Čtvrtek 25. února 2021, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Sportovní výsledky 12. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lovaň
Kortrijk
3:1

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Blackburn
Preston
1:2

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kiel
Würzburg
– : –
konec
Hannover
Paderborn
– : –

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Emmen
1:0

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vratislav
Wisla Krakov
1:1

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Belenenses
0:0

Turecká liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rizespor
Erzurumspor
0:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
IFK Helsinky
4:3 v prodl.
konec
Hämeenlinna
Jukurit Mikkeli
4:1,
konec
Ilves Tampere
Kärpät Oulu
3:4 po sam. nájezdech
konec
KalPa Kuopio
Tappara Tampere
1:2 po sam. nájezdech
konec
SaiPa Lappeenranta
Lukko Rauma
1:4
konec
Sport Vaasa
Pelicans Lahti
2:1
konec
TPS Turku
Kouvola
4:2

Německá liga

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Eisbären Berlín
1:4
konec
Kolín nad Rýnem
Bremerhaven
3:2
konec
Mnichov
Mannheim
4:5

Nur-Sultan (Kaz.) - Mezinárodní turnaj

Přidat do mých lig

Kazachstán B - Bělorusko 3:2 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

Kazachstán - Rusko B 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Slovenská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Slovan Bratislava
– : –

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Zug
Langnau
3:1
konec
Bern
Curych
3:6
konec
Lugano
Fribourg-Gottéron
3:2 v prodl.
konec
Davos
Ženeva
1:4
konec
Lausanne
Rapperswil
4:1

Australian Open - ženy

3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sabalenková (7-Běl.)
Liová (USA)
6:3, 6:1
konec
Ósakaová (3-Jap.)
Džabúrová (27-Tun.)
6:3, 6:2
konec
S. Williamsová (10-USA)
Potapovová (Rus.)
7:6 (7:5), 6:2
konec
Muguruzaová (14-Šp.)
Dijasová (Kaz.)
6:1, 6:1
konec
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
Erraniová (It.)
6:4, 2:6, 7:5
konec
Halepová (2-Rum.)
Kuděrmětovová (32-Rus.)
6:1, 6:3
konec
Šwiateková (15-Pol.)
Ferrová (Fr.)
6:4, 6:3

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Smíšená čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Polášek (ČR/SR)
Čchan Jüng-žan, Dodig (7-Tchaj-wan/Chorv.)
6:4, 7:5

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Fritz (27-USA)
7:6 (7:1), 6:4, 3:6, 4:6, 6:2
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Mannarino (32-Fr.)
6:3, 6:3, 6:1
konec
Dimitrov (18-Bulh.)
Carreňo (15-Šp.)
6:0, 1:0 skreč.
konec
Karacev (Rus.)
Schwartzman (8-Arg.)
6:3, 6:3, 6:3
konec
Raonic (14-Kan.)
Fucsovics (Maď.)
7:6 (7:2), 5:7, 6:2, 6:2
konec
Lajovič (23-Srb.)
Martínez (Šp.)
6:7 (6:8), 7:5, 6:1, 6:4
konec
Thiem (3-Rak.)
Kyrgios (Austr.)
4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 6:4
konec
Auger-Aliassime (20-Fr.)
Shapovalov (11-Kan.)
7:5: 7:5, 6:3

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Čtyřhra žen - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Fichmanová, Olmosová (Kan./Mex)
Hradecká, Kristýna Plíšková (ČR)
7:5, 6:3
konec
Krejčíková, Siniaková (3-ČR)
Džabúrová, McHaleová (Tun./USA)
6:3, 6:4

Pokljuka (Slovin.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - sprint (10 km): 1. Ponsiluoma (Švéd.) 24:41,1 (0 trest. kol), 2. Desthieux -11,2 (0), 3. Jacquelin (oba Fr.) -12,9 (1), 4. Dale -22,4 (1), 5. J.T. Bö (oba Nor.) -22,5 (2), 6. Fillon Maillet (Fr.) -23,9 (1), 7. Laegreid (Nor.) -25,7 (0), 8. Samuelsson (Švéd.) -26,7 (1), 9. T. Bö (Nor.) -28,2 (1), 10. Latypov (Rus.) -33,3 (1), 11. Krčmář -37,7 (0), ...55. Moravec -2:08,0 (1), 68. Štvrtecký -2:27,2 (3), 84. Karlík (všichni ČR) -3:23,0.

Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. J.T. Bö 749, 2. Laegreid 681, 3. T. Bö 598, 4. Dale 588, 5. Fillon Maillet 544, 6. Jacquelin 527, ...24. Krčmář 199, 36. Moravec 117, 76. Krupčík 7, 77. Štvrtecký 6, 85. Žemlička (všichni ČR) 2.

Cortina d´Ampezzo (It.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži
První trénink:
1. Paris (It.) 1:40,78, 2. Jocher (Něm.) -1,56, 3. Franz (Rak.) -1,58.

Ženy
První trénink (zkrácená trať):
1. Puchnerová 1:08,26, 2. Tipplerová (obě Rak.) -0,54, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,67, ...11. Ledecká (ČR) -1,26.
Druhý trénink: 1. Gutová-Behramiová 1:34,61, 2. Tipplerová -0,19, 3. Puchnerová -0,34, ...12. Ledecká -0,83.

Idre Fjäll (Švéd.) - Mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Snowboardcross - družstva: 1. Hughes, Brockhoffová (Austr.), 2. Sommariva, Moioliová (It.), 3. Le Ble Jaques, Pereiraová de Sousa Mabileauová (Fr.), 4. Kearney, Guliniová (USA), 5. Kubičík, Samková (ČR), 6. Visintin, Bruttová (It.).

Lahti; Vuokatti (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích:
Muži do 23 let (15 km volně):
1. Lapalus (Fr.) 35:27,6, 2. Moch (Něm.) -13,8, 3. Andersen (Nor.) -18,7, ...25. Kozlovský -1:40,8, 38. K. Žalčík -2:37,3, 45. Kalivoda (všichni ČR) -3:18,4.
Ženy do 23 let (10 km volně): 1. Marciszová (Pol.) 28:13,6, 2. Lindströmová (Švéd.) -11,2, 3. Amundsenová (Nor.) -19,6, ...33. A. Nováková -2:38,0, 47. Holíková (obě ČR) -4:09,6.

Junioři (10 km volně): 1. Moerk (Nor.) 24:26,6, 2. Stahlberg (Švéd.) -14,9, 3. Leveille (Kan.) -27,3, ...31. Pavlásek -1:56,7, 41. Kočandrle -2:16,1, 45. Zatloukal -2:27,5, 59. Strouhal (všichni ČR) -3:08,2.
Juniorky (5 km volně): 1. Stěpanovová 13:44,3, 2. Krupická (obě Rus.) -16,8, 3. Berganeová (Nor.) -27,4, ...15. Půbalová -1:00,0, 20. Byrtus -1:03,6, 48. Šibravová -1:49,7, 59. Prokešová (všechny ČR) -2:10,4.

Severská kombinace:
Junioři - smíšená družstva:
1. Norsko 41:29,1, 2. Rakousko -4,0, 3. Itálie -52,0, ...10. ČR (Šablatura, Koldovská, Hradilová, Konvalinka) -6:04,1.

Skok:
Junioři - družstva:
1. Rakousko 986,2, 2. Slovinsko 914,7, 3. Rusko 903,1, ...10. ČR (Hauser, Vaverka, Lejsek, Rýdl) 361,5.

konec
Houston
Miami
94:101
konec
Boston
Toronto
120:106
konec
Detroit
Indiana
95:111
konec
Golden State
Orlando
111:105
konec
Portland
Philadelphia
118:114

První liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Česká Lípa
4:0 (3:0)
konec
Teplice
Ústí nad Labem
8:4 (6:0)
konec
Žabinští Vlci Brno
Liberec
3:6 (1:2)
konec
Mělník
Helas Brno
1:6 (0:4)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Alexandrie (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Hermannová (Něm.) 3:52,97 (58,96+58,02+57,96+58,03), 2. Löllingová (Něm.) -0,11 (58,39+58,35+58,03+58,31), 3. Nikitinová (Rus.) -1,68 (58,32+58,53+59,03+58,77), ...10. Fernstädtová (ČR) -2,70 (58,90+58,89+58,76+59,12).

Muži: 1. Grotheer (Něm.) 3:46,31 (56,74+56,62+56,36+56,59), 2. Treťjakov (Rus.) -0,28 (56,58+56,72+56,63+56,66), 3. Gassner (Něm.) -1,20 (56,95+57,01+56,84+56,71).

Katovice (Pol.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži:
500 m: 1. Dubreuil (Kan.) 34,398, 2. Kuližnikov (Rus.) 34,540, 3. N’tab (Niz.) 34,628.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko (Roest, Bosker, Snellink) 3:41,429, 2. Kanada 3:41,711, 3. Rusko 3:42,662.

Ženy:
500 m
: 1. Golikovová (Rus.) 37,141, 2. Koková (Niz.) 37,281, 3. Fatkulinová (Rus.) 37,455.
Stíhací závod družstev: 1. Nizozemsko (Wüstová, Schoutenová, De Jongová) 2:55,795, 2. Kanada 2:55,973, 3. Rusko 2:59,358.