Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 20. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

43. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Norwich
Watford
– : –
19:00
Brentford
Cardiff
– : –
20:00
Sheffield Wednesday
Blackburn
– : –
20:00
Swansea
QPR
– : –
20:00
Preston
Derby
– : –

Druhá německá liga

30. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Aue
Norimberk
– : –
18:30
Würzburg
Darmstadt
– : –
18:30
Hamburk
Karlsruhe
– : –
18:30
Fürth
Braunschweig
– : –

Polská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Štětín
Zabrze
– : –
18:00
Warta Poznaň
Čenstochová
– : –
20:30
Vratislav
Bielsko-Biala
– : –
20:30
Lech Poznaň
Gdaňsk
– : –

Portugalská liga

28. kolo

Přidat do mých lig
21:00
Pacos Ferreira
Farense
– : –

Turecká liga

36. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Kayserispor
Genclerbirligi
– : –
15:00
Rizespor
Konyaspor
– : –
15:00
Karagümrük
Göztepe
– : –
18:00
Sivasspor
Besiktas
– : –
18:00
Hatayspor
Antalyaspor
– : –

Finská liga

Čtvrtfinále - 2. zápasy

Přidat do mých lig
17:30
Lukko Rauma
postupující z předkola
– : –
17:30
IFK Helsinky
postupující z předkola
– : –
17:30
TPS Turku
Pelicans Lahti
– : –
17:30
Tappara Tampere
KalPa Kuopio
– : –

Slovenská liga

Semifinále - 4. zápas

Přidat do mých lig
17:00
Poprad
Michalovce
– : –

Švédská liga

Čtvrtfinále - případný 7. zápas

Přidat do mých lig
15:15
Lulea
Skelleftea
– : –

Barcelona (Šp.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Istanbul (Tur.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

Čtvrtfinále - 1. zápasy

Přidat do mých lig
19:00
Anadofu Efes Istanbul
Real Madrid
– : –
20:45
Milán
Bayern Mnichov
– : –

Liga mužů

10. kolo skupiny A1

Přidat do mých lig
17:00
Nymburk
USK Praha
– : –
0:00
Detroit
Cleveland
– : –
0:00
Boston
Chicago
– : –
0:00
Philadelphia
Golden State
– : –
0:00
Indiana
San Antonio
– : –
0:00
LA Lakers
Utah
– : –
0:00
Washington
Oklahoma City
– : –
0:00
Milwaukee
Phoenix
– : –
0:00
Denver
Memphis
– : –
0:00
Miami
Houston
– : –

Cancún (Mex.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Kielce (Pol.) - MS juniorů

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg (Rus.) - Turnaj kandidátů

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Varšava (Pol.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Semifinále - 1. zápas

Přidat do mých lig
18:00
HB Ostrov
TTC Enfireex Ostrava
– : –

Vilamoura (Port.) - Olympijská kvalifikace ve třídách Laser a Laser Radial

Přidat do mých lig