
Cuevas (Urug.)
Fritz (USA)
6:4, 6:2

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rybakinová (5-Kaz.)
Minnenová (Belg.)
7:5, 6:4
konec
Alexandrovová (7-Rus.)
Sandersová (Austr.)
6:1, 6:0
konec
Hibinová (Jap.)
Stephensová (8-USA)
6:2, 3:6, 6:1
konec
Sabalenková (Běl.)
Perezová (Austr.)
6:4, 6:3
konec
Čang Šuaj (Čína)
Tomljanovicová (Austr.)
3:6, 6:4, 6:2
konec
Blinkovová (Rus.)
Georgesová (Fr.)
6:1, 6:2
konec
Linetteová (Pol.)
Parmentierová (Fr.)
6:4, 6:3
konec
Dijasová (Kaz.)
McHaleová (USA)
6:7 (4:7), 7:5, 7:6 (7:3)
konec
Cornetová (Fr.)
Hercogová (Slovin.)
6:3, 6:4
konec
Ostapenková (Lot.)
Davisová (USA)
6:2, 6:3

NBA, finále Západní konference

2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Lakers
Denver Nuggets
105:103
Stav série 2:0

MAMARONECK - US Open, golfový turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

1. DeChambeau 274 (69+68+70+67), 2. Wolff (oba USA) 280 (66+74+65+75), 3. Oosthuizen (JAR) 282 (67+74+68+73), 4. English 283 (68+70+72+73), 5. Schauffele 284 (68+72+70+74), 6. Johnson 285 (73+70+72+70) a Zalatoris (všichi USA) 285 (70+74+70+71).

PORTLAND - ženský golfový turnaj Portland Classic

Přidat do mých lig

1. Hallová (Angl.) 204 (70+66+68) v rozstřelu na druhé dodatečné jamce, 2. Buhaiová (JAR) 204 (71+68+65), 3. M. Džutanuganová (Thaj.) 205 (70+68+67), Nohová 205 (67+69+69), 5. Knightová 206 (69+69+68), Stackhouseová 206 (69+70+67), Reeová (všechny USA) 206 (71+69+66), Massonová (Něm.) 206 (67+73+66), Pak In-pe (Korea) 206 (70+70+66), Reidová (Angl.) 206 (67+65+74), Suvannapuraová (Thaj.) 206 (68+70+68), ...Spilková (ČR) 150 (77+73) - neprošla cutem.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Bystřice nad Pernštejnem - Mistrovství ČR v orientačním běhu

Přidat do mých lig

Klasická trať
Muži:
1. Nykodým (Žabovřesky Brno) 1:36:08, 2. Král (Severka Šumperk) -3:35, 3. Kubát (OK 99 Hradec Králové) -4:41.
Ženy: 1. Kosová (OK 99 Hradec Králové) 1:39:05, 2. Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) -42, 3. Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) -1:04.

Extraliga žen

čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Žraloci Ledenice - Snails Kunovice 3:1, 4:2 (konečný stav série 2:0)
Tempo Praha - Trutnov HSM 6:0, 2:3, 2:0 (konečný stav série 2:1)

Semifinálové dvojice: SK Joudrs Praha - Tempo Praha, Eagles Praha - Žraloci Ledenice.