Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 7. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beerschot
Charleroi
2:1

Turecká liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Genclerbirligi
Erzurumspor
1:1
konec
Konyaspor
Ankaragücü
1:1
konec
Antalyaspor
Sivasspor
2:4
konec
Besiktas
Alanyaspor
3:0

Německá liga

37. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Ingolstadt
5:4
konec
Eisbären Berlín
Schwenningen
6:2
konec
Straubing
Krefeld
3:1

Slovenská liga

Čtvrtfinále, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Zvolen
3:6 (konec série 0:4)
konec
Trenčín
Michalovce
4:5 (série 1:3)

Švédská liga

Předkolo play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Frölunda
Djurgaarden
2:7 (série 1:1)
konec
Färjestad
Malmö
5:4 v prodl. (konec série 2:0)

Švýcarská liga

Předkolo play off- 1. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Biel
Rapperswil
1:2 v prodl.
konec
Davos
Bern
3:4 v prodl.

Bogotá (Kol.) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Vögeleová (Švýc.)
Čeng Saj-saj (1-Čína)
6:4, 6:1
konec
Parrizasová-Diazová (Šp.)
Rusová (3-Niz.)
7:6 (7:4), 2:6, 6:1
konec
Arruabarrenaová (Šp.)
Paoliniová (6-It.)
2:6, 6:4, 6:2
konec
Tomovová (Bulh.)
Wang Ja-fan (8-Čína)
6:3, 6:3
konec
Erraniová (It.)
Bolsovová (Šp.)
6:4, 6:4

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Fritz (2-USA)
Martin (SR)
6:2 7:6 (7:4)
konec
Basilašvili (4-Gruz.)
Kovalík (SR)
4:6, 6:4, 7:5
konec
Struff (5-Něm.)
Broady (Brit.)
6:4, 6:2
konec
Bedene (Slovin.)
Gerasimov (Běl.)
6:4, 7:6 (7:5)

Charleston (USA) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Davisová (USA)
Keninová (2-USA)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Badosaová (Šp.)
Bencicová (5-Švýc.)
6:2, 6:7 (2:7), 6:1
konec
Džabúrová (12-Tun.)
Baptisteová (USA)
6:3, 6:3
konec
Kuděrmětovová (15-Rus.)
Navarrová (USA)
6:4, 6:4
konec
McNallyová (USA)
Sevastovová (Lot.)
7:6 (7:3), 2:6, 6:4
konec
Naraová (Jap.)
Osuigweová (USA)
6:1, 6:4
konec
Koviničová (Č. Hora)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 3:6, 6:3
konec
Bartyová (1-Austr.)
Doiová (Jap.)
6:2, 6:1
konec
Stephensová (USA)
Keysová (8-USA)
6:4, 6:4
konec
Rogersová (USA)
Anisimovová (13-USA)
1:6, 7:5, 6:4

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra, 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ramos (4-Šp.)
Berankis (Lit.)
6:3, 4:6, 6:3
konec
Kwon Sun-u (7-Korea)
Bagnis (Arg.)
6:1, 6:3
konec
Gombos (SR)
Delbonis (8-Arg.)
5:7, 7:6 (7:4), 7:6 (7:1)
konec
Carreňo (1-Šp.)
Vilella (Šp.)
7:6 (7:2), 6:3.

Kooperativa Národní basketbalová liga

6. kolo skupiny A2

Přidat do mých lig
konec
NH Ostrava
Dekstone Tuři Svitavy
65:85 (18:29, 33:48, 54:64)
konec
Atlanta
New Orleans
123:107
konec
Boston
Philadelphia
96:106
konec
Denver
Detroit
134:119
konec
Golden State
Milwaukee
122:121
konec
Indiana
Chicago
97:113
konec
LA Clippers
Portland
133:116
konec
Miami
Memphis
112:124
konec
Toronto
LA Lakers
101:110

Renomia Ženská basketbalová liga

O 3. místo, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Žabiny Brno
KP Brno
76:68 (18:27, 32:41, 51:58)

Renomia Ženská basketbalová liga

O 9. místo, odveta

Přidat do mých lig
konec
Slovanka MB
BK Strakonice-U19 Chance
75:64 (13:12, 33:33, 52:43)
První zápas 65:67.

Káhira (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v dráhové cyklistice

Přidat do mých lig

Španělsko - Silniční etapový závod Kolem Baskicka

Přidat do mých lig

3. etapa (167,7 km): 1. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) 4:04:50, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) stejný čas, 3. Valverde (Šp./Movistar), 4. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers), 5. Landa (Šp./Bahrajn Victorious) všichni -5, 6. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -8, ...112. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -8:50.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 8:07:48, 2. Pogačar -20, 3. McNulty (USA/SAE Team Emirates) -30, 4. A. Yates -39, 5. Valverde -50, 6. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -54, ...138. Černý -22:51.

Závod Scheldeprijs v Belgii (194 km):

Přidat do mých lig

1. Philipsen (Belg.) 4:03:28, 2. S. Bennett (Ir.), 3. Cavendish (Brit.), 4. Van Poppel (Niz.), 5. Russo (Fr.), 6. Ackermann (Něm.) všichni stejný čas.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži:
Do 81 kg - dvojboj
: 1. Pizzolato (It.) 370 kg (trh 164 + nadhoz 206), 2. Nasar (Bulh.) 369 (163+206), 3. Suharevs (Lot.) 347 (157+190).
Trh: 1. Pizzolato 164, 2. Nasar 163, 3. Müller (Něm.) 158.
Nadhoz: 1. Nasar 206, 2. Pizzolato 206, 3. Haratjunjan (Arm.) 196.

Ženy:
Do 71 kg - dvojboj
: 1. Godleyová (Brit.) 227 (98+129), 2. Duranteová (It.) 219 (97+122), 3. Olaruová (Rum.) 218 (98+120), ...23. Hertlová (ČR) 186 (82+104).
Trh: 1. Olaruová 98, 2. Godleyová 98, 3. Duranteová 97, ...25. Hertlová 82.
Nadhoz: 1. Godleyová 129, 2. Duranteová 122, 3. Altunová (Tur.) 121, ...22. Hertlová 104.

Sofia (Bul.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Čtvrtfinále play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig

TTC Enfireex Ostrava – SKST Charvát Havířov 3:0
SKST Cheb – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 2:3