Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 8. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Hämeenlinna
Pelicans Lahti
2:4
konec
IFK Helsinky
Jyväskylä
3:2
konec
Ilves Tampere
Ässät Pori
4:2
konec
Jukurit Mikkeli
KalPa Kuopio
3:2
konec
Kouvola
Tappara Tampere
3:1
konec
Lukko Rauma
Kärpät Oulu
3:0
konec
TPS Turku
Sport Vaasa
1:2 po sam. nájezdech

Německá liga

6. kolo

Přidat do mých lig
konec
Eisbären Berlín
Kolín nad Rýnem
5:0
konec
Mnichov
Ingolstadt
4:6

Slovenská liga

29. kolo

Přidat do mých lig
konec
Banská Bystrica
Nové Zámky
1:4
konec
Michalovce
Slovan Bratislava
2:1 po sam. nájezdech
konec
Detva
Liptovský Mikuláš
2:1
konec
Košice
Zvolen
4:5 po sam. nájezdech
konec
Poprad
Nitra
4:3 v prodl.
konec
Miškovec
Trenčín
3:7

Švýcarská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Curych
Biel
2:0
konec
Zug
Fribourg-Gottéron
6:3
konec
Ženeva
Lugano
5:2

Abú Zabí (SAE) - turnaj žen

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Keninová (1-USA)
Flipkensová (Belg.)
5:7, 5:4 skreč
konec
Sabalenková (4-Běl.)
Tomljanovicová (Austr.)
7:5, 6:4
konec
Džabúrová (15-Tun.)
Bondarenková (Ukr.)
5:7, 6:3, 6:2
konec
Zidanšeková (Slovin.)
Fernandezová (Kan.)
6:4, 6:4
konec
Kuděrmětovová (Rus.)
Turatiová (It.)
6:2, 6:1
konec
Sorribesová (Šp.)
Peraová (USA)
5:7, 6:3, 6:4
konec
Badosaová (Šp.)
Cornetová (Fr.)
6:4, 6:4

Antalya (Tur.) - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Berrettini (1-It.)
Kirkin (Tur.)
6:0, 6:4
konec
De Minaur (4-Austr.)
Džazírí (Tun.)
6:2, 6:1
konec
Struff (5-Něm.)
Kotov (Rus.)
6:4, 6:3
konec
Lamasine (Fr.)
Gerasimov (Běl.)
7:6 (8:6), 6:2
konec
Andrejev (Bulh.)
Ilhan (Tur.)
6:4, 6:3
konec
Grenier (Fr.)
Molčan (SR)
7:5, 6:4
konec
Chardy (Fr.)
Albot (Mold.)
6:3, 6:4
konec
Kuhn (Šp.)
Bachinger (Něm.)
3:6, 6:3, 4:1 skreč
konec
Kuzmanov (Bulh.)
Djere (Srb.)
6:1, 3:2 skreč

Delray Beach (USA) - turnaj mužů

Dvouhra - 1. kolo

Přidat do mých lig
konec
Harrison (USA)
Etcheverry (Arg.)
6:4, 6:2
konec
Galán (Kol.)
Martin (SR)
6:4, 6:4
konec
Quiroz (Ekv.)
Rubin (USA)
7:6 (7:1), 6:3
konec
Fratangelo (USA)
King (USA)
6:2, 6:2
konec
Norrie (Brit.)
Aragone (USA)
6:2, 6:1
konec
Karlovič (Chorv.)
Andújar (7-Šp.)
6:3, 5:7, 6:4
konec
Tiafoe (8-USA)
Young (USA)
6:3, 6:4

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Sprinty:
Muži (10 km):
1. J. T. Bö 25:12,0 (1 tr. okruh), 2. T. Bö -10,8 (0), 3. Laegreid (všichni Nor.) -21,6 (0), 4. Hofer (It.) -32,4 (1), 5. Dale (Nor.) -35,2 (1), 6. Ponsiluoma (Švéd.) -52,0 (2), 7. Desthieux -54,2 (1), 8. Fabien Claude (oba Fr.) -56,0 (1), 9. Weger (Švýc.) -56.5 (0), 10. Jeljotnov (Běl.) -57,8 (0), ...41. Štvrtecký -2:02,8 (2), 57. Žemlička -2:34,8 (1), 64. Mikyska (všichni ČR) -2:52,6 (1).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 488 b., 2. Laegreid 421, 3. Dale 380, 4. T. Bö 375, 5. Samuelsson (Švéd.) 367, 6. Jacquelin (Fr.) 351, ...21. Krčmář 169, 28. Moravec 109, 73. Krupčík (všichni ČR) 1.

Ženy (7,5 km): 1. Eckhoffová (Nor.) 23:54,0 (0 trest. okruhů), 2. H. Öbergová (Švéd.) -29,6 (0), 3. Hauserová (Rak.) -40,2 (1), 4. Simonová (Fr.) -44,3 (2), 5. Röiselandová (Nor.) -52,6 (2), 6. Pavlovová (Rus.) -59,1 (0), 7. Davidová (ČR) -59,7 (1), 8. Kručinkinová (Běl.) -1:00,9 (2), 9. Braisazová-Bouchetová -1:09,1 (1), 10. Chevalierová-Bouchetová (obě Fr.) -1:09,9 (2) a Džymová (Ukr.) -1:09,9 (1), ...39. Puskarčíková -2:02,9 (1), 70. Jislová -3:14,6 (2), 81. Vinklárková -3:44,9 (1), 90. Charvátová (všechny ČR) -4:10,6 (6).
Průběžné pořadí SP (po 10 z 26 závodů): 1. Röiselandová 455, 2. H. Öbergová 432, 3. Eckhoffová 406, 4. E. Öbergová (Švéd.) 351, 5. Alimbekavová (Běl.) 330, 6. Preussová (Něm.) 324, ...8. Davidová 273, 52. Puskarčíková 40, 58. Charvátová 25, 64. Jislová 20.

Adelboden (Švýc.) - závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Pinturault (Fr.) 2:18,26 (1:09,94+1:08,32), 2. Zubčič (Chorv.) -1,04 (1:10,91+1:08,39), 3. Odermatt (Švýc.) -1,11 (1:10,90+1:08,47), 4. Kilde (Nor.) -2,21 (1:11,75+1:08,72), 5. Murisier -2,29 (1:11,22+1:09,33), 6. Meillard (oba Švýc.) -2,39 (1:11,51+1:09,14), 7. Braathen -2,64 (1:11,94+1:08,96), 8. Nestvold-Haugen -2,69 (1:11,36+1:09,59), 9. Kristoffersen (všichni Nor.) -2,80 (1:11,46+1:09,60), 10. Ford (USA) -2,85 (1:11,09+1:10,02), ...v 1. kole 44. Krýzl (ČR) 1:14,72.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 5 z 10 závodů): 1. Odermatt 350, 2. Pinturault 340, 3. Zubčič 288, 4. Ford 200, 5. Braathen (Nor.) 191, 6. Meillard 185.

Pořadí SP (po 15 z 38 závodů): 1. Pinturault 575, 2. Kilde 515, 3. Odermatt 451, 4. Zubčič 375, 5. Kristoffersen 367, 6. Caviezel (Švýc.) 307.

Sv. Anton (Rak.) - Druhý trénink na sjezd žen Světového poháru

Přidat do mých lig

1. Ledecká (ČR) 1:25,49, 2. Vickhoffová Lieová (Nor.) -0,04, 3. Bassinová (It.) -0,14.

Titisee-Neustadt (Něm.) - kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

ZRUŠENO

Val di Fiemme (It.) - závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Závody klasicky s hromadným startem:
Muži (15 km):
1. Bolšunov (Rus.) 41:33,7, 2. De Fabiani (It.) -1,8, 3. Červotkin -3,7, 4. Semikov +6,7, 5. Jakimuškin (všichni Rus.) -7,6, 6. Brugger (Něm.) -7,6, 7. Melničenko (Rus.) -9,6, 8. Schumacher (USA) -11,4, 9. Maloney Westgaard (Ir.) -14,3, 10. Manificat (Fr.) -14,9, ...21. Novák -33,0, 42. Fellner -2:39,3, 49. Knop (všichni ČR) -4:09,3.
Průběžné pořadí Tour de Ski (po 6 z 8 závodů): 1. Bolšunov 2:57:09, 2. Manificat -2:37, 3. Jakimuškin -2:47, 4. Spicov -2:50, 5. Malcev (oba Rus.) -3:17, 6. Cologna (Švýc.) -4:17, ...26. Novák -7:59, 48. Fellner -14:12, 51. Knop -18:18.
Průběžné pořadí SP (po 14 z 28 závodů): 1. Bolšunov 808, 2. Jakimuškin 377, 3. Pellegrino (It.) 372, 4. Melničenko 357, 5. Bělov 301, 6. Klaebo (Nor.) 296, ...44. Novák 65, 68. Šeller 24, 85. Pechoušek 10, 88. Černý 10, 90. Kalivoda (všichni ČR) 8.

Ženy (10 km): 1. Něprjajevová (Rus.) 30:35,5, 2. Hennigová (Něm.) -2,4, 3. Anderssonová (Švéd.) -4,1, 4. Stadloberová (Rak.) -6,6, 5. Matintalová -7,2, 6. Pärmäkoskiová (obě Fin.) -9,9, 7. Žambalovová -13,7, 8. Stupaková (obě Rus.) -15,1, 9. Digginsová (USA) -24,0, 10. Kirpičenková (Rus.) -27,3, ...15. Razýmová -50,7, 39. Hynčicová -2:54,5, 41. Janatová -3:39,3, Nováková (všechny ČR) nedokončila.
Průběžné pořadí Tour (po 6 z 8 závodů): 1. Digginsová 2:25:02, 2. Stupaková -55, 3. Karlssonová (Švéd.) -1:42, 4. Anderssonová -1:45, 5. Hennigová -2:06, 6. Pärmäkoskiová -2:06, ...14. Razýmová -3:45, 40. Hynčicová -13:23, 41. Janatová -13:36.
Průběžné pořadí SP (po 14 z 28 závodů): 1. Brennanová (USA) 580, 2. Sorinová (Rus.) 506, 3. Digginsová 460, 4. Něprjajevová 450, 5. Stupaková 382, 6. Lampičová (Slovin.) 383, ...18. Razýmová 167, 35. Janatová 77, 42. Beranová (ČR) 53, 68. Nováková 12, 72. Hynčicová 10.

Kreischberg (Něm.) - Závod SP v lyžařské disciplíně Big Air

Přidat do mých lig

Muži: 1. Ruud (Nor.) 193,2, 2. Adelisse (Fr.) 189,2, 3. Magnusson (Švéd.) 189,2, ...6. Švancer 187,2, 51. Hudeček (oba ČR) 135,8.

konec
Brooklyn
Philadelphia
122:109
konec
Denver
Dallas
117:124 po prodl.
konec
LA Lakers
San Antonio
109:118
konec
Memphis
Cleveland
90:94
konec
Portland
Minnesota
135:117

Euroliga mužů

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Žalgiris Kaunas
Chimki Moskevská oblast
102:75
konec
Olympiakos Pireus
Bayern Mnichov
84:82
konec
ASVEL Lyon-Villeurbanne
Anadolu Efes Istanbul
80:102
konec
Real Madrid
Olimpia Milán
76:80

S. Arábie - Rallye Dakar

Přidat do mých lig

6. etapa (Burajda - Háil, 618 km celkově/348 km rychlostní zkouška):

Automobily: 1. Sainz, Cruz (Šp./Mini) 3:38:27, 2. Radžhí, von Zitzewitz (S. Arábie, Něm./Toyota) -4:03, 3. N. Al-Attíja, Baumel (Kat., Fr./Toyota) -7:16, ...33. Ouředníček, Křípal (ČR/Toyota) -1:07:29, 40. Prokop, Chytka (ČR/Ford) -1:26:09.
Průběžné pořadí: 1. Peterhansel, Boulanger (Fr./Mini) 22:14:03, 2. N. Al-Attíja, Baumel -5:53, 3. Sainz, Cruz -40:39, ...10. Prokop, Chytka -2:29:07, 43. Ouředníček, Křípal -11:31:51.

SSV: 1. Ch. Al-Attíja, Ceci (Kat., It./Can-Am) 4:20:46.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton (Pol./Can-Am) 27:04:29.

Prototypy: 1. Quintero, Zenz (USA, Něm./OT3) 4:20:23, ...16. Macháček, Vyoral -33:38, 22. Enge, Tošenovský (všichni ČR/Can-Am) -38:38.
Průběžné pořadí: 1. Domzala, Marton 27:04:29, ...19. Macháček, Vyoral -3:33:08, 39. Enge, Tošenovský -11:52:58.

Motocykly: 1. Barreda (Šp./Honda) 3:45:27, 2. Branch (Botsw./Yamaha) -13, 3. Sanders (Austr./KTM) -53, ...16. Michek -10:28, 29. Engel -37:07, 30. J. Brabec (všichni ČR/KTM) -37:14, 38. Podmol (ČR/Husqvarna) -57:16, 40. Pabiška (ČR/KTM) -1:07:10, 59. Lhotský (ČR/Husqvarna) -2:07:13.
Průběžné pořadí: 1. Price (Austr./KTM) 24:08:43, 2. K. Benavides (Arg./Husqvarna) -2:16, 3. Cornejo (Chile/Honda) -2:57, ...18. Michek -48:22, 26. Engel -2:19:43, 37. Pabiška -5:05:25, 43. Podmol -6:43:37, 54. Lhotský -10:14:36, 78. J. Brabec -72:59:55.

Čtyřkolky: 1. Giroud (Fr./Yamaha) 4:50:24, ...8. Kubiena (ČR/Yamaha) -35:46.
Průběžné pořadí: 1. Cavigliasso (Arg./Yamaha) 29:15:55, ...7. Kubiena -3:40:15.

Kamiony: 1. Mardějev 4:08:52, 2. Sotnikov -1:08, 3. Šibalov (všichni Rus./Kamaz) -4:49, 4. Loprais (ČR/Praga) -5:43, ...7. Macík -12:30, 12. Valtr st. (oba ČR/Iveco) -55:11, 14. Šoltys -1:02:33, 18. Tomeček (oba ČR/Tatra) -2:41:26.
Průběžné pořadí: 1. Sotnikov 24:26:18, 2. Šibalov -37:34, 3. Mardějev -1:01:43, 4. Macík -1:02:33, 5. Loprais -1:07:00, ...10. Šoltys -2:32:45, 12. Valtr st. -4:39:16, 18. Tomeček -18:19:06.

Klasik (jízda pravidelnosti): 1. Klymčiw, Vlček (ČR/Škoda) 91 bodů.
Průběžné pořadí: 1. Douton, Etienne (Fr./Buggy) 587, ...6. Klymčiw, Vlček 5201.

První liga

Přidat do mých lig
konec
Chrudim
Žabinští Vlci Brno
10:0 (6:0)
konec
Liberec
Česká Lípa
6:5 (2:1)
konec
Teplice
Helas Brno
7:2 (5:1)

ostatní sportyPřidat do mých lig

Winterberg (Něm.) - závody SP v jízdě na skeletonu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Nikitinová (Rus.) 1:55,10 (57,60+57,50), 2. Hermannová (Něm.) -0,06 (57,58+57,58), 3. Flocková (Rak.) -0,19 (57,64+57,65), ...8. (v ME 7.) Fernstädtová (ČR) -0,85 (58,06+57,89).
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů): 1. Flocková 1075, 2. Bosová (Niz.) 998, 3. Hermannová 970, ...6. Fernstädtová 808.

Muži: 1. Treťjakov (Rus.) 1:52,36 (56,28+56,08), 2. M. Dukurs (Lot.) -0,17 (56,46+56,07), 3. Gassner (Něm.) -0,21 (56,43+56,14).