lyžováníPřidat do mých lig
1. Stoch (Pol.) 300,7 b. (139+140 m), 2. Lindvik (Nor.) 280,4 (137+140,5), 3. Geiger (Něm.) 277,3 (138+133,5), 4. Kraft (Rak.) 275,9 (132+137), 5. Johansson (Nor.) 274,8 (130,5+139), 6. Hayböck (Rak.) 274,6 (133,5+137,5), 7. Žyla 273,9 (134+136,5), 8. Stekala (oba Pol.) 272,2 (135+133), 9. J. Sató (Jap.) 270,5 (133+135), 10. Huber (Rak.) 268,9 (134+132,5).
Konečné pořadí Turné (po 4 závodech): 1. Stoch 1111 b., 2. Geiger 1063, 3. Kubacki (Pol.) 1058, 4. Granerud (Nor.) 1057, 5. Žyla 1037, 6. R. Kobajaši (Jap.) 1033, ...49. Polášek 287, 55. Kožíšek 191, 66. Koudelka (všichni ČR) 95.
Průběžné pořadí SP (po 11 z 28 závodů): 1. Granerud 768, 2. Eisenbichler (Něm.) 584, 3. Stoch 508, 4. Kubacki 397, 5. Žyla 394, 6. Geiger 361, ...61. Polášek 4, 64. Kožíšek 2.
Stíhací závody klasicky
Muži (15 km): 1. Bolšunov 34:32,9, 2. Jakimuškin -55,5, 3. Bělov 55,6, 4. Červotkin -56,8, 5. Melničenko (všichni Rus.) -58,7, 6. Manificat (Fr.) -1:01,4, 7. Spicov -1:04,2, 8. Malcev -1:12,1, 9. Semikov (všichni Rus.) -2:02,5, 10. Bögl (Něm.) 2:02,5, ...32. Novák -3:28,1, 45. Fellner -4:55,4, 54. Knop (všichni ČR) -6:37,2.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 5 z 8 závodů): 1. Bolšunov 2:15:51, 2. Malcev -2:06, 3. Manificat -2:09, 4. Spicov -2:15, 5. Jakimuškin -2:30, 6. Bělov 3:16, ...29. Novák -7:11, 50. Fellner -11:17, 56. Knop -13:53.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. Bolšunov 758 b., 2. Pellegrino (It.) 372, 3. Jakimuškin 340, 4. Melničenko 325, 5. Klaebo (Nor.) 296, 6. Bělov 294, ...43. Novák 55, 64. Šeller 24, 83. Pechoušek 10, 85. Černý 10, 88. Kalivoda (všichni ČR) 8.
Ženy (10 km): 1. Stupaková (Rus.) 29:24,7, 2. Anderssonová (Švéd.) -0,7, 3. Digginsová -0,8, 4. Brennanová (obě USA) -17,3, 5. Pärmäkoskiová (Fin.) -37,3, 6. Sorinová -38,3, 7. Žambalovová (obě Rus.) -58,5, 8. Hennigová (Něm.) -58,5, 9. Razýmová (ČR) -59,3, 10. Něprjajevová (Rus.) -1:01,7, ...37. Nováková -3:53,1, 42. Janatová -4:21,1, 43. Hynčicová (všechny ČR) -4:21,2.
Průběžné pořadí Tour (po 5 z 8 závodů): 1. Digginsová 1:54:15, 2. Brennanová -22, 3. Stupaková -58, 4. Karlssonová (Švéd.) -1:29, 5. Sorinová -1:53, 6. Anderssonová -2:08, ...13. Razýmová -3:06, 38. Nováková -8:33, 42. Janatová -10:09, 44. Hynčicová -10:40.
Průběžné pořadí SP (po 13 z 28 závodů): 1. Brennanová 580, 2. Sorinová 488, 3. Digginsová 432, 4. Něprjajevová 400, 5. Lampičová (Slovin.) 383, 6. Stupaková 382, ...20. Razýmová 151, 32. Janatová 77, 40. Beranová (ČR) 53, 66. Nováková 12, 71. Hynčicová 10.
Muži - slalom: 1. Strasser (Něm.) 2:01,30 (1:00,41+1:00,89), 2. Feller -0,10 (59,96+1:01,44), 3. Schwarz -0,16 (1:00,23+1:01,23), 4. Matt (všichni Rak.) -0,46 (1:01,69+1:00,7), 5. Zubčič (Chorv.) -0,47 (1:00,45+1:01,32), 6. Muffat-Jeandet -0,53 (1:00,34+1:01,49), 7. Noël (oba Fr.) -0,54 (59,45+1:02,39), 8. Gstrein (Rak.) -0,58 (1:00,44+1:01,44), 9. Zenhäusern -0,69 (1:00,80+1:01,19), 10. Yule (oba Švýc.) -0,70 (1:00,58+1:01,42) a Kristoffersen (Nor.) -0,70 (1:00,48+1:01,52), ...Zabystřan (ČR) nedokončil 1. kolo.
Průběžné pořadí slalomu (po 3 z 11 závodů): 1. Feller 210 b., 2. Kristoffersen 166, 3. Strasser 153, 4. Schwarz 153, 5. Zenhäusern 149, 6. Foss-Solevaag (Nor.) 129.
Pořadí SP (po 14 z 38 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 475, 2. Kilde (Nor.) 465, 3. Odermatt (Švýc.) 391, 4. Kristoffersen 338, 5. Caviezel (Švýc.) 307, 6. Zubčič 295.
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
4. etapa (Vadí ad-Davásir - Rijád, 813 km celkově/337 km rychlostní zkouška):
Automobily: 1. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) 2:35:59, 2. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) -11, 3. Lategan, Cummings (JAR/Toyota) -1:30, ...11. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -12:32, 21. Zapletal, Sýkora (ČR, SR/Ford) -21:48, 57. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -2:44:21.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger 13:15:12, 2. Al-Attíja, Baumel -4:58, 3. Sainz, Cruz (Šp./Mini) -36:19, ...9. Prokop, Chytka -1:08:51, 17. Zapletal, Sýkora -1:50:44, 51. Ouředníček, Křípal -8:37:48.
SSV: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 3:16:57.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 16:38:57.
Prototypy: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 3:16:57, ...15. Enge, Tošenovský -12:18, 42. Macháček, Vyoral (všichni ČR/Can-Am) -41:39.
Průběžné pořadí: 1. Lopéz, Latrach (Chile/Can-Am) 16:38:57, ...22. Macháček, Vyoral -2:15:47, 50. Enge, Tošenovský -11:11:24.
Motocykly: 1. Barreda (Šp./Honda) 2:46:50, 2. Sanders (Austr./KTM) -6:09, 3. Benavides (Arg./Husqvarna) -6:22, ...13. J. Brabec -11:25, 19. Michek -12:59, 29. Engel -21:21, 35. Krejčí (všichni ČR/KTM) -31:53, 38. Podmol (ČR/Husqvarna) -32:12, 39. Pabiška (ČR/KTM) -34:16, 65. Lhotský (ČR/Husqvarna) -1:02:11.
Průběžné pořadí: 1. De Soultrait (Fr./Husqvarna) 15:00:25, 2. Barreda -15, 3. Branch (Botsw./Yamaha) -5:24, ...17. Michek -23:42, 23. J. Brabec -45:32, 29. Engel -1:17:35, 35. Krejčí -2:13:11, 43. Pabiška -3:03:09, 48. Podmol -3:35:57, 56. Lhotský -5:16:50.
Čtyřkolky: 1. Andujar (Arg./Yamaha) 3:29:13, ...10. Kubiena (ČR/Yamaha) -37:02.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 18:13:48, ...7. Kubiena -1:27:13.
Kamiony: 1. Sotnikov 2:58:47, 2. Karginov (oba Rus./Kamaz) -10, 3. Višněvskij (Běl./MAZ) -14, 4. Macík (ČR/Iveco) -22, ...7. Šoltys (ČR/Tatra) -7:02, 9. Valtr st. (ČR/Iveco) -8:58, 11. Loprais (ČR/Praga) -15:06, 16. Tománek -33:31, 21. Tomeček (oba ČR/Tatra) -1:16:14.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 14:45:58, 2. Macík -26:22, 3. Šibalov (Rus./Kamaz) -26:57, ...5. Loprais -51:40, 8. Šoltys -1:22:54, 11. Valtr st. -2:03:07, 14. Tománek -5:19:32, 21. Tomeček -12:00:45.
Klasic (jízda pravidelnosti): 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 73 bodů, ...3. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 127.
Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne 377, ...7. Klymčiw, Vlček 4132.