Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 17. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Charleroi
Eupen
2:3
konec
Antverpy
Genk
3:2

Druhá anglická liga

42. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brentford
Millwall
0:0
konec
Luton
Watford
1:0
konec
Middlesbrough
QPR
1:2
konec
Nottingham
Huddersfield
0:2
konec
Sheffield Wednesday
Bristol
1:1
konec
Stoke
Preston
0:0
konec
Swansea
Wycombe
2:2
konec
Norwich
Bournemouth
1:3

Druhá německá liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Pauli
Würzburg
4:0

Polská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gdaňsk
Gliwice
2:2
konec
Čenstochová
Lech Poznaň
3:1
konec
Wisla Krakov
Warta Poznaň
0:1

Portugalská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Guimaraes
Santa Clara
1:0
konec
Moreirense
Tondela
2:3
konec
Belenenses
Marítimo
2:0
konec
Benfica Lisabon
Gil Vicente
1:2
konec
Rio Ave
Braga
0:0

Ruská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Groznyj
Chimki Moskva
3:1
konec
Lokomotiv Moskva
FK Rostov
4:1
konec
Volgograd
Dynamo Moskva
0:3
konec
FK Krasnodar
Petrohrad
2:2

Turecká liga

35. kolo

Přidat do mých lig
konec
Denizlispor
Erzurumspor
2:3
konec
Malatyaspor
Alanyaspor
1:0
konec
Trabzonspor
Hatayspor
1:1
konec
Göztepe
Galatasaray
1:3

Liga žen

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brno
Plzeň
0:3
konec
Dukla Praha
Sparta
1:7
konec
Slavia
Pardubice
9:1

Euro Ice Hockey Challenge

Přidat do mých lig
konec
Maďarsko
Bělorusko
2:3

Piešťany (Sloven.) - Příprava hráčů do 20 let

Přidat do mých lig
konec
Slovensko
ČR
3:4 po sam. nájezdech

Slovenská liga

Semifinále play off, 3. zápas

Přidat do mých lig
konec
Slovan Bratislava
Zvolen
2:5, stav série 1:2

Švédská liga

Čtvrtfinále play off, 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Skelleftea
Lulea
1:5, stav série 2:3.

Švýcarská liga

Čtvrtfinále play off, 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Zug
Bern
3:0, stav série 2:1
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
3:8, stav série 1:2
konec
Lausanne
Curych
0:3, stav série 1:2
konec
Lugano
Rapperswil
2:3 v prodl., stav série 1:2.
konec
Zug
Bern
3:0, stav série 2:1
konec
Fribourg-Gottéron
Ženeva
3:8, stav série 1:2
konec
Lausanne
Curych
0:3, stav série 1:2
konec
Lugano
Rapperswil
2:3 v prodl., stav série 1:2.

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:

Přidat do mých lig
konec
Džabúrová (1-Tun.)
Koviničová (Č. Hora)
6:3, 6:0
konec
Sharmaová (Austr.)
Osoriová (Kol.)
7:6 (7:5), 6:1

Monte Carlo (Monako) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále

Přidat do mých lig
konec
Tsitsipas (4-Řec.)
Evans (Brit.)
6:2, 6:1
konec
Rubljov (6-Rus.)
Ruud (Nor.)
6:3, 7:5

Liga mužů

Skupina A2

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Hradec Králové
83:86
konec
Svitavy
Děčín
75:82

Liga mužů

Skupina A1

Přidat do mých lig
konec
Pardubice
Nymburk
52:99
konec
Opava
Kolín
101:79
konec
Brooklyn
Charlotte
130:115
konec
Chicago
Memphis
115:126
konec
Dallas
New York
109:117
konec
Detroit
Oklahoma City
110:104
konec
Houston
Denver
99:128
konec
Minnesota
Miami
119:111
konec
Philadelphia
LA Clippers
106:103
konec
San Antonio
Portland
106:107
konec
Toronto
Orlando
113:102
konec
Utah
Indiana
119:111
konec
Washington
New Orleans
117:115 po prodl.

Cancún (Mex.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu

Přidat do mých lig

Muži
Skupina G:
Ermacora, Pristauz (23-Rak.) - Perušič, Schweiner (10-ČR) 2:0 (18, 17)

Ženy
Skupina B:
Keizerová, Meppelinková (18 -Niz.) - Hermannová, Nausch Sluková (15-ČR) 2:1 (15, -16, 11)
Clancyová, Artachová (2-Austr.) - Hermannová, Nausch Sluková (15-ČR) 2:1 (-21, 10, 10)

Skupina G:
Kozuchová, Ludwigová (7-Něm.) - Kvapilová, Kubíčková (26-ČR) 2:0 (17, 18)
Ana Patrícia, Rebecca (10-Braz.) - Kvapilová, Kubíčková (26-ČR) 2:0 (19, 11)

Kvalifikace - 2. kolo:
Kvapilová, Kubíčková (ČR) - Lehtonenová, Ahtiaineová (Fin.) 2:0 (18, 14)

Extraliga žen

čtvrtfinále play off; 3. zápasy

Přidat do mých lig
konec
FBS Olomouc
1. SC Vítkovice
0:9, stav série 0:3
konec
FBŠ Bohemians
Chodov
1:8, stav série 0:3
konec
Panthers Praha
FBC Ostrava
3:8, stav série 0:3
konec
Židenice
Tatran Střešovice
0:2, stav série 0:3

Algarve (Port.) - Kvalifikace na Velkou cenu Portugalska, MS silničních motocyklů

Přidat do mých lig

Moto3: 1. Migno 1:47,423, 2. Foggia (oba It./Honda) -0,149, 3. Alcoba (Šp./Honda) -0,279, ...18. Salač (ČR/Honda) -2,673.

Moto2: 1. Lowes (Brit./Kalex) 1:42,901, 2. Gardner (Austr./Kalex) -0,023, 3. Vierge (Šp./Kalex) -0,174.

MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:38,862, 2. Rins (Šp./Suzuki) -0,089, 3. Zarco (Fr./Ducati) -0,129.

Imola (It.) - Kvalifikace na Velkou cenu Emilie-Romagny, MS formule 1

Přidat do mých lig

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:14,411, 2. Pérez (Mex./Red Bull) -0,035, 3. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,087, 4. Leclerc (Niz./Ferrari) -0,329, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,379, 6. Ricciardo (Austr./McLaren) -0,415, 7. Norris (Brit./McLaren) -0,464, 8. Bottas (Fin./Mercedes) -0,487, 9. Ocon (Fr./Alpine) -0,799, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) bez času.

Závod Českého poháru v silniční cyklistice Brno-Velká Bíteš-Brno

151 km

Přidat do mých lig

1. Kukrle (Elkov Kasper) 3:32:12, 2. Turek (Felbermayr Simplon Wels) stejný čas, 3. Otruba (Elkov Kasper), 4. Uhlig (Něm.) oba -1:25, 5. Rudyk (Pol.), 6. Foltán (SR) oba -1:32.

konec
Eagles Praha
Arrows Ostrava
0:14
konec
Hroši Brno
Kotlářka Praha
3:5 a 7:6
konec
Sokol Hluboká
Tempo Praha
2:1 a 6:1
konec
Blesk Jablonec
Třebíč Nuclears
0:9 a 10:4

krasobrusleníPřidat do mých lig

Ósaka (Jap.) - Soutěž týmů World Team Trophy

Přidat do mých lig

Ženy - volná jízda: 1. Ščerbakovová (Rus.) 160,58 bodu, 2. Sakamotová (Jap.) 150,29, 3. Tuktamyševová (Rus.) 146,23.

Sportovní dvojice - volná jízda: 1. Mišinová, Galljamov (Rus.) 151,59, 2. Knierimová, Frazier (USA) 133,63, 3. Miuraová, Kihara (Jap.) 130,83.

Konečné pořadí: 1. Rusko 125 bodů, 2. USA 110, 3. Japonsko 107.

První liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ústí nad Labem
Helas Brno
1:7 (1:3)

Oahu (USA) - Turnaj žen Lotte Championship série LPGA Tour

Přidat do mých lig

par 72: 1. Koová (N. Zél.) 260 (67+63+65+65), 2. N. Kordová (USA) 267 (65+68+63+71), Pak In-pe 267 (71+66+67+63), Kim Si-jong (obě Korea) 267 (67+68+67+65), Maguireová (Ir.) 267 (68+67+65+67), ...12. Spilková (ČR) 271 (69+68+67+67).

Lisabon (Port.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Muži
Do 73 kg:
1. Gjakova (Kosovo), 2. Butbul (Izr.), 3. Stump (Švýc.) a Moguškov (Rus.).
Do 81 kg:
1. Albayrak (Tur.), 2. Casse (Belg.), 3. Parlati (It.) a Muki (Izr.), ...Kopecký vyřazen v 2. kole, Musil (oba ČR) vyřazen v 1. kole.

Ženy
Do 63 kg:
1. Trstenjaková (Slovin.), 2. Davydovová (Rus.), 3. Vermeerová (Niz.) a Leškiová (Slovin.).
Do 70 kg: 1. Van Dijkeová (Niz.), 2. Pinotová (Fr.), 3. Timoová (Portug.) a Tajmazovová (Rus.).

ostatní sportyPřidat do mých lig

Meiringen (Švýc.) - SP v sportovním lezení

Bouldering

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ondra (ČR), 2. Ogata, 3. Takata (oba Jap.), ...90. Jeliga (ČR).
Ženy: 1. Garnbretová (Slovin.), 2. Bertoneová (Fr.), 3. Grossmanová (USA), ...69. Bajerová (ČR).

Sofia (Bul.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Gulyásová (Maď.) 1353, 2. Summersová (Brit.) 1345, 3. Prokopenková (Běl.) 1343, ...18. Novotná (ČR) 1280.