Pátek 26. února 2021, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 26. února 2021 Dorota

Sportovní výsledky 14. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Standard Lutych
Antverpy
1:1
konec
Beerschot
Mechelen
1:2
konec
Cercle Bruggy
Anderlecht
0:0

Druhá anglická liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Brentford
Barnsley
0:2

Druhá německá liga

21. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Braunschweig
2:0
konec
Darmstadt
Osnabrück
1:0
konec
Norimberk
St. Pauli
1:2

Nizozemská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Alkmaar
Heerenveen
3:1
konec
Feyenoord Rotterdam
Tilburg
5:0
konec
Utrecht
Venlo
3:1
konec
Arnhem
Twente Enschede
0:2

Polská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Plock
Lech Poznaň
1:0
konec
Bialystok
Legia Varšava
1:1

Portugalská liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Portimonense
Gil Vicente
4:1
konec
Santa Clara
Braga
0:1
konec
Moreirense
Benfica Lisabon
1:1

Rakouská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Austria Vídeň
Hartberg
0:1
konec
Ried
St. Pölten
1:1
konec
Linec
Štýrský Hradec
2:0

Skotská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Johnstone
Celtic Glasgow
1:2

Turecká liga

25. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Denizlispor
2:0
konec
Göztepe
Basaksehir
2:1
konec
Hatayspor
Alanyaspor
0:0
konec
Galatasaray
Kasimpasa
2:1

Německá liga

Přidat do mých lig
konec
Bremerhaven
Düsseldorf
1:4
konec
Krefeld
Wolfsburg
2:3 v prodl.

Švýcarská liga

Přidat do mých lig
konec
Lugano
Rapperswil
2:4
konec
Ambri-Piotta
Lausanne
2:3 v prodl.
konec
Langnau
Zug
2:4
konec
Fribourg-Gottéron
Biel
2:4
konec
Bern
Davos
5:1

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Smíšená čtyřhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Krejčíková, Ram (6-ČR/USA)
Švedovová, Kontinen (Kaz./Fin.)
7:6 (8:6), 7:5
konec
Carterová, Gille (USA/Belg.)
Strýcová, Mektič (1-ČR/Chorv.)
6:4, 5:7, 10:4

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra žen - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Halepová (2-Rum.)
Šwiateková (15-Pol.)
3:6, 6:1, 6:4
konec
Ósakaová (3-Jap.)
Muguruzaová (14-Šp.)
4:6, 6:4, 7:5
konec
S. Williamsová (10-USA)
Sabalenková (7-Běl.)
6:4, 2:6, 6:4

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - osmifinále

Přidat do mých lig
konec
Djokovič (1-Srb.)
Raonic (24-Kan.)
7:6 (7:4), 4:6, 6:1, 6:4
konec
Dimitrov (18-Bulh.)
Thiem (3-Rak.)
6:4, 6:4, 6:0
konec
A. Zverev (6-Něm.)
Lajovič (23-Srb.)
6:4, 7:6 (7:5), 6:3
konec
Karacev (Rus.)
Auger-Aliassime (20-Kan.)
3:6, 1:6, 6:3, 6:3, 6:4

Melbourne (Austr.) - Turnaj žen Phillip Island Trophy

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Gadecká (Austr.)
Keninová (1-USA)
2:6, 7:6 (7:4), 6:4

Monastir (Tun.) - Turnaj ITF žen

Finále

Přidat do mých lig

Dvouhra:
L. Fruhvirtová (5-ČR) - Ibbúová (6-Alž.) 6:2, 6:2

Čtyřhra:
Falkowská, L. Fruhvirtová (3-Pol./ČR) - Mansouriová, Milovanovičová (4-Fr./Srb.) 6:3, 6:1

Šarm aš-Šajch (Egypt) - Turnaj ITF mužů

Dvouhra - finále

Přidat do mých lig
konec
Gengel (ČR)
Šátral (3-ČR)
6:2, 6:2

Melbourne (Austr.) - Turnaj žen Phillip Island Trophy

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Jonesová (Brit.)
Čeng Saj-Saj (11-Čína)
6:2, 3:6, 6:2
konec
Birrellová (Austr.)
Cornetová (15-Fr.)
6:2, 7:5
konec
Petersonová (16-Švéd.)
Potapovová (Rus.)
6:4, 4:6, 6:3
konec
Ču Lin (Čína)
Erraniová (It.)
6:2, 6:3
konec
Dijasová (Kaz.)
McHaleová USA)
3:6, 6:3, 6:1
konec
Marinová (Kan.)
Barthelová (Něm.)
6:4, 6:3
konec
Lepchenková (USA)
Hibinová (Jap.)
6:3, 3:0 skreč
konec
Tomljanovicová (Austr.)
Cabreraová (Austr.)
6:3, 6:4
konec
Rainaová (Indie)
Cocciarettová (It.)
5:7, 6:1, 6:2
konec
Tigová (Rum.)
Curenková (Ukr.)
2:6, 6:2, 6:3
konec
Inglisová (Austr.)
Rachimovová (Rus.)
6:3, 6:3
konec
Teichmannová (Švýc.)
Buzarnescuová (Rum.)
6:7 (5:7), 6:3, 6:3

Boston (USA) - Halový mítink World Indoor Tour

Přidat do mých lig

Muži
60 m:
1. Bromell 6,50, 200 m: 1. Lyles (oba USA) 20,80, 300 m: 1. Richards (Trin.) 32,71, 400 m: 1. Norman 45,34, 800 m: 1. Brazier 1:44,21, 1 000 m: 1. Hoppel (všichni USA) 2:16,27, 1 500 m: 1. Hoare (Austr.) 3:32,35, 2 míle: 1. Knight (Kan.) 8:13,92, výška: 1. Culver (USA) 233.

Ženy
60 m:
1. Whiteová 7,15, 300 m: 1. Thomasová (obě USA) 35,73, 400 m: 1. Millerová-Uibová (Bah.) 50,21, 800 m: 1. Wilsonová 2:01,79, 1 500 m: 1. MacLeanová 4:06,32, 2 míle: 1. Purrierová 9:10,28, 60 m př.: 1. Harrisonová 7,82, tyč: 1. Morrisová (všechny USA) 460.

Praha - Halové mistrovství ČR ve vícebojích

Přidat do mých lig

Muži - sedmiboj: 1. Helcelet (Olymp Praha) 5913 (60 m: 7,10 - dálka: 730 - koule: 15,64 - výška: 195 - 60 m př.: 7,98 - tyč: 490 - 1000 m: 2:53,83), 2. Kopecký (AC Pardubice) 5656 (7,18 - 717 - 13,10 - 198 - 8,29 - 460 - 2:44,41), 3. Doubek (AC Jablonec n/N) 5412 (7,23 - 680 - 13,08 - 195 - 8,60 - 450 - 2:45,13).

Pokljuka (Slovin.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Muži (12,5 km): 1. Jacquelin (Fr.) 31:22,1 min. (0 trest. okruhů), 2. Samuelsson (Švéd.) -7,3 (0), 3. J.T. Bö (Nor.) -8,1 (2), 4. Fillon Maillet -32,5 (2), 5. Desthieux (oba Fr.) -41,9 (1), 6. Laegreid (Nor.) -57,9 (1), 7. Latypov (Rus.) -1:35,1 (2), 8. Pryma (Ukr.) -2:00,6 (3), 9. Eder (Rak.) -2:03,8 (1), 10. Rastorgujevs (Lot.) -2:12,1 (3), ...22. Krčmář -3:04,9 (5), 46. Moravec (oba ČR) -4:54,7 (4).

Průběžné pořadí SP (po 17 z 26 závodů): 1. J.T. Bö 797 b., 2. Laegreid 719, 3. T. Bö 625, 4. Dale (oba Nor.) 618, 5. Fillon Maillet 587, 6. Jacquelin 587, ...24. Krčmář 218, 37. Moravec 117, 76. Krupčík 7, 77. Štvrtecký 6, 85. Žemlička (všichni ČR) 2.

Ženy (10 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 30:38,1 (2), 2. Hauserová (Rak.) -17,3 (1), 3. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -33,0 (2), 4. Wiererová (It.) -45,2 (0), 5. Preussová -49,3 (2), 6. Hinzová (obě Něm.) -1:05,1 (0), 7. Pidhrušná (Ukr.) -1:13,9 (0), 8. Herrmannová (Něm.) -1:16,3 (3), 9. Röiselandová -1:26,5 (3), 10. Tandrevoldová (obě Nor.) -1:34,1 (2), ...32. Davidová (ČR) -3:18,8 (4).

Průběžné pořadí SP (po 17 z 26 závodů): 1. Eckhoffová 737, 2. Röiselandová 695, 3. Öbergová (Švéd.) 675, 4. Hauserová 576, 5. Wiererová 573, 6. Preussová 564, ...12. Davidová 413, 60. Puskarčíková 40, 61. Charvátová 37, 70. Jislová (všechny ČR) 21.

Bedřichov - Jizerská padesátka, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži: 1. Persson (Švéd./Lager 157) 2:02:27,9, 2. Gjerdalen (Nor./XPND) -0,3, 3. Vokujev (Rus./Russian Winter Team) -0,8, 4. Eliassen (Nor./Ragde Eiendom) -1,1, 5. Vylegžanin (Rus./Russian Winter Team) -1,3, 6. Kardin (Švéd./Ragde Eiendom) -11,0, ...19. Pliska (ČR/Silvini Madshus) -3:52,2, 23. Šrail (ČR/Vltava Fund) -5:25,7, 28. Řezáč (ČR/Slavia pojišťovna) -5:33,5.
Průběžné pořadí (po 4 závodech): 1. Persson 870, 2. Vokujev 700, 3. Gjerdalen 690, 4. Kardin 625, 5. Eliassen 535, 6. Pedersen (Nor./Nordic) 410, ...21. Pliska 176, 29. Šrail 128, 32. Štoček (ČR/Vltava Fund) 111.

Ženy: 1. Korsgrenová 2:18:39,4, 2. Dahlová (obě Švéd./Rammuden) -0,1, 3. Smutná (ČR/eD system Bauer) -3:41,9, 4. Larssonová (Švéd./Rammuden) -3:57,6, 5. Fletenová (Nor./Koteng) -4:20,1, 6. Mohlinová (Švéd./Lager 157) -6:13,0, ...12. Grohová (ČR/Silvini Madshus) -11:31,6, 14. Boudíková (ČR/Vltava Fund) -13:37,9, 19. Karásková Erbenová (ČR/Silvini Madshus) -16:45,7.
Průběžné pořadí (po 4 závodech): 1. Korsgrenová 970, 2. Dahlová 750, 3. Fletenová 680, 4. Larssonová 580, 5. Smutná 520, 6. Mohlinová 430, ...11. Grohová 245, 19. Boudíková 165, 20. Hujerová (ČR/Slavia Pojišťovna) 164.

Cortina d´Ampezzo (It.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - sjezd: 1. Kriechmayr (Rak.) 1:37,79, 2. Sander (Něm.) -0,01, 3. Feuz -0,18, 4. Odermatt (oba Švýc.) a Paris oba -0,65, 6. Innerhofer (oba It.) -0,90, 7. Allegre (Fr.) -0,97, 8. Jansrud (Nor.) -1,02, 9. Janka (Švýc.) -1,08, 10. Röa (Nor.) a Bennett (USA) -1,10.

Lahti; Vuokatti (Fin.) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Přidat do mých lig

Běh na lyžích - závody s hromadným startem
Junioři (30 km klasicky):
1. Ivšin (Rus.) 1:21:22, 2. Doerks (Něm.) -2,6, 3. Stahlberg (Fin.) -5,6, ...35. Kočandrle -5:56,1, 36. Zatloukal -6:19,9, 50. Pavlásek -9:03,7, 58. Strouhal (všichni ČR) -10:33,1.

Juniorky (15 km klasicky): 1. Berganeová (Nor.) 45:37,7, 2. Erikssonová (Švéd.) -24,4, 3. Hoffmannová (Něm.) -25,6, ...21. Byrtus -2:23,5, 45. Vitáková (obě ČR) -5:19,9.

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Granerud (Nor.) 298,1 b. (132+133 m), 2. Lanišek (Slovin.) 295,2 (129+132), 3. Johansson 293,8 (125+142), 4. Lindvik (oba Nor.) 292,6 (125+136,5), 5. Kraft (Rak.) 290,2 (131+131,5), 6. Kubacki (Pol.) 288,4 (128+137), 7. Tande (Nor.) 286,4 (132,5+129,5), 8. K. Sato 286,0 (134+128), 9. R. Kobajaši (oba Jap.) 284,8 (129,5+131), 10. Huber (Rak.) 284,5 (132+129,5).

Průběžné pořadí (po 21 závodech): 1. Granerud 1542, 2. Eisenbichler (Něm.) 1017, 3. Stoch (Pol.) 864, 4. Johansson 750, 5. Lanišek 749, 6. Kubacki 708, ...66. Polášek 4, 69. Kožíšek (oba ČR) 2.

konec
Atlanta
Indiana
113:125
konec
Golden State
Brooklyn
117:134
konec
New York
Houston
121:99
konec
Phoenix
Philadelphia
120:111
konec
Utah
Miami
112:94

Nymburk - Hyundai Český pohár mužů, Final 8

Finále

Přidat do mých lig
konec
ERA Basketball Nymburk
Geosan Kolín
96:71 (27:17, 48:38, 73:55)

Evropský pohár žen

čtvrtfinále, odveta

Přidat do mých lig
konec
Slavia Praha
Záhřeb
27:31, první zápas 25:30, postoupil Záhřeb

Závod Kolem Provence

Přidat do mých lig

Konečné pořadí po 4 etapách: 1. Sosa (Kol.) 17:00:17, 2. Alaphilippe (Fr.) -18, 3. Bernal (Kol.) -19, 4. Poels (Niz.) -39, 5. Konrad (Rak.), 6. Mollema (Niz.) oba -57, ...77. Štybar -14:50, 97. K. Vacek (oba ČR) -21:17.

První liga

Přidat do mých lig
konec
Žabinští Vlci Brno
Slavia Praha
1:5
konec
České Budějovice
Sparta Praha
4:6

ostatní sportyPřidat do mých lig

Altenberg (Něm.) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Muži - čtyřboby: 1. Německo (Friedrich, Margis, Schüller, Bauer) 3:35,02 min. (53,78+54,26+53,22+53,76), 2. Rakousko (Maier, Sammer, Moldovan, Huber) -0,79 (53,86+54,56+53,46+53,93), 3. Německo (Lochner, Weber, Rasp, Bauer) -1,51 (54,22+54,53+53,68+54,10), ...16. ČR (Dvořák, Suchý, Procházka, Nosek) -4,97 (55,11+55,27+54,83+54,78).

Ženy - monobob: 1. Humphriesová (USA) 3:59,62 (1:00,39+1:00,17+59,59+59,47), 2. Schneiderová -0,50 (1:00,07+1:00,45+59,80+59,80), 3. Nolteová (obě Něm.) -0,80 (1:00,00+1:00,70+59,61+1:00,11).

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig

Muži
1500 m:
1. Krol 1:43,752, 2. Nuis 1:44,110, 3. Roest (všichni Niz.) 1:45,493.
10 000 m: 1. Van der Poel (Švéd.) 12:32,949 - světový rekord, 2. Bergsma (Niz.) 12:45,868, 3. Rumjancev (Rus.) 12:54,746.

Ženy

1500 m:

1. Wiklundová (Nor.) 1:54,613, 2. Boweová (USA) 1:55,034, 3. Lalenkovová (Rus.) 1:55,099, ...14. Zdráhalová (ČR) 1:58,602.

5000 m:

1. Schoutenová (Niz.) 6:48,537, 2. Voroninová (Rus.) 6:50,997, 3. Achtereekteová (Niz.) 6:52,220, ...5. Sáblíková (ČR) 6:57,671.