Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 23. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá německá liga

31. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Karlsruhe
Würzburg
– : –
18:30
Braunschweig
Aue
– : –

Nizozemská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Tilburg
Waalwijk
– : –

Polská liga

27. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Čenstochová
Vratislav
– : –
20:30
Bielsko-Biala
Lech Poznaň
– : –

Turecká liga

37. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Genclerbirligi
Rizespor
– : –
18:00
Besiktas
Kayserispor
– : –

Finská liga

Čtvrtfinále play off, případné 4. zápasy

Přidat do mých lig
17:30
postupující z předkola
Lukko Rauma
– : –
17:30
postupující z předkola
IFK Helsinky
– : –
17:30
Pelicans Lahti
TPS Turku
– : –
17:30
KalPa Kuopio
Tappara Tampere
– : –

Slovenská liga

Semifinále play off, případný 6. zápas

Přidat do mých lig
18:00
Slovan Bratislava
Zvolen
– : –

Švýcarská liga

Čtvrtfinále play off, případné 6. zápasy

Přidat do mých lig
20:00
Bern
Zug
– : –
20:00
Rapperswil
Lugano
– : –
20:00
Ženeva
Fribourg-Gottéron
– : –
20:00
Curych
Lausanne
– : –

Barcelona (Šp.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Budapešť (Maď.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Istanbul (Tur.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Stuttgart (Něm.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Euroliga mužů

Čtvrtfinále play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig
19:00
CSKA Moskva
Fenerbahce Istanbul
– : –
21:00
FC Barcelona
Zenit Petrohrad
– : –
0:00
Boston
Phoenix
– : –
0:00
Orlando
New Orleans
– : –
0:00
Dallas
LA Lakers
– : –
0:00
San Antonio
Detroit
– : –
0:00
Chicago
Charlotte
– : –
0:00
Milwaukee
Philadelphia
– : –

Cancún (Mex.) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie 4*

Přidat do mých lig

Chorvatská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig
19:00
Olympia Blansko
Arrows Ostrava
– : –
19:00
Eagles Praha
Blesk Jablonec
– : –
19:00
Draci Brno
Sokol Hluboká
– : –

Kielce (Pol.) - Mistrovství světa juniorů

Přidat do mých lig

Jekatěrinburg (Rus.) - Turnaj kandidátů

Přidat do mých lig

Basilej (Švýc.) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Varšava (Pol.) - Mistrovství Evropy v zápase

Přidat do mých lig

Velká cena Pardubic

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Semifinále play off, 2. zápas

Přidat do mých lig
18:00
KT Praha
SKST Cheb
– : –

Guimaraes (Portug.) - Evropská kvalifikace jednotlivců na OH v Tokiu

Přidat do mých lig

Vilamoura (Portug.) - Olympijská kvalifikace v jachtařských třídách Laser a Laser Radial

Přidat do mých lig