Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 18. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
FC Bruggy
Mouscron
4:2
konec
Kortrijk
Mechelen
1:4
konec
Lovaň
Waasland-Beveren
1:2
konec
Ostende
Cercle Bruggy
1:1
konec
St. Truiden
Anderlecht
0:1
konec
Standard Lutych
Beerschot
3:0
konec
Waregem
Gent
2:7

Druhá anglická liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rotherham
Birmingham
0:1
konec
Coventry
Barnsley
2:0

Druhá německá liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Hannover
4:3
konec
Osnabrück
Düsseldorf
0:3
konec
Regensburg
Heidenheim
0:3

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovácko
Liberec
1:0

Nizozemský pohár

Finále

Přidat do mých lig
konec
Ajax Amsterodam
Arnhem
2:1

Polská liga

Přidat do mých lig
konec
Mielec
Zaglebie Lubin
0:2
konec
Plock
Bialystok
2:2
konec
Legia Varšava
Cracovia Krakov
0:0

Portugalská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Famalicao
Portimonense
0:1
konec
Nacional Funchal
FC Porto
0:1

Rakouská liga

3. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Salcburk
Linec
2:0
konec
Wolfsberg
Tirol
2:0
konec
Rapid Vídeň
Štýrský Hradec
0:0

Ruská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jekatěrinburg
Kazaň
0:1
konec
Tula
Tambov
4:0
konec
Soči
CSKA Moskva
2:1
konec
Spartak Moskva
Ufa
0:3

Turecká liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gaziantep
Kasimpasa
2:2
konec
Basaksehir
Fenerbahce
1:2

Německá liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Eisbären Berlín
6:5 po sam. nájezdech
konec
Bremerhaven
Norimberk
4:2
konec
Iserlohn
Ingolstadt
3:0
konec
Mannheim
Krefeld
4:2
konec
Mnichov
Düsseldorf
6:1
konec
Schwenningen
Kolín nad Rýnem
5:3
konec
Wolfsburg
Straubing
2:4

Slovenská liga

Semifinále play off, 4. zápas

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Zvolen
2:4, stav série 1:3

Švédská liga

O udržení, 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
HV 71
3:2 v prodl., konečný stav série 4:1

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Sharmaová (Austr.)
Džabúrová (1-Tun.)
2:6, 7:5, 6:1

Charleston (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Baptisteová, McNallyová (USA)
Perezová, Sandersová (1-Austr.)
6:7 (4:7), 6:4, 10:6

Monte Carlo (Monako) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále:

Přidat do mých lig
konec
Mektič, Pavič (2-Chorv.)
Evans, Skupski (Brit.)
6:3, 4:6, 10:7

Enschede (Niz.) - NN Mission Marathon

Přidat do mých lig

Muži: 1. Kipchoge 2:04:30, 2. Korir (oba Keňa) 2:06:40, 3. Kifle (Eritrea) 2:08:07.

Ženy: 1. Steinrücková (Něm.) 2:25:59, 2. Moreiraová (Portug.) 2:26:42, 3. Schönebornová (Něm.) 2:27:03, ...5. Joglová (ČR) 2:28:16.

Istanbul (Tur.) - Euroliga žen

Finále play off

Přidat do mých lig

Finále:
Jekatěrinburg - Salamanca 78:68  

O 3. místo
Fenerbahce - Šoproň 64:58

konec
Chicago
Cleveland
106:96
konec
Boston
Golden State
119:114
konec
LA Lakers
Utah
127:115 po prodl.
konec
Milwaukee
Memphis
115:128
konec
Phoenix
San Antonio
85:111
konec
Washington
Detroit
121:100

Cancún (Mex.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina G:

Perušič, Schweiner (10-ČR) - Ontiveros, Virgen (26-Mex.) 2:1 (-24, 19, 20).

Extraliga žen

čtvrtfinále play off; 4. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Židenice
Tatran Střešovice
5:4 (1:2, 0:1, 4:1), stav série 1:3
konec
FBS Olomouc
1. SC Vítkovice
0:13 (0:3, 0:4, 0:6), konečný stav série 0:4
konec
FBŠ Bohemians
Chodov
0:3 (0:2, 0:1, 0:0), konečný stav série 0:4
konec
Panthers Praha
FBC Ostrava
0:11 (0:3, 0:3, 0:5), konečný stav série 0:4

Algarve (Port.) - Velká cena Portugalska, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Acosta (Šp./KTM) 38:01,773, 2. Foggia -0,051, 3. Migno (oba It./Honda) -0,584, 4. Sasaki (Jap./KTM) -0,615, 5. Rodrigo (Arg./Honda) -0,675, 6. Antonelli (It./KTM) -0,729, ...13. Salač (ČR/Honda) -12,833.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 19 závodů): 1. Acosta 70 b., 2. Masiá (Šp./KTM) 39, 3. D. Binder (JAR/Honda) 36, 4. Antonelli 36, 5. Migno 29, 6. Rodrigo 25, ...16. Salač 6.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 39:47,377, 2. Canet (Šp./Boscoscuro) -1,600, 3. Gardner (Austr./Kalex) -1,968, 4. Roberts (USA/Kalex) 2,397, 5. A. Fernández (Šp./Kalex) -5,622, 6. Bezzeecchi (It.Kalex) -6,344.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 19 závodů): 1. Gardner 56, 2. R. Fernández 52, 3. Lowes (Brit./Kalex) 50, 4. Bezzecchi 36, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) 27, 6. Canet 23.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 41:46,412, 2. Bagnaia (It./Ducati) -4,809, 3. Mir (Šp./Suzuki) -4,948, 4. Morbidelli (It./Yamaha) -5,127, 5. B. Binder (JAR/KTM) -6,668, 6. A. Espargaró (Šp./Aprilia) -8,885.
Průběžné pořadí MS (po 3 z 19 závodů): 1. Quartararo 61, 2. Bagnaia 46, 3. Viňales (Šp./Yamaha) 41, 4. Zarco (Fr./Ducati) 40, 5. Mir 38, 6. A. Espargaró 25.

Imola (It.) - Velká cena Emilie-Romagny, MS formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 2:02:34,598, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -22,000, 3. Norris (Brit./McLaren) -23,702, 4, Leclerc (Mon./Ferrari) -25,579, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -27,036, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -51,220, 7. Gasly (Fr./AlphaTauri) -52,818, 8. Stroll (Kan./Aston Martin) -56,909, 9. Ocon (Fr./Alpine) -1:05,704., 10. Alonso (Šp./Alpine) -1:06,561.

Nejrychlejší kolo: Hamilton.

Průběžné pořadí (po 2 z 23 závodů): 1. Hamilton 44 b., 2. Verstappen 43, 3. Norris 27, 4. Leclerc 20, 5. Bottas (Fin./Mercedes) 16, 6. Sainz 14.

Pohár konstruktérů: 1. Mercedes 60, 2. Red Bull 53, 3. McLaren 41, 4. Ferrari 34, 5. AlphaTauri 8, 6. Aston Martin 5, 7. Alpine 3.

Kolem Valencie

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 5. etapách: 1. Küng (Švýc.) 14:49:50, 2. Oliveira (Portug.) -6, 3. Mas (Šp.) -36, 4. Lafay -45, 5. Gesbert (oba Fr.) -1:01, 6. Maté (Šp.) -1:37.

Maastricht (Niz.) - Silniční závod Amstel Gold Race

Přidat do mých lig

1. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) 5:03:27, 2. Pidcock (Brit./Ineos Grenadiers) stejný čas, 3. Schachmann (Něm./Bora-Hansgrohe), 4. Matthews (Austr./BikeExchange), 5. Valverde (Šp./Movistar), 6. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-QuickStep) všichni -2....  ...81. Kreuziger (ČR/Gazprom-RusVelo) -6:17.

Závod Kolem Turecka

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 8 etapách: 1. Díaz (Šp.) 29:19:40, 2. Vine (Austr.) -1, 3. Sepúlveda (Arg.) -6, 4. García (Kol.) -25, 5. Kudus (Eritr.) -28, 6. Charmig (Dán.) -30.

konec
Arrows Ostrava
Eagles Praha
5:2
konec
Kotlářka Praha
Hroši Brno
4:15
konec
Tempo Praha
Sokol Hluboká
5:8
konec
Třebíč Nuclears
Blesk Jablonec
16:2

Atzenbrugg (Rak.) - Turnaj Austrian Open série European Tour

Přidat do mých lig

1. Catlin (USA) 274 (68+70+71+65) v rozstřelu na 5. dodatečné jamce, 2. Kieffer 274 (72+68+68+66), 3. Kaymer (oba Něm.) 277 (68+70+69+70), 4. Armitage (Angl.) 280 (73+69+70+68), Besseling (Niz.) 280 (72+71+70+67) a Higgo (JAR) 280 (72+71+69+68), ...74. Lieser 148 (80+68), Matuš (oba ČR) 148 (75+73) - neprošli cutem.

Hilton Head (USA) - Turnaj RBC Heritage série PGA Tour

Přidat do mých lig

Most - 47. Memoriál Rudolfa Deyla, rovinový dostih

Přidat do mých lig

47. Memoriál Rudolfa Deyla, rovinový dostih (1400 m, tříleté klisny, 135.000 kč): 1. Devoir Rien (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát) 2. Sparkle Shout, 3. Giannina. Čas: 1:27,28. Výrok: jistě krk - 3 - 1 1/4.

Další dostihy:
I. Kissi Sturm (ž. Pavlíček) - Top Gun - Wlastina
II. Zamindarton (ž. Línek) - Culihrach - La Serenne
III. Locomotive (ž. Koplík) - Brilliant Star - Famous Catini
IV. Orpheus (ž. Foret) - Grigri de Lancray - Orleano
V. Tarawera (Fialová) - Rabbit Power - Fabrijan Erste
VII. Mikrop Alighieri (Laubeová) - Rebelle D’Arnoult - Vintana
VIII. Admiral Piett (ž. Verner) - Sir Coral - Sheby Love

Lisabon (Port.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži
Do 90 kg:
1. Bekauri, 2. Gviniašvili (oba Gruz.), 3. Igolnikov (Rus.) a Toth (Maď.), ....Klammert (ČR) vyřazen ve 2. kole.

Do 100 kg: 1. Nikiforov (Belg.), 2. Lipaerteliani (Gruz.), 3. Iddir (Fr.) a Kocojev (Ázerb.).

Nad 100 kg: 1. Tasojev (Rus.), 2. Grol (Niz.), 3. Krpálek (ČR) a Tušišvili (Gruz.).

Ženy
Do 78 kg: 1. Pacutová (Pol.), 2. Steenhuisová (Niz.), 3. Posviteová (Fr.) a Grafová (Rak.).

Nad 78 kg: 1. Sayitová (Tur.), 2. Fontaineová (Fr.), 3. Slucká (Běl.) a Nunesová (Portug.)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Choong (Brit.) 1435, 2. Palazkov (Běl.) 1427, 3. Kasza (Maď.) 1419, ...5. Svěchota 1414, 18. Grycz 1379, 19. Kuf (všichni ČR) 1375.