Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 8. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jukurit Mikkeli
Jyväskylä
2:5
konec
Kärpät Oulu
Sport Vaasa
1:3
konec
Lukko Rauma
Ilves Tampere
4:3
konec
Tappara Tampere
TPS Turku
2:3

Německá liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Iserlohn
Norimberk
3:2 v prodl.
konec
Kolín nad Rýnem
Mannheim
2:3 po sam. nájezdech
konec
Augsburg
Bremerhaven
5:2
konec
Mnichov
Wolfsburg
4:3

Slovenská liga

Čtvrtfinále play off, 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Nitra
5:1, konečný stav série 4:1

Švédská liga

Předkolo play off, 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Djurgaarden
4:0, konečný stav série 2:1

Bogotá (Kolum.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Gattová-Monticoneová (It.)
6:2, 6:3
konec
anová (Fr.)
Seguelová (Chile)
6:4, 7:6 (7:3)

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Musetti (It.)
Evans (1-Brit.)
6:1, 1:6, 7:6 (10:8)
konec
Sonego (3-It.)
Simon (Fr.)
6:4, 6:1
konec
Djere (Srb.)
Millman (6-Austr.)
6:3, 6:3
konec
Hanfmann (Něm.)
Cecchinato (It.)
7:5, 6:1

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Putincevová (11-Kaz.)
Muguruzaová (6-Šp.)
0:6, 2:2 skreč
konec
Kuděrmětovová (15-Rus.)
Naraová (Jap.)
6:0, 6:3
konec
Džabúrová (12-Tun.)
Cornetová (Fr.)
5:7, 6:3, 6:3
konec
Gauffová (14-USA)
Davisová (USA)
6:2, 7:6 (7:2)
konec
Badosaová (Šp.)
McNallyová (USA)
6:3, 6:3
konec
Stephensová (USA)
Tomljanovicová (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Bartyová (1-Austr.)
Rogersová (USA)
7:6 (7:3), 4:6, 6:4

Charleston (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Bouzková, Hradecká (ČR)
Babosová, Kuděrmětovová (2-Maď./Rus.)
bez boje

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Munar (Šp.)
Fognini (2-It.)
6:2, 6:1
konec
Ruud (3-Nor.)
Mager (It.)
6:3, 6:2
konec
Ivaška (Běl.)
Davidovich-Fokina (5-Šp.)
6:1, 6:3
konec
Alcaraz (Šp.)
F. López (6-Šp.)
4:6, 6:2, 6:4

Liga mistrů

Osmifinále, 4. kolo skupiny L

Přidat do mých lig
konec
Dinamo Sassari
Brose Bamberg
83:72

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A2, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Děčín
97:94

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A1, 8. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Kolín
70:66

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A1, 6. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Brno
Opava
90:74
konec
Atlanta Hawks
Memphis Grizzlies
113:131
konec
Boston Celtics
New York Knicks
101:99
konec
Brooklyn Nets
New Orleans Pelicans
139:111
konec
Denver Nuggets
San Antonio Spurs
106:96
konec
Houston Rockets
Dallas Mavericks
102:93
konec
Indiana Pacers
Minnesota Timberwolves
141:137
konec
Oklahoma City Thunder
Charlotte Hornets
102:113
konec
Orlando Magic
Washington Wizards
116:131
konec
Phoenix Suns
Utah Jazz
117:113 po prodl.

Euroliga mužů

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
CSKA Moskva
Villeurbanne
88:70
konec
Žalgiris Kaunas
Panathinaikos Atény
93:78
konec
Fenerbahce Istanbul
Real Madrid
67:93
konec
Alba Berlín
Crvena zvezda Bělehrad
81:58
konec
Valencie
Baskonia Vitoria
86:81

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Španělsko - Etapový závod Kolem Baskicka (WorldTour)

Přidat do mých lig

4. etapa (189,2 km): 1. I. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) 4:17:07, 2. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious), 3. McNulty (USA/SAE Team Emirates), 4. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma), 5. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) všichni stejný čas, 6. Chaves (Kol./BikeExchange) -2, ...140. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18:46.

Průběžné pořadí: 1. McNulty 12:25:21, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -23, 3. Vingegaard -28, 4. Bilbao -36, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -43, 6. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -1:02, ...136. Černý -41:11.

Augusta (USA) - Masters, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 89 kg - dvojboj:
1. Avagjan (Arm.) 375 kg (trh 175 + nadhoz 200), 2. Davitadze (Gruz.) 374 (171+203), 3. Karapetjan (Arm.) 365 (170+195).
Trh: 1. Avagjan 175, 2. Davitadze 171, 3. Karapetjan 170.
Nadhoz: 1. Davitadze 203, 2. Avagjan 200, 3. Čepik (Rus.) 198.

Ženy
Do 76 kg - dvojboj:
1. Dechová (Ukr.) 248 (113+135), 2. Sotijevová 246 (112+134), 3. Romanovová (obě Rus.) 243 (111+132).
Trh: 1. Dechová 113, 2. Sotijevová 112, 3. Romanovová 111.
Nadhoz: 1. Dechová 135, 2. Sotijevová 134, 3. Naumovová (Běl.) 132.

Sofia (Bulhar.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig

SKST Stavoimpex Hodonín – HB Ostrov 0:3, konečný stav série 0:2
TJ Ostrava KST – KT Praha 2:3, konečný stav série 0:2