Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 2. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Druhá anglická liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
Birmingham
Blackburn
0:2
konec
Huddersfield
Reading
1:2
konec
Millwall
Coventry
1:2
konec
Norwich
Barnsley
1:0
konec
Preston
Nottingham
0:1
konec
Swansea
Watford
2:1
konec
Wycombe
Middlesbrough
1:3
konec
Stoke
Bournemouth
0:1

Druhá německá liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Bochum
Darmstadt
2:1
konec
Heidenheim
Norimberk
2:0
konec
Würzburg
Karlsruhe
2:4

Portugalská liga

12. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sporting Lisabon
Braga
2:0

Skotská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
konec
Glasgow Rangers
Celtic Glasgow
1:0
konec
Aberdeen
Dundee United
0:0
konec
Hamilton
Motherwell
3:0
konec
Hibernian
Livingston
0:3
konec
Kilmarnock
St. Mirren
1:1
konec
Ross County
St. Johnstone
1:1

Turecká liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Erzurumspor
Gaziantep
1:1
konec
Sivasspor
Denizlispor
2:2
konec
Alanyaspor
Basaksehir
3:0
konec
Ankaragücü
Malatyaspor
3:1
konec
Galatasaray
Antalyaspor
0:0
konec
Hatayspor
Konyaspor
2:1

Německá liga

4. kolo - skupina Jih

Přidat do mých lig
konec
Mannheim
Mnichov
3:2 po sam. nájezdech
konec
Straubing
Ingolstadt
3:1

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Leksand
4:5 po sam. nájezdech
konec
HV 71
Malmö
1:4
konec
Lulea
Linköping
5:2
konec
Rögle
Örebro
4:0
konec
Växjö
Djurgaarden
2:3 v prodl.
konec
Skelleftea
Färjestad
3:2 v prodl.

Švýcarská liga

31. kolo

Přidat do mých lig
konec
Langnau
Curych
5:3
konec
Ambri-Piotta
Fribourg-Gottéron
5:0
konec
Biel
Zug
0:2
konec
Davos
Lugano
1:3
konec
Lausanne
Bern
7:1
konec
Rapperswil
Ženeva
0:6

Innsbruck (Rak.) - Kvalifikace na závod SP a Turné čtyř můstků ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Granerud (Nor.) 132,2 b. (129 m), 2. Huber (Rak.) 128,9 (127,5), 3. Kubacki (Pol.) 128,7 (128), 4. Eisenbichler (Něm.) 125,7 (127), 5. Stoch (Pol.) 125,4 (125), 6. Kraft (Rak.) 125,2 (125), ...50. Polášek 93,5 (110,5), 52. Kožíšek (oba ČR) 91,5 (110).

Val Müstair (Švýc.) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Muži - 15 km klasicky s hromadným startem: 1. Bolšunov (Rus.) 34:09,8, 2. Cologna (Švýc.) -23,5, 3. Jakimuškin (Rus.) -25,3, 4. Manificat (Fr.) -27,7, 5. Spicov (Rus.) -34,4, 6. Svensson (Švéd.) -36,3, 7. Semikov -43,4, 8. Bělov (oba Rus.) -47,2, 9. Esteve Altimiras (And.) -47,3, 10. Parisse (Fr.) -47,7, ...32. Novák -1:51,8, 48. Fellner -2:38,9, 61. Knop (všichni ČR) -3:43,9.
Průběžné pořadí Tour (po 2 z 8 závodů): 1. Bolšunov 36:19, 2. Malcev (Rus.) -1:00, 3. Svensson -1:10, 4. Cologna -1:11, 5. Jakimuškin -1:16, 6. Pellegrino (It.) -1:22, ...24. Novák -2:21, 49. Fellner -3:45, 65. Knop -4:56.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 28 závodů): 1. Bolšunov 608, 2. Pellegrino 324, 3. Klaebo (Nor.) 296, 4. Young (Brit.) 261, 5. Melničenko (Rus.) 248, 6. Musgrave (Brit.) 220, ...44. Novák 51, 53. Šeller 24, 78. Pechoušek 10, 82. Černý 10, 86. Kalivoda (všichni ČR) 8.

Ženy - 10 km klasicky s hromadným startem: 1. Svahnová (Švéd.) 30:09,9, 2. Stupaková (Rus.) -0,7, 3. Digginsová (USA) -0,8, 4. Karlssonová (Švéd.) -1,4, 5. Hennigová (Něm.) -2,0, 6. Brennanová (USA) -3,4, 7. Kirpičenková -4,5, 8. Žambalovová (obě Rus.) -13,6, 9. Pärmäkoskiová (Fin.) -13,6, 10. Sorinová (Rus.) -17,9, ...14. Razýmová -24,7, 39. Nováková -2:12,8, 49. Hynčicová -3:02,5, 50. Janatová (všechny ČR) -3:05,9.
Průběžné pořadí Tour (po 2 z 8 závodů): 1. Svahnová 32:42, 2. Digginsová -13, 3. Karlssonová -18, 4. Brennanová -20, 5. Lampičová (Slovin.) -40, 6. Fähndrichová (Švýc.) -43, ...16. Razýmová -1:38, 36. Nováková -3:19, 47. Janatová -4:02, 48. Hynčicová -4:17.
Průběžné pořadí SP (po 10 z 28 závodů):
1. Brennanová 451, 2. Sorinová 388, 3. Něprjajevová (Rus.) 340, 4. Fähndrichová 309, 5. Johaugová (Nor.) 301, 6. Lampičová 301, ...26. Razýmová 84, 27. Janatová 77, 35. Beranová (ČR) 53, 65. Nováková 12, 70. Hynčicová 10.

Kooperativa Národní basketbalová liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Nymburk
Hradec Králové
120:63 (35:14, 66:22, 95:42)
konec
Olomoucko
Ostrava
93:100 po prodl. (20:14, 37:40, 61:60, 82:82)
konec
Brooklyn
Atlanta
96:114
konec
Charlotte
Memphis
93:108
konec
Dallas
Miami
93:83
konec
Denver
Phoenix
103:106
konec
Detroit
Boston
96:93
konec
Golden State
Portland
98:123
konec
Milwaukee
Chicago
126:96
konec
Minnesota
Washington
109:130
konec
San Antonio
LA Lakers
103:109
konec
Utah
LA Clippers
106:100

Saúdská Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

Prolog (Džidda-Džidda, 129 km celkově/11 km rychlostní zkouška)
Automobily:
1. Attíja, Baumel (Katar, Fr./Toyota) 5:48, 2. Baragwanath, Perryová (JAR/CR6 buggy) stejný čas, 3. Radžhí, Von Zitzewitz (Saúd. Ar., Něm/Toyota) -8, ...11. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -17, 25. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -32, 29. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -38.
Prototypy:
1. Meeke, Rosegaar (Brit., Niz./Zephyr) 6:40, ...13. Enge, Tošenovský -20, 28. Macháček, Vyoral (všichni ČR/Can-Am) -41.
SSV: 1. Jones, Gugelmin (USA, Braz./Can-Am) 6:43.
Motocykly:
1. R. Brabec (USA/Honda) 6:01, 2. Barreda (Šp./Honda) -6, 3. Sanders (Austr./KTM) -13, ...24. Michek -40, 27. J. Brabec -54, 36. Engel (všichni ČR/KTM) -1:06, 41. Podmol (ČR/Husqvarna) -1:18, 44. Pabiška -1:20, 50. Krejčí (ČR/KTM) -1:47, 60. Lhotský (ČR/Husqvarna) -2:32.
Čtyřkolky: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 7:35, ...6. Kubiena (ČR/Yamaha) -14.
Kamiony:
1. Vjazovič 6:38, 2. Višněvskij (oba Běl./MAZ) -1, 3. Macík (Iveco) -3, ...6. Loprais (Praga) -9, 8. Šoltys (Tatra) -15, 9. Valtr st. (Iveco) -18, 15. Tománek (Tatra) -1:04, 31. Tomeček (Tatra) -2:50, 40. Randýsek (všichni ČR/MAN) -4:34.

ostatní sportyPřidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loch (Něm.) 1:38,218 (49,061+49,157), 2. Repilov(Rus.) -0,285 (49,200+49,303), 3. Ludwig (Něm.) 0,701 (49,376+49,543), ...31. Lejsek (ČR) -4,017 (51,022+51,213).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Loch 655, 2. Ludwig 420, 3. D. Fischnaller (It.) 391, ...31. Lejsek 51.

Dvojice: 1. Eggert, Benecken 1:40,284 (50,118+50,166), 2. Wendl, Arlt (všichni Něm.) -0,141 (50,092+50,333), 3. Steu, Koller (Rak.) -0,470 (50,277+50,477), ...Vejdělek, Pěkný (ČR) diskvalifikováni.
Průběžné pořadí SP (po 7 z 12 závodů): 1. Steu, Koller 586, 2. Eggert, Benecken 566, 3. Wendl, Arlt 463, ...21. Vejdělek, Pěkný 91.