Pátek 26. února 2021, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 26. února 2021 Dorota

Sportovní výsledky 13. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Truiden
Waregem
1:2

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nottingham
Bournemouth
0:0
konec
Birmingham
Luton
0:1
konec
Cardiff
Coventry
3:1
konec
Derby
Middlesbrough
2:1
konec
Huddersfield
Wycombe
2:3
konec
Norwich
Stoke
4:1
konec
Reading
Millwall
1:2
konec
Watford
Bristol
6:0

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Hamburk
Fürth
0:0
konec
Heidenheim
Aue
2:0
konec
Regensburg
Düsseldorf
1:1
konec
Sandhausen
Karlsruhe
2:3

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Haag
PSV Eindhoven
2:2
konec
Groningen
Zwolle
1:0
konec
Sparta Rotterdam
Sittard
1:2
konec
Almelo
Ajax Amsterodam
0:2

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Cracovia Krakov
Bielsko-Biala
1:1
konec
Štětín
Gliwice
0:0
konec
Čenstochová
Gdaňsk
0:1

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nacional Funchal
Farense
2:3
konec
Guimaraes
Rio Ave
1:3
konec
FC Porto
Boavista Porto
2:2

Rakouská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Altach
Rapid Vídeň
0:0
konec
Tirol
Salcburk
2:4
konec
Wolfsberg
Admira
2:1

Skotská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aberdeen
St. Mirren
0:0
konec
Dundee United
Livingston
3:0
konec
Glasgow Rangers
Kilmarnock
1:0
konec
Motherwell
Hamilton
1:4

Turecká liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Kayserispor
Ankaragücü
0:0
konec
Trabzonspor
Gaziantep
1:0
konec
Karagümrük
Fenerbahce
1:2

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bartyová (1-Austr.)
Alexandrovová (29-Rus.)
6:2, 6:4
konec
Svitolinová (5-Ukr.)
Putincevová (26-Kaz.)
6:4, 6:0
konec
Mertensová (18-Belg.)
Bencicová (11-Švýc.)
6:2, 6:1
konec
Rogersová (USA)
Kontaveitová (21-Est.)
6:4, 6:3
konec
Bradyová (22-USA)
Juvanová (Slovin.)
6:1, 6:3
konec
Vekičová (28-Chorv.)
Kanepiová (Est.)
5:7, 7:6 (7:2), 6:4
konec
Pegulaová (USA)
Mladenovicová (Fr.)
6:2, 6:1

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - 3. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nadal (2-Šp.)
Norrie (Brit.)
7:5, 6:2, 7:5
konec
Medveděv (4-Rus.)
Krajinovič (28-Srb.)
6:3, 6:3, 4:6, 3:6, 6:0
konec
Tsitsipas (5-Řec.)
M. Ymer (Švéd.)
6:4, 6:1, 6:1
konec
Rubljov (7-Rus.)
F. López (Šp.)
7:5, 6:2, 6:3
konec
Berrettini (9-It.)
Chačanov (19-Rus.)
7:6 (7:1), 7:6 (7:5), 7:6 (7:5)
konec
Fognini (16-It.)
De Minaur (21-Austr.)
6:4, 6:3, 6:4
konec
Ruud (24-Nor.)
Albot (Mold.)
6:1, 5:7, 6:4, 6:4
konec
McDonald (USA)
Harris (JAR)
7:6 (9:7), 6:1, 6:4

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Čtyřhra žen - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Juraková, Stojanovičová (Chorv./Srb.)
Strýcová, Sie Šu-wej (1-ČR/Tchaj-wan)
7:6 (7:5), 3:6, 7:5
konec
Melicharová, Schuursová (4-USA/Niz.)
Vondroušová, Lapková (ČR/Běl.)
6:2, 6:4

Melbourne (Austr.) - Turnaj žen Phillip Island Trophy

Přidat do mých lig
konec
Gračovová (Rus.)
Stephensová (9-USA)
6:2, 6:2
konec
Doiová (Jap.)
Garciaová (10-Fr.)
7:5, 6:3
konec
Beguová (Rum.)
Podoroská (12-Arg.)
6:3, 6:3
konec
Bogdanová (Rum.)
Sevastovová (14-Lot.)
4:6, 6:3, 6:3
konec
Gadecká (Austr.)
Aiavaová (Austr.)
6:4, 6:4
konec
Sasnovičová (Běl.)
Davisová (USA)
6:3, 6:2
konec
Blinkovová (Rus.)
Petkovicová (Něm.)
4:6, 7:6 (7:3), 6:4
konec
Sorribesová (Šp.)
Samsonovová (Rus.)
6:7 (6:8), 6:1, 7:6 (7:4)
konec
Kasatkinová (Rus.)
Boulterová (Brit.)
6:4, 6:2
konec
Minnenová (Belg.)
Babosová (Maď.)
6:2, 6:2
konec
Brengleová (USA)
Wang Ja-fan (Čína)
6:3, 6:4

Praha - Halové mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Ženy - pětiboj: 1. Skřivanová (Pacov) 4238 (60 m př.: 8,76 - výška: 171 - koule: 13,07 - dálka: 598 - 800 m: 2:19,13), 2. K. Dvořáková 4211 (8,32 - 171 - 10,92 - 590 - 2:22,85), 3. Kerbachová (obě USK Praha) 3866 (8,66 - 165 - 12,72 - 545 - 2:29,92).

Pokljuka (Slovin.) - Závod mistrovství světa

Přidat do mých lig

Sprint žen: 1. Eckhoffová (Nor.) 21:18,7 (0 trest. okruhů), 2. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -12,0 (1), 3. Solaová (Běl.) -14,4 (0), 4. Hermannová (Něm.) -22,3 (1), 5. Vittozziová (It.) -37,7 (0), 6. Röiselandová (Nor.) -43,5 (2), 7. Häckiová (Švýc.) -49,5 (1), 8. Preussová (Něm.) -50,4 (1), 9. Hauserová (Rak.) -50,5 (2), 10. H. Öbergová (Švéd.) -58,8 (1), ...44. Davidová -2:15,0 (4), 68. Puskarčíková -3:10,0 (3), 71. Charvátová -3:15,5 (6) a Jislová (obě ČR) -3:15,5 (4).

Průběžné pořadí SP (po 16 z 26 závodů): 1. Eckhoffová 677, 2. Röiselandová 663, 3. H. Öbergová 647, 4. Wiererová (It.) 530, 5. Preussová 524, 6. Hauserová 522, ...11. Davidová 404, 59. Puskarčíková 40, 60. Charvátová 37, 68. Jislová 21.

Cortina d´Ampezzo (It.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. C. Suterová (Švýc.) 1:34,27, 2. Weidleová (Něm.) -0,20, 3. Gutová-Behramiová (Švýc.) -0,37, 4. Ledecká (ČR) -0,44, 5. Siebenhoferová (Rak.) a Gisinová (Švýc.) obě -0,50, 7. Tipplerová (Rak.) -0,54, 8. Curtoniová (It.) -0,83, 9. Johnsonová (USA) -0,90, 10. Mowinckelová (Nor.) -0,99.

Idre Fjäll (Švéd.) - Mistrovství světa ve snowboardingu a akrobatickém lyžování

Přidat do mých lig

Skikros
Muži:
1. Fiva (Švýc.), 2. Place (Fr.), 3. Mobärg (Švéd.), 4. Davies (Brit.).

Ženy: 1. Näslundová (Švéd.), 2. Smithová (Švýc.), 3. Baronová (Fr.), 4. Gantenbeinová (Švýc.), ...v kvalifikaci 18. Kučerová (ČR).

Lahti; Vuokatti (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích
Do 23 let - smíšená štafeta (4x5 km):
1. Norsko 52:52,9, 2. Rusko -3,9, 3. Švédsko -7,7, ...12. ČR (A. Nováková, Kozlovský, Žalčík, Beranová) -3:17,0.

Junioři - štafeta (4x5 km): 1. Norsko 49:45,3, 2. Finsko -20,0, 3. Itálie -22,6, ...13. ČR (Kočandrle, Zatloukal, Pavlásek, Lengyel) -4:27,3.

Juniorky - štafeta (4x3,3 km): 1. Švédsko 37:50,5, 2. Rusko -0,3, 3. Norsko -26,4, ...11. ČR (Půbalová, Prokešová, Byrtus, Šibravová) -3:09,3.

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. R. Kobajaši (Jap.) 268,9 b. (136,5+134,5 m), 2. Stekala (Pol) 268,6 (137+133,5), 3. Lindvik (Nor.) 267,8 (133+141,5), 4. Lanišek 266,9 (133+135), 5. Pavlovčič (oba Slovin.) 266,4 (137+130), 6. Tande 263,5 (134,5+134), 7. Granerud (oba Nor.) 263,0 (139+129), 8. Žyla (Pol.) 257,5 (132+134,5), 9. Johansson (Nor.) 256,8 (133+131), 10. Kraft (Rak.) 252,9 (132,5+128,5).

Průběžné pořadí (po 20 z 28 závodů): 1. Granerud 1442, 2. Eisenbichler (Něm.) 995, 3. Stoch (Pol.) 856, 4. Žyla 698, 5. Johansson 690, 6. Lanišek 669, ...64. Polášek 4, 67. Kožíšek (oba ČR) 2.

konec
Chicago
LA Clippers
106:125
konec
Atlanta
San Antonio
114:125
konec
Boston
Detroit
102:108
konec
Charlotte
Minnesota
120:114
konec
Dallas
New Orleans
143:130
konec
Denver
Oklahoma City
97:95
konec
LA Lakers
Memphis
115:105
konec
Portland
Cleveland
129:110
konec
Sacramento
Orlando
112:123
konec
Utah
Milwaukee
129:115
konec
Washington
New York
91:109

Nymburk - Hyundai Český pohár mužů, Final 8

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
Královští sokoli Hradec Králové
103:64 (19:17, 43:36, 76:57)
konec
BK JIP Pardubice
Geosan Kolín
82:86 (19:23, 39:44, 58:60)

Renomia Ženská basketbalová liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka
Levhartice Chomutov
57:62 (24:20, 32:38, 44:54)
konec
KP Brno
BLK Slavia Praha
97:60 (21:12, 44:29, 73:41)
konec
Lokomotiva Trutnov
ZVVZ USK Praha
47:126 (17:37, 22:73, 34:100)

Extraliga mužů

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Lvi Praha
3:0 (23, 22, 18)
konec
Příbram
Zlín
3:1 (-23, 24, 12, 19)
konec
Ústí nad Labem
Beskydy
3:1 (-21, 17, 16, 20)
konec
Brno
České Budějovice
0:3 (-15, -14, -21)
konec
Odolena Voda
Kladno
3:0 (23, 14, 28)

Extraliga žen

10. kolo

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
Prostějov
3:0 (22, 20, 12)
konec
Frýdek-Místek
Ostrava
0:3 (-23, -15, -12)
konec
Liberec
Přerov
3:0 (11, 17, 16)
konec
Olymp Praha
Olomouc
3:1 (25, -20, 21, 17)
konec
Šternberk
KP Brno
1:3 (24, -24, -28, -15)

Evropský pohár mužů

Úvodní osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Zubří
Považská Bystrica
29:22

Evropský pohár žen

Úvodní čtvrtfinále

Přidat do mých lig
konec
Záhřeb
Slavia Praha
30:25

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech a na skeletonu

Přidat do mých lig

Čtyřboby (průběžné pořadí po 2 jízdách): 1. Německo (Friedrich, Margis, Schüller, Bauer) 1:48,04 min. (53,78+54,26), 2. Rakousko (Maier, Sammer, Moldovan, Huber) -0,38 (53,86+54,56), 3. Německo (Lochner, Weber, Rasp, Bauer) -0,71 (54,22+54,53), ...20. ČR (Dvořák, Suchý, Procházka, Nosek) -2,34 (55,11+55,27).

Skeleton, smíšená družstva: 1. Hermannová, Grotheer 1:55,41 (58,40+57,01), 2. Löllingová, Gassner (všichni Něm.) -0,14 (58,62+56,93), 3. Nikitinová, Treťjakov (Rus.) -0,15 (58,64+56,92).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži
1000 m:
1. Verbij (Niz.) 1:08,052, 2. Kuližnikov (Rus.) 1:08,313, 3. Dubreuil (Kan.) 1:08,569.
Závod s hromadným startem: 1. Mantia (USA), 2. Stroetinga (Niz.), 3. Swings (Belg.).

Ženy
1000 m:
1. Boweová (USA) 1:14,128, 2. Leerdamová (Niz.) 1:14,672, 3. Golubjevová (Rus.) 1:14,848, ...16. Zdráhalová (ČR) 1:17,765.
Závod s hromadným startem: 1. Groenewoudová (Niz.), 2. Blondinová (Kan.), 3. Schoutenová (Niz.).