Čtvrtek 25. února 2021, svátek má Liliana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Čtvrtek 25. února 2021 Liliana

Sportovní výsledky 21. 2. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

27. kolo

Přidat do mých lig
konec
Anderlecht
Kortrijk
0:2
konec
Waregem
Standard Lutych
3:2
konec
Genk
Beerschot
1:2
konec
Antverpy
St. Truiden
0:0

Německá druhá liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Hannover
3:2
konec
Karlsruhe
Norimberk
0:1
konec
Würzburg
Hamburk
3:2

Nizozemská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Twente Enschede
Feyenoord Rotterdam
2:2
konec
Heerenveen
Groningen
1:1
konec
Waalwijk
Almelo
3:0
konec
PSV Eindhoven
Arnhem
3:1
konec
Ajax Amsterodam
Sparta Rotterdam
4:2

Polská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Zaglebie Lubin
Čenstochová
1:2
konec
Lech Poznaň
Vratislav
1:0

Portugalská liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Guimaraes
2:1
konec
Rio Ave
Famalicao
0:1
konec
Braga
Tondela
4:2
konec
Farense
Benfica Lisabon
0:0

Rakouská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Admira
Linec
1:2
konec
Štýrský Hradec
Wolfsberg
1:2
konec
Salcburk
Rapid Vídeň
4:2

Skotská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Dundee United
4:1
konec
Ross County
Celtic Glasgow
1:0

Turecká liga

26. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurumspor
Hatayspor
1:3
konec
Gaziantep
Antalyaspor
0:0
konec
Sivasspor
Kayserispor
2:0
konec
Fenerbahce
Göztepe
0:1

Německá liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Düsseldorf
Kolín nad Rýnem
5:2
konec
Augsburg
Norimberk
3:4
konec
Schwenningen
Ingolstadt
2:3

Slovenská liga

41. kolo

Přidat do mých lig
konec
Michalovce
Banská Bystrica
4:1
konec
Slovan Bratislava
Poprad
0:4
konec
Detva
Trenčín
5:2
konec
Liptovský Mikuláš
Košice
1:9
konec
Zvolen
Nové Zámky
4:3 v prodl.
konec
Miškovec
Nitra
2:4

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Dvouhra mužů - finále

Přidat do mých lig

Melbourne (Austr.) - Grandslamový turnaj Australian Open

Čtyřhra mužů - finále

Přidat do mých lig
konec
Dodig, Polášek (9-Chorv./SR)
Ram, Salisbury (5-USA/Brit.)
6:3, 6:4

Montpellier (Fr.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Turnaj ITF v Šarm aš-Šajchu v Egyptě

Přidat do mých lig

Muži - finále:
Lehečka (3-ČR) - Cias (Pol.) 6:1, 6:3.

Ženy - finále:
Talbiová (2-Běl.) - Nosková (ČR) 6:3, 2:6, 6:3.

Córdoba (Arg.) - Turnaj mužů

Přidat do mých lig

Ostrava - Halové mistrovství ČR

Přidat do mých lig

MUŽI:
200 m:
1. Maslák (Dukla Praha) 20,84, 2. Jirka (Olymp Praha) 20,92, 3. Polák (Sokol České Budějovice) 20,99.
400 m: 1. Müller 46,31, 2. Šorm (oba Dukla Praha) 46,58, 3. Tesař (Stará Boleslav) 47,52.
800 m: 1. Vystrk (Univerzita Brno) 1:48,75, 2. Šnejdr (Slavia Praha) 1:48,75, 3. Hodboď (Sokol Hr. Králové) 1:49,07.
1500 m: 1. Sasínek (AK Hodonín) 3:46,15, 2. Dvořáček (Univerzita Brno) 3:51,26, 3. Kalous (Vyškov) 3:51,98.
Výška: 1. Bělík (Sokol Hr. Králové) 217, 2. Štefela (ŠKODA Plzeň) 213, 3. Bahník (Sokol Hr. Králové) a Vodák (Univerzita Brno) oba 208.
Dálka: 1. Bystroň (SSK Vítkovice) 744, 2. Rusek (Dukla Praha) 736, 3. Vondráček (Hvězda Pardubice) 726.
4x200 m: 1. Dukla Praha (Müller, Macík, Rusek, Koška) 1:26,49, 2. Slavia Praha 1:28,43, 3. ŠKODA Plzeň A 1:28,57.

ŽENY:
200 m:
1. Pírková (USK Praha) 23,24, 2. Šplechtnová (Olymp Praha) 23,68, 3. Jíchová (Dukla Praha) 23,97.
400 m: 1. Vondrová (USK Praha) 52,20, 2. Petržilková (ŠKODA Plzeň) 53,48, 3. Z. Seidlová (Dukla Praha) 54,86.
800 m: 1. Ficenec (Dukla Praha) 2:06,57, 2. Hluchá (Sokol Opava) 2:06,73, 3. Hálová (AK Zlín) 2:07,68.
1500 m: 1. Mezuliáníková (Olymp Praha) 4:20,24, 2. Sekanová (USK Praha) 4:27,99, 3. Štoudková (Olymp Brno) 4:28,12.
Výška: 1. Hrubá 184, 2. Pešová (obě USK Praha) 180, 3. Krejčiříková (Olymp Brno) 175.
Dálka: 1. Suchá (ŠKODA Plzeň) 615, 2. B. Dvořáková (USK Praha) 604, 3. Skřivanová (Slavoj BANES Pacov) 601.
4x200 m: 1. Dukla Praha (Maštalířová, Z. Seidlová, Minářová, Jíchová) 1:38,81, 2. ŠKODA Plzeň 1:40,38, 3. Sokol SG Plzeň-Petřín 1::41,54.

Pokljuka (Slovin.) - Závody mistrovství světa

Přidat do mých lig

Ženy (12,5 km): 1. Hauserová (Rak.) 36:05,7 (0), 2. Tandrevoldová -21,7 (1), 3. Eckhoffová -23,0 (3), 4. Röiselandová (všechny Nor.) -23,6 (1), 5. Vittozziová (It.) -48,9 (1), 6. Preussová (Něm.) -52,6 (2), 7. H. Öbergová (Švéd.) -57,7 (2), 8. Wiererová (It.) -1:05,3 (3), 9. Bendiková (Lot.) -1:14,3 (2), 10. Hinzová (Něm.) -1:21,2 (1), ...13. Davidová (ČR) -1:43,7 (2).
Průběžné pořadí SP (po 19 z 26 závodů):
1. Eckoffová 803, 2. H. Öbergová 765, 3. Röiselandová 759, 4. Hauserová 679, 5. Wiererová 639, 6. Preussová 638, ...10. Davidová 501, 58. Puskarčíková 44, 61. Charvátová 37, 72. Jislová 21.

Muži (15 km): 1. Laegreid 36:27,2 (1 trest. okruh), 2. Dale (oba Nor.) -10,2 (2), 3. Fillon Maillet (Fr.) -12,8 (2), 4. Eder (Rak.) -23,1 (1), 5. Fak (Slovin.) -30,0 (1), 6. T. Bö (Nor.) -33,3 (2), 7. Hofer (It.) -39,7 (2), 8. J. T. Bö (Nor.) -45,4 (5), 9. Loginov (Rus.) -50,0 (2), 10. Samuelsson (Švéd.) -59,7 (3), ...26. Krčmář (ČR) -3:26,0 (5).
Průběžné pořadí SP (po 19 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 871, 2. Laegreid 839, 3. Dale 720, 4. Fillon Maillet 678, 5. T. Bö 663, 6. Jacquelin (Fr.) 617, ...23. Krčmář 242, 36. Moravec 147, 70. Žemlička 17, 79. Krupčík 7, 81. Štvrtecký (všichni ČR) 6.

Cortina d'Ampezzo (It.) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom:
1. Foss-Solevaag (Nor.) 1:46,48 (52,40+54,08), 2. Pertl (Rak.) -0,21 (52,24+54,45), 3. Kristoffersen (Nor.) -0,46 (52,62+54,32), 4. Vinatzer (It.) -1,20 (52,38+55,30), 5. Yule (Švýc.) -1,22 (52,88+54,82), 6. Rodeš (Chorv.) -1,36 (53,22+54,62), 7. Pinturault (Fr.) -1,50 (52,65+55,33) a Hadalin (Slovin.) -1,50 (53,06+54,92), 9. Matt (Rak.) -1,56 (53,19+54,85), 10. Marchant (Belg.) -1,74 (53,13+55,09), ...17. Berndt -5,52 (54,75+57,25), Krýzl a Zabystřan (všichni ČR) nedokončili 1. kolo.

konec
Chicago
Sacramento
122:114
konec
Charlotte
Golden State
102:100
konec
LA Lakers
Miami
94:96
konec
Memphis
Phoenix
97:128
konec
Portland
Washington
111:118

Karlovy Vary - Final Four Českého poháru mužů

Semifinále

Přidat do mých lig
konec
Liberec
České Budějovice
3:1 (23, 23, -24, 18)
konec
Karlovarsko
Ústí nad Labem
3:0 (20, 18, 22)

Abú Zabí (SAE) - Etapový závod Kolem SAE

Přidat do mých lig

1. etapa (177 km): 1. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 3:45:47, 2. Dekker (Niz./Jumbo-Visma), 3. Mörköv (Dán./Deceuninck-Quick-Step), 4. Liepinš (Lot./Trek-Segafredo), 5. Viviani (It./Cofidis), 6. Pogačar (Slovin./UAE Team Emirates) všichni stejný čas, ...121. Hirt (ČR/Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) -8:29.

Průběžné pořadí: 1. Van der Poel 3:45:37, 2. Dekker -4, 3. Mörköv -6, 4. Almeida (Portug./Deceuninck-Quick-Step) -7, 5. Pogačar -8, 6. Liepinš -10, ...121. Hirt -8:39.

První liga

9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sparta Praha
Helas Brno
4:2 (1:0)
konec
Žabinští Vlci Brno
Plzeň
3:8 (2:2)

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Hačinohe (Jap.) - Mistrovství světa juniorů na jednotlivých tratích

Přidat do mých lig