Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 6. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waasland-Beveren
St. Truiden
2:4

Druhá anglická liga

40. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brentford
Birmingham
0:0
konec
Norwich
Huddersfield
7:0

Druhá německá liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Heidenheim
Kiel
1:0

Turecká liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Göztepe
Rizespor
2:0
konec
Karagümrük
Hatayspor
1:0
konec
Trabzonspor
Kayserispor
1:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Tappara Tampere
1:2
konec
Jukurit Mikkeli
SaiPa Lappeenranta
5:1
konec
KalPa Kuopio
Kouvola
3:5
konec
Pelicans Lahti
Ässät Pori
4:3
konec
Sport Vaasa
Ilves Tampere
0:4
konec
TPS Turku
Lukko Rauma
1:4

Německá liga

36. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Mnichov
0:5
konec
Wolfsburg
Schwenningen
5:3
konec
Norimberk
Krefeld
5:3

Slovenská liga

Čtvrtfinále, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Zvolen
2:4, stav série 0:3
konec
Trenčín
Michalovce
1:2, stav série 1:2

Švédská liga

Play out, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
HV 71
2:1 v prodl.

Bogotá (Kol.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig
konec
Erraniová (It.)
Sorribesová (2-Šp.)
7:5, 7:5
konec
Rusová (3-Niz.)
Baraová (Rum.)
6:4, 5:7, 6:4
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Kalinská (Rus.)
6:0, 7:5
konec
Gattová-Monticoneová (It.)
Sharmaová (Austr.)
4:6, 7:5, 6:1
konec
Osoriová (Kol.)
Vickeryová (USA)
6:3, 6:2
konec
Seguelová (Chile)
Tausonová (4-Dán.)
3:6, 6:3, 6:2
konec
Tanová (Fr.)
Buzarnescuová (Rum.)
6:3, 6:3
konec
Arruabarrenaová (Šp.)
Plazasová (Kol.)
6:0, 6:1

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Struff (5-Něm.)
J. Sousa (Portug.)
1:6, 6:1, 7:5
konec
Millman (6-Austr.)
Coria (Arg.)
7:6 (7:5), 3:6, 6:3
konec
Broady (Brit.)
Huesler (Švýc.)
6:1, 6:3
konec
Musetti (It.)
Novak (Rak.)
6:0, 6:1
konec
Kovalík (SR)
Nagal (Indie)
3:6, 6:1, 6:3
konec
Cecchinato (It.)
Fabbiano (It.)
6:4, 4:6, 6:3
konec
Simon (Fr.)
Travaglia (It.)
1:6, 6:3, 6:4

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Fritz, Paul (USA)
Jebavý, Zelenay (ČR/SR)
2:6, 6:3, 10:8

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Muguruzaová (6-Šp.)
Frechová (Pol.)
6:1, 6:3
konec
Putincevová (11-Kaz.)
Dijasová (Kaz.)
6:2, 6:2

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (12-Tun.)
Trevisanová (It.)
6:2, 6:2
konec
Fernandezová (Kan.)
Čang Šuaj (16-Čína)
6:3, 6:1
konec
Rogersová (USA)
Mladenovicová (Fr.)
6:4, 6:3
konec
Koviničová (Č. Hora)
Talabaová (Rum.)
7:6 (7:2), 6:4
konec
Sevastovová (Lot.)
Potapovová (Rus.)
6:3, 6:3
konec
Samsonovová (Rus.)
Hibinová (Jap.)
6:2, 6:1
konec
Stephensová (USA)
Wang Sin-jü (Čína)
6:2, 6:4
konec
Baptisteová (USA)
Dolehideová (USA)
6:3, 6:3
konec
Gauffová (14-USA)
Pironkovová (Bulh.)
6:3, 6:0
konec
Navarrová (USA)
Zarazúaová (Mex.)
6:4, 6:3

Charleston (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hradecká, Bouzková (ČR)
Carterová, Stefaniová (USA/Braz.)
6:2, 6:4

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
F. López (6-Šp.)
Daniel (Jap.)
6:4, 6:4
konec
Vilella (Šp.)
Zapata (Šp.)
6:2, 6:3
konec
Bagnis (Arg.)
F. Cerúndolo (Arg.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Alcaraz (Šp.)
Milojevič (Srb.)
7:6 (7:3), 6:3
konec
Ivaška (Běl.)
Martínez (Šp.)
6:3, 7:6 (7:2)
konec
Davidovich-Fokina (5-Šp.)
Džumhur (Bosna)
6:7 (1:7), 6:2, 6:2
konec
Munar (Šp.)
Laaksonen (Švýc.)
6:4, 6:1
konec
Mager (It.)
Kukuškin (Kaz.)
7:5, 6:3
konec
Brooklyn Nets
New York Knicks
114:112
konec
Dallas Mavericks
Utah Jazz
111:103
konec
Houston Rockets
Phoenix Suns
130:133
konec
Minnesota Timberwolves
Sacramento Kings
116:106
konec
Oklahoma City Thunder
Detroit Pistons
108:132
konec
San Antonio Spurs
Cleveland Cavaliers
101:125
konec
Toronto Raptors
Washington Wizards
103:101

Euroliga mužů

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Maccabi Tel Aviv
Chimki Moskevská oblast
92:62

Extraliga mužů

O 3. místo, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Lvi Praha
3:0 (23, 13, 15)

Extraliga mužů

Finále, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
Karlovarsko
České Budějovice
3:0 (21, 22, 21)

Španělsko - Silniční etapový závod Kolem Baskicka

Přidat do mých lig

2. etapa (154,8 km): 1. Aranburu (Šp./Astana-Premier Tech) 3:45:32, 2. Fraile (Šp./Astana-Premier Tech), 3. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates), 4. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ), 5. Woods (Kan./Israel Start-Up Nation), 6. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) všichni -15....153. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -12:59.

Průběžné pořadí: 1. Roglič 4:03:04, 2. Aranburu -5, 3. McNulty (USA/SAE Team Emirates) -6, 4. Pogačar -24, 5. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -28, 6. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) -31.... ...150. Černý -13:55.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Moskva (Rus.) - Mistrovství Evropy ve vzpírání

Přidat do mých lig

Muži
Do 73 kg - dvojboj:
1. Ismayilov (Tur.) 341 kg (trh 160 + nadhoz 181), 2. Robu (Mold.) 339 (156+183), 3. Calja (Alb.) 336 (152+184), ...11. Stránský (ČR) 290 (131+159).
Trh: 1. Ismayilov 160, 2. Robu 156, 3. Andrejev (Bulh.) 152, ...13. Stránský 131.
Nadhoz: 1. Lang (Něm.) 185, 2. Calja 184, 3. Sánchez (Šp.) 183, ...12. Stránský 159.

Ženy
Do 64 kg - dvojboj:
1. Tomaová (Rum.) 244 (114+130), 2. Daviesová (Brit.) 230 (101+129), 3. Anzorovová (Rus.) 222 (100+122), ...15. Pudivítrová (ČR) 181 (81+100).
Trh: 1. Tomaová 114, 2. Daviesová 101, 3. Anzorovová 100, ...16. Pudivítrová 81 - český rekord.
Nadhoz: 1. Tomaová 130, 2. Daviesová 129, 3. Anzorovová 122, ...15. Pudivítrová 100.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Play off, 1. zápasy

Přidat do mých lig

HB Ostrov – SKST Stavoimpex Hodonín 3:1
KT Praha – TJ Ostrava KST 3:2