Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 10. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mechelen
Antverpy
3:0
konec
Beerschot
Gent
1:1
konec
Lovaň
Anderlecht
1:0
konec
St. Truiden
FC Bruggy
1:2

Druhá německá liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Hannover
1:2
konec
Paderborn
Aue
2:1
konec
Regensburg
Bochum
0:2

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Rotterdam
Feyenoord Rotterdam
0:2
konec
Heerenveen
Sittard
1:3
konec
Venlo
Tilburg
2:1
konec
Ajax Amsterodam
PSV Eindhoven
2:2

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Farense
Gil Vicente
3:1
konec
Belenenses
Pacos Ferreira
0:2

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
Glasgow Rangers
1:2
konec
Livingston
Ross County
3:1

Turecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Karagümrük
Konyaspor
2:1
konec
Ankaragücü
Basaksehir
1:2
konec
Rizespor
Denizlispor
1:1
konec
Hatayspor
Besiktas
2:2

Německá liga

7. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwenningen
Mnichov
2:3
konec
Augsburg
Mannheim
3:4 v prodl.
konec
Norimberk
Straubing
4:3

Slovenská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Miškovec
5:2
konec
Nové Zámky
Zvolen
0:2
konec
Poprad
Slovan Bratislava
4:1
konec
Banská Bystrica
Michalovce
1:5
konec
Liptovský Mikuláš
Košice
3:4 po sam. nájezdech
konec
Trenčín
Detva
8:1

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Lugano
Davos
3:1
konec
Fribourg-Gottéron
Zug
2:3
konec
Biel
Ženeva
3:4
konec
Curych
Langnau
3:4 po sam. nájezdech
konec
Lugano
Davos
3:1

Abú Zabí - turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Keninová (1-USA)
Putincevová (13-Kaz.)
3:6, 7:6 (7:5), 6:4
konec
Sabalenková (4-Běl.)
Džabúrová (15-Tun.)
6:2, 6:4
konec
Sakkariová (9-Řec.)
Muguruzaová (5-Šp.)
7:5, 6:4
konec
Rybakinová (6-Kaz.)
Kasatkinová (Rus.)
6:3, 6:4
konec
Kosťuková (Ukr.)
Zidanšeková (Slovin.)
6:1, 6:1
konec
Sorribesová (Šp.)
Gasanovová (Rus.)
7:5, 6:3
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Badosaová (Šp.)
6:4, 4:6, 6:1
konec
Svitolinová (2-Ukr.)
Alexandrovová (17-Rus.)
6:2, 6:7 (5:7), 7:6 (10:8)

Antalya - turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (1-It.)
Kuzmanov (Bulh.)
6:2, 6:3
konec
Chardy (Fr.)
Fognini (3-It.)
7:6 (7:4), 6:7 (1:7), 7:6 (7:5)
konec
Struff (5-Něm.)
Grenier bez boje (Fr.)
– : –
konec
Bublik (8-Kaz.)
Lamasine (Fr.)
6:2, 6:4

DAUHÁ - kvalifikace na grandslamový turnaj Australian Open

Přidat do mých lig

Delray Beach - turnaj mužů

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hurkacz (4-Pol.)
Galán (Kol.)
6:2, 6:2
konec
Tiafoe (8-USA)
Fratangelo (USA)
6:4, 3:6, 6:1
konec
Norrie (Brit.)
Mannarino (3-Fr.)
6:2, 7:5
konec
Quiroz (Ekv.)
Karlovič (Chorv.)
6:2, 6:4

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Rusko (Kajševová, Mironovová, Loginov, Latypov) 1:08:21,7 (0 tr. kol + 7 dobíjení), 2. Norsko (Tandrevoldová, Röiselandová, Dale, Laegreid) -0,7 (0+7), 3. Francie (Chevalierová-Bouchetová, Braisazová-Bouchetová, Fabien Claude, Fillon Maillet) -12,1 (0+6), 4. Bělorusko -50,3 (1+5), 5. Německo -1:06,0 (1+7), 6. Švýcarsko -1:29,4 (0+7), ...14. ČR (Jislová, Davidová, Štvrtecký, Moravec) -3:22,3 (1+14).

Smíšená štafeta dvojic: 1. Simonová, Jacquelin (Fr.) 39:04,8 (0+3), 2. H. Öbergová, Samuelsson (Švéd.) 38,7 (0+5), 3. Eckhoffová, J. T. Bö (Nor.) -43,9 (3+8), 4. Hettichová, Lesser (Něm.) -1:02,0 (0+6), 5. Solaová, Labastov (Běl.) -1:13,8 (0+6), 6. Lunderová, Gow (Kan.) -1:17,6 (0+4).

Adelboden (Švýcarsko) - závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Schwarz (Rak.) 1:52,69 (53,44+59,25), 2. Strasser (Něm.) -0,14 (54,10+58,73), 3. Ryding (Brit.) -0,15 (53,77+59,07), 4. Matt (Rak.) -0,17 (54,20+58,66), 5. Meillard -0,19 (53,43+59,45), 6. Nef -0,23 (53,83+59,09), 7. Yule (všichni Švýc.) -0,29 (54,32+58,66), 8. Noël (Fr.) -0,38 (53,01+1:00,06), 9. Foss-Solevaag (Nor.) -0,41 (53,69+59,41), 10. Chorošilov (Rus.) -0,51 (53,74+59,46), ...v 1. kole 38. Krýzl (ČR) 55,56.

Průběžné pořadí slalomu (po 4 z 11 závodů): 1. Schwarz 249, 2. Strasser 233, 3. Feller (Rak.) 210, 4. Zenhäusern (Švýc.) 169, 5. Kristoffersen (Nor.) 166, 6. Foss-Solevaag 158.

Průběžné pořadí SP (po 17 z 38 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 689, 2. Kilde (Nor.) 560, 3. Odermatt (Švýc.) 501, 4. Zubčič (Chorv.) 455, 5. Kristoffersen 371, 6. Meillard 354.

Svatý Anton (Rakousko) - závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - superobří slalom: 1. Gutová-Behramiová (Švýc.) 1:17,82, 2. Bassinová (It.) -0,16, 3. C. Suterová (Švýc.) -0,20, 4. Tipplerová (Rak.) -0,45, 5. Brignoneová (It.) -0,72, 6. Ledecká (ČR) -1,33, 7. Rädlerová (Rak.) -1,37, 8. Gisinová -1,48, 9. Holdenerová (obě Švýc.) a Venierová (Rak.) obě -1,67.

Průběžné pořadí super-G (po 2 z 6 závodů): 1. Gutová-Behramiová 145, 2. Ledecká a C. Suterová obě 140, 4. Bassinová 130, 5. Brignoneová 105, 6. Tipplerová 68.

Průběžné pořadí SP (po 13 z 33 závodů): 1. Vlhová (SR) 649, 2. Gisinová 530, 3. Bassinová 423, 4. Goggiaová (It.) 402, 5. Gutová-Behramiová 390, 6. Shiffrinová (USA) 385, ...10. Ledecká 277, 38. Dubovská (ČR) 71.

Titisee-Neustadt (Německo) - závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Granerud 299,4 b. (140+138), 2. Tande (oba Nor.) 297,0 (138,5+138), 3. Kraft (Rak.) 291,3 (138+136), 4. Eisenbichler (Něm.) 288,7 (136,5+135,5), 5. Lindvik (Nor.) 288,4 (133,5+137), 6. Kubacki (Pol.) 287,0 (134+137), 7. R. Kobajaši 280,3 (135+132,5), 8. Sato (Jap.) 279,2 (130+136,5), 9. Wolny (Pol.) 278,5 (136+134), 10. Huber (Rak.) 276,0 (129+138), ...47. Polášek 89,3 (110,5), 48. Kožíšek (oba ČR) 89,1 (110,5).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. Granerud 948, 2. Eisenbichler 684, 3. Stoch (Pol.) 622, 4. Kubacki 473, 5. Žyla 469, 6. Geiger (Něm.) 391, ...61. Polášek 4, 65. Kožíšek 2.

Val di Fiemme - závody SP a závěrečný díl Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Ženy - 10 km volně s hromadným startem: 1. Anderssonová (Švéd.) 36:45,6, 2. Digginsová (USA) -9,2, 3. Claudelová (Fr.) -32,6, 4. Stupaková -40,0, 5. Sorinová (obě Rus.) -1:04,3, 6. Razýmová (ČR) -1:17,4, 7. Brennanová (USA) -1:17,8, 8. Hennigová (Něm.) -1:23,6, 9. Něchajevská (Rus.) -1:27,6, 10. Eidukaová (Lot.) -1:29,2, ...30. Janatová -3:15,2, 39. Hynčicová (obě ČR) -3:52,6.
Konečné pořadí Tour (po 8 závodech): 1. Digginová 3:04:45,8, 2. Stupaková -1:24,8, 3. Anderssonová -2:00,8, 4. Sorinová -2:58,1, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -3:23,0, 6. Brennanová -3:27,6, ...10. Razýmová -5:21,2, 39. Janatová -17:11,0, 40. Hynčicová -17:45,4
Průběžné pořadí SP (po 17 z 28 závodů): 1. Digginsová 932, 2. Stupaková 802, 3. Brennanová 794, 4. Sorinová 780, 5. Anderssonová 671, 6. Něprjajevová (Rus.) 658, ...15. Razýmová 310, 38. Janatová 92, 45. Beranová (ČR) 53, 63. Hynčicová 20, 71. Nováková (ČR) 12.

15:35 závod s hromadným startem 10 km volně muži.

konec
Charlotte
Atlanta
113:105
konec
Dallas
Orlando
112:98
konec
Indiana
Phoenix
117:125
konec
Milwaukee
Cleveland
100:90
konec
Minnesota
San Antonio
122:125 po prodl.
konec
Philadelphia
Denver
103:115
konec
Sacramento
Portland
99:125
konec
Washington
Miami
124:128

Renomia Ženská basketbalová liga

8. kolo

Přidat do mých lig
konec
ZVVZ USK Praha
Lokomotiva Trutnov
141:31 (34:3, 67:10, 111:22)

Extraliga mužů

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beskydy
Karlovarsko
0:3 (-16, -20, -17)

S. Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

7. etapa
(Háil - Sakaka, 737 km celkově/471 km rychlostní zkouška)

Automobily: 1. Radžhí, von Zitzewitz (Saúd. Arábie, Něm./Toyota) 4:21:59, 2. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -48, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -1:15, ...12. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -31:31, 47. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -2:12:48.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 26:36:50, 2. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -7:53, 3. Sainz, Cruz -41:06, ...9. Prokop, Chytka -2:59:50.

SSV: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 5:15:34.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 32:30:33.

Prototypy: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 5:15:34, ...16. Macháček, Vyoral -36:14, 37. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -1:36:55.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 32:30:33, ...17. Macháček, Vyoral -3:58:52, 36. Enge, Tošenovský -13:19:23.

Motocykly: 1. R. Brabec (USA/KTM) 4:37:44, 2. Cornejo (Chile/Honda) -2:07, 3. Howes (USA/KTM) -2:19, ...12. Michek -8:35, 28. J. Brabec (oba ČR/KTM) -43:52, 29. Podmol (ČR/Husqvarna) -46:52, 41. Pabiška -1:19:08, 43. Engel -1:25:35, 45. Krejčí (všichni ČR/KTM) -1:44:22, 48. Lhotský (ČR/Husqvarna) -1:50:17.
Průběžné pořadí: 1. Cornejo 28:51:31, 2. Price (Austr./KTM) -1, 3. Sunderland (Brit./KTM) -2:11, ...18. Michek -51:53, 27. Engel -3:40:14, 37. Pabiška -6:19:29, 42. Podmol -7:25:25, 49. Lhotský -11:59:49.

Čtyřkolky: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 5:57:40, ...8. Kubiena (ČR/Yamaha) -1:39:12.
Průběžné pořadí: 1. Andujar 35:46:53, ...6. Kubiena -4:46:09.

Kamiony: 1. Sotnikov 4:45:52, 2. Mardějev -3:23, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -8:22, ...6. Loprais (ČR/Praga) -14:47, 9. Šoltys (ČR/Tatra) - 25:54, 10. Macík -39:28, 15. Valtr st. (oba ČR/Iveco) -1:29:37, 17. Tománek (ČR/Tatra) -2:33:19.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 29:12:10, 2. Šibalov -45:56, 3. Mardějev -1:05:06, 4. Loprais -1:21:47, 5. Macík -1:42:01, ...10. Šoltys -2:58:39, 12. Valtr st. -6:23:53.

Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 19 bodů, ...3. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 50.

Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne 606, ...5. Klymčiw, Vlček 5251.

První liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plzeň
Ústí nad Labem
10:2 (7:2)
konec
České Budějovice
Mělník
5:0 (2:0)

Kapalua (USA) - závěr golfového turnaje Tournament of Champions série PGA Tour

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sigulda (Lotyšsko) - závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

1. Ivanovová (Rus.) 1:23,594 (41,834+41,760), 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,052 (41,829+41,817), 3. Děmčenková (Rus.) -0,161 (41,882+41,873).
Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 680 2. Taubitzová 651, 3. Eitbergerová (Něm.) 479, ...44. Čežíková (ČR) 22.

Štafeta: 1. Rusko (Ivanovová, Pavličenko, Kaškin/Koršunov) 2:12,833, 2. Lotyšsko -0,167, 3. Německo -0,189.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Německo 415, 2. Rusko 375, 3. Lotyšsko 330, ...13. ČR 39.

Winterberg (Německo) - SP a mistrovství Evropy v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Margis, Bauer, Schüller) 1:48,13 (54,04+54,09), 2. Kanada (Kripps, Sommer, Stones, Coakwell) -0,57 (54,28+54,42), 3. (v ME 2.) Rakousko (Maier, Stepan, Sammer, Huber -0,76 (54,38+54,51), 4. (3.) Rusko -0,95 (54,59+54+49), ...9. (8.) ČR (Dvořák, Suchý, Šindelář, Nosek) -1,69 (54,88+54,94).