Středa 23. června 2021, svátek má Zdeňka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 23. června 2021 Zdeňka

Sportovní výsledky 11. 6. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra žen - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Matteková-Sandsová, Šwiateková (14-USA/Pol.)
Beguová, Podoroská (Rum./Arg.)
6:3, 6:4

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Kontaová (1-Brit.)
Van Uytvancková (8-Belg.)
6:3, 7:6 (8:6)
konec
Čang Šuaj (4-Čína)
Mladenovicová (7-Fr.)
3:6, 6:2, 7:6 (7:4)
konec
Davisová (14-USA)
Boulterová (Brit.)
6:7 (6:8), 2:0 skreč.

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Čilič (Chorv.)
Shapovalov
7:5, 7:6 (7:3)
konec
Auger-Aliassime (3-Kan.)
Humbert (6-Fr.)
7:6 (7:5), 7:6 (10:8)
konec
Rodionov (Rak.)
De Minaur (4-Austr.)
3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
konec
Querrey (USA)
Stricker (Švýc.)
6:7 (4:7), 7:6 (7:4), 6:3

Nottingham (Brit.) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Davisová (14-USA)
Riskeová (2-USA)
6:7 (3:7), 6:4, 6:4

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Dvouhra juniorek - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Nosková (ČR)
Šnajderová (4-Rus.)
1:6, 6:3, 6:3

Paříž (Fr.) - grandslamový turnaj Roland Garros

Čtyřhra juniorek - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Bondarenková, Tóthová (8-Rus./Maď.)
Jiménezová, Nosková (3-And./ČR)
6:7 (2:7), 6:2, 10:4

Stuttgart (Něm.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Shapovalov (1-Kan.)
F. López (Šp.)
6:2, 6:7 (2:7), 6:3

NBA

Play off, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Milwaukee Bucks
Brooklyn Nets
86:83
Stav série 1:2
konec
Uah Jazz
Los Angeles Clippers
117:111
Stav série 2:0

Praha - přípravné utkání žen

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
74:58 (31:24, 44:36, 64:46)

Etapový závod Kolem Belgie

Přidat do mých lig

3. etapa (174,7 km): 1. Ewan (Austr.) 3:56:43, 2. Ackermann (Něm.), 3. Mörköv (Dán.), 4. Van Poppel (Niz.), 5. Moschetti (It.) , 6. Dupont (Belg.) všichni stejný čas, ... 136. Štybar (ČR) -5:02.

Průběžné pořadí: 1. Evenepoel 8:13:43, 2. Lampaert -45, 3. Marchand (všichni Belg.) -53, 4. Fisher-Black (N. Zél.) -1:01, 5. Bouwman (Niz.) -1:07, 6. Swift (Brit.) -1:09, ...129. Štybar -17:24.

Etapový závod Kolem Slovinska

Přidat do mých lig

3. etapa (165,8 km): 1. Aberasturi (Šp.) 3:50:26, 2. Mohorič (Slovin.), 3. Trentin (It.), 4. Mertz (Belg.), 5. Pallesen (Dán.), 6. Shaw (Brit.) všichni stejný čas, ...36. Kreuziger (ČR) -2:02.

Průběžné pořadí: 1. Pogačar (Slovin.) 10:56:03, 2. Mohorič -1:15, 3. Ulissi -1:26, 4. Sobrero (oba It.) -1:33, 5. Shaw, 6. Carboni (It.) oba -1:36, ...63. Kreuziger -21:56.

Etapový závod Kolem Švýcarska

Přidat do mých lig

6. etapa (130,1 km): 1. Kron (Dán./Lotto-Soudal) 3:14:52, 2. Costa (Portug./SAE Team Emirates) stejný čas, 3. Pernsteiner (Rak./Bahrajn Victorious) -1, 4. Serrano (Šp./Movistar) , 5. Latour (Fr./Total Direct Energie), 6. Houle (Kan./Astana-Premier Tech) všichni -3, ...51. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -2:49.

Průběžné pořadí: 1. Carapaz (Ekv./Ineos Grenadiers) 20:00:32, 2. Fuglsang (Dán./Astana-Premier Tech) -26, 3. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -38, 4. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick Step) -53, 5. Urán (Kol./EF Education-Nippo) -1:11, 6. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation) -1:32, ...45. Vakoč -24:05.

Leogang (Rakousko) - Světový pohár v cross country horských kol

Přidat do mých lig

Short track
Muži:
1. M. Flückiger (Švýc.) 20:43, 2. Cink (ČR) -5, 3. Vader (Niz.) -16, ...28. Škarnitzl (ČR) -1:28.
Ženy: 1. Lecomteová (Fr.) 21:10, 2. McConnellová (Austr.) -4, 3. Neffová (Švýc.) -11, ...22. Čábelická (ČR) -1:14.

Budapešť (Maď.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži
Do 100 kg:
1. Fonseca (Portug.), 2. Kukolj (Srb.), Sulamanidze a Liparteliani (oba Gruz.).

Ženy
Do 78 kg:
1. Wagnerová (Něm.), 2. Malongaová (Fr.), 3. Steenhuisová (Niz.) a Umekiová (Jap), ...Matějčková (ČR) vypadla v 1. kole.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Kvalifiikace mužů