Pátek 26. února 2021, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 26. února 2021 Dorota

Sportovní výsledky 28. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Standard Lutych
Anderlecht
– : –
16:00
Beerschot
Mouscron
– : –
18:15
Gent
FC Bruggy
– : –
20:45
St. Truiden
Eupen
– : –

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Wycombe
Norwich
– : –

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Heidenheim
Düsseldorf
– : –
13:30
Sandhausen
Osnabrück
– : –
13:30
Norimberk
Braunschweig
– : –

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Sparta Rotterdam
Tilburg
– : –
14:30
Groningen
Sittard
– : –
14:30
PSV Eindhoven
Ajax Amsterdam
– : –
16:45
Alkmaar
Feyenoord Rotterdam
– : –

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
12:30
Plock
Wisla Krakov
– : –
15:00
Cracovia Krakov
Zaglebie Lubin
– : –
17:30
Vratislav
Štětín
– : –

Portugalská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Portimonense
Marítimo
– : –
18:30
Tondela
Gil Vicente
– : –
21:00
Nacional Funchal
Braga
– : –

Rakouská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
14:30
St. Pölten
Austria Vídeň
– : –
14:30
Wolfsberg
Altach
– : –
17:00
Štýrský Hradec
Salcburk
– : –

Ruská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Spartak Moskva
Kazaň
– : –
14:30
Groznyj
Dynamo Moskva
– : –
17:00
FK Krasnodar
Jekatěrinburg
– : –

Turecká liga

27. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Göztepe
Kasimpasa
– : –
17:00
Trabzonspor
Fenerbahce
– : –

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
13:00
1. FC Slovácko
Viktoria Plzeň,
– : –
14:30
Pardubice
Dukla Praha
– : –

Německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
14:30
Mnichov
Straubing
– : –
17:00
Iserlohn
Düsseldorf
– : –
19:30
Krefeld
Kolín nad Rýnem
– : –

Slovenská liga

43. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Košice
Nitra
– : –
16:30
Detva
Slovan Bratislava
– : –
17:00
Poprad
Michalovce
– : –
17:00
Liptovský Mikuláš
Nové Zámky
– : –
18:00
Miškovec
Banská Bystrica
– : –
18:30
Zvolen
Trenčín
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
17:30
Malmö
Lulea
– : –

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Obertilliach (Rak.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Bansko (Bul.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10:00/13:00 obří slalom muži

Oberstdorf (Něm.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

10:00 severská kombinace muži - skoky družstva

11:00 sprint dvojic volně muži a ženy - kvalifikace

13:00 sprint dvojic volně muži a ženy - finále

15:00 severská kombinace muži - běh 4x5 km

17:00 skoky smíšená družstva

Val di Fassa (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Super-G ženy

Liga mužů

Skupina A1 - 1. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Nymburk
Pardubice
– : –
17:45
Kolín
USK Praha
– : –
0:00
Philadelphia
Cleveland
– : –
0:00
San Antonio
New Orleans
– : –
0:00
New York
Indiana
– : –
0:00
Brooklyn
Dallas
– : –
0:00
Washington
Minnesota
– : –
0:00
Oklahoma City
Denver
– : –
0:00
Orlando
Utah
– : –

Rovaniemi (Fin.) - Arktická rallye, MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

První liga

19. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Žabinští Vlci Brno
Helas Brno
– : –

Káhira (Egypt) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig