atletikaPřidat do mých lig
Muži:
50 km: 1. Tur (Šp.) 3:47:40, 2. Ojala (Fin.) 3:48:25, 3. Agrusti (It.) 3:49,52. Družstva: 1. Itálie 23 bodů, 2. Německo 24, 3. Ukrajina 41.
Ženy:
35 km: 1. Drisbiotiová (Řec.) 2:49:55, 2. Giorgiová 2:51:05, 3. Barcellaová (obě It.) 2:51:50, ...9. Ďurdiaková (ČR) 2:57:08. Družstva: 1. Itálie 13, 2. Řecko 18, 3. Bělorusko 23.
Junioři:
10 km: 1. Hidalgo (Šp.) 41:35, ...5. Morávek (ČR) 42:27. Družstva: 1. Španělsko 3.
Juniorky:
10 km: 1. Martínková (ČR) 45:46. Družstva: 1. Portugalsko 7, ...3. ČR 15.
13:30 20 km ženy
15:30 20 km muži
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
Muži:
Finále:
Ahman, Hellvig (14-Švéd.) - Rinkevičs, Bedritis (5-Lot.) 2:0 (18, 16)
O 3. místo:
Gusev, Šustrov (2-Rus.) - Kruk, Miszczuk (7-Pol.) 2:0 (15, 18)
...9. Sedlák, Maňas (ČR)
Ženy:
Finále:
Voroninová, Bočarovová (2-Rus.) - Schoonová, Van Drielová (22-Niz.) 2:1 (-22, 18, 12)
O 3. místo:
Chmilová, Lazarenková (15-Ukr.) - Brailková, Namikeová (6-Lot.) 2:1 (16, -17, 11)
...9. Svobodová, K. Žolnerčíková, 25. Svozilová, Tezzele (všechny ČR)
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. García (Šp./GASGAS) 42:21,172, 2. Salač (ČR/Honda) -2,349, 3. Rossi (It./KTM) -5,589, 4. McPhee (Brit./Honda) -7,158, 5. Sasaki (Jap./KTM) -14,882, 6. Fernández (ŠP./Husqvarna) -27,279.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 19 závodů): 1. Acosta (Šp./KTM) 103 b., 2. García 49, 3. Migno (It./Honda) 47, 4. Fenati (It./Husqvarna) 46, 5. Antonelli (It./KTM) 44, 6. Sasaki 44, ...9. Salač 30.
Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 40:46,101, 2. Gardner (Austr./Kalex) -1,490, 3. Bezzecchi -4,599, 4. Arbolino (oba It./Kalex) -7,503, 5. Bendsneyder (Niz./Kalex) -11,887, 6. Schrötter (Něm./Kalex) -27,829.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 19 závodů): 1. Gardner 89, 2. R. Fernández 88, 3. Bezzecchi 72, 4. Lowes (Brit./Kalex) 66, 5. Di Giannantonio (It./Kalex) 60, 6. Roberts (USA/Kalex) 31.
MotoGP: 1. Miller (Austr./Ducati) 47:25,473, 2. Zarco (Fr./Ducati) -3,970, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -14,468, 4. Bagnaia (It./Ducati) -16,172, 5. Petrucci (It./KTM) -21,430, 6. Á. Márquez (Šp./Honda) -23,509.
Průběžné pořadí MS (po 5 z 19 závodů): 1. Quartararo 80, 2. Bagnaia 79, 3. Zarco 68, 4. Miller 64, 5. Viňales (Šp./Yamaha) 56, 6. Mir (Šp./Suzuki) 49.
cyklistikaPřidat do mých lig
Ženy elite (22,2 km): 1. Lecomteová (Fr.) 1:25:13, 2. Battenová (USA) -1:39, 3. McConnellová (Austr.) -1:51, 4. Ferrandová-Prévotová (Fr.) -2:10, 5. Richardsová (Brit.) -2:27, 6. Indergandová (Švýc.) -2:50, ...29. Tvarůžková -7:26, 34. Čábelická -8:36, 51. Štěpánová -11:19, 61. Czeczinkarová (všechny ČR) -13:02.
Muži elite (26,1 km): 1. Pidcock (Brit.) 1:20:55, 2. M. van der Poel (Niz.) -1:00, 3. M. Flückiger (Švýc.) -1:15, 4. Cink (ČR) -2:00, 5. Sarrou (Fr.) -2:21, 6. Hatherly (JAR) -2:28, ...51. Vastl -8:11, 53. Škarnitzl -8:23, 81. Jelínek -1 kolo, 98. Paprstka, 112. Ševců, 119. Bartek všichni -2 kola, 129. Vobecký (všichni ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí SP (po 2 závodech): 1. M. van der Poel 570 b., 2. Pidcock 490, 3. Koretzky (Fr.) 483, 4. Schurter (Švýc.) 435, 5. M. Flückiger 419, 6. Sarrou 375, 7. Cink 354, ...48. Škarnitzl 51, 69. Vastl 17.
Muži (157,7 km): 1. Kukrle (Elkov Kasper) 3:56:59, 2. Turek (Felbermayer Simplon Wels) -19, 3. Camrda (Topforex-Att Investments) -38, 4. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -53, 5. Lehner (Rak.) -2:18, 6. Krawczyk (Pol.) -2:20.
Ženy (78,8 km): 1. Sáblíková (KRS Svratka) 2:13:06, 2. Skalniaková-Sójkaová -4:10, 3. Wilkosová (obě Pol.), 4. Zdráhalová (KRS Svratka) obě -8:50, 5. Wlodarczyková (Pol.) -8:53, 6. Machačová (Dukla Praha) -8:59.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
1000 m:
Muži:
K2: 1. Hoff, Schopf (Něm.) 3:23,002, 2. Dostál, Šlouf (ČR) -0,09, 3. Baláž, Botek (SR) -0,66, ...9. Sobíšek, Brabec (ČR) -8,40.
C2: 1. Brendel, Hecker (Něm.) 3:48,27, 2. Torres, Enriques (Kuba) -0,91, 3. Godmann, Dos Santos (Braz.) -2,48, 4. P. Fuksa, M. Fuksa (ČR) a Glazunow, Barniak (Pol.) všichni -3,83.
500 m:
Muži:
C1: 1. Adam (Něm.) 1:53:22.
K4: 1. Španělsko 1:22,15, ...5. ČR (Špicar, Havel, Kukačka, Vorel) -1,89.
Ženy:
K1: 1. Novakovičová (Srb.) 1:56,67.
C2: 1. Luzanová, Četverikovová (Ukr.) 2:00,72.
K4: 1. Německo 1:36,75.
200 m:
Ženy:
K2: 1. Ponomarenková Janičová, Ostermanová (Slovin.) 38,82, ...8. Sobíšková, Galadová (ČR) -1,73.
C2: 1. Andrejevová, Romašenková (Rus.) 45,23.
Mixy:
K2: 1. Luczová, Csizmadia (Maď.) 35,12.
C2: 1. Andrejevová, Štyl (Rus.) 40,57.
5000 m:
Muži:
K1: 1. Noe (Maď.) 19:38,82, ...13. Davídek (ČR) -1:14,71.
C1: 1. Enriques (Kuba) 21:51,69.
Ženy:
K1: 1. Stensilsová (Švéd.) 22:05,99, ...7. Betlachová -1:00,49, 8. Házová (obě ČR) -1:12,01.
C1: 1. Mailliardová (Chile) 25:05,17, ...8. Malíková (ČR) -2:10,30.
dostihyPřidat do mých lig
Velká jarní cena (1600 m, tříletí hřebci a klisny, dotace 600.000 Kč): 1. Royal Word (ž. Palík, tr. Šavujev, stáj Buchtojarov), 2. Vert Liberte, 3. Mandarin. Výrok: jistě 1 1/4 - 1 1/2 - 1. Čas: 1:42,06.
Velká květnová cena (1600 m, čtyřletí a starší koně, 135.000 Kč): 1. Ignacius Reilly (ž. Foret, tr. Luka, stáj Syndikát V3J), 2. Torque Power, 3. Mr. Right. Výrok: jistě 3 1/2 - 3/4 - 2 1/2. Čas: 1:39,14.
Memoriál dr. Otakara Frankenbergera (2200 m, tříletí koně, dotace 135.000 Kč): 1. Hazarder (ž. Verner, tr. Tůma, stáj Dr. Charvát), 2. Locomotive, 3. Zoriyman. Výrok: jistě 1 3/4 - 2 1/4 - 3/4. Čas: 2:23,88.
Další dostihy:
I. Tapajo (am. Rájová) - Rebelle D’Arnoult - Rabbit Spirit
II. Wakai Go (ž. Foret) - Sarah Durante - Giannah
III. Triplex (ž. Janáčková Koplíková) - Zaukhan - Moccafix
VII. Orleano (ž. Laube) - Grigri de Lancray - Australien
VIII. Redon (ž. Šafář) - Dumon Roclay - Decanter
ostatní sportyPřidat do mých lig
Smíšené štafety: 1. Německo (Zillekens, Schleuová) 1447, 2. Bělorusko 1443, 3. Guatemala 1437, ...10. ČR (Přibylová, Polívka) 1371.
ragbyPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Trap - smíšené dvojice, finále: 1. Coward-Holley, Hegartyová (Brit.) - Berti, Perilliová (San Mar.) 39:34, o 3. místo: Fernández, Galvezová (Šp.) - Miotto, Rossiová (It.) 46:38.
plaváníPřidat do mých lig
Dálkové plavání - 25 km:
Muži: 1. Reymond (Fr.) 4:35:59,8, 2. Furlan (It.) -5,3, 3. Abrosimov (Rus.) -6,4, ...11. Straka -3:56,2, 12. Kozubek (oba ČR) -4:45,1.
Ženy: 1. Boyová (Něm.) 4:53:57,0, 2. Grangeonová (Šp.) -1:01,4, 3. Pozzobonová (It.) -1:01,7, ...Štěrbová (ČR) nedokončila.
Skoky do vody:
Muži:
Věž 10 m: 1. Bondar (Rus.) 564,35, 2. Daley (Brit.) 533,30, 3. Minibajev (Rus.) 530,05.
Ženy:
Prkno 3 m synchro: 1. Hentschelová, Punzelová (Něm.) 307,29, 2. Bertocchiová, Pellacaniová (It.) 307,20, 3. Kljujevová, Koroljovová (Rus.) 291,00.