Středa 27. ledna 2021, svátek má Ingrid
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 27. ledna 2021 Ingrid

Sportovní výsledky 17. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gent
Antverpy
0:1
konec
Cercle Bruggy
Standard Lutych
0:1
konec
Beerschot
FC Bruggy
0:3
konec
St. Truiden
Lovaň
3:1

Druhá německá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Darmstadt
3:0
konec
Kiel
Karlsruhe
2:3
konec
Regensburg
Sandhausen
3:1

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Tilburg
1:1
konec
Groningen
Twente Enschede
2:2
konec
Venlo
Heerenveen
1:1
konec
Ajax Amsterdam
Feyenoord Rotterdam
1:0

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nacional Funchal
Moreirense
0:1
konec
Santa Clara
Famalicao
1:2
konec
Gil Vicente
Marítimo
0:1
konec
Guimaraes
Farense
odloženo

Rakouská liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Wolfsberg
Graz
0:0

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Motherwell
Glasgow Rangers
1:1

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Denizlispor
Hatayspor
0:2
konec
Malatyaspor
Rizespor
4:1
konec
Besiktas
Galatasaray
2:0

Německá liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krefeld
Eisbären Berlín
2:5
konec
Kolín nad Rýnem
Bremerhaven
3:4
konec
Norimberk
Mannheim
2:3

Slovenská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Košice
2:3 po sam. nájezdech
konec
Banská Bystrica
Miškovec
3:2
konec
Liptovský Mikuláš
Nové Zámky
3:1
konec
Slovan Bratislava
Detva
4:1
konec
Trenčín
Zvolen
3:2 v prodl.
konec
Michalovce
Poprad
4:3

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
1:4.
konec
Biel
Rapperswil
2:1
konec
Zug
Ambri-Piotta
2:0
konec
Lugano
Davos
2:4

Hamburk (Něm.) - Turnaj žen ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Čeng Čchin-wen (Čína)
L. Fruhvirtová (ČR)
6:2, 6:3

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Závody s hromadným startem:
Muži (15 km):
1. T. Bö (Nor.) 37:41,9 (1 tr. okruh), 2. Leitner (Rak.) -3,6 (0), 3. Weger (Švýc.) -7,8 (0), 4. Hofer (It.) -12,5 (2), 5. Eder (Rak.) -12,7 (0), 6. Jelisejev (Rus.) -20,1 (1), 7. J. T. Bö (Nor.) -27,4 (4), 8. Lesser (Něm.) -31,4 (1), 9. Desthieux -31,9 (3), 10. Fillon Maillet (oba Fr.) -36,4 (3).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 618 b., 2. Laegreid (Nor.) 564, 3. T. Bö 511, 4. Dale (Nor.) 499, 5. Samuelsson (Švéd.) 454, 6. Jacquelin (Fr.) 433, ...25. Krčmář 169, 32. Moravec 109, 72. Štvrtecký 6, 79. Krupčík (všichni ČR) 1.

Ženy (12,5 km): 1. Simonová (Fr.) 40:11,1 (3), 2. Preussová (Něm.) -3,9 (2), 3. H. Öbergová (Švéd.) -11,7 (3), 4. Tandrevoldová (Nor.) -13,0 (2), 5. Brorssonová (Švéd.) -14,9 (1), 6. Wiererová (It.) -28,8 (2), 7. Röiselandová -30,3 (4), 8. Eckhoffová (obě Nor.) -32,1 (4), 9. Braisazová-Bouchetová (Fr.) -32,6 (4), 10. Davidová (ČR) -33,0 (3).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 26 závodů): 1. Röiselandová 579, 2. Eckhoffová 560, 3. H. Öbergová 550, 4. Wiererová 442, 5. Preussová 439, 6. E. Öbergová (Švéd.) 429, ...9. Davidová 364, 55. Puskarčíková 40, 57. Charvátová 37, 65. Jislová (všechny ČR) 20.

Flachau (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Foss-Solevaag (Nor.) 1:46,23 (53,50+52,73), 2. Schwarz (Rak.) -0,76 (53,84+53,15), 3. Pinturault (Fr.) -0,95 (54,18+53,00), 4. Meillard (Švýc.) -1,14 (53,85+53,52), 5. Gstrein (Rak.) -1,15 (53,77+53,61), 6. Aerni (Švýc.) -1,31 (54,10+53,44), 7. Kristoffersen (Nor.) -1,36 (54,01+53,58), 8. Jakobsen (Švéd.) -1,39 (54,52+53,10), 9. Zenhäusern (Švýc.) -1,66 (54,63+53,26), 10. Matt (Rak.) -1,81 (54,42+53,62), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 6 z 11 závodů): 1. Schwarz 389, 2. Feller (Rak.) 324, 3. Foss-Solevaag 308, 4. Strasser (Něm.) 278, 5. Zenhäusern 238, 6. Kristoffersen 215.
Průběžné pořadí SP (po 19 z 38 závodů): 1. Pinturault 778, 2. Kilde (Nor.) 560, 3. Odermatt (Švýc.) 501, 4. Schwarz 466, 5. Zubčič (Chorv.) 462, 6. Meillard 428.

Kranjska Gora (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom: 1. Bassinová (It.) 2:18,06 (1:10,72+1:07,34), 2. Gisinová (Švýc.) -0,66 (1:10,86+1:07,86), 3. Hrovatová (Slovin.) -0,73 (1:11,28+1:07,51), 4. Gutová-Behramiová (Švýc.) -1,14 (1:11,69+1:07,51), 5. Worleyová (Fr.) -1,25 (1:11,38+1:07,93), 6. Shiffrinová (USA) -1,27 (1:10,42+1:08,91), 7. Goggiaová (It.) -2,07 (1:11,50+1:08,63), 8. Holdenerová (Švýc.) -2,14 (1:12,31+1:07,89), 9. Robinsonová (N. Zél.) -2,32 (1:11,95+1:08,43), 10. Vlhová (SR) -2,41 (1:11,85+1:08,62).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 8 závodů): 1. Bassinová 400, 2. Gisinová 272, 3. Brignoneová (It.) 250, 4. Worleyová 236, 5. Shiffrinová 230, 6. Vlhová 196, ...43. Ledecká (ČR) 11.
Průběžné pořadí SP (po 16 z 33 závodů): 1. Vlhová 775, 2. Gisinová 715, 3. Bassinová 623, 4. Shiffrinová 565, 5. Liensbergerová (Rak.) 483, 6. Gutová-Behramiová 472, ...11. Ledecká 277, 39. Dubovská (ČR) 85.

Val di Fiemme (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

1. J. M. Riiber (Nor.) 27:16,1, 2. Frenzel, 3. Geiger (oba Něm.) oba -0,1, 4. Graabak (Nor.) -0,6, 5. Pittin (It.) -0,7, 6. Herola (Fin.) -0,9, 7. Björnstad (Nor.) -1,6, 8. Riessle, 9. Faisst (oba Něm.) oba -1,7, 10. Hirvonen (Fin.) -3,2, ...35. Portyk -1:42,8, 38. Vytrval -2:31,0, 42. Pažout (všichni ČR) -3:14,3.
Průběžné pořadí SP (po 7 ze 17 závodů): 1. J. M. Riiber 560, 2. Geiger 371, 3. Frenzel 323, 4. Riessle 318, 5. Lamparter (Rak.) 316, 6. J. L. Oftebro (Nor.) 284, ...28. Portyk 43, 37. Vytrval 16.

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Lindvik (Nor.) 296,5 b. (135+145,5 m), 2. Lanišek (Slovin.) 294,2 (133,5+143,5), 3. Johansson (Nor.) 292,9 (132+141), 4. Huber (Rak.) 288,9 (132,5+139), 5. Stekala (Pol.) 284,7 (134+136,5), 6. R. Kobajaši 282,4 (132+136,5), 7. Sato (oba Jap.) 279,8 (133+135), 8. D. Prevc (Slov.) 279,1 (131+134,5) a Eisenbichler (Něm.) 279,1 (129,5+134,5), 10. Tande (Nor.) 278,3 (132+134).
Průběžné pořadí SP (po 14 z 28 závodů): 1. Granerud (Nor.) 956, 2. Eisenbichler 716, 3. Stoch 646, 4. Kubacki 489, 5. Žyla (všichni Pol.) 469, 6. Lanišek 468, ...61. Polášek 4, 65. Kožíšek (oba ČR) 2.

konec
Brooklyn
Orlando
122:115
konec
Memphis
Philadelphia
106:104
konec
Miami
Detroit
100:120
konec
Portland
Atlanta
112:106
konec
San Antonio
Houston
103:91
konec
Toronto
Charlotte
116:113

Extraliga mužů

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Příbram
Karlovarsko
0:3 (-22, -15, -23)

Rudník - Úvodní závod MČR v motoskijöringu

Přidat do mých lig

První liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Liberec
5:1 (1:1)
konec
Ústí nad Labem
Česká Lípa
9:8 (1:4)

Honolulu (USA) - Závěr turnaje Sony Open na Havaji série PGA Tour

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Geisenbergerová (Něm.) 1:22,121 (41,112+41,009), 2. Egleová (Rak.) -0,228 (41,147+41,202), 3. Berreiterová (Něm.) -0,236 (41,227+41,130), ...Čežíková (ČR) nepostoupila z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 780, 2. Taubitzová (Něm.) 706, 3. Egleová 521, ...44. Čežíková 26.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Grothkopp, Schüller, Margis) 2:09,56 (1:04,81+1:04,75), 2. Rakousko (Maier, Huber, Sammer, Moldovan) -0,29 (1:04,85+1:05,00), 3. Kanada (Kripps, Stones, Sommer, Coakwell) -0,49 (1:05,00+1:05,05), ...13. Česko (Dvořák, Nosek, Suchý, Šindelář) -1,96 (1:05,82+1:05,70).
Pořadí SP (po 2 ze 4 závodů): 1. Friedrich 450 b., 2. Maier 410, 3. Kripps 410, ...11. Dvořák 272.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Víceboj:
Muži:
1500 m:
1. Roest (Niz.) 1:45,53, 2. Engebraten 1:46,14, 3. Pedersen (oba Nor.) 1:46,20.
10 000 m: 1. Van der Poel (Švéd.) 12:42,80, 2. Talsma (Niz.) 13:01,07, 3. Roest 13:03,08.
Konečné pořadí (po 4 disciplínách): 1. Roest 147,745, 2. Bosker (Niz.) 149,806, 3. Pedersen 149,828.

Ženy
1 500 m:
1. De Jongová (Niz.) 1:54,83, 2. Lalenkovová (Rus.) 1:55,49, 3. Beuneová (Niz.) 1:55,89, 4. Sáblíková 1:56,17, ...6. Zdráhalová (obě ČR) 1:56,87.
5 000 m: 1. Sáblíková 6:53,22, 2. Schoutenová (Niz.) 6:55,38, 3. De Jongová 6:57,72.
Konečné pořadí: 1. De Jongová 159,303, 2. Schoutenová 160,056, 3. Sáblíková 160,320, ...9. Zdráhalová 120,101.

Sprint:
Muži:
1. Krol 137,955 b., 2. Otterspeer (oba Niz.) 138,645, 3. Dufter (Něm.) 138,770.
Ženy: 1. Leerdamová (Niz.) 149,385, 2. Golikovová (Rus.) 149,855, 3. Koková (Niz.) 149,870.