Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 19. dubna 2021 Rostislav

Sportovní výsledky 9. 4. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Play off kvalifikace o ME žen

Úvodní zápasy

Přidat do mých lig
konec
Česko
Švýcarsko
1:1
konec
Ukrajina
Severní Irsko
1:2
konec
Portugalsko
Rusko
0:1

Belgická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eupen
Standard Lutych
0:4

Druhá anglická liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Watford
Reading
2:0

Druhá německá liga

28. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Darmstadt
1:2

Nizozemská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Arnhem
Haag
0:0

Polská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bialystok
Cracovia Krakov
2:1
konec
Wisla Krakov
Čenstochová
1:2

Portugalská liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Guimaraes
3:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
Pelicans Lahti
3:2
konec
SaiPa Lappeenranta
Kouvola
0:3
konec
TPS Turku
Ässät Pori
3:2

Německá liga

38. kolo

Přidat do mých lig
konec
Augsburg
Wolfsburg
1:4
konec
Düsseldorf
Mannheim
2:3 v prodl.
konec
Iserlohn
Straubing
0:5
konec
Krefeld
Norimberk
0:3
konec
Mnichov
Bremerhaven
6:2

Slovenská liga

Čtvrtfinále play off, 5. zápas

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Trenčín
1:3, stav série 3:2

Švédská liga

Baráž, 1. zápas

Přidat do mých lig
konec
HV 71
Brynäs
1:2

Švýcarská liga

Předkolo play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
Rapperswil
Biel
3:1, konečný stav série 2:0
konec
Bern
Davos
0:3, stav série 1:1

Bogotá (Kolum.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Zidanšeková (5-Slovin.)
Erraniová (It.)
6:3, 6:4
konec
Osoriová (Kol.)
Vögeleová (Švýc.)
6:3, 7:5
konec
Tomovová (Bulh.)
Parrizasová (Šp.)
5:7, 6:2, 6:4
konec
Tanová (Fr.)
Arruabarrenaová (Šp.)
6:1, 6:4

Cagliari (It.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Fritz (2-USA)
Bedene (Slovin.)
6:3, 6:4
konec
Sonego (3-It.)
Hanfmann (Něm.)
3:6, 7:6 (8:6), 6:3
konec
Basilašvili (4-Gruz.)
Struff (5-Něm.)
7:5, 4:6, 6:3
konec
Djere (Srb.)
Musetti (It.)
6:4, 4:6, 6:2

Charleston (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Badosaová (Šp.)
Bartyová (1-Austr.)
6:4, 6:3
konec
Koviničová (Č. Hora)
Putincevová (11-Kaz.)
6:7 (2:7), 7:5, 6:1
konec
Džabúrová (12-Tun.)
Gauffová (14-USA)
6:3, 6:3
konec
Kuděrmětovová (15-Rus.)
Stephensová (USA)
6:3, 6:4

Marbella (Šp.) - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Ramos (4-Šp.)
Gombos (SR)
6:7 (4:7), 7:5, 6:4
konec
Munar (Šp.)
Ivaška (Běl.)
6:7 (5:7), 6:4, 6:4
konec
Carreňo (1-Šp.)
Kwon Sun-u (7-Korea)
6:4, 6:0
konec
Alcaraz (Šp.)
Ruud (3-Nor.)
6:2, 6:4
konec
Toronto Raptors
Chicago Bulls
113:122
konec
Dallas Mavericks
Milwaukee Bucks
116:101
konec
Los Angeles Clippers
Phoenix Suns
113:103
konec
Miami Heat
Los Angeles Lakers
110:104
konec
Oklahoma City Thunder
Cleveland Cavaliers
102:129
konec
Sacramento Kings
Detroit Pistons
101:113
konec
Utah Jazz
Portland Trail Blazers
122:103

Renomia Ženská basketbalová liga

O 3. místo, 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
KP Brno
Žabiny Brno
75:83 (22:20, 34:38, 56:58)
Stav série: 0:2.

Euroliga mužů

34. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zenit Petrohrad
Maccabi Tel Aviv
86:69
konec
Olympiakos Pireus
Chimki Moskva
82:75
konec
Milán
Anadolu Efes Istanbul
98:75
konec
FC Barcelona
Bayern Mnichov
72:82

Extraliga mužů

Finále, 2. zápas

Přidat do mých lig
konec
České Budějovice
Karlovarsko
1:3 (-20, 18, -22, -16), stav série 0:2

Španělsko - Etapový závod Kolem Baskicka (WorldTour)

Přidat do mých lig

5. etapa (160,2 km): 1. Honoré (Dán./Deceuninck-Quick Step) 3:39:54 2. Černý (ČR/Deceuninck-Quick Step) stejný čas, 3. Bernard (Fr./Trek-Segafredo) -17, 4. Impey (JAR/Israel Start-Up Nation), 5. Clarke (Austr./Qhubeka-Assos), 6. Oldani (It./Lotto-Soudal) všichni -28.

Průběžné pořadí: 1. McNulty (USA/SAE Team Emirates) 16:05:43, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -23, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -28, 4. Bilbao (Šp./Bahrajn Victorious) -36, 5. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -43, 6. A. Yates (Brit./Ineos Grenadiers) -1:02, ...124. Černý -40:36.

konec
Draci Brno
Blesk Jablonec
2:1
konec
Eagles Praha
Sokol Hluboká
1:2
konec
Olympia Blansko
Hroši Brno
1:11

Kvalifikace o mistrovství Evropy

8. skupina

Přidat do mých lig
konec
Česko
Polsko
3:3 (2:2)

Augusta (USA) - Masters, turnaj kategorie major

Po 1. kole

Přidat do mých lig

1. Rose (Angl.) 65 ran, 2. Harman (USA) a Macujama (Jap.) oba 69, 4. Bezuidenhout (JAR), Reed, Simpson a Zalatoris (všichni USA) všichni 70, 8. Hatton (Angl.), Kim Si-u (Korea), Spieth, Kokrak (oba USA) a Lowry (Irsko) všichni 71

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sofia (Bulhar.) - Závod SP v moderním pětiboji

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Oteizaová (Fr.) 1367, 2. Frenchová (Brit.) 1360, 2. Maliszewská (Pol.) 1348, ...30. Roubíčková 1231, 34. Novotná (obě ČR) 989.

stolní tenisPřidat do mých lig

Extraliga mužů

Čtvrtfinále play off, 2. zápasy

Přidat do mých lig
konec
SKST Charvát Havířov
TTC Enfireex Ostrava
3:1, stav série 1:1
konec
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Cheb
1:3, stav série 1:1