Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 16. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

20. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostende
Kortrijk
2:1
konec
Mouscron
Genk
2:0
konec
Waasland-Beveren
Waregem
1:5
konec
Charleroi
Mechelen
0:1

Druhá anglická liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Middlesbrough
Birmingham
0:1
konec
Blackburn
Stoke
1:1
konec
Bournemouth
Luton
0:1
konec
Bristol
Preston
2:0
konec
Cardiff
Norwich
1:2
konec
Derby
Rotherham
0:1
konec
Nottingham
Millwall
3:1
konec
Watford
Huddersfield
2:0
konec
Barnsley
Swansea
0:2

Druhá německá liga

16. kolo

Přidat do mých lig
konec
Aue
Düsseldorf
0:3
konec
Bochum
Norimberk
3:1
konec
Hannover
St. Pauli
2:3

Nizozemská liga

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Emmen
Arnhem
1:4
konec
Sparta Rotterdam
PSV Eindhoven
3:5
konec
Utrecht
Almelo
2:0
konec
Zwolle
Sittard
0:2
konec
Alkmaar
Haag
2:1

Portugalská liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
Pacos Ferreira
Braga
2:0
konec
Tondela
Boavista Porto
3:1
konec
Guimaraes
Farense
odloženo

Skotská liga

24. kolo

Přidat do mých lig
konec
Celtic Glasgow
Livingston
0:0
konec
Hamilton
Dundee United
0:0
konec
Hibernian
Kilmarnock
2:0
konec
Ross County
Aberdeen
4:1
konec
St. Johnstone
St. Mirren
1:0

Turecká liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Konyaspor
Göztepe
2:3
konec
Basaksehir
Sivasspor
1:1
konec
Gaziantep
Kayserispor
2:1
konec
Antalyaspor
Trabzonspor
1:1

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
IFK Helsinky
KalPa Kuopio
3:5
konec
Ilves Tampere
Hämeenlinna
4:5 v prodl.
konec
Pelicans Lahti
Jukurit Mikkeli
6:3

Německá liga

Skupina Jih, 9. kolo

Přidat do mých lig
konec
Schwenningen
Mnichov
4:6

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Skelleftea
4:5
konec
HV 71
Rögle
1:5
konec
Linköping
Oskarshamn
4:2
konec
Örebro
Djurgaarden
4:6
konec
Färjestad
Frölunda
1:3
konec
Leksand
Växjö
1:2

Oberhof (Něm.) - Závod Světového poháru

Přidat do mých lig

1. Německo (Hinzová, Hettichová, Herrmannová, Preussová) 1:14:31,5 (0 trest. okruhů + 5 dobíjení), 2. Bělorusko (Krjuková, Alimbekavová, Solaová, Kručinkinová) -17,4 (0+9), 3. Švédsko (Brorssonová, Perssonová, E. Öbergová, H. Öbergová) -35,7 (0+5), 4. Rusko -42,5 (1+7), 5. Francie -1:48,2 (2+10), 6. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Charvátová) -2:01,4 (1+9).

Flachau (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - slalom: 1. Feller (Rak.) 1:50,27 (55,12+55,15), 2. Noël (Fr.) -0,43 (54,87+55,83), 3. Schwarz (Rak.) -0,70 (55,57+55,40), 4. Foss-Solevaag (Nor.) -0,81 (55,10+55,98), 5. Strasser (Něm.) -1,20 (55,74+55,73), 6. Zenhäusern (Švýc.) -1,30 (55,68+55,89), 7. Ryding (Brit.) -1,58 (56,32+55,53), 8. Aerni (Švýc.) -1,64 (56,53+55,38), 9. Pinturault (Fr.) -1,77 (56,55+55,49), 10. Nef (Švýc.) -1,81 (56,54+55,54), ...v 1. kole 38. Krýzl (ČR) 57,68.
Průběžné pořadí slalomu (po 5 z 11 závodů): 1. Feller 310, 2. Schwarz 309, 3. Strasser 278, 4. Zenhäusern 209, 5. Foss-Solevaag 208, 6. Noël 193.
Průběžné pořadí SP (po 18 z 38 závodů): 1. Pinturault 718, 2. Kilde (Nor.) 560, 3. Odermatt (Švýc.) 501, 4. Zubčič (Chorv.) 462, 5. Schwarz 386, 6. Kristoffersen (Nor.) 384.

Kranjska Gora (Slovin.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - obří slalom:
1. Bassinová (It.) 2:11,90 (1:04,15+1:07,75), 2. Worleyová (Fr.) -0,80 (1:05,00+1:07,70), 3. Gisinová (Švýc.) -1,46 (1:04,42+1:08,94), 4. Vlhová (SR) -1,58 (1:04,66+1:08,82), 5. Brignoneová (It.) -2,10 (1:05,19+1:08,81), 6. Shiffrinová (USA) -2,18 (1:04,69+1:09,39), 7. Siebenhoferová (Rak.) -2,54 (1:05,54+1:08,90), 8. Gutová-Behramiová (Švýc.) -2,85 (1:06,17+1:08,58), 9. Hrovatová (Slovin.) -2,97 (1:05,78+1:09,09), 10. Gasienicová-Danielová (Pol.) -3,49 (1:05,97+1:09,42).
Průběžné pořadí obřího slalomu (po 4 z 8 závodů): 1. Bassinová 300, 2. Brignoneová 250, 3. Gisinová 192, 4. Worleyová 191, 5. Shiffrinová 190, 6. Vlhová 170, ...38. Ledecká (ČR) 11.
Průběžné pořadí SP (po 15 z 33 závodů): 1. Vlhová 749, 2. Gisinová 635, 3. Shiffrinová 525, 4. Bassinová 523, 5. Liensbergerová (Rak.) 465, 6. Brignoneová 429, ...11. Ledecká 277, 37. Dubovská (ČR) 85.

Val di Fiemme (It.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

Sprint dvojic: 1. Frenzel, Riessle (Něm.) 35:11,9, 2. Lamparter, Greiderer (Rak.) -1,5, 3. Herola, Hirvonen (Fin.) -50,7, 4. Rydzek, Schmid (Něm.) -51,0, 5. Graabak, Bjoernstad -51,2, 6. Skoglund, Flatla (všichni Nor.) -1:12,2, ...14. Vytrval, Pažout (ČR) -2:55,9.

Zakopané (Pol.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

Družstva muži:
1. Rakousko (Hayböck, Hörl, Aschenwald, Huber) 991,2, 2. Polsko (Žyla, Stoch, Stekala, Kubacki) 982,3, 3. Norsko (Tande, Granerud, Lindvik, Johansson) 974,8, 4. Slovinsko 936,9, 5. Japonsko 925,1, 6. Německo 870,3.

Kooperativa Národní basketbalová liga

19. kolo

Přidat do mých lig
konec
Basket Brno
NH Ostrava
86:50 (20:18, 42:28, 63:39)
konec
Geosan Kolín
Dekstone Tuři Svitavy
84:80 (21:13, 45:32, 64:51)
konec
BK Olomoucko
Sluneta Ústí nad Labem
76:90 (16:22, 34:43, 49:63)
konec
BK Opava
Královští sokoli Hradec Králové
80:61 (20:12, 45:29, 65:43)
konec
Boston Celtics
Orlando Magic
124:97
konec
Cleveland Cavaliers
New York Knicks
106:103
konec
Los Angeles Lakers
New Orleans Pelicans
112:95
konec
Milwaukee Bucks
Dallas Mavericks
112:109
konec
Oklahoma City Thunder
Chicago Bulls
127:125 po prodl.
konec
Sacramento Kings
Los Angeles Clippers
100:138
konec
Utah Jazz
Atlanta Hawks
116:92
konec
Detroit Pistons
Washington Wizards
odloženo
konec
Minnesota Timberwolves
Memphis Grizzlies
odloženo
konec
Phoenix Suns
Golden State Warriors
odloženo

Renomia Ženská basketbalová liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Slovanka
SBŠ Ostrava
65:76 (16:20, 32:39, 53:58)
konec
Lokomotiva Trutnov
Sokol Hradec Králové
59:128 (11:32, 23:68, 39:100)
konec
BK Strakonice-U19 Chance
Žabiny Brno
40:83 (6:32, 14:43, 26:70)
konec
ZVVZ USK Praha
BLK Slavia Praha
102:49 (22:11, 50:21, 71:38)

Extraliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Beskydy
Kladno
1:3 (27, -23, -22, -18)
konec
Ústí nad Labem
Zlín
3:0 (10, 19, 17)
konec
Karlovarsko
České Budějovice
3:1 (15, 22, -19, 23)
konec
Liberec
Lvi Praha
3:1 (17, -24, 18, 21)
konec
Odolena Voda
Brno
3:0 (20, 22, 18)
konec
Příbram
Ostrava
1:3 (-19, -13, 22, -19)

Extraliga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Liberec
Ostrava
3:0 (20, 14, 23)
konec
Prostějov
Olymp Praha
1:3 (-17, 21, -15, -26)
konec
Olomouc
Frýdek-Místek
3:0 (12, 14, 10)

Liga mistrů

1. kolo

Přidat do mých lig
konec
FK Chrudim
FC Differdange 03
4:0 (3:0)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Oberhof (Něm.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loch (Něm.) 1:25,380 (42,673+42,707), 2. Müller -0,247 (42,855+42,772), 3. Gleirscher (oba Rak.) -0,443 (42,957+42,866), ...Lejsek (ČR) nepostoupil z kvalifikace.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Loch 855, 2. Ludwig (Něm.) 565, 3. D. Fischnaller (It.) 497, ...33. Lejsek 55.

Dvojice: 1. Steu, Koller (Rak.) 1:21,682 (40,890+40,782), 2. Wendl, Arlt (Něm.) -0,009 (40,817+40,874), 3. A. Šics, J. Šics (Lot.) -0,016 (40,828+40,870), ...21. Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,408 (42,164+41,926).
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Steu, Koller 741, 2. Eggert, Benecken (Něm.) 645, 3. Wendl, Arlt 633, ...21. Vejdělek, Pěkný 133.

Svatý Mořic (Švýc.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Dvojboby: 1. Friedrich, Schüller 2:11,92 (1:06,27+1:05,65), 2. Lochner, Bauer (všichni Něm.) -0,45 (1:06,46+1:05,91), 3. Kripps, Stones (Kan.) -0,92 (1:06,72+1:06,17), ...12. Dvořák, Suchý (ČR) -1,89 (1:07,15+1:06,66).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 12 závodů): 1. Friedrich 2235, 2. Lochner 2059, 3. Vogt (Švýc.) 1794, 4. Dvořák 1576.

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Mistrovství Evropy

Přidat do mých lig

Víceboj

Muži:
500 m: 1. Pedersen (Nor.) 36,25, 2. Roest (Niz.) 36,39, 3. Engebraten (Nor.) 36,67.
5000 m: 1. Roest 6:10,25, 2. Van der Poel (Švéd.) 6:13,03, 3. Bosker (Niz.) 6:15,81.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. Roest 73,415, 2. Pedersen 74,247, 3. Bosker 74,441.

Ženy
500 m:
1. Bosieková (Pol.) 38,68, 2. Goluběvová (Rus.) 38,84, 3. De Jongová (Niz.) 38,89, 4. Zdráhalová 39,40, ...11. Sáblíková (obě ČR) 39,89.
3 000 m: 1. Schoutenová (Niz.) 3:57,95, 2. Voroninová (Rus.) 3:58,62, 3. De Jongová 4:02,19, 4. Sáblíková 4:02,31, ...11. Zdráhalová 4:10,47.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 disciplín): 1. De Jongová 79,255, 2. Schoutenová 79,518, 3. Voroninová 79,680, ...5. Sáblíková 80,275, 10. Zdráhalová 81,145.