Sobota 8. května 2021, Den vítězství
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. května 2021 Den vítězství

Sportovní výsledky 8. 5. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

2. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
20:45
Anderlecht
Antverpy
– : –

Druhá anglická liga

46. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Barnsley
Norwich
– : –
13:30
Blackburn
Birmingham
– : –
13:30
Bournemouth
Stoke
– : –
13:30
Bristol
Brentford
– : –
13:30
Cardiff
Rotherham
– : –
13:30
Watford
Swansea
– : –
13:30
Derby
Sheffield Wednesday
– : –
13:30
Middlesbrough
Wycombe
– : –
13:30
Nottingham
Preston
– : –
13:30
QPR
Luton
– : –
13:30
Reading
Huddersfield
– : –
13:30
Coventry
Millwall
– : –

Druhá německá liga

32. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Düsseldorf
Braunschweig
– : –
13:00
Würzburg
Osnabrück
– : –
13:00
Fürth
Karlsruhe
– : –

Polská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Bielsko-Biala
Plock
– : –
17:30
Gdaňsk
Cracovia Krakov
– : –
20:00
Wisla Krakov
Lech Poznaň
– : –

Ruska liga

29. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Ufa
Petrohrad
– : –
15:30
Tula
Kazaň
– : –
15:30
Lokomotiv Moskva
Dynamo Moskva
– : –
18:30
CSKA Moskva
FK Krasnodar
– : –

Turecká liga

40. kolo

Přidat do mých lig
19:30
Ankaragücü
Fenerbahce
– : –
19:30
Erzurumspor
Kasimpasa
– : –
19:30
Galatasaray
Besiktas
– : –
19:30
Göztepe
Konyaspor
– : –
19:30
Trabzonspor
Antalyaspor
– : –
19:30
Karagümrük
Genclerbirligi
– : –
19:30
Kayserispor
Gaziantep
– : –
19:30
Rizespor
Malatyaspor
– : –
19:30
Sivasspor
Basaksehir
– : –
19:30
Hatayspor
Denizlispor
– : –

Liga žen

1. kolo nadstavby, skupina o titul

Přidat do mých lig
14:00
Slavia Praha
1. FC Slovácko
– : –
14:00
Sparta Praha
Viktoria Plzeň
– : –

Finská liga

Finále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
16:00
Lukko Rauma
TPS Turku
– : –

Švédská liga

Finále play off - 4. zápas

Přidat do mých lig
15:15
Rögle
Växjö
– : –

Split (Chor.) - Evropský vrhačský pohár

Přidat do mých lig
0:00
Philadelphia
New Orleans
– : –
0:00
Chicago
Boston
– : –
0:00
Charlotte
Orlando
– : –
0:00
Miami
Minnesota
– : –
0:00
Sacramento
San Antonio
– : –
0:00
Dallas
Cleveland
– : –
0:00
Utah
Denver
– : –
0:00
Phoenix
New York
– : –
0:00
Portland
LA Lakers
– : –
0:00
Milwaukee
Houston.
– : –

kvalifikace ME

skupina F

Přidat do mých lig
18:40
Bosna a Hercegovina
Lotyšsko
– : –

Barcelona (Šp.) - Kvalifikace na Velkou cenu Španělska, závod mistrovství světa vozů formule 1

Přidat do mých lig

15:00

Rallye Šumava - závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Giro d’Italia

1. etapa: individuální časovka (8,6 km)

Přidat do mých lig

Albstadt (Něm.) - Světový pohár v cross country horských kol

Přidat do mých lig

15:00 muži do 23 let

16:30 ženy do 23 let

13:00
Olympia Blansko
Sokol Hluboká
– : –
13:00
Blesk Jablonec
Arrows Ostrava
– : –
13:00
Třebíč Nuclears
Hroši Brno
– : –
13:00
Kotlářka Praha
Eagles Praha
– : –
15:00
Tempo Praha
Draci Brno
– : –
16:00
Třebíč Nuclears
Hroši Brno
– : –

Velká cena Ústí nad Labem

finále

Přidat do mých lig

17:00

První liga

Semifinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
19:00
Teplice
Chrudim
– : –

Tenerife (Šp.) - turnaj Canary Islands Championship série European Tour

Přidat do mých lig

Paříž (Fra.) - Turnaj série Grand Slam

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Calgary (Kan.) - Mistrovství světa v curlingu žen

Přidat do mých lig

Ivrea (It.) - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu

Přidat do mých lig

10:05 semifinále K1 ženy a K1 muži

14:07 finále

Praha - Parkurový závod CSIO*3 CET Prague Cup

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Světová kvalifikace v zápase na olympijské hry

Přidat do mých lig

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga žen

Čtvrtfinále play off - 2. zápas

Přidat do mých lig
16:00
Stolní tenis Ostrava
MSK Břeclav
– : –

Novi Sad (Srb.) - Evropský pohár žen

čtvrtfinále

Přidat do mých lig

Sofia (Bul.) - Olympijský kvalifikační turnaj

Přidat do mých lig

Porto (Por.) - Mistrovství světa a olympijská kvalifikace v jachtařské třídě Finn

Přidat do mých lig