Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 4. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Beerschot
2:1
konec
Charleroi
Mouscron
1:1
konec
Standard Lutych
Gent
2:1

Druhá německá liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Darmstadt
Düsseldorf
1:2
konec
Hannover
Hamburk
3:3
konec
Norimberk
Paderborn
2:1
konec
Regensburg
Aue
1:1
konec
Sandhausen
Würzburg
1:0

Nizozemská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Feyenoord Rotterdam
Sittard
2:0
konec
Haag
Utrecht
1:4
konec
PSV Eindhoven
Almelo
3:0
konec
Emmen
Waalwijk
3:1
konec
Heerenveen
Ajax Amsterodam
1:2

Portugalská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Belenenses
Boavista Porto
0:2
konec
Guimaraes
Tondela
1:2
konec
Famalicao
Pacos Ferreira
2:0

Rakouská liga

1. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Tirol
Linec
2:0
konec
Wolfsberg
Rapid Vídeň
1:8
konec
Salcburk
Štýrský Hradec.
– : –

Ruská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Tula
2:0
konec
Tambov
CSKA Moskva
1:2
konec
FK Rostov
Spartak Moskva
2:3

Turecká liga

32. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurumspor
Konyaspor
1:2
konec
Alanyaspor
Genclerbirligi
1:2
konec
Ankaragücü
Antalyaspor
1:0
konec
Basaksehir
Malatyaspor
3:1
konec
Kasimpasa
Besiktas
1:0

Německá liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krefeld
Augsburg
– : –
konec
Mnichov
Eisbären Berlín
– : –
konec
Straubing
Düsseldorf
– : –
konec
Schwenningen
Bremerhaven
– : –
konec
Wolfsburg
Norimberk
– : –
konec
Ingolstadt
Iserlohn
– : –

Slovenská liga

Čtvrtfinále play off, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nitra
Slovan Bratislava
2:3 (série 0:3)
konec
Detva
Poprad
1:2 (série 0:3)

Biel (Švýc.) - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Van Rijthoven (8-Niz.)
Lehečka (5-ČR)
6:2, 6:1

Miami (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Šarm aš-Šajch (Egypt) - Turnaj ITF žen

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Houriganová (5-N. Zél.)
Sisková (6-ČR)
3:6, 6:1, 6:2

Euroliga mužů

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Maccabi Tel Aviv
ASVEL Lyon-Villeurbanne
67:74
konec
Detroit
New York
81:125
konec
Miami
Cleveland
115:101
konec
Philadelphia
Minnesota
122:113
konec
Portland
Oklahoma City
133:85
konec
Sacramento
Milwaukee
128:129
konec
San Antonio
Indiana
133:139 po prodl.
konec
Utah
Orlando
137:91
konec
Washington
Dallas
87:109

Losail (Katar) - Velká cena Dauhá, závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Acosta (Šp./KTM) 38:22,430, 2. D. Binder (JAR/Honda) -0,039, 3. Antonelli (It./KTM) -0,482, 4. Migno (It./Honda) -0,514, 5. Toba (Jap./KTM) -0,651, 6. Guevara (Šp./Gas Gas) -0,708, ...Salač (ČR/Honda) nedokončil.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 19 závodů): 1. Acosta 45, 2. D. Binder 36, 3. Masia (Šp./KTM) 32, 4. Antonelli 26, 5. Guevara 19, 6. Toba 18, ...16.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 39:52,702, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,190, 3. R. Fernández (Šp./Kalex) -3,371, 4. Bezzecchi (It./Kalex) -6,789, 5. Ogura (Jap./Kalex) -16,640, 6. A. Fernández (Šp./Kalex) -16,887.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 19 závodů): 1. Lowes 50, 2. Gardner 40, 3. R. Fernández 27, 4. Bezzecchi 26, 5. Di Giannantonio 22, 6. Vietti (oba It./Kalex) 13.Salač 3.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 42:23,997, 2. Zarco (Fr./Ducati) -1,457, 3. Martín (Šp./Ducati) -1-500, 4. Rins (Šp./Suzuki) -2,088, 5. Viňales (Šp./Yamaha) -2,110, 6. Bagnaia (It./Ducati) -2,642.
Průběžné pořadí MS (po 2 z 19 závodů): 1. Zarco 40, 2. Quartararo 36, 3. Viňales 36, 4. Bagnaia 26, 5. Rins 23, 6. Mir (Šp./Suzuki) 22.

Belgie - Silniční závod Kolem Flander

Přidat do mých lig

1. Asgreen (Dán./Deceuninck-QuickStep) 6:02:01, 2. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) stejný čas, 3. Van Avermaet (Belg./AG2R Citroën), 4. Stuyven (Belg./Trek-Segafredo) oba -25, 5. Vanmarcke (Belg./Israel Start-up Nation), 6. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) oba -50.

První liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Mělník
10:0 (6:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 55 kg - dvojboj:
1. Rusev (Bulh.) 258 kg (trh 111+nadhoz 147 kg), 2. Iancu (Rum.) 248 (108+140), 3. Voronovskij (Ukr.) 247 (110+137), ...9. Polák (ČR) 224 (97+127).
Trh: 1. Lungu (Mold.) 113, 2. Sahin (Tur.) 112, 3. Rusev 111, ...9. Polák 97.
Nadhoz: 1. Rusev 147, 2. Iancu 140, 3. Voronovskij 137, ...9. Polák 127.

Do 61 kg - dvojboj: 1. Grozdev (Bulh.) 296 (136+160), 2. Mišvelidze (Gruz.) 290 (135+155), 3. Hardal (Tur.) 287 (130+157).
Trh: 1. Grozdev 136, 2. Mišvelidze 135, 3. Lapcov (Běl.) 132.
Nadhoz: 1. Mau (Něm.) 162, 2. Grozdev 160, 3. Ruiu (It.) 158.

Ženy:
Do 45 kg - dvojboj:
1. Nguenová 155 (72+83), 2. Petrovová (obě Bulh.) 152 (67+85), 3. Günesová (Tur.) 151 (68+83) .
Trh: 1. Nguenová 72, 2. Günesová 68, 3. Lomačynská (Ukr.) 67.
Nadhoz: 1. Petrovová 85, 2. Panaová (Rum.) 84, 3. Günesová 83.

Do 49 kg - dvojboj: 1. Csengeriová (Rum.) 189 (86+103), 2. Sobolová (Rus.) 181 (85+96), 3. Cambeiová (Rum.) 180 (80+100).
Trh: 1. Csengeriová 86, 2. Sobolová 85, 3. Imperiová (It.) 81.
Nadhoz: 1. Csengeriová 103, 2. Cambeiová (Rum.) 100, 3. Erdoganová (Tur.) 97.

Do 55 kg - dvojboj: 1. Konotopová (Ukr.) 208 (95+113), 2. Jeršovová (Rus.) 200 (88+112), 3. Sterckxová (Belg.) 197 (88+109).
Trh: 1. Konotopová 95, 2. Jajljanová (Arm.) 90, 3. Veliová (Alb.) 89.
Nadhoz: 1. Konotopová 113, 2. Jeršovová 112, 3. Kentliová (Tur.) 110.