1. Leclerc (Mon./Ferrari) 1:10,346, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,230, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,255, 4. Sainz (Šp./Ferrari) -0,265, 5. Norris (Brit./McLaren) -0,274, 6. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,554, 7. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,749, 8. Vettel (Něm./Aston Martin) -1,073, 9. Pérez (Mex./Red Bull) -1,227, 10. Giovinazzi (It./Alfa Romeo) -1,433.
motorismusPřidat do mých lig
Po 2. etapě: 1. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) 3:07:09,1, 2. Sordo, Rozada (Šp./Hyundai i20) -10,7, 3. Ogier, Ingrassia (Fr./Toyota Yaris) -1:04,2, 4. Kacuta, Barritt (Jap., Brit./Toyota Yaris) -1:05,7, 5. Fourmaux, Jamoul (Fr., Belg./Ford Fiesta) -4:21,8, 6. Greensmith, Edmondson (Brit., Ir./Ford Fiesta) -4:28,2, ...20. Prokop, Chytka (ČR/Ford Fiesta R5) -17:21,2.
První závod: 1. Rea 33:24,225, 2. Lowes (oba Brit./Kawasaki) -3,965, 3. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -4,008.
1. Dudek (Pol.) 12+3, 2. Bewley (Brit.) 12+2, 3. Logačev (Rus.) 11+3, 4. Lebeděvs (Lot.) 11+2, 5. P. Hansen (Dán.) 10+3, ...15. Franc 1, 16. Krčmář (oba ČR) 1.
1. Cais, Žáková (Ford Fiesta R5 MkII) 39:44,8, 2. T. Kostka, Kučera (Škoda Fabia Rally2 Evo) -9,6, 3. Jakeš, Machů (Škoda Fabia R5) -20,1.
cyklistikaPřidat do mých lig
14. etapa: 1. Fortunato (It./Eolo-Kometa) 5:17:22, 2. Tratnik (Slovin./Bahrajn Victorious) -26, 3. Covi (It./SAE Team Emirates) -59, 4. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers) -1:43, 5. Mollema (Niz./Trek-Segafredo) -1:47, 6. S. Yates (Brit./Team BikeExchange) -1:54, 7. Bennett (N. Zél./Jumbo-Visma) -2:10, 8. Oliveira (Portug./Movistar) -2:18, 9. Martínez (Kol./Ineos Grenadiers), 10. Caruso (It./Bahrajn Victorious) oba -2:22, ...22. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert) -3:32.
Průběžné pořadí: 1. Bernal 58:30:47, 2. S. Yates -1:33, 3. Caruso -1:51, 4. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -1:57, 5. Carthy (Brit./EF Education-Nippo) -2:11, 6. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -2:36, 7. Ciccone (It./Trek-Segafredo) -3:03, 8. Evenepoel (Belg./Deceuninck-Quick Step) -3:52, 9. Martínez -3:54, 10. Bardet (Fr./DSM) -4:31, ...34. Hirt -47:55.
Po 5. etapě: 1. López (Kol.) 21:06:55, 2. Tolhoek (Niz.) -20, 3. Amezqueta -1:10, 4. Rodríguez (oba Šp.) -1:43, 5. Skujinš (Lot.) -1:47, 6. Lastra (Šp.) -2:06, ...69. M. Vacek -33:55, 93. Kreuziger (oba ČR) -52:16.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
200 m:
Muži
K1: 1. Maldonis (Lit.) 36,411.
Ženy
K1: 1. Schwarzová (Rak.) 44,394.
C1: 1. Cirilová (Kuba.) 48,736, ...9. Řáhová (ČR) 52,379.
500 m:
Muži
K1: 1. Zavřel (ČR) 1:43,480.
C2: 1. Petrov, Romanov (Rus.) 1:47,456.
Ženy
K2: 1. Lehaciová, Schwarzová (Rak.) 1:50,279.
1 000 m:
Muži
K1: 1. Čang Tung (Čína) 3:42,057.
C1: 1. Pelier (Kuba) 4:03,063.
Ženy
K1: 1. Viriková (Nor.) 4:14,156, 2. Paloudová (ČR) 4:17,067.
Po 2. kole (par 72): 1. Mickelson (USA) 139 (70+69) a Oosthuizen (JAR) 139 (71+68), 3. Koepka (USA) 140 (69+71), 4. Bezuidenhout 141 (71+70), Grace (oba JAR) 141 (70+71) a Macujama (Jap.) 141 (73+68).
hokejbalPřidat do mých lig
dostihyPřidat do mých lig
První kvalifikace na Velkou pardubickou - Velká cena města Pardubic (5 800 m, pětiletí a starší koně, dotace 200 000 korun): 1. No Time To Lose (ž. Velek, tr. Váňa st., stáj Paragan Horseboxes s.r.o.), 2. Sztorm, 3. Casper. Čas: 7:45,61. Výrok: jistě 4 1/2 - 3/4 - nos.
Další dostihy:
I. Dylanka (ž. Kratochvíl) - Portorikos - Dancing Blood
II. Night Moon (ž. Faltejsek) - Sacamiro - Reki
III. Cheminée (ž. Faltejsek) - Dusigrosz - Aztek
IV. Imphal (ž. Stromský) - Mustamir - Lad In’
VI. Čáryjape (ž. Liška) - Craken - Protocolar
VII. Well Absolut (ž. Myška) - Leo Fantastico - Polidar
VIII. Christiano (Spáčil) - Kornelia - Rui Faleiro
ostatní sportyPřidat do mých lig
Zápas o postup na ZOH:
Česko - USA 8:6
Semifinále:
Norsko - Švédsko 7:6
Skotsko - Kanada 7:4
střelbaPřidat do mých lig
Junioři
Vzduchová pistole: 1. Maldini (It.), ...v kvalifikaci 29. Vildomec (ČR).
Vzduchová puška: 1. Sollazzo (It.).
Juniorky
Vzduchová pistole: 1. Veccarová (It.).
Vzduchová puška: 1. Piotrowská (Pol.), ...v kvalifikaci 15. Vadinská, 24. Blažíčková, 28. Zrůstová, 32. Štefánková, 50. Karasová (všechny ČR).
plaváníPřidat do mých lig
Finále:
Muži
800 m v. zp.: 1. Romančuk (Ukr.) 7:42,61, 2. Paltrinieri 7:43,62, 3. Detti (oba It.) 7:46,10, ...v rozplavbách 26. Micka (ČR) 8:07,60.
200 m znak: 1. Rylov (Rus.) 1:54,46, 2. Greenbank (Brit.) 1:54,62, 3. Mityukov (Švýc.) 1:56,33, ..v semifinále 9. Čejka 1:57,43, v rozplavbách 35. Ludvík (oba ČR) 2:02,52
50 m prsa: 1. Peaty (Brit.) 26,21, 2. Šymanovič (Běl.) 26,55, 3. Martinenghi (It.) 26,68, ...v rozplavbách 50. Zábojník (ČR) 28,86.
Ženy
100 m v. zp.: 1. Heemskerková (Niz.) 53,05, 2. Wattelová (Fr.) 53,32, 3. Hopkinová (Brit.) 53,43, ...7. Seemanová 53,74, v rozplavbách 34. Janíčková 55,80, 37. Kolářová (všechny ČR) 55,90.
200 m pol. záv.: 1. Gorbenková (Izr.) 2:09,99, 2. Woodová (Brit.) 2:10,03, 3. Hosszúová (Maď.) 2:10,12, ...v rozplavbách 21. Horská (ČR) 2:14,99.
Smíšená štafeta 4x100 m v. zp.: 1. Británie (Duncan, Dean, Hopkinová, Andersonová) 3:22,07, 2. Nizozemsko 3:22,26, 3. Itálie 3:22,64.
Semifinále s českou účastí:
Muži
100 m mot.: 1. Milák (Maď.) 50,62, ...16. Šefl (ČR) 52,36.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Blummenfelt (Nor.) 1:42:33, 2. Studer (Švýc.) -8, 3. Grau (Šp.) -22, ...34. Volár -2:24, Čelůstka (oba ČR) nedokončil.