Po 3. kole (par 72): 1. Macujama (Jap.) 205 (69+71+65), 2. Schauffele 209 (72+69+68), Zalatoris (oba USA) 209 (70+68+71), Leishman (Austr.) 209 (72+67+70) a Rose (Angl.) 209 (65+72+72), 6. Conners (Kan.) 210 (73+69+68), 7. Spieth 211 (71+68+72) 8. Harman (oba USA) 212 (69+69+74).
házenáPřidat do mých lig
baseballPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži:
Nad 109 kg - dvojboj: 1. Talachadze (Gruz.) 485 kg - světový rekord (222+263), 2. Minasjan 464 (216+248), 3. Lalajan (oba Arm.) 445 (205+240), ...6. Kučera 415 (182+233), 9. Orság (oba ČR) 402 (170+232).
Trh: 1. Talachadze 222 - světový rekord, 2. Minasjan 216, 3. Lalajan 205, ...9. Kučera 182, 14. Orság 170.
Nadhoz: 1. Talachadze 263, 2. Minasjan 248, 3. Lalajan 240, 4. Kučera 233, 5. Orság 232.
Ženy:
Nad 87 kg - dvojboj: 1. Campbellová (Brit.) 276 (122+154), 2. Lysenková (Ukr.) 252 (116+136), 3. Günalová (Tur.) 243 (108+135), ...11. Králová (ČR) 187 (80+107).
Trh: 1. Campbellová 122, 2. Lysenková 116, 3. Günalová 108, ...12. Králová 80.
Nadhoz: 1. Campbellová 154, 2. Lysenková 136, 3. Günalová 135, ...11. Králová 107.
Smíšená štafeta: 1. Mičšenko, Potapenková (Kaz.) 1142, 2. Tichonov, Klimenková (Běl.) 1420, 3. So Čang-wan, Kim Un-ču (Korea) 1415, ...17. Kindl, Rajnoch (ČR) 1064.
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Skif: 1. Zeidler (Něm.) 6:48,86, ...finále C: 3. Cincibuch (ČR) 7:10,50.
Skif lehkých vah: 1. Galambos (Maď.) 7:01,52.
Dvojka bez korm.: 1. M. Sinkovič, V. Sinkovič (Chorv.) 6:23,37.
Dvojka bez korm. lehkých vah: 1. Szabó, Furko (Maď,) 6:48,48.
Dvojskif: 1. Boucheron, Androdias (Fr.) 6:12,41, ...finále B: 5. Synek, Podrazil (ČR) 6:35,19.
Dvojskif lehkých vah: 1. McCarthy, O’Donovan (Ir.) 6:18,14, ...4. Vraštil, Šimánek (ČR) 6:25,31.
Čtyřka bez korm.: 1. Velká Británie 5:56,49.
Párová čtyřka: 1. Itálie 5:41,09, ...finále B: 3. ČR (Zima, Potůček, Šišma, Fleissner) 5:57,65.
Párová čtyřka lehkých vah: 1. Itálie 5:52,06.
Osma: 1. Velká Británie 5:30,86.
Ženy:
Skif: 1. Prachacenová (Rus.) 7:29,76.
Skif lehkých vah: 1. Furmanová (Běl.) 7:41,81.
Dvojka bez korm.: 1. Gloverová, Pollyová (Brit.) 7:02,73, ...finále B: 2. Flamíková, Šantrůčková (ČR) 07:27,06.
Dvojskif: 1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:49,84.
Dvojskif lehkých vah: 1. Rodiniová, Cesariniová (It.) 6:58,66.
Párová čtyřka: 1. Nizozemsko 6:22,82.
Čtyřka bez korm.: 1. Nizozemsko 6:27,51.
Osma: 1. Rumunsko 6:06,67.