Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 24. 3. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Kouvola
1:8
konec
Tappara Tampere
Hämeenlinna
3:4 po sam. nájezdech

Německá liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Mannheim
5:0
konec
Ingolstadt
Eisbären Berlín
4:3
konec
Düsseldorf
Straubing
0:4

Slovenská liga

Předkolo play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Košice
Nové Zámky
4:1
konec
Trenčín
Banská Bystrica
4:3 po sam. nájezdech

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Lulea
Malmö
3:0

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Zug
Ženeva
2:1
konec
Langnau
Lausanne
0:2
konec
Curych
Lugano
2:3

Vyškov - Příprava hráčů do 18 let

Přidat do mých lig
konec
Česko
Slovensko
2:1 (0:1, 2:0, 0:0)

Miami (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Lu Jen-hsun (Tchaj-wan)
Querrey (USA)
6:3, 6:4
konec
Giron (USA)
Paul (USA)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Gaston (Fr.)
Koepfer (Něm.)
6:1, 6:4
konec
Hanfmann (Něm.)
Johnson (USA)
7:5, 6:2
konec
Escobedo (USA)
Lorenzi (It.)
6:3, 6:2
konec
Herbert (Fr.)
P. Sousa (Portug.)
6:1, 6:3
konec
Popyrin (Austr.)
F. López (Šp.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Norrie (Brit.)
Nišioka (Jap.)
6:1, 3:6, 7:5
konec
M. Ymer (Švéd.)
Tabilo (Chile)
6:3, 6:1
konec
Harris (JAR)
Nava (USA)
6:4, 7:6 (9:7)
konec
Berankis (Lit.)
Gaio (It.)
7:6 (7:4), 6:2
konec
Duckworth (Austr.)
M. Zverev (Něm.)
6:2, 4:6, 6:4
konec
McDonald (USA)
Pospisil (Kan.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Ruusuvuori (Fin.)
Alcaraz (Šp.)
6:4, 2:6, 7:5
konec
Tiafoe (USA)
Travaglia (It.)
5:7, 6:4, 6:2

Miami (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Boulterová (Brit.)
Kristýna Plíšková (ČR)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Ostapenková (Lot.)
Wang Si-jü (Čína)
6:4, 6:7 (4:7), 6:1
konec
Zarazúaová (Mex.)
Hibinová (Jap.)
6:4, 4:6, 6:1
konec
Čeng Saj-saj (Čína)
Ferrová (Fr.)
2:6, 6:4, 6:3
konec
Petkovicová (Něm.)
Čang Šuaj (Čína)
7:5, 6:1
konec
Collinsová (USA)
Mladenovicová (Fr.)
6:3, 6:3
konec
Kalinská (Rus.)
Beguová (Rum.)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Sorribesová (Šp.)
Peraová (USA)
6:2, 2:6, 7:5
konec
Cornetová (Fr.)
Kuzněcovová (Rus.)
2:6, 6:2, 6:1
konec
Wang Čchiang (Čína)
Bolsovová (Šp.)
6:1, 3:6, 6:3
konec
Garciaová (Fr.)
Buzarnescuová (Rum.)
6:1, 6:2
konec
Sevastovová (Lot.)
Danilovičová (Srb.)
6:1, 3:6, 7:6 (7:3)
konec
Stojanovičová (Srb.)
Watsonová (Brit.)
6:4, 6:1
konec
Pironkovová (Bulh.)
Kosťuková (Ukr.)
7:6 (7:4), 3:6, 6:3
konec
Sandersová (Austr.)
Cocciarettová (It.)
6:1, 5:7, 6:1
konec
Samsonovová (Rus.)
Giorgiová (It.)
6:2, 6:4
konec
Kučová (SR)
Baptisteová (USA)
6:4, 2:6, 7:5
konec
Stephensová (USA)
Dodinová (Fr.)
6:7 (6:8), 6:4, 6:2

Krasnojarsk (Rus.) - Mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování a snowboardingu

Přidat do mých lig

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A2, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
BK Olomoucko
84:96 (19:26, 41:47, 65:74)
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Sluneta Ústí nad Labem
85:84 (20:13, 42:31, 66:55)

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A1, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Basket Brno
66:64 (14:11, 28:25, 40:48)
konec
Golden State
Philadelphia
98:108
konec
Miami
Phoenix
100:110
konec
New Orleans
LA Lakers
128:111
konec
New York
Washington
131:113
konec
Orlando
Denver
99:110
konec
Portland
Brooklyn
112:116

Renomia Ženská basketbalová liga

Semifinále, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
ZVVZ USK Praha
KP Brno
98:75 (20:19, 43:33, 64:49)
konec
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
89:60 (20:19, 45:38, 72:46)

Renomia Ženská basketbalová liga

O 5. až 8. místo, odveta

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
Levhartice Chomutov
75:63 (19:18, 36:37, 53:48)
První zápas 58:75, Chomutov bude hrát o 5. místo.

Vyzývací pohár mužů

Odveta finále

Přidat do mých lig
konec
Ziraat Ankara
Milán
2:3 (-23, 23, 16, -18, -8)
První zápas 2:3, trofej získal Milán.

Vyzývací pohár žen

Odveta finále

Přidat do mých lig
konec
Yesilyurt Istanbul
Alba Blaj
3:0 (17, 17, 12)
První zápas 3:0, trofej získal Yesilyurt

Belgie - Závod Bruggy-De Panne (WorldTour)

Přidat do mých lig

1. S. Bennett (Ir./Deceuninck-Quick Step) 4:27:40, 2. Philipsen (Belg./Alpecin-Fenix), 3. Ackermann (Něm./Bora-hansgrohe), 4. Nizzolo (It./Qhubeka ASSOS), 5. Dupont (Belg./Bingoal-Wallonie), 6. Hofstetter (Fr./Israel Start-Up Nation) všichni stejný čas. 

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Přidat do mých lig

3. etapa (203,1 km):
1. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) 5:00:58, 2. Chaves (Kol./BikeExchange) -13, 3. Valverde (Šp./Movistar) -19, 4. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers), 5. Vanhoucke (Belg./Lotto-Soudal) oba -31, 6. Kuss (USA/Jumbo-Visma) -33, ...117. Kreuziger (ČR/Gazprom-RusVelo), 138. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) oba -15:27, 158. K. Vacek (ČR/Qhubeka ASSOS) -21:17, 160. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -21:26.

Průběžné pořadí: 1. A. Yates 9:44:21, 2. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -45, 3. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick Step) -50, 4. Thomas -53, 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) -1:03, 6. Valverde -1:04, ...92. Kreuziger -18:25, 153. Černý -35:57, 160. Hirt -39:00, 162. K. Vacek -46:58.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Stockholm (Švéd.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Ženy - po krátkém programu: 1. Ščerbakovová (Rus.) 81,00 bodu, 2. Kihiraová (Jap.) 79,08, 3. Tuktamyševová (Rus.) 78,86, 4. Chenová (USA) 74,40, 5. Kim Je-lim (Korea) 73,63, 6. Sakamotová (Jap.) 70,38, ...21. Březinová (ČR) 58,81.

Sportovní dvojice - po krátkém programu: 1. Bojkovová, Kozlovskij (Rus.) 80,16, 2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (Čína) 77,62, 3. Mišinová, Galljamov 75,79, 4. Tarasovová, Morozov (všichni Rus.) 71,46, 5. Čcheng Pcheng, Jang Ťin (Čína) 71,32, 6. Cainová-Gribbleová, Leduc (USA) 64,94, ...16. Bidař, Žuková (ČR) 54,30.

První liga

11. kolo

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Teplice
1:7 (0:4)
konec
Helas Brno
Plzeň
1:3 (0:2)