Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 19. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
18:45
Mouscron
Waasland-Beveren
– : –
21:00
Anderlecht
Charleroi
– : –

Druhá anglická liga

25. kolo

Přidat do mých lig
19:00
Reading
Coventry
– : –
19:00
Derby
Bournemouth
– : –
20:00
Sheffield Wednesday
Wycombe
– : –
20:00
Blackburn
Swansea
– : –
20:45
Watford
Barnsley
– : –
20:45
Rotherham
Stoke
– : –

Turecká liga

20. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Göztepe
Genclerbirligi
– : –
14:00
Kayserispor
Basaksehir
– : –
17:00
Trabzonspor
Konyaspor
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
17:30
Kärpät Oulu
KalPa Kuopio
– : –
17:30
Tappara Tampere
Jyväskylä
– : –
17:30
Sport Vaasa
Ässät Pori
– : –
17:30
Kouvola
Hämeenlinna
– : –

Německá liga

10. kolo

Přidat do mých lig
18:30
Ingolstadt
Schwenningen
– : –
20:30
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
– : –

Slovenská liga

Přidat do mých lig
17:30
Michalovce
Poprad
– : –
18:00
Nitra
Slovan Bratislava
– : –
18:00
Miškovec
Zvolen
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
19:00
Lulea
Skelleftea
– : –
19:00
Brynäs
Örebro
– : –
19:00
Rögle
Djurgaarden
– : –
19:00
Frölunda
Linköping
– : –

Švýcarská liga

36. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Rapperswil
Lugano
– : –
19:45
Davos
Lausanne
– : –
19:45
Zug
Ženeva
– : –
19:45
Langnau
Ambri-Piotta
– : –
19:45
Curych
Fribourg-Gottéron
– : –

Eurocup žen

Skupina D

Přidat do mých lig
15:00
MBA Moskva
Idare
– : –
18:00
Gorzów
KP Brno
– : –

Euroliga mužů

10. kolo

Přidat do mých lig
20:45
Villeurbanne
Olympiakos Pireus
– : –

Euroliga žen

4. kolo skupiny D

Přidat do mých lig
20:00
Landes
Galatasaray Istanbul
– : –

Euroliga žen

4. kolo skupiny C

Přidat do mých lig
17:00
Girona
Riga
– : –
20:00
Schio
Jekatěrinburg
– : –

Euroliga žen

4. kolo skupiny B

Přidat do mých lig
16:00
Gdyně
Lyon
– : –
19:00
USK Praha
Fenerbahce Istanbul
– : –

Euroliga žen

4. kolo skupiny A

Přidat do mých lig
16:30
Orenburg
Dynamo Kursk
– : –
19:45
Belediyespor
Salamanca
– : –
0:00
New York
Orlando
– : –
0:00
Washington
Cleveland
– : –
0:00
Atlanta
Minnesota
– : –
0:00
Miami
Detroit
– : –
0:00
LA Lakers
Golden State
– : –
0:00
Memphis
Phoenix
– : –
0:00
Brooklyn
Milwaukee
– : –
0:00
Toronto
Dallas
– : –
0:00
Chicago
Houston
– : –
0:00
Portland
San Antonio
– : –

Extraliga žen

18. kolo

Přidat do mých lig
13:00
KP Brno
VK Brno
– : –

První liga

7. kolo

Přidat do mých lig
19:00
České Budějovice
Helas Brno
– : –
20:00
Chrudim
Ústí nad Labem
– : –
20:00
Slavia Praha
Česká Lípa
– : –
20:30
Mělník
Plzeň
– : –

ostatní sportyPřidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa juniorů v jízdě na bobech

Přidat do mých lig