Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 4. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rokycany
Katovice
4:4 (2:2), pen. 4:2

Divize B

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Česká Lípa
Chomutov
3:1 (1:0)

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Davidovich (Šp.)
Norrie (Brit.)
7:6 (7:2), 4:6, 6:2, 6:1
konec
Goffin (7-Belg.)
Krajinovič (26-Srb.)
6:1, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Carreňo (20-Šp.)
Berankis (Lit.)
6:4, 6:3, 6:2
konec
Djokovič (1-Srb.)
Struff (28-Něm.)
6:3, 6:3, 6:1
konec
Zverev (5-Něm.)
Mannarino (32-Fr.)
6:7 (4:7), 6:4, 6:2, 6:2
konec
Čorič (27-Chorv.)
Tsitsipas (4-Řec.)
6:7 (2:7), 6:4, 4:6, 7:5, 7:6 (7:4)

New York (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Martičová (8-Chorv.)
Gračovová (Rus.)
6:3, 6:3
konec
Putincevová (23-Kaz.)
Sasnovičová (Běl.)
3:6, 6:2, 6:1
konec
Ósakaová (4-Jap.)
Kosťuková (Ukr.)
6:3, 6:7 (4:7), 6:2
konec
Kerberová (17-Něm.)
Liová (USA)
6:3, 6:4
konec
Bradyová (28-USA)
Garciaová (Fr.)
6:3, 6:3
konec
Kontaveitová (14-Est.)
Linetteová (24-Pol.)
6:3, 6:2

New York (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
McNallyová (USA)
Alexandrovová (21-Rus.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:2)
konec
Šwiateková (Pol.)
Vickeryová (USA)
6:7 (5:7), 6:3, 6:4
konec
Mertensová (16-Belg.)
Sorribesová (Šp.)
6:3, 7:5

New York (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moutet (Fr.)
Evans (23-Brit.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:5), 7:6 (7:1)

New York (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blinkovová, Kuděrmětovová (Rus.)
Friedsamová, Siniaková (8-Něm./ČR)
6:3, 3:6, 6:1
konec
Muhammadová, Townsendová (USA)
Hradecká, Klepačová (ČR/Slovin.)
6:3, 6:7 (6:8), 6:0

Praha - Turnaj žen Sparta Prague Open 2020

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kučová (18-SR)
Jonesová (Brit.)
6:0, 6:2
konec
Podoroská (12-Arg.)
Melnikovová (Rus.)
6:2, 6:2
konec
Cocciarettová (It.)
Schmiedlová (24-SR)
3:6, 6:2, 6:1
konec
Jorovičová (Srb.)
Büyükakcayová (27-Tur.)
6:3, 6:3

Ostrava - Turnaj mužů Ostrava Open 2020 by Moneta

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Griekspoor (Niz.)
Ivaška (2-Běl.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Karacev (Rus.)
Moraing (Něm.)
6:3, 6:3
konec
Van de Zandschulp (Niz.)
Lacko (SR)
5:7, 6:3, 6:1

Brusel (Bel.) - Mítink Diamantové ligy

Přidat do mých lig

Muži:
200 m (vítr +0,1 m/s):
1. Desalu (It.) 20,39, 2. Volko (SR) 20,81, 3. Polák (ČR) 20,89.
1500 m: 1. J. Ingebrigtsen (Nor.) 3:30,69, 2. Gómez (Šp.) 3:34,64, 3. Kiprugut (Keňa) 3:37,93.
20 000 m: 1. Abdi (Belg.) 56:20,02, 2. Farah (Brit.) 56:20,30, 3. Millán de la Oliva (Švéd.) 59:41,32.
Hodinovka: 1. Farah 21 330, 2. Abdi 21 322, 3. Millán de la Oliva 20 128.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 600, 2. Broeders (Belg.) 570, 3. Nilsen (USA) 560.

Ženy:
100 m (+0,2 m/s):
1. Rosiusová (Belg.) 11,43, 2. Zahiová (Fr.) 11,56, 3. Siragusaová (It.) 11,57.
400 m: 1. Baumgartová-Witanová (Pol.) 52,13, 2. Horvatová (Slovin.) 52,70, 3. Wyciszkiewiczová-Zawadzká (Pol.) 52,78.
1000 m: 1. Kipyegonová (Keňa) 2:29,92, 2. Guerrerová (Šp.) 2:35,64, 3. Butterworthová (Kan.) 2:37,26.
Hodinovka: 1. Hassanová (Niz.) 18 930 metrů - světový rekord, 2. Salpeterová (Izr.) 18 571, 3. Cheronová (Keňa) 18 341.
100 m př. (-0,2 m/s): 1. Zagreová (Belg.) 13,21, 2. Graversgaardová (Dán.) 13,26, 3. Missinneová (Belg.) 13,55.
Výška: 1. McDermottová (Austr.) 191, 2. Kinseyová, 3. Skoogová (obě Švéd.) obě 188. 

NBA, 2. kolo play off

Západní konference - 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
LA Clippers
Denver
120:97

NBA, 2. kolo play off

Východní konference - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Boston
Toronto
103:104
Stav série 2:1

Monza (It.) - Velká cena Itálie formule 1

tréninky

Přidat do mých lig

První trénink: 1. Bottas (Fin./Mercedes) 1:20,703, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,245, 3. Albon (Thaj./Red Bull) -0,797, 4. Kvjat (Rus./Alpha Tauri) -0,852, 5. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,938, 6. Gasly (Fr./Alpha Tauri) -0,964.

Druhý trénink: 1. Hamilton 1:20,192, 2. Bottas -0,262, 3. Norris (Brit./McLaren) -0,897, 4. Gasly -0,929, 5. Verstappen -1,036, 6. Sainz (Šp./McLaren) -1,121.

Estonská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

po 1. rychlostní zkoušce: 1. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) a Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) oba 1:17,0, 3. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -0,1, 4. Breen, Nagle (Ir./Hyundai i20) -0,4, 5. Evans, Scott (Brit./Toyota Yaris) -0,6, 6. Östberg, Eriksen (Nor./Citroën C3 R5) -1,2.

Tour de France

Přidat do mých lig

(168 km):
1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 3:32:03, 2. Boasson Hagen (Nor./NTT), 3. Coquard (Fr./B&B Hotels-Vital Concept), 4. Laporte (Fr./Cofidis), 5. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo), 6. Venturini (Fr./AG2R La Mondiale), 7. Hofstetter (Fr./Israel Start-Up Nation), 8. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers), 9. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott), 10. Valverde (Šp./Movistar) všichni stejný čas, ...56. Kreuziger (ČR/NTT) -1:21, 171. Hirt (ČR/CCC) -15:54.

Průběžné pořadí: 1. A. Yates 30:36:00, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -3, 3. Martin (Fr./Cofidis) -9, 4. Bernal, 5. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma), 6. Quintana (Arkéa-Samsic), 7. Bardet (Fr./AG2R La Mondiale), 8. López (Kol./Astana), 9. Pinot (Fr./Groupama-FDJ), 10. Urán (Kol./EF) všichni -13, ...102. Hirt -1:05:40, 106. Kreuziger -1:09:42.

Extraliga

Semifinále - 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Kotlářka Praha
Arrows Ostrava
4:3
konec
Draci Brno
Eagles Praha
5:4

První liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
České Budějovice
2:1 (2:0)
konec
Plzeň
Liberec
5:0 (2:0)
konec
Slavia Praha
Mělník
9:3 (3:2)
konec
Žabinští Vlci Brno
Teplice
5:7 (3:4)
konec
Česká Lípa
Helas Brno
5:3 (2:2)