Pátek 26. února 2021, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 26. února 2021 Dorota

Sportovní výsledky 27. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

28. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Cercle Bruggy
Waasland-Beveren
– : –
18:30
Ostende
Mechelen
– : –
20:45
Kortrijk
Waregem
– : –

Druhá anglická liga

33. kolo

Přidat do mých lig
13:30
Bournemouth
Watford
– : –
16:00
Birmingham
QPR
– : –
16:00
Blackburn
Coventry
– : –
16:00
Swansea
Bristol
– : –
16:00
Luton
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Middlesbrough
Cardiff
– : –
16:00
Preston
Huddersfield
– : –
16:00
Rotherham
Reading
– : –
16:00
Barnsley
Millwall
– : –
16:00
Brentford
Stoke
– : –

Druhá německá liga

23. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Bochum
Würzburg
– : –
13:00
Kiel
Aue
– : –
13:00
Hannover
Fürth
– : –

Nizozemská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Utrecht
Emmen
– : –
18:45
Haag
Waalwijk
– : –
20:00
Arnhem
Venlo
– : –
21:00
Almelo
Twente Enschede
– : –

Polská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Mielec
Gdaňsk
– : –
17:30
Bialystok
Gliwice
– : –
20:00
Zabrze
Legia Varšava
– : –

Portugalská liga

21. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Famalicao
Farense
– : –
19:00
Santa Clara
Pacos Ferreira
– : –
21:30
FC Porto
Sporting Lisabon
– : –

Rakouská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Admira
Tirol
– : –
17:00
Rapid Vídeň
Ried
– : –
17:00
Linec
Hartberg
– : –

Ruská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
12:00
Chimki Moskva
Ufa
– : –
14:30
Petrohrad
FK Rostov
– : –
17:00
Soči
Tula
– : –
17:00
Lokomotiv Moskva
CSKA Moskva
– : –

Skotská liga

30. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Celtic Glasgow
Aberdeen
– : –
16:00
St. Mirren
Ross County
– : –
16:00
Kilmarnock
Dundee United
– : –
16:00
Hibernian
Motherwell
– : –

Turecká liga

27. kolo

Přidat do mých lig
11:30
Hatayspor
Ankaragücü
– : –
11:30
Karagümrük
Alanyaspor
– : –
14:00
Antalyaspor
Basaksehir
– : –
14:00
Rizespor
Sivasspor
– : –
17:00
Galatasaray
Erzurumspor
– : –

Liga žen

9. kolo

Přidat do mých lig
10:30
Liberec
Slavia Praha
– : –
14:30
Sparta Praha
Lokomotiva Brno
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Hämeenlinna
Ilves Tampere
– : –
16:00
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
– : –
16:00
Kouvola
Kärpät Oulu
– : –
16:00
Tappara Tampere
SaiPa Lappeenranta
– : –
16:00
TPS Turku
Jyväskylä
– : –
17:30
Ässät Pori
IFK Helsinky
– : –
17:30
Sport Vaasa
Lukko Rauma
– : –

Německá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Schwenningen
Ingolstadt
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Leksand
Oskarshamn
– : –
15:15
Malmö
HV 71
– : –
15:15
Frölunda
Djurgaarden
– : –
15:15
Linköping
Örebro
– : –
18:00
Brynäs
Färjestad
– : –
18:00
Rögle
Skelleftea
– : –
18:00
Växjö
Lulea
– : –

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
19:45
Bern
Zug
– : –
19:45
Rapperswil
Lausanne
– : –

Adelaide (Austr.) - Turnaj žen

Přidat do mých lig

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Bansko (Bul.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

10:00/13:00 obří slalom muži

Oberstdorf (Něm.) - Mistrovství světa v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

10:00 severská kombinace ženy - skoky

11:45 skiatlon 15 km ženy

13:30 skiatlon 30 km muži

15:30 severská kombinace ženy - běh 5 km

16:30 skoky střední můstek muži

Val di Fassa (It.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Sjezd ženy

Liga mužů

Skupina A2 - 1. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Olomoucko
Hradec Králové
– : –
18:00
Děčín
Ústí nad Labem
– : –
18:00
Svitavy
Ostrava
– : –

Liga mužů

Skupina A1 - 1. kolo

Přidat do mých lig
18:00
Opava
Brno
– : –
11:00
Slovanka MB
Strakonice
– : –
14:30
Chomutov
Slavia Praha
– : –
14:30
Ostrava
Trutnov
– : –
0:00
Detroit
Sacramento
– : –
0:00
Boston
Indiana
– : –
0:00
Toronto
Houston
– : –
0:00
Miami
Utah
– : –
0:00
LA Lakers
Portland
– : –
0:00
Memphis
LA Clippers
– : –
0:00
Oklahoma City
Atlanta
– : –
0:00
Golden State
Charlotte
– : –
0:00
Chicago
Phoenix
– : –

Extraliga mužů

Předkolo play off - 2. zápasy

Přidat do mých lig
17:00
Beskydy
Odolena Voda
– : –
17:00
Brno
Kladno
– : –

Extraliga žen

12. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Liberec
KP Brno
– : –
17:00
Olymp Praha
Frýdek-Místek
– : –
17:00
Přerov
Prostějov
– : –

Rovaniemi (Fin.) - Arktická rallye, MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

Abú Zabí (SAE) - Etapový závod Kolem SAE

Přidat do mých lig

Belgie - Silniční závod Omloop Het Nieuwsblad

Přidat do mých lig

Ústí nad Labem - Galavečer Save Boxing

Přidat do mých lig
11:00
Most
Kladno
– : –
11:00
Ústí nad Labem
Kert Park Praha
– : –
13:00
Dobřany
Hradec Králové
– : –
13:00
KOVO Praha
Letohrad
– : –
15:00
Hostivař
Karviná
– : –
17:00
Plzeň
Pardubice
– : –

Káhira (Egypt) - SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Přidat do mých lig