Sobota 8. května 2021, Den vítězství
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. května 2021 Den vítězství

Sportovní výsledky 9. 5. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá německá liga

32. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Aue
Paderborn
– : –
13:30
Heidenheim
Sandhausen
– : –
13:30
Bochum
Regensburg
– : –

Nizozemská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
12:15
Emmen
Groningen
– : –
14:30
Feyenoord Rotterdam
Ajax Amsterodam
– : –
14:30
Zwolle
Haag
– : –
16:45
Tilburg
PSV Eindhoven
– : –

Polská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Warta Poznaň
Vratislav
– : –
17:30
Mielec
Legia Varšava
– : –

Portugalská liga

32. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Pacos Ferreira
Marítimo
– : –
21:00
Gil Vicente
Braga
– : –

Švýcarská liga

Finále play off - případný 4. zápas

Přidat do mých lig
19:00
Ženeva
Zug
– : –

Madrid (Šp.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Madrid (Šp.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Praha - Turnaj mužů, I. ČLTK Prague Open 2021

ATP challenger

Přidat do mých lig

Praha - Turnaj žen, I. ČLTK Prague Open 2021

ITF

Přidat do mých lig

Split (Chor.) - Evropský vrhačský pohár

Přidat do mých lig

Tokio (Jap.) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Přidat do mých lig

Liga mužů

Semifinále play off - 1. zápas

Přidat do mých lig
17:00
Opava
Kolín
– : –

Liga mistrů

Zápas o 3. místo

Přidat do mých lig

Liga mistrů

finále

Přidat do mých lig
0:00
Indiana
Washington
– : –
0:00
Philadelphia
Detroit
– : –
0:00
Toronto
Memphis
– : –
0:00
Portland
San Antonio
– : –
0:00
Utah
Houston
– : –
0:00
Golden State
Oklahoma City
– : –
0:00
Denver
Brooklyn
– : –

Extraliga žen

Semifinále play off - 2. zápasy

Přidat do mých lig
14:00
Chodov
Tatran Střešovice
– : –
16:00
Vítkovice
FBC Ostrava
– : –

Barcelona (Šp.) - Velká cena Španělska, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

15:00

Rallye Šumava - závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Albstadt (Něm.) - Světový pohár v cross country horských kol

Přidat do mých lig

11:20 ženy

14:35 muži

13:00
Tempo Praha
Draci Brno
– : –
13:00
Eagles Praha
Kotlářka Praha
– : –
13:00
Hroši Brno
Třebíč Nuclears
– : –
13:00
Sokol Hluboká
Olympia Blansko
– : –
13:00
Blesk Jablonec
Arrows Ostrava.
– : –

Charlotte (USA) - Závěr turnaje Wells Fargo Championship série PGA Tour

Přidat do mých lig

Čonburi (Thaj.) - Závěr turnaje LPGA Thajsko série LPGA Tour

Přidat do mých lig

Paříž (Fr.) - Závěr turnaje Open de France série European Tour

Přidat do mých lig

Tenerife (Šp.) - turnaj Canary Islands Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Most - Dostihový mítink

Přidat do mých lig

Jarní cena klisen, rovinový dostih (1600 m, tříleté klisny) a Memoriál Vlastimila Smolíka, rovinový dostih (2400 m, čtyřletí a starší koně)

Paříž (Fra.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Mistrovství světa v curlingu žen

Přidat do mých lig

16:30 o 3. místo

21:00 finále

Ivrea (It.) - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

10:05 semifinále C1 ženy a C1 muži

14:07 finále

17:30 finále závodu v extrémním slalomu

Praha - Parkurový závod CSIO*3 CET Prague Cup

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Světová kvalifikace v zápase na olympijské hry

Přidat do mých lig

Lonato (It.) - Světový pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig

Seychely - Závod Světové série v dálkovém plavání

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen

Čtvrtfinále play off - případné 3 zápasy

Přidat do mých lig
16:00
TJ Ostrava
Hradec Králové A
– : –
16:00
SK Dobré
TT Moravský Krumlov
– : –
16:00
MSK Břeclav
Stolní tenis Ostrava
– : –

Novi Sad (Srb.) - Evropský pohár žen

semifinále a finále

Přidat do mých lig

Porto (Por.) - Mistrovství světa a olympijská kvalifikace v jachtařské třídě Finn

Přidat do mých lig