Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 19. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Petřín Plzeň
Lom
2:2 (1:2), pen. 2:3
konec
Mariánské Lázně
České Budějovice B
1:1 (0:0), pen. 2:0
konec
Beroun
Klatovy
2:0 (2:0)
konec
Doubravka
Sedlčany
5:2 (2:2)
konec
Rokycany
Mýto
3:0 (2:0)
konec
Soběslav
Katovice
4:1 (2:1)
konec
Cheb
Jindřichův Hradec
2:3 (0:0)

Divize B

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kladno
Česká Lípa
2:2 (1:0), pen. 3:4
konec
Rakovník
Aritma Praha
1:2 (0:0)
konec
Český Brod
Neratovice-Byškovice
0:0, pen. 3:2
konec
Dobříš
Chomutov
1:3 (0:0)
konec
Most-Souš
Brandýs n. L.
2:2 (2:1), pen. 4:2
konec
Ostrov
Březová
1:0 (0:0)

Divize C

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kutná Hora
Nymburk
2:1 (1:1)
konec
Libiš
Kolín
2:4 (2:2)
konec
Kosmonosy
Čáslav
5:2 (4:0)
konec
Horky nad Jizerou
Hlinsko
1:2 (1:1)
konec
Náchod
Letohrad
5:1 (2:0)
konec
Vysoké Mýto
Benátky nad Jizerou
4:2 (2:1)

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Břeclav
Polná
1:0 (1:0)
konec
Bystřice nad Pernštejnem
Havlíčkův Brod
0:0
konec
Hodonín
Zbrojovka Brno B
1:3 (1:1)
konec
Start Brno
Velká Bíteš
3:3 (1:1)

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bzenec
Brumov
1:0 (0:0)
konec
HFK Olomouc
Hranice
1:4 (0:0)
konec
Skaštice
Šumperk
3:2 (1:1)
konec
Valašské Meziříčí
Strání
4:1 (2:1)
konec
Přerov
Nové Sady
4:1 (1:0)

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nový Jičín
Bohumín
1:0 (1:0)
konec
Dětmarovice
Rýmařov
3:2 (2:1)
konec
Heřmanice Slezská
Karviná B
2:5 (1:3)
konec
Vítkovice
Frýdlant nad Ostravicí
1:3 (0:1)

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Lovaň
3:1
konec
Mouscron
Gent
0:1
konec
Waasland-Beveren
Anderlecht
2:4

Druhá anglická liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Cardiff
0:2
konec
Blackburn
Wycombe
5:0
konec
Brentford
Huddersfield
3:0
konec
Luton
Derby
2:1
konec
Middlesbrough
Bournemouth
1:1
konec
Norwich
Preston
2:2
konec
Reading
Barnsley
2:0,
konec
Rotherham
Millwall
0:1
konec
Sheffield Wednesday
Watford
0:0
konec
Swansea
Birmingham
0:0

Druhá německá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hannover
Karlsruhe
2:0
konec
Sandhausen
Darmstadt
3:2
konec
Würzburg
Aue
0:3

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Zwolle
1:1
konec
Arnhem
Sparta Rotterdam
2:0
konec
PSV Eindhoven
Emmen
2:1
konec
Sittard
Heerenveen
1:3

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdaňsk
Mielec
4:2
konec
Štětín
Vratislav
1:0
konec
Legia Varšava
Zabrze
1:3

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nacional Funchal
Boavista Porto
3:3
konec
FC Porto
Braga
3:1

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Altach
4:1
konec
Štýrský Hradec
Rapid Vídeň
1:1
konec
Tirol
Linec
1:1

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Petrohrad
1:1
konec
FK Rostov
Volgograd
odloženo

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Livingston
3:2
konec
Dundee United
St. Mirren
2:1
konec
Kilmarnock
Hamilton
2:1
konec
St. Johnstone
Ross County
0:1

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genclerbirligi
Konyaspor
0:0
konec
Denizlispor
Trabzonspor
0:0
konec
Alanyaspor
Kayserispor
2:0
konec
Besiktas
Antalyaspor
1:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
HV 71
3:0
konec
Leksand
Skelleftea
4:5 v prodl.
konec
Lulea
Färjestad
4:2
konec
Rögle
Linköping
6:4

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Koepfer (Něm.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Ruud (Nor.)
Berrettini (4-It.)
4:6, 6:3, 7:6 (7:5)
konec
Shapovalov (Kan.)
Dimitrov (Bulh.)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Schwartzman (8-Arg.)
Nadal (2-Šp.)
6:2, 7:5.

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (1-Rum.)
Putincevová (Kaz.)
6:2, 2:0 skreč.
konec
Muguruzaová (9-Šp.)
Azarenková (Běl.)
3:6, 6:3, 6:4

Jablonec nad Nisou - Mistrovství České republiky atletů do 22 let

Přidat do mých lig

Ústecký půlmaraton

Přidat do mých lig

Půlmaraton v Ústí nad Labem:

Muži: 1. Horodyskyj (Ukr.) 1:03:54, 2. El Otmani (It.) 1:04:00, 3. Roudolff-Levisse (Fr.) 1:04:35, 4. Pavlišta (Slovan Liberec) 1:04:48, ...7. Zemaník (Vítkovice) 1:07:27, 8. Vejmelka (Jablonné n/O) 1:09:56.

Ženy: 1. Hendelová (Něm.) 1:13:29, 2. Liguerosová-Díazová (Šp.) 1:14:17, 3. Maraouiová (It.) 1:14:34, 4. Joglová (FTVS Praha) 1:15:12, ...6. Vrabcová Nývltová (Runczech) 1:18:21, 7. Hrochová (Škoda Plzeň) 1:19:45.

Kooperativa NBL mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Hradec Králové
84:68 (23:18, 47:30, 65:44)
konec
Olomoucko
Nymburk
95:98 (19:42, 52:58, 74:75)
konec
Svitavy
Pardubice
88:79 (21:19, 39:36, 66:58)

NBA, finále Západní konference

1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Los Angeles Lakers
Denver Nuggets
126:114

Extraliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Liberec
3:2 (23, -24, 22, -17, 12)
konec
Brno
Lvi Praha
3:0 (22, 28, 28)
konec
Karlovarsko
Příbram
3:0 (16, 20, 22)

Extraliga žen

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Prostějov
VK Brno
2:3 (-18, -22, 9, 17, -13)
konec
Olomouc
Olymp Praha
3:2 (22, -23, 19, -22, 13)
konec
Přerov
Liberec
0:3 (-17, -24, -11)
konec
Přerov
Liberec
odloženo
konec
Ostrava
Frýdek-Místek
odloženo

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 18 let

Přidat do mých lig

Jurmala (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Ženy - play off:
Čtvrtfinále:

Hermannová, Nausch Sluková (6-ČR) - Bienecková, Schneiderová (14-Něm.) 2:1 (26, -12, 12)

Barcelona (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

První závod: 1. Rea (Brit./Kawasaki) 34:34,245, 2. Redding -2,625, 3. Davies (oba Brit./Ducati) -4,459.

Průběžné pořadí MS: 1. Rea 268, 2. Redding 227, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) 157.

Misano (It.) - Kvalifikace na Velkou cenu Emilie-Romagny, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fernández (Šp./KTM) 1:41,705, 2. Arbolino (It./Honda) -0,088, 3. Migno (It./KTM) -0,092, ...14. Salač (ČR/Honda) -0,755.

Moto2: 1. Marini 1:35,271, 2. Bezzecchi (oba It./Kalex) -0,036, 3. Vierge (Šp./Kalex) -0,348.

MotoGP: 1. M. Viňales (Šp./Yamaha) 1:31,077, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,076, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,145.

MotoE: 1. Torres (Šp.) 1:43,154, 2. Ferrari (It.) -0,11, 3. Aegerter (Švýc.) -0,143, ...18. Kornfeil (ČR) -2,811.

Praha - Grand Prix České republiky, závod MS na ploché dráze

Přidat do mých lig

Finále: 1. Zmarzlik (Pol.), 2. Woffinden (Brit.), 3. Doyle (Austr.), 4. Lindgren (Švéd.),

další pořadí: 5. Vaculík (SR), 6. Madsen (Dán.), 7. Sajfutdinov (Rus.), 8. Janowski (Pol.), ...16. Milík 2 body, 17. Krčmář (oba ČR) 0.

Průběžné pořadí MS (po 6 z 8 závodů): 1. Zmarzlik 99, 2. Lindgren 92, 3. Woffinden 89, ...18. Milík, Krčmář oba 1.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 2. etapě: 1. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) 1:36:38,6, 2. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -33,2, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -33,2, 4. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:00,8, 5. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -1:18,8, 6. Suninen, Lehtinen (Fin./Ford Fiesta) -1:35,0.

Vytrvalostní automobilový závod 24 hodin Le Mans

Přidat do mých lig

Kolem Lucemburska

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5. etapě: 1. Ulissi (It.) 16:32:39, 2. Hoelgaard (Nor.) -25, 3. A. De Gendt -27, 4. Wellens (oba Belg.) -35, 5. Kron (Dán.) -38, 6. Bakelants (Belg.) -44, ...9. Vakoč (ČR) -50.

Kolem Slovenska

Přidat do mých lig

5. etapa (173,4 km): 1. Barbier (Fr.) 3:56:37, 2. Hodeg (Kol.), 3. Laas (Est.), ...5. A. Ťoupalík, 14. Neuman, 35. Kukrle, 43. Petruš, 46. Otruba, 48. Schlegel, 55. Zahálka (všichni ČR) všichni stejný čas.

Konečné pořadí: 1. Steimle 15:49:04, 2. Denz (oba Něm.) stejný čas, 3. Archbold (N. Zél.) -18, ...9. Otruba -29, 12. Kukrle -38, 16. A. Ťoupalík -42, 24. Neuman -57, 31. Petruš -1:16, 53. Schlegel -10:03, 74. Zahálka -20:37.

Extraliga

Finále - případný 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Arrows Ostrava
Draci Brno
1:4, konečný stav série 1:3.

Praha - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
K1
: 1. Prskavec (ČR) 97,97 (0 trestných sekund), 2. Kauzer (Slovin.) -0,52 (0), 3. Polaczyk (Pol.) -1,09 (0), 4. Hradilek -1,55 (0), ...6. Přindiš -2,27 (2), v semifinále 28. Maslaňák (všichni ČR)

3xK1: 1. Francie (Neveu, Burgi, Madore) 110,93 (0), 2. ČR (Prskavec, Přindiš, Hradilek) -1,45 (4), 3. Švýcarsko -3,21 (0).

Ženy:
C1:
1. G. Satková 121,75 (0), 2. Fišerová (obě ČR) -0,30 (0), 3. Priouxová (Fr.) -8,28 (0), ...6. Kneblová (ČR) -15,50 (4).

3xC1: 1. ČR (Fišerová, G. Satková, Kneblová) 139,11 (0), 2. Slovinsko -24,96 (8), 3. Francie -71,33 (64).

Mistrovství ČR v šermu

Přidat do mých lig

Kord (Uherské Hradiště):

Muži:
Finále
: Rubeš (Loko Karlovy Vary) - Beran (SC Praha) 15:14.
Konečné pořadí: 1. Rubeš, 2. Beran, 3. Pavlík a D’Amico (oba SC Praha).

Ženy:
Finále:
Pěchovová (Dukla Praha) - Saligerová (SC Praha) 15:12.
Konečné pořadí: 1. Pěchovová, Saligerová, 3. Bieleszová (SC Praha) a Aigermanová (Teplice).

Fleret (Bystřice nad Pernštejnem):

Muži:
Finále: Choupenitch (Sokol Brno) - Krejčík (USK Praha) 15:13.
Konečné pořadí: 1. Choupenitch, 2. Krejčík, 3. Blanar (USK Praha) a Totušek (Sokol Bystřice n/P).

Ženy:
Finále:
Bímová (USK Praha) - Sedláková (Bystřice n/P) 15:4.
Konečné pořadí: 1. Bímová (USK Praha), 2. Sedláková (Bystřice n/P), 3. Němcová (Liberec) a Havránková (Opava).

Šavle (Praha):
Muži: 1. Wachsberger (Sokol Brno), 2. Doležal (AMU Praha), 3. Král (Houštka) a Potůček (Sokol Brno).

Mamaroneck (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 2. kole: 1. Reed 136 (66+70), 2. DeChambeau 137 (69+68), 3. English 138 (68+70), Thomas (všichni USA) 138 (65+73) a Cabrera (Šp.) 138 (68+70), 6. Kokrak (USA) 139 (68+71).

Portland (USA) - Ženský turnaj Portland Classic

Přidat do mých lig

Záhřeb (Chorv.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

První liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Vyškov
26:44 (14:15)
konec
Sparta Praha
Praga Praha
21:20 (0:13)
konec
Přelouč
Dragon Brno
26:41 (5:31)
konec
Tatra Smíchov
Říčany
odloženo

Plzeň - MČR ve sportovní střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Muži:

Libovolná malorážka 3x40 ran: 1. Nymburský 466,5, 2. Hrčkulák 458,7, 3. Emmons (všichni Dukla Plzeň).

Ženy:

Sportovní malorážka 3x40 ran: 1. Brabcová (Olymp Plzeň) 459,5, 2. Foistová (Dukla Plzeň) 459,4, 3. Bartoníčková (Olymp Plzeň).

Extraliga mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Sportclub 80 Chomutov
Tempo Praha
8:2
konec
Žraloci Ledenice
Hroši Havlíčkův Brod
1:6.

Velká cena Chomutova

Přidat do mých lig

MČR v duatlonu v Žamberku (5 km běh, 20 km cyklistika, 3 km běh)

Přidat do mých lig

Muži: 1. Bednarský (Titan Trilife) 56:23, 2. Franěk (Příbram) -24, 3. Pešek (Litomyšl) -48.

Ženy: 1. Poláčková (Konrad Tools team) 1:03:36, 2. Lužná (Oplt Cycling) -1:56, 3. Bisová (Česká Lípa) -6:21.