Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 27. 3. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Liga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slavia
Slovácko
2:0
konec
Sparta
Pardubice
7:1
konec
Brno
Liberec
3:2

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Jyväskylä
Kärpät Oulu
4:2
konec
Kouvola
Ässät Pori
1:2
konec
TPS Turku
Tappara Tampere
4:2

Německá liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Mnichov
Kolín nad Rýnem
6:2

Slovenská liga

Předkolo play off, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Nové Zámky
Košice
5:1, stav série 2:1
konec
Banská Bystrica
Trenčín
2:1 v prodl., stav série 1:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Djurgaarden
Färjestad
3:5
konec
Rögle
Växjö
4:1
konec
HV 71
Lulea
2:3

Švýcarská liga

2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ambri-Piotta
Rapperswil
2:4
konec
Curych
Zug
2:6
konec
Davos
Lugano
5:6 po sam. nájezdech
konec
Langnau
Bern
4:5
konec
Ženeva
Fribourg-Gottéron
2:3

Miami (USA) - Turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (2-Řec.)
Džumhur (Bos.)
6:1, 6:4
konec
Rubljov (4-Rus.)
Sandgren (USA)
6:1, 6:2
konec
Schwartzman (5-Arg.)
Učijama (Jap.)
6:3, 6:3
konec
Korda (USA)
Fognini (10-It.)
1:6, 6:4, 6:2
konec
Raonic (12-Kan.)
Thompson (Austr.)
6:2, 6:1
konec
Sonego (24-It.)
Fratangelo (USA)
6:4, 7:6 (7:5)
konec
Musetti (It.)
Paire (23-Fr.)
6:3, 6:3
konec
Hurkacz (26-Pol.)
Kudla (USA)
7:6 (7:5), 6:4
konec
Nišikori (28-Jap.)
Bedene (Slovin.)
7:6 (8:6), 5:7, 6:4
konec
Čilič (Chorv.)
Garín (13-Chile)
3:6, 7:5, 7:6 (7:5)
konec
Galán (Kol.)
De Minaur (15-Austr.)
4:6, 6:3, 6:4
konec
Karacev (17-Rus.)
Kukuškin (Kaz.)
6:4, 6:3
konec
Humbert (20-Fr.)
J. Sousa (Portug.)
6:1, 6:4
konec
Mannarino (25-Fr.)
Kecmanovič (Srb.)
6:3, 6:4
konec
Fucsovics (29-Maď.)
Kokkinakis (Austr.)
7:6 (7:3), 6:7 (4:7), 6:4
konec
Shapovalov (Kan.)
Ivaška (Běl.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:4

Miami (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Ostapenková (Lot.)
6:3, 6:2
konec
Sevastovová (Lot.)
Halepová (3-Rum.),
0:0 bez boje
konec
Konjuhová (Chorv.)
Šwiateková (15-Pol.)
6:4, 2:6, 6:2
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Alexandrovová (30-Rus.)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Sabalenková (7-Běl.)
Kuděrmětovová (32-Rus.)
7:6 (7:4), 6:4
konec
Azarenková (14-Běl.)
Kerberová (24-Něm.)
7:5, 6:2.

Miami (USA) - Turnaj žen

Čtyřhra - 1. kolo:

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Siniaková (2-ČR)
Bertensová, Rusová (Niz.)
6:1, 6:4
konec
Garciaová, Podoroská (Fr./Arg.)
Hradecká, Kristýna Plíšková (ČR)
7:6 (7:3), 6:2

Aare (Švéd.) - Aarefjällsloppet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Nygaard (Nor./Ragde Eiendom) 5:04:48,2, 2. Hoelgaard (Nor./Koteng) -2,8, 3. Luusua (Fin./Vltava Fund) -5,6, ...16. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -7:15,9, 57. Rypl -46:48,1, 63. Matouš (oba ČR/eD system Bauer) -55:31,5.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Persson (Švéd./Lager 157) 1540, 2. Gjerdalen (Nor./XPND) 1302, 3. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) 1095, ...28. Pliska (ČR/Silvini Madsjus) 255, 35. Řezáč 197, 37 Šrail (ČR/Vltava Fund) 171.

Ženy: 1. Korsgrenová (Švéd./Ramudden) 5:50:10,1, 2. Fletenová (Nor./Koteng) -3,6, 3. Murudová (Nor./Kaffebryggeriet) -19,8, ...8. Smutná (ČR/eD system Bauer) -7:27,3, 15. Moravcová -39:15,9, 18. Hujerová (obě ČR/Slavia pojišťovna) -1:17:34,6.
Konečné pořadí (po 8 závodech): 1. Korsgrenová 1820, 2. Dahlová (Švéd./Ramuden) 1330, 3. Fletenová 1295, 4. Smutná 850, ...16. Grohová (ČR/Silvini Madshus) 414, 20. Hujerová 344, 21. Moravcová 326.

Čajkovskij (Rus.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva ženy - zrušeno

Planica (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Lety družstva muži - zrušeno

Liga mužů

Skupina A2, 9. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Děčín
Olomoucko
85:66

Liga mužů

Skupina A1, 9. kolo nadstavby

Přidat do mých lig
konec
Brno
Nymburk
82:101

Liga žen

Semifinále play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
USK Praha
61:100, stav série 0:2
konec
Žabiny Brno
Hradec Králové
85:76, stav série 1:1
konec
Charlotte
Miami
110:105
konec
Dallas
Indiana
94:109
konec
Detroit
Brooklyn
111:113
konec
Golden State
Atlanta
108:124
konec
LA Lakers
Cleveland
100:86
konec
Milwaukee
Boston
114:122
konec
Minnesota
Houston
107:101
konec
New Orleans
Denver
108:113
konec
Orlando
Portland
105:112
konec
Toronto
Phoenix
100:104
konec
Utah
Memphis
117:114

Losail (Katar) - Kvalifikace na Velkou cenu Kataru, úvodní závod MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. D. Binder (JAR/Honda) 2:04,075, 2. Guevara (Šp./Gas Gas) -0,203, 3. McPhee (Brit./Honda) -0,283, ...23. Salač (ČR/Honda) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:58,726, 2. Fernández (Šp./Kalex) -0,140, 3. Bendsneyder (Niz./Kalex) -0,233.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:52,772, 2. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,266, 3. M. Viňales (Šp./Yamaha) -0,316.

Sáchir (Bahrajn) - Kvalifikace na Velkou cenu Bahrajnu, závod MS vozů formule 1

Přidat do mých lig

1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:28,997, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,388, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,589, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,681, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,812 6. Ricciardo (Aus./McLaren) -0,930, 7. Norris (Brit./McLaren) -0,977, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -1,218, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,252, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1,604.

Valašská rallye, závod MČR v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Po 1. etapě: 1. Grjazin, Aleksandrov (Rus./Volkswagen Polo Gti R5) 40:57,2, 2. Mareš, Bucha -20,2, 3. Kopecký, Hloušek (všichni Škoda Fabia Rally2 Evo) -27,6, 4. Březík, Krajča (Škoda Fabia R5) -35,1, 5. Černý, Černohorský (Škoda Fabia Rally2 Evo) -36,5, 6. Cais, Žáková (Ford Fiesta R5 MkII) -47,1, 7. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) -58,9, 8. Von Thurn und Taxis, Ettel (Něm./Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:45,1.

Španělsko - Etapový závod Kolem Katalánska (WorldTour)

Přidat do mých lig

6. etapa (193,8 km): 1. Sagan (SR/Bora-hansgrohe) 4:23:18, 2. Impey (JAR/Israel Start-up Nation), 3. Molano (Kol./SAE Team Emirates), 4. Van Rensburg (JAR/Qhubeka Assos), 5. Kamp (Dán./Trek-Segafredo), 6. Venturini (Fr./AG2R Citroën) všichni stejný čas, ...93. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) -18, 120. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -2:02, 131. Kreuziger (ČR/Gazprom-RusVelo) -4:35.

Průběžné pořadí: 1. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) 23:08:45, 2. Porte (Austr./Ineos Grenadiers) -45, 3. Thomas (Brit./Ineos Grenadiers) -49, 4. Valverde (Šp./Movistar), 5. Kelderman (Niz./Bora-hansgrohe) oba -1:03, 6. Chaves (Kol./BikeExchange) -1:04, ...72. Kreuziger -42:24, 83. Hirt -52:06, 122. Černý -1:11:37.

krasobrusleníPřidat do mých lig

Stockholm (Švéd.) - Mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži - konečné pořadí: 1. Chen (USA) 320,88 bodu, 2. Kagijama 291,77, 3. Hanju 289,18, 4. Uno (všichni Jap.) 277,44, 5. Koljada (Rus.) 272,04, 6. Messing (Kan.) 270,26, ...19. Březina (ČR) 210,73.

Taneční páry - konečné pořadí:
1. Sinicinová, Kacalapov (Rus.) 221,17, 2. Hubbellová, Donohue (USA) 214,71, 3. Gillesová, Poirier (Kan.) 214,35, 4. Chocková, Bates (USA) 212,69, 5. Stěpanovová, Bukin (Rus.) 208,77, 6. Guignardová, Fabbri (It.) 205,20, ...22. Taschlerová, Taschler (ČR) - nepostoupili do volných tanců.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Muži: 1. Švecovs (Lot.) 1478, 2. Hamed (Eg.) 1478, 3. Dogue (Něm.) 1464, ...14. Kuf 1437, 17. Vlach 1434, 33. Grycz (všichni ČR) 1396.