tenisPřidat do mých lig
Mladenovicová, Vondroušová (Fr./ČR) - Erraniová, Beguová (It./Rum.) 6:2, 6:3
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Moto3: 1. Migno (It./Honda) 1:47,407, 2. Rossi (It./KTM) -2,001, 3. Masiá (Šp./KTM) -2,204, ...7. Salač (ČR/Honda) -3,187.
Moto2: 1. Fernández (Šp./Kalex) 1:50,135, 2. Bezzecchi (It./Kalex) -0,240, 3. Roberts (USA/Kalex) -0,379.
MotoGP: 1. Quartararo (Fr./Yamaha) 1:32,600, 2. Viňales (Šp./Yamaha) -0,081, 3. Miller (Austr./Ducati) -0,104.
cyklistikaPřidat do mých lig
Muži do 23 let: 1. Woods (Kan.) 1:23:44, 2. Amos (USA) -1:55, 3. Balmer (Švýc.) -2:21, ...31. Sáska -8:11, 37. Morávek -8:49, 46. Šulc (všichni ČR) -10:37.
Ženy do 23 let (22,2 km): 1. Mitterwallnerová (Rak.) 1:25:21, 2. Boheová (Dán.) -2, 3. Vasová (Maď.) -1:17, ...26. Šafářová -9:07, 39. Holubová -11:17, 46. Obořilová (všechny ČR) -13:49.
Junioři: 1. Treudler 1:14:54, 2. Aebersold (oba Švýc.) -43, 3. Püntener (Licht.) -51, ...9. Konečný -2:07, 28. Jech -4:05, 31. Veverka (všichni ČR) -4:29.
Juniorky: 1. Huberová 1:13:03, 2. Halterová (obě Švýc.) -7, 3. Fuchsová (Něm.) -30, ...9. Novotná -3:08, 15. Bedrníková -5:19, 17. Spěšná (všechny ČR) -5:48.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
1000 m:
Muži:
K1: 1. Schopf (Něm.) 3:36,94, 2. Dostál (ČR) 3:37,50, 3. Pimenta (Portug.) 3:38,94, ...7. Špicar (ČR) 3:43,68.
C1: 1. Scheibner (Něm.) 3:58,49, 2. Queiroz dos Santos (Braz.) 4:00,49, 3. M. Fuksa 4:01,15, ...6. Dvořák (oba ČR) 4:06,19.
Ženy:
K1: 1. Kohalmiová (Maď.) 4:07,94.
200 m:
Muži:
K1: 1. Heath (Brit.) 35,68, finále C: 3. Zavřel (ČR).
Ženy:
K1: 1. Jörgensenová (Dán.) 41,10.
C1: 1. Harrisonová (USA) 47,59.
500 m:
Muži:
K1: 1. Nádas (Maď.) 1:43,34.
K2: 1. Walz, Germade (Šp.) 1:31,82, ...8. Sobíšek, Brabec (ČR) 1:34,95.
C2: 1. García, Martínez (Šp.) 1:42,14, finále B: 4. Minařík, Zalubil (ČR).
Ženy:
C1: 1. Luzanová (Ukr.) 2:09,40, ...8. Zetek (ČR) 2:19,38.
K2: 1. Heringová-Pradlerová, Dietzeová (Něm.) 1:43,71, ...9. Sobíšková, Galádová (ČR) 1:50,35.
1. Bland (Angl.) 275 (68+69+72+66) v rozstřelu na 1. dodatečné jamce, 2. Migliozzi (It.) 275 (68+72+67+68), 3. Coupland (Angl.) 276 (71+69+68+68), Korhonen (Fin.) 276 (70+71+68+67) a Meronk (Pol.) 276 (70+72+65+69), 6. Burmester (JAR) 277 (69+73+65+70) a Sullivan (Angl.) 277 (69+71+68+69).
hokejbalPřidat do mých lig
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. Prades (Fr.) 1479, 2. Toolis (Brit.) 1475, 3. Luo Šuaj (Čína) 1471, ...17. Kuf 1432, 27. Svěchota (oba ČR) 1391.
veslováníPřidat do mých lig
střelbaPřidat do mých lig
Muži - trap (družstva), finále: Francie - Rusko 7:1, o 3. místo: Chorvatsko - Kuvajt 6:4, ...v kvalifikaci 11. ČR (Kostelecký, Lipták, Vaněk).
Ženy - trap (družstva), finále: Španělsko - Itálie 6:0, o 3. místo: USA - Finsko 6:2, ...v kvalifikaci 10. ČR (Hrdličková, Závišková, Kučerová).
plaváníPřidat do mých lig
Dálkové plavání:
Smíšená družstva (5 km): 1. Itálie 54:09,0, 2. Německo -9,0, 3. Maďarsko -9,5, ...6. ČR (Straka, Benešová, Ingeduld, Pleskotová) -3:33,4.
Skoky do vody:
Muži - věž 10 m synchro: 1. Daley, Lee (Brit.) 477,57 b., 2. Bondar, Minibajev (Rus.) 471,96, 3. Hausding, Barthel (Něm.) 424,32.
Ženy - prkno 3 m: 1. Punzelová (Něm.) 330,85, 2. Pellacaniová (It.) 321,15, 3. Gullstrandová (Švéd.) 319,60.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Blummenfelt (Nor.) 1:42:55, 2. Geens (Belg.) -10, 3. Pearson (USA) -17.
Ženy: 1. Knibbová 1:54:27, 2. Rappaportová (obě USA) -30, 3. Kingmaová (Niz.) -38, ...11. Frintová (ČR) -1:28.