Středa 28. října 2020, Den vzniku samostatného československého státu
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 28. října 2020 Státní svátek.

Sportovní výsledky 14. 10. 2020

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Kvalifikace o MS 2022

Jihoamerická zóna CONMEBOL

Přidat do mých lig
konec
Bolívie
Argentina
1:2 (1:1)
konec
Venezuela
Paraguay
0:1 (0:0)
konec
Ekvádor
Uruguay
4:2 (2:0)
konec
Peru
Brazílie
2:4 (1:1)
konec
Chile
Kolumbie
2:2 (2:1)

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Kouvola
Pelicans Lahti
2:3
konec
TPS Turku
Hämeenlinna
3:4 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
Sport Vaasa
0:1 v prodl.

Sardinie (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Djere (Srb.)
Lajovič (2-Srb.)
6:4, 7:5
konec
Delbonis (Arg.)
Andújar (6-Šp.)
5:7, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Petrovič (Srb.)
Carballés (Šp.)
6:1, 6:4

Petrohrad (Rus.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Dvouhra - 1. kolo:

konec
Shapovalov (2-Kan.)
Troicki (Srb.)
6:2, 6:3
konec
Opelka (USA)
Serdarušič (Chorv.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:2
konec
Safiullin (Rus.)
Gómez (Ekv.)
6:4, 6:2
konec
Humbert (Fr.)
Kotov (Rus.)
4:6, 6:2, 6:3
konec
Medveděv (1-Rus.)
Gasquet (Fr.)
3:6, 6:3, 6:0

Dvouhra - 2. kolo:

konec
Norrie (Brit.)
Kecmanovič (Srb.)
7:5, 6:7 (5:7), 6:3
konec
Wawrinka (5-Švýc.)
Donskoj (Rus.)
6:1, 3:6, 6:3

Kolín nad Rýnem (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Novak (Rak.)
Paire (4-Fr.)
6:3, 6:4
konec
Albot (Mold.)
Otte (Něm.)
6:4, 5:7, 7:5
konec
Hurkacz (6-Pol.)
M. Zverev (Něm.)
6:4, 6:3
konec
Harris (JAR)
Johnson (USA)
7:6 (7:5), 7:6 (7:2)

Novak (Rak.) - Paire (4-Fr.) 6:3, 6:4
Albot (Mold.) - Otte (Něm.) 6:4, 5:7, 7:5
Hurkacz (6-Pol.) - M. Zverev (Něm.) 6:4, 6:3
Harris (JAR) - Johnson (USA) 7:6 (7:5), 7:6 (7:2)

Sardinie (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hanfmann (Něm.)
Caruso (It.)
6:0, 6:4
konec
Moutet (Fr.)
Tiafoe (USA)
7:6 (7:0), 6:4

Euroliga mužů

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Fenerbahce Istanbul
CSKA Moskva
77:78 po prodl.
konec
Olympiakos Pireus
Olimpia Milán
86:75
konec
Maccabi Tel Aviv
Bayern Mnichov
82:85
konec
Real Madrid
Chimki Moskevská oblast
94:85

Itálie - Etapový závod Giro d'Italia

Přidat do mých lig

11. etapa (Porto Sant’Elpidio - Rimini, 182 km): 1. Démare (Fr./Groupama-FDJ) 4:03:52, 2. Sagan (SR/Bora-hansgrohe), 3. Hodeg (Kol./Deceuninck-Quick Step), 4. Consonni (It./Cofidis), 5. Zabel (Něm./Israel Start-Up Nation), 6. Denz (Něm./Sunweb), 7. Gaviria (Kol./SAE Team Emirates), 8. Oldani (It./Lotto-Soudal), 9. Mosca (It./Trek-Segafredo), 10. Viviani (It./Cofidis), ...34. Černý (ČR/CCC) všichni stejný čas.

Průběžné pořadí: 1. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) 43:41:57, 2. Kelderman (Niz./Sunweb) -34, 3. Bilbao (Šp./Bahrajn-McLaren) -43, 4. Pozzovivo (It./NTT) -57, 5. V. Nibali (It./Trek-Segafredo) -1:01, 6. Konrad (Rak./Bora-hansgrohe) -1:15, 7. Hindley (Austr./Sunweb) -1:19, 8. Majka (Pol./Bora-hansgrohe) -1:21, 9. Masnada (It./Deceuninck-Quick-Step) -1:36, 10. Pernsteiner (Rak./Bahrajn-McLaren) -1:52, ...100. Černý -1:33:22.

Závod Scheldeprijs v Belgii

Přidat do mých lig

173,3 km: 1. Ewan (Austr.) 3:34:38, 2. Bonifazio (It.), 3. Coquard (Fr.), 4. Merlier, 5. Philipsen, 6. Capiot (všichni Belg.) všichni stejný čas, ...122. Štybar (ČR) -1:15.