Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 25. září 2020 Zlata

Sportovní výsledky 20. 9. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Divize A

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hořovice
Přeštice
0:2 (0:1)

Divize B

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Meteor Praha
Štětí
4:1 (1:0)
konec
Louny
Slaný
0:1 (0:1)

Divize C

5. kolo

Přidat do mých lig
konec
Dvůr Králové
Velké Hamry
0:2 (0:0)
konec
Poříčany
Trutnov
2:1 (2:0)

Divize D

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lanžhot
Ždírec nad Doubravou
4:1 (1:0)
konec
Tasovice
Stará Říše
4:1 (0:0)
konec
Žďár nad Sázavou
Humpolec
1:4 (0:2)

Divize E

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavičín
Všechovice
5:1 (2:0)
konec
Kozlovice
Vsetín
3:2 (0:1)

Divize F

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Havířov
Polanka nad Odrou
4:2 (3:0)
konec
Bruntál
Opava B
1:0 (1:0)
konec
Třinec B
Frenštát pod Radhoštěm
4:1 (2:0)

Belgická liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waregem
FC Bruggy
0:6
konec
Standard Lutych
Kortrijk
2:1
konec
Genk
Mechelen
3:1
konec
Antverpy
Eupen
2:2

Druhá německá liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fürth
Osnabrück
1:1
konec
Heidenheim
Braunschweig
2:0
konec
Kiel
Paderborn
1:0

Nizozemská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
Groningen
0:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Twente Enschede
1:1
konec
Tilburg
Almelo
4:0
konec
Ajax Amsterodam
Waalwijk
3:0

Polská liga

4. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Cracovia Krakov
1:1
konec
Lech Poznaň
Warta Poznaň
1:0

Portugalská liga

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Santa Clara
Marítimo
2:0
konec
Moreirense
Farense
2:0
konec
Tondela
Rio Ave
1:1

Rakouská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
St. Pölten
0:5
konec
Hartberg
Wolfsberg
0:2
konec
Austria Vídeň
Ried
2:1

Ruská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tula
Soči
3:2
konec
Ufa
CSKA Moskva
0:1
konec
Kazaň
Spartak Moskva
0:2
konec
Lokomotiv Moskva
Tambov
1:0

Skotská liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hibernian
Glasgow Rangers
2:2
konec
Aberdeen
Motherwell
0:3

Turecká liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurumspor
Sivasspor
1:2
konec
Kasimpasa
Rizespor
2:0
konec
Basaksehir
Galatasaray
0:2
konec
Gaziantep
Karagümrük
2:2.

PRAHA - turnaj RPM Prague Open okruhu ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Lehečka (ČR)
Baez (Arg.)
3:6, 6:3, 6:4

Řím (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Ruud (Nor.)
7:5, 6:3

Djokovič (1-Srb.) - Ruud (Nor.) 7:5, 6:3

Řím (It.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Halepová (1-Rum.)
Muguruzaová (9-Šp.)
6:3, 4:6, 6:4

Halepová (1-Rum.) - Muguruzaová (9-Šp.) 6:3, 4:6, 6:4

Štrasburk (Fr.) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Teichmannová (Švýc.)
Anisimovová (6-USA)
6:2, 6:3
konec
Pavljučenkovová (Rus.)
Van Uytvancková (Belg.)
6:3, 7:5
konec
Burelová (Fr.)
Bondarenková (Ukr.)
3:6, 6:1, 6:4

Jablonec nad Nisou - Mistrovství České republiky atletů do 22 let

Přidat do mých lig

Kooperativa NBL mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Ostrava
93:67 (19:17, 41:31, 67:49)

NBA, finále Východní konference

3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Miami Heat
Boston Celtics
106:117, stav série 2:1
Stav série 2:1

Extraliga mužů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Kladno
3:0 (20, 13, 19)

Izmir (Tur.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu do 18 let

Přidat do mých lig

Muži:
Finále:
Bojko, Omelčuk (Ukr.) - Fokerots, Abelitis (Lot.) 2:0 (12, 13),...9. Němec, Malík, 25. Poledník, Pohl (všichni ČR).

Ženy:
Finále:
Chmilová, Lazarenková - Čečelnycká, Romanjuková (všechny Ukr.) 2:0 (18, 19),...9. Selicharová, Fixová, 17. Koblížková, Tomášová (všechny ČR).

Jurmala (Lot.) - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži:
Finále: Mol, Sörum (1-Nor.) - Krasilnikov, Stojanovskij (2-Rus.) 2:0 (19, 15),
o 3. místo: Lupo, Nicolai (5-It.) - Ljamin, Myskiv (11-Rus.) 2:1 (-17, 21, 12).

Ženy:
Finále: Heidrichová, Vergéová-Dépréová (3-Švýc.) - Behrensová, Tillmannová (10-Něm.) 2:1 (-18, 14, 16),
o 3. místo: Makroguzovová, Cholominová (4-Rus.) - Hermannová, Nausch Sluková (6-ČR) 2:0 (23, 18).

Barcelona (Šp.) - Závod mistrovství světa superbiků

Přidat do mých lig

Sprint: 1. Van der Mark (Niz./Yamaha) 17:07,732, 2. Rea (Brit./Kawasaki) -2,372, 3. Baz (Fr./Yamaha) -2,923.

Druhý závod: 1. Davies (Brit./Ducati) 34:29,729, 2. Van der Mark -2,460, 3. Gerloff (USA/Yamaha) -2,559.

Průběžné pořadí MS (po 6 z 8 dílů): 1. Rea 290, 2. Redding (Brit./Ducati) 239, 3. Davies 188.

Misano (It.) - Velká cena Emilie-Romagny, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 39:30,124, 2. Vietti (It./KTM) -0,036, 3. Ogura (Jap./Honda) -0,121, 4. Arenas (Šp./KTM) -0,199, 5. Masiá (Šp./Honda) -0,280, 6. Fernández (Šp./KTM) -0,439, ...16. Salač (ČR/Honda) -6,249.
Průběžné pořadí MS (po 8 závodech): 1. Arenas 119, 2. Ogura 117, 3. McPhee (Brit./Honda) 98, 4. Vietti 86, 5. Suzuki (Jap./Honda) 75, 6. Arbolino (It./Honda) 75, ...20. Salač 12.

MotoE
1. závod (sobota):
1. Aegerter (Švýc.) 12:11,346, 2. Torres (Šp.) -0,103, 3. Ferrari (It.) -0,178, ...12. Kornfeil (ČR) -16,973.
2. závod (neděle): 1. Ferrari 12:11,053, 2. Casadei (It.) -0,996, 3. Torres -1,098, ...13. Kornfeil -12,652.
Průběžné pořadí (po 5 závodech): 1. Ferrari 86, 2. Aegerter 82, 3. Torres 78, ...18. Kornfeil 11.

Moto2 (zkrácen na 10 kol): 1. Bastianini 16:11,077, 2. Bezzecchi (oba It./Kalex) -0,720, 3. Lowes (Brit./Kalex) -1,124, 4. Marini (It./Kalex) -2,310, 5. Schrötter (Něm./Kalex) -4,132, 6. Dixon (Brit./Kalex) -7,201.

Průběžné pořadí MS (po 8 závodech): 1. Marini 125, 2. Bastianini 120, 3. Bezzecchi 105, 4. 6. Lowes 83, 5. J. Martín (Šp./Kalex) 79, 6. Nagašima (Jap./Kalex) 68.

MotoGP: 1. Vinales (Šp./Yamaha) 41:55,846, 2. Mir (Šp./Suzuki) -2,425, 3. P. Espargaró(Šp./KTM) -4,528, 4. Quartararo (Fr./Yamaha) -6,419, 5. Oliveira (Portug./KTM) -7,368, 6. Nakagami(Jap./Honda) -11,139.

Průběžné pořadí MS (po 7 závodech): 1. Dovizioso (It./Ducati) 84, 2. Quartararo 83, 3. Viňales 83, 4. Mir 80, 5. Morbidelli (It./Yamaha) 64, 6. Miller (Austr./Ducati) 64.

Opatov - Závod MČR v motokrosu

Přidat do mých lig

MX1:
1. jízda:
1. Nagl (Něm./KTM) 35:01,129, 2. Krč -10,342, 3. Neugebauer (oba KTM) -18,311.
2. jízda: 1. Nagl 36:01,320, 2. Neugebauer -7,054, 3. Krč -9,793.
Celkově: 1. Nagl 50, 2. Neugebauer 42, 3. Krč 42.
Průběžné pořadí MMČR (po 6 závodech): 1. Nagl 266, 2. Kovář (KTM) 207, 3. Krč 200.

MX2:
1. jízda:
1. Wagenknecht (Husqvarna) 29:36,659, 2. Rathouský -8,019, 3. Jošt (SR/KTM) -13,692.
2. jízda: 1. Jošt 30:04,906, 2. Sukup (KTM) -6,001, 3. Rathouský -31,514.
Celkově: 1. Jošt 45, 2. Rathouský 42, 3. Sukup 40.
Průběžné pořadí MMČR (po 6 závodech): 1. Jošt 198, 2. Sukup 169, 3. Sandner (Rak./KTM) 160.

Ženy:
1. jízda: 1. Vítková (Yamaha) 19:48,308, 2. Kapsamerová (Rak./KTM) -0,738, 3. Laňková (Suzuki) -32,856.
2. jízda: 1. Vítková 20:03,927, 2. Kapsamerová -0,770, 3. Laňková -58,954.
Celkově: 1. Vítková 50, 2. Kapsamerová 44, 3. Laňková 40.
Průběžné pořadí MMČR (po 6 závodech): 1. Vítková 275, 2. Laňková 226, 3. Kapsamerová 222.

Turecká rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Konečné pořadí: 1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 2:43:02,7, 2. Neuville, Gilsoul (Belg./Hyundai i20) -35,2, 3. Loeb, Elena (Fr., Mon./Hyundai i20) -59,4, 4. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) -2:35,9, 5. Greensmith, Edmondson (Brit./Ford Fiesta) -4:08,3, 6. Lappi, Ferm (Fin./Ford Fiesta) -5:36,2.

Průběžné pořadí MS (po 5 ze 7 soutěží): 1. Evans 97, 2. Ogier (Fr./Toyota Yaris) 79, 3. Tänak (Est./Hyundai i20) 70, 4. Rovanperä 70, 5. Neuville 65, 6. Lappi 38.

Pořadí týmů: 1. Toyota 175, 2. Hyundai 165, 3. M-Sport Ford 101.

Vytrvalostní automobilový závod 24 hodin Le Mans

Přidat do mých lig

1. Buemi, Nakadžima, Hartley (Švýc., Jap., N. Zél./Toyota TS050 Hybrid) 387 kol, 2. Senna, Menezes, Nato (Braz., USA, Fr./Rebellion R13) -5 kol, 3. Conway, Kobajaši, López (Brit., Jap., Arg./Toyota TS050 Hybrid) -6 kol.

Tour de France

Přidat do mých lig

1. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) 2:53:32, 2. Pedersen (Dán./Trek-Segafredo), 3. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 4. Kristoff (Nor./SAE Team Emirates), 5. Viviani (It./Cofidis), 6. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma), 7. Ewan (Austr./Lotto-Soudal), 8. Hofstetter (Fr./Israel Start-Up Nation), 9. Coquard (Fr./B&B Hotels-Vital Concept), 10. Walscheid (Něm./NTT), ...130. Hirt (ČR/CCC) -2:38, 143. Kreuziger (ČR/NTT) -3:47.

Konečné pořadí: 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 87:20:05, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -59, 3. Porte (Austr./Trek-Segafredo) -3:30, 4. Landa (Šp./Bahrajn-McLaren) -5:58, 5. Mas (Šp./Movistar) -6:07, 6. López (Kol./Astana) -6:47, 7. Dumoulin (Niz./Jumbo-Visma) -7:48, 8. Urán (Kol./EF) -8:02, 9. A. Yates (Brit./Mitchelton-Scott) -9:25, 10. Caruso (It./Bahrajn-McLaren) -14:10, ...67. Hirt -3:34:58, 109. Kreuziger -4:45:26.

Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Bennett 380, 2. Sagan 284, 3. Trentin (It./CCC) 260, ...122. Kreuziger 3.

Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Pogačar 82, 2. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) 74, 3. Roglič 67.

Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Pogačar 87:20:05, 2. Mas -6:07, 3. Madouas (Fr./Groupama-FDJ) -1:42:43.

Týmy: 1. Movistar 262:14:58, 2. Jumbo-Visma -18:31, 3. Bahrajn-McLaren -57:10.

Extraliga

Finále - případný 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Draci Brno
Arrows Ostrava
– : –

Praha - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

Muži
C1:
1. Savšek (Slovin.) 104,90 (0 trestných sekund), 2. Rohan -3,76 (2), 3. Chaloupka -4,62 (0), ...5. Heger (všichni ČR) -8,34 (6).

3xC1: 1. Slovinsko (Savšek, Božič, Lenarčič) 120,43 (2), 2. Irsko -15,40 (8), 3. Polsko -30,15 (12), 4. ČR (Rohan, Heger, Chaloupka) -58,01 (54).

Ženy
K1:
1. Kudějová (ČR) 112,71 (0), 2. Prigentová (Fr.) -1,90 (2), 3. A. Hilgertová -2,72 (2), ...5. Vojtová -3,90 (0), 9. Galušková (všechny ČR) -57,55 (50).

3xK1: 1. ČR (Kudějová, Vojtová, Galušková) 139,64 (4), 2. Francie -1,03 (8), 3. Rakousko -5,83 (8).

Praha - Mistrovství České republiky

Přidat do mých lig

šavle

Uherské Hradiště - Mistrovství České republiky

Přidat do mých lig

kord

Cromvoirt (Niz.) - Závěr turnaje KLM Open série European Tour

Přidat do mých lig

Mamaroneck (USA) - US Open, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 3. kole: 1. Wolff 205 (66+74+65), 2. DeChambeau (oba USA) 207 (69+68+70), 3. Oosthuizen (JAR) 209 (67+74+68), 4. English 210 (68+70+72), Schauffele (oba USA) 210 (68+72+70) a Macujama (Jap.) 210 (71+69+70), 7. McIlroy (Sev. Ir.) 211 (67+76+68).

Portland (USA) - Ženský turnaj Portland Classic

Přidat do mých lig

Portugal Open série European Tour ve Vilamouře (par 72, dotace 500 tisíc eur):

Přidat do mých lig

1. Higgo (JAR) 269 (68+70+66+65), 2. Anglés (Šp.) 270 (72+66+66+66), 3. Coetzee (JAR) 273 (69+70+68+66) a Wilson (Angl.) 273 (69+67+71+66), 5. Dantorp (Švéd.) 274 (70+70+67+67) a Pigem (Šp.) 274 (67+71+68+68).

Karlovy Vary - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Cena Zimní královny, rovinový dostih (1600 m, dvouleté klisny, dotace 550.000 Kč): 1. Muguruza (ž. Chaloupka, tr. Luka, stáj Leram), 2. Giannina, 3. Sparkle Shout. Čas: 1:40,45. Výrok: lehce 3 - krk - 1 1/4.

Cena Jockey Clubu ČR, rovinový dostih (2000 m, tříletí a starší koně, dotace 100.000 Kč): 1. Cape Freedom (ž. Koplík, tr. Šavujev, stáj Russian Racing Syndicate), 2. Australien, 3. Raging Storm. Čas: 2:07,90. Výrok: lehce 3 1/4 - nos - 3 1/2.

Další dostihy:

I. Greenhorn (ž. Liška) - Giannah - Locomotive,
II. Candle In The Wind (ž. Florian) - Arigny - Noweta,
IV. Hofergirl (am. Luka) - Rabbit Toronado - Mequinenza,
VI. Skins Rock (Složil ml.) - Aztek - Dusigrosz,
VII. Westernerka (Velek) - Godfrey - Fil Conducteur,
VIII. Sahara (ž. Liška) - Bell Elysees - Kingston Lilly.

Záhřeb (Chorv.) - Turnaj série Grand Prix

Přidat do mých lig

Praha - 107. ročník veslařské regaty Primátorky

Přidat do mých lig

Muži:

Skif (Jarní skulérský závod Rösslera-Ořovského): 1. Vraštil 7:09,2, 2. Potůček (oba Dukla Praha) 7:20,5, 3. Hellebrand (Bohemians Praha) 7:25,5.

Osma: 1. Bohemians/LS Brno/ČVK Praha/Slavia/Pardubice/Dukla (Chládek, Havlíček, Láznička, Nový, Pivko, Šágr, Jech, Helešic, korm. Jochman) 5:53,2, 2. ČVK Brno/Hamr (Viktora, Voj. Dědek, Nejedlo, Pazdera, Vl. Dědek, Běhal, Baranivskyj, Kapa, korm. Šumanová) 5:55,6, 3. Bohemians Praha (Chalupa, Bartoň, Hladík, Tibitanzl, Rédr, Klang, Lesse, Nezman, korm. Mikušová) 5:58,6.

Ženy:

Skif (O Stuhu Podolí): 1. Antošová 7:45,3, 2. Fleissnerová (obě Slavia Praha) 7:52,3, 3. Novotníková (LS Brno) 7:55,2.

Osma: 1. Hamr/Blesk/Slavia (Kat. Hartmanová, Skružná, Kar. Hartmanová, Skálová, Nečasová, Kopecká, A. Žabová, L. Žabová, korm. Nedvědová) 6:44,6, 2. Pardubice (Vlastníková, Remešová, Stoklasová, Janková, Štorková, Kiacová, Štěpánková, Příhodová, korm. Lukošik) 6:57,3, 3. LS Brno/Olomouc (Dvořáková, Boušková, Přikrylová, Bínová, Sadílková, Švejnohová, Brokešová, Brázdová, korm. Kamínek) 7:10,0.

Plzeň - MČR ve sportovní střelbě z kulových zbraní

Přidat do mých lig

Muži:

Rychlopalná pistole: 1. Podhráský (Olymp Plzeň) 32, 2. Těhan (Dukla Plzeň) 25, 3. Strnad (Olymp Plzeň).

Sportovní pistole: 1. Dubový (Dukla Plzeň) 577, 2. Kužvart (Akademia Praha) 576, 3. Kubeš (Rapid Plzeň) 576.

Ženy:

Sportovní pistole: 1. Dědová (Dukla Plzeň) 25, 2. Baumgartnerová 22, 3. Červenková (obě Duel Praha).

Sportovní malorážka vleže: 1. Foistová (Dukla Plzeň) 624,9, 2. Bartoníčková (Olymp Plzeň) 621,3, 3. Vondrášková (Sokolov) 618,3.

Extraliga mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tempo Praha
Sportclub 80 Chomutov
1:5, stav série 0:2
konec
Hroši Havlíčkův Brod
Žraloci Ledenice
0:9, stav série 1:1.