Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 10. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cercle Bruggy
Lovaň
3:0
konec
Mechelen
Waregem
4:2
konec
Gent
Charleroi
4:0

Druhá anglická liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Millwall
Swansea
0:3
konec
Barnsley
Middlesbrough
2:0
konec
Birmingham
Stoke
2:0
konec
Bournemouth
Coventry
4:1
konec
Bristol
Nottingham
0:0
konec
Cardiff
Blackburn
2:2
konec
Derby
Norwich
0:1
konec
Huddersfield
Rotherham
0:0
konec
Preston
Brentford
0:5
konec
QPR
Sheffield Wednesday
4:1
konec
Wycombe
Luton
1:3

Druhá německá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
St. Pauli
1:3
konec
Paderborn
Bochum
3:0
konec
Kiel
Regensburg
odloženo
konec
Düsseldorf
Karlsruhe
odloženo

Nizozemská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Almelo
Tilburg
4:0
konec
Alkmaar
Sparta Rotterdam
2:0
konec
Sittard
Emmen
1:3
konec
Zwolle
Twente Enschede
1:0

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Štětín
Plock
2:0
konec
Warta Poznaň
Mielec
0:0
konec
Vratislav
Gdaňsk
1:1

Portugalská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Marítimo
Farense
1:0
konec
Boavista Porto
Rio Ave
3:3
konec
Tondela
FC Porto
0:2
konec
Pacos Ferreira
Benfica Lisabon
0:5

Ruská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Chimki Moskva
Tambov
1:0
konec
Ufa
Groznyj
3:0
konec
FK Rostov
Kazaň
0:1

Skotská liga

1. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Livingston
6:0
konec
St. Johnstone
Aberdeen
0:1

Turecká liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hatayspor
Göztepe
2:3
konec
Rizespor
Trabzonspor
0:0
konec
Galatasaray
Karagümrük
1:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ilves Tampere
Tappara Tampere
2:5
konec
Kärpät Oulu
Jyväskylä
4:1
konec
Kouvola
SaiPa Lappeenranta
7:2
konec
Pelicans Lahti
IFK Helsinky
3:0
konec
Sport Vaasa
KalPa Kuopio
3:1
konec
Ässät Pori
Lukko Rauma
2:5

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwenningen
Eisbären Berlín
4:2
konec
Ingolstadt
Kolín nad Rýnem
3:2 po sam. nájezdech

Švédská liga

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Växjö
Färjestad
4:3 v prodl.
konec
Rögle
Frölunda
4:0

Bogotá (Kolum.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Tomovová (Bulh.)
6:3, 7:5
konec
Osoriová (Kol.)
Tanová (Fr.)
6:1, 6:2

Bogotá (Kolum.) - Turnaj žen

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Lechemiaová, Neelová (Fr./USA)
Buzarnescuová, Friedsamová (3-Rum./Něm.)
6:3, 6:4

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Sonego (3-It.)
Fritz (2-USA)
6:4, 5:7, 6:1
konec
Djere (Srb.)
Basilašvili (4-Gruz.)
6:2, 6:0

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Sonego, Vavassori (It.)
Bolelli, Molteni (2-It./Arg.)
6:3, 6:4

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Koviničová (Č. Hora)
Džabúrová (12-Tun.)
6:3, 6:2
konec
Kuděrmětovová (15-Rus.)
Badosaová (Šp.)
6:3, 6:3

Charleston (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (ČR)
Guarachiová, Krawczyková (4-Chile/USA)
6:3, 0:6, 10:7

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Carreňo (1-Šp.)
Ramos (4-Šp.)
6:1, 3:6, 7:6 (7:5)
konec
Munar (Šp.)
Alcaraz (Šp.)
7:6 (7:4), 6:4

Olomouc - MČR mužů a žen v chůzi na 20 km

Přidat do mých lig

Muži: 1. Arevalo (Kol.) 1:21:04, 2. Rodríguez (Peru) 1:22:11, 3. Ortiz (Mex.) 1:23:12, ...12. Hlaváč (TEPO Kladno) 1:29:12, 14. Gdula (Hvězda Pardubice) 1:35:14, 15. Zajíček (Atletika Poruba) 1:35:57.

Ženy: 1. Pérezová (Guat.) 1:34:03, 2. Andiaová 1:34:38, 3. Ingaová (obě Peru) 1:35:43, ...5. Ďurdiaková (USK Praha) 1:38:00, 6. Martínková 1:39:13, 8. Zikmundová (obě AC Turnov) 1:48:26.

Ostřešany - Mistrovství ČR v půlmaratonu

Přidat do mých lig

Muži: 1. Pavlišta (Slovan Liberec) 1:06:31, 2. Šinágl (Olymp Praha) 1:07:11, 3. Fejfar (AK Kroměříž) 1:07:38.

Ženy: 1. Hrochová (ŠKODA Plzeň) 1:14:34, 2. Macurová 1:16:54, 3. Horká (obě 2BWINNER TEAM) 1:17:52.

Renomia Ženská basketbalová liga

Finále, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
ZVVZ USK Praha
Sokol Hradec Králové
101:68 (30:25, 62:36, 83:51)

Kooperativa Národní basketbalová liga

Skupina A2, 5. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Dekstone Tuři Svitavy
96:89 (20:16, 44:39, 67:59)
konec
Atlanta
Chicago
120:108
konec
Boston
Minnesota
145:136 po prodl.
konec
Denver
San Antonio
121:119
konec
Golden State
Washington
107:110
konec
LA Clippers
Houston
126:109
konec
Milwaukee
Charlotte
119:127
konec
New Orleans
Philadelphia
101:94
konec
New York
Memphis
133:129 po prodl.
konec
Orlando
Indiana
106:111

Extraliga mužů

O 3. místo, 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
Lvi Praha
Dukla Liberec
2:3 (26, 16, -21, -21, -11)
Konečný stav série: 0:2.

Španělsko - Etapový závod Kolem Baskicka (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (111,9 km):
1. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) 3:05:42, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. Valverde (Šp./Movistar), 4. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers), 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 6. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) všichni -34, ...Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) nedokončil.

Konečné pořadí: 1. Roglič 19:11:36, 2. Vingegaard -52, 3. Pogačar -1:07, 4. A. Yates -1:26, 5. Gaudu -1:27, 6. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -1:28.

konec
Kotlářka Praha
Tempo Praha
1:14
konec
Kotlářka Praha
Tempo Praha
1:4 (druhý zápas)
konec
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
17:16
konec
Arrows Ostrava
Třebíč Nuclears
12:6 (druhý zápas)
konec
Draci Brno
Blesk Jablonec
13:1
konec
Eagles Praha
Sokol Hluboká
2:4
konec
Olympia Blansko
Hroši Brno
4:6

První liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Žabinští Vlci Brno
7:12 (2:7)

Augusta (USA) - Masters, turnaj kategorie major

Přidat do mých lig

Po 2. kole (par 72): 1. Rose (Angl.) 137 (65+72), 2. Harman 138 (69+69) a Zalatoris (oba USA) 138 (70+68), 4. Leishman (Austr.) 139 (72+67) a Spieth 139 (71+68), 6. Champ 140 (72+68), Finau 140 (74+66), Thomas (všichni USA) 140 (73+67), Kim Si-u (Korea) 140 (71+69), Macujama (Jap.) 140 (69+71) a Wiesberger (Rak.) 140 (74+66).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 102 kg - dvojboj:
1. Gasparjan 390 kg (176+214), 2. A. Martirosjan (oba Arm.) 380 (171+209), 3. Dadašbajli (Ázer.) 379 (177+202), ...11. Krywult (ČR) 335 (155+180).
Trh: 1. Dadašbajli 177, 2. Gasparjan 176, 3. Šarankov (Běl.) 172, ...10. Krywult 155.
Nadhoz: 1. Gasparjan 214, 2. Fišerov (Bulh.) 210, 3. A. Martirosjan 209, ...12. Krywult 180.

Do 109 kg - dvojboj: 1. Čumak (Ukr.) 407 (181+226), 2. Christov (Bulh.) 406 (186+220), 3. Nanijev (Rus.) 401 (184+217), ...13. Gasior (ČR) 345 (151+194).
Trh: 1. S. Martirosjan (Arm.) 190, 2. Christov 190, 3. Nanijev 184, ...13. Gasior 151.
Nadhoz: 1. Čumak 226, 2. Kasabijew (Pol.) 220, 3. Ruiz (šp.) 220, ...10. Gasior 194.

Ženy:
Do 87 kg - dvojboj:
1. Achmerovová (Rus.) 246 (108+138), 2. Cilcicová (Mold.) 245 (107+138), 3. Rjazanovová (Rus.) 240 (105+135).
Trh: 1. Hotfridová (Gruz.) 111, 2. Achmerovová 108, 3. Cilcicová 107.
Nadhoz: 1. Cilcicová 138, 2. Achmerovová 138, 3. Koandaová (Nor.) 135.

Sofia (Bulhar.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Čun Un-te (Korea) 1457, 2. Kasza (Maď.) 1455, 3. Palazkov (Běl.) 1448, ...7. Vlach 1438, 31. Kuf (oba ČR) 1359.