Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 11. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genk
St. Truiden
4:0
konec
Waasland-Beveren
Kortrijk
3:4
konec
Anderlecht
FC Bruggy
2:1
konec
Beerschot
Ostende
1:2

Druhá německá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hannover
Heidenheim
1:3
konec
Osnabrück
Braunschweig
0:4
konec
Würzburg
Norimberk
1:1

Nizozemská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Utrecht
Feyenoord Rotterdam
1:2
konec
Groningen
Heerenveen
0:2
konec
Venlo
PSV Eindhoven
0:2
konec
Waalwijk
Ajax Amsterdam
0:1

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Bielsko-Biala
2:1
konec
Lech Poznaň
Legia Varšava
0:0

Portugalská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gil Vicente
Moreirense
1:2
konec
Santa Clara
Nacional Funchal
5:1
konec
Braga
Belenenses
1:1
konec
Sporting Lisabon
Famalicao
1:1

Rakouská liga

Skupina o titul, 2. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Linec
Wolfsberg
2:1
konec
Graz
Tirol
3:2
konec
Rapid Vídeň
Salcburk
0:3

Ruská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Tula
FK Krasnodar
1:0
konec
Dynamo Moskva
Jekatěrinburg
2:2
konec
Soči
Petrohrad
1:2
konec
Lokomotiv Moskva
Spartak Moskva
2:0

Skotská liga

1. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Hibernian
2:1

Turecká liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Konyaspor
3:1
konec
Ankaragücü
Genclerbirligi
2:1
konec
Kayserispor
Antalyaspor
0:1
konec
Erzurumspor
Besiktas
2:4

Německá liga

39. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Eisbären Berlín
1:4
konec
Straubing
Kolín nad Rýnem
3:5
konec
Augsburg
Iserlohn
2:5

Slovenská liga

Čtvrtfinále, 6. zápas

Přidat do mých lig
konec
Trenčín
Michalovce
1:2 v prodl.
konečný stav série 2:4.

Švédská liga

Čtvrtfinále, 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Växjö
Färjestad
5:4
Stav série 2:0
konec
Rögle
Frölunda
5:2
Stav série 2:0

Švédská liga

Čtvrtfinále, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Leksand
Örebro
1:6
konec
Skelleftea
Lulea
3:2 v druhém prodl.

Švýcarská liga

Předkolo play off - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Davos
Bern
0:3
Konečný stav série 1:2

Bogotá (Kolum.) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Osoriová (Kol.)
Zidanšeková (5-SR)
5:7, 6:3, 6:4

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sonego (3-It.)
Djere (Srb.)
2:6, 7:6 (7:5), 6:4

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Kuděrmětovová (15-Rus.)
Koviničová (Č. Hora)
6:4, 6:2

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (1-Šp.)
Munar (Šp.)
6:1, 2:6, 6:4

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Behar, Escobar (Urug./Ekv.)
Brkič, Čačič (Bosna/Srb.)
6:2, 6:4

Monte Carlo (Monako) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Goffin (11-Belg.)
Čilič (Chorv.)
6:4, 3:6, 6:0
konec
Thompson (Austr.)
Paire (Fr.)
6:4, 6:7 (3:7), 7:6 (7:5)

Antalya (Tur.) - Turnaj žen ITF

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Roscaová (7-Rum.)
Kolodziejová (6-ČR)
7:5, 6:3

Antalya (Tur.) - Turnaj žen ITF

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
I So-ra, Macudaová (3-Korea/Jap.)
Kolodziejová, Havlíčková (ČR)
6:2, 6:3

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A1, nadstavba

Přidat do mých lig
konec
USK Praha
Geosan Kolín
63:76 (17:17, 33:36, 49:53)
konec
Basket Brno
BK JIP Pardubice
96:117 (30:26, 56:51, 79:85)
konec
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
87:70 (18:20, 40:38, 65:51)

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A2, 10. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
Armex Děčín
79:87 (16:18, 39:33, 60:59)

Renomia Ženská basketbalová liga

O 3. místo - 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
KP Brno
73:67 (17:23, 35:35, 57:49)
Konečný stav série: 3:0.
konec
Brooklyn Nets
Los Angeles Lakers
101:126
konec
Cleveland Cavaliers
Toronto Raptors
115:135
konec
Golden State Warriors
Houston Rockets
125:109
konec
Oklahoma City Thunder
Philadelphia 76ers
93:117
konec
Phoenix Suns
Washington Wizards
134:106
konec
Portland Trail Blazers
Detroit Pistons
118:103
konec
Utah Jazz
Sacramento Kings
128:112
konec
Sokol Hluboká
Eagles Praha
7:0
konec
Blesk Jablonec
Draci Brno
1:7
konec
Hroši Brno
Olympia Blansko
13:9
konec
Tempo Praha
Kotlářka Praha
2:6
konec
Třebíč Nuclears
Arrows Ostrava
4:0

Augusta (USA) - Masters, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 3. kole (par 72): 1. Macujama (Jap.) 205 (69+71+65), 2. Schauffele 209 (72+69+68), Zalatoris (oba USA) 209 (70+68+71), Leishman (Austr.) 209 (72+67+70) a Rose (Angl.) 209 (65+72+72), 6. Conners (Kan.) 210 (73+69+68), 7. Spieth 211 (71+68+72) 8. Harman (oba USA) 212 (69+69+74).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Závěr mistrovství světa v curlingu mužů

Přidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Nad 109 kg - dvojboj:
1. Talachadze (Gruz.) 485 kg - světový rekord (222+263), 2. Minasjan 464 (216+248), 3. Lalajan (oba Arm.) 445 (205+240), ...6. Kučera 415 (182+233), 9. Orság (oba ČR) 402 (170+232).
Trh: 1. Talachadze 222 - světový rekord, 2. Minasjan 216, 3. Lalajan 205, ...9. Kučera 182, 14. Orság 170.
Nadhoz: 1. Talachadze 263, 2. Minasjan 248, 3. Lalajan 240, 4. Kučera 233, 5. Orság 232.

Ženy:
Nad 87 kg - dvojboj:
1. Campbellová (Brit.) 276 (122+154), 2. Lysenková (Ukr.) 252 (116+136), 3. Günalová (Tur.) 243 (108+135), ...11. Králová (ČR) 187 (80+107).
Trh: 1. Campbellová 122, 2. Lysenková 116, 3. Günalová 108, ...12. Králová 80.
Nadhoz: 1. Campbellová 154, 2. Lysenková 136, 3. Günalová 135, ...11. Králová 107.

Sofia (Bulhar.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Smíšená štafeta: 1. Mičšenko, Potapenková (Kaz.) 1142, 2. Tichonov, Klimenková (Běl.) 1420, 3. So Čang-wan, Kim Un-ču (Korea) 1415, ...17. Kindl, Rajnoch (ČR) 1064.

Varese (It.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži:
Skif:
1. Zeidler (Něm.) 6:48,86, ...finále C: 3. Cincibuch (ČR) 7:10,50.
Skif lehkých vah: 1. Galambos (Maď.) 7:01,52.
Dvojka bez korm.: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:23,37.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Szabó, Furko (Maď,) 6:48,48.
Dvojskif: 1. Boucheron, Androdias (Fr.) 6:12,41, ...finále B: 5. Synek, Podrazil (ČR) 6:35,19.
Dvojskif lehkých vah: 1. McCarthy, O’Donovan (Ir.) 6:18,14, ...4. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:25,31.
Čtyřka bez korm.: 1. Velká Británie 5:56,49.
Párová čtyřka: 1. Itálie 5:41,09, ...finále B: 3. ČR (Zima, Potůček, Šišma, Fleissner) 5:57,65.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie 5:52,06.
Osma: 1. Velká Británie 5:30,86.

Ženy:
Skif:
1. Prachacenová (Rus.) 7:29,76.
Skif lehkých vah: 1. Furmanová (Běl.) 7:41,81.
Dvojka bez korm.: 1. Gloverová, Pollyová (Brit.) 7:02,73, ...finále B: 2. Flamíková, Šantrůčková (ČR) 07:27,06.
Dvojskif: 1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:49,84.
Dvojskif lehkých vah: 1. Rodiniová, Cesariniová (It.) 6:58,66.
Párová čtyřka: 1. Nizozemsko 6:22,82.
Čtyřka bez korm.: 1. Nizozemsko 6:27,51.
Osma: 1. Rumunsko 6:06,67.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Play off, případné 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
TTC Enfireex Ostrava
SKST Charvát Havířov
3:2
Konečný stav série 2:1
konec
SKST Cheb
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3:0
Konečný stav série 2:1