Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 9. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

30. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waregem
Mouscron
1:0
konec
Cercle Bruggy
Eupen
1:2
konec
Kortrijk
Genk
2:1
konec
Ostende
Charleroi
3:2

Druhá německá liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Norimberk
Hamburk
1:1
konec
Osnabrück
Würzburg
2:3
konec
St. Pauli
Kiel
1:1

Nizozemská liga

15. kolo

Přidat do mých lig
konec
Waalwijk
Haag
0:1
konec
Almelo
Arnhem
0:2
konec
Zwolle
Alkmaar
1:1
konec
Utrecht
Groningen
2:2

Portugalská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
konec
Moreirense
Guimaraes
2:2
konec
Boavista Porto
Santa Clara
1:1

Skotská liga

23. kolo

Přidat do mých lig
konec
St. Mirren
Motherwell
1:1
konec
Kilmarnock
Hamilton
2:0

Turecká liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Sivasspor
Gaziantep
2:1
konec
Göztepe
Antalyaspor
0:1
konec
Kayserispor
Malatyaspor
1:0
konec
Galatasaray
Genclerbirligi
6:0

Finská liga

Přidat do mých lig
konec
Ässät Pori
Kärpät Oulu
3:0
konec
Jyväskylä
Lukko Rauma
0:2
konec
KalPa Kuopio
Ilves Tampere
3:2
konec
SaiPa Lappeenranta
Pelicans Lahti
4:2
konec
Sport Vaasa
Hämeenlinna
4:3 po sam. nájezdech
konec
Tappara Tampere
Jukurit Mikkeli
3:5

Německá liga

7. kolo, skupina Sever

Přidat do mých lig
konec
Krefeld
Bremerhaven
0:2

Švédská liga

Přidat do mých lig
konec
Brynäs
Djurgaarden
6:1
konec
Frölunda
Färjestad
3:0
konec
Lulea
Oskarshamn
7:3
konec
Malmö
Leksand
0:1
konec
Rögle
Linköping
3:1
konec
Örebro
HV 71
5:2
konec
Skelleftea
Växjö
4:3 v prodl.

Švýcarská liga

33. kolo

Přidat do mých lig
konec
Rapperswil
Ambri-Piotta
7:2

Abú Zabí - turnaj žen

Přidat do mých lig

Čtyřhra - 2. kolo

konec
Aojamaová, Šibaharaová (5-Jap.)
Muchová, Vodroušová bez boje (ČR)
– : –
konec
Sie Šu-wej, Krejčíková (1-Tchaj-wan/ČR)
Fichmanová, Olmosová (Kan./Mex.)
6:2, 5:7, 12:10

Dvouhra - 2. kolo

konec
Rybakinová (6-Kaz.)
Wang Si-jü (Čína)
6:4, 6:4
konec
Kosťuková (Ukr.)
Sie Šu-wej (Tchaj-wan)
6:3, 6:7 (4:7), 6:3
konec
Svitolinová (2-Ukr.)
Zvonarevová (Rus.)
6:4, 6:1
konec
Muguruzaová (5-Šp.)
Sasnovičová (Běl.)
6:1, 6:4
konec
Alexandrovová (17-Rus.)
Watsonová (Brit.)
7:5, 6:7 (7:9), 6:3

Antalya - turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Goffin (2-Belg.)
Kuhn (Šp.)
6:0, 6:2
konec
De Minaur (4-Austr.)
Andrejev (Bulh.)
6:3, 6:1
konec
Basilašvili (6-Gruz.)
Celikbilek (Tur.)
7:6 (7:1), 6:4
konec
Travaglia (It.)
Ruusuvuori (Fin.)
7:6 (7:5), 6:3

Delray Beach - turnaj mužů

Dvouhra - 2. kolo

Přidat do mých lig
konec
Harrison (USA)
Garín (1-Chile)
7:6 (7:3), 6:2
konec
Mager (It.)
Querrey (6-USA)
7:6 (10:8), 6:1
konec
Isner (2-USA)
Monteiro (Braz.)
6:4, 7:6 (7:4)
konec
Korda (USA)
Paul (5-USA)
4:6, 6:3, 6:2

Oberhof (Něm.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Ženy (10 km): 1. Eckhoffová 32:20,9 (2 trestná kola), 2. Röiselandová (obě Nor.) -0,5 (0), 3. Hauserová (Rak.) -43 (1), 4. Mironovová (Rus.) -1:11,2 (2), 5. Chevalierová-Bouchetová (Fr.) -1:20,8 (2), 6. Hojniszová-Staregaová (Pol.) -1:21,4 (1), 7. Wiererová (It.) -1:23,1 (0), 8. H. Öbergová (Švéd.) -1:36,3 (4), 9. Kručinkinová (Běl.) -1:36,3 (2), 10. Perssonová (Švéd.) -1:41,4 (1), ...12. Davidová -2:01,4 (4), 43. Puskarčíková (obě ČR) -4:41,9 (2).
Průběžné pořadí SP (po 11 z 26 závodů): 1. Röiselandová 509 b., 2. Eckhoffová 466, 3. H. Öbergová 466, 4. E. Öbergová (Švéd.) 379, 5. Alimbekavová (Běl.) 355, 6. Wiererová 350, ...9. Davidová 302, 53. Puskarčíková 40, 59. Charvátová 25, 64. Jislová (obě ČR) 20.

Muži (12,5 km): 1. Lagdreid 36:01,8 (2 trest. okruhy), 2. Dale -15,6 (2), 3. T. Bö (všichni Nor.) -25,4 (3), 4. Claude (Fr.) -30,7 (2), 5. Hofer (It.) -36,4 (4), 6. Fak (Slovin.) -41,2 (1), 7. Samuelsson (Švéd.) -45,4 (2), 8. J. T. Bö (Nor.) -46,1 (7), 9. Desthieux (Fr.) -46,5 (3), 10. Peiffer (Něm.) -51,4 (0), ...35. Štvrtecký -2:43,3 (3), 49. Žemlička (oba ČR) -4:38,3 (2).

Průběžné pořadí SP (po 11 z 26 závodů): 1. J. T. Bö 522 b., 2. Laegreid 481, 3. Dale 434, 4. T. Bö 423, 5. Samuelsson 403, 6. Jacquelin (Fr.) 379, ...22. Krčmář 169, 29. Moravec 109, 68. Štvrtecký 6, 76. Krupčík (ČR) 1.

Adelboden (Švýcarsko) - závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Muži - obří slalom: 1. Pinturault (Fr.) 2:18,36 (1:09,68+1:08,68), 2. Zubčič (Chorv.) -1,26 (1:10,40+1:09,22), 3. Meillard -1,65 (1:09,38+1:10,63), 4. Odermatt (oba Švýc.) -1,67 (1:10,08+1:09,95), 5. Kilde (Nor.) -1,69 (1:10,36+1:09,69), 6. De Aliprandini (It.) -2,06 (1:11,16+1:09,26), 7. G. Caviezel (Švýc.) -2,20 (1:10,87+1:09,69), 8. Leitinger (Rak.) -2,24 (1:10,85+1:09,75), 9. Favrot (Fr.) -2,25 (1:10,78+1:09,83), 10. Murisier (Švýc.) -2,54 (1:10,89+1:10,01), ...Krýzl (ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 6 z 10 závodů): 1. Pinturault 440, 2. Odermatt 400, 3. Zubčič 368, 4. Meillard 245, 5. Ford (USA) 200, 6. Braathen (Nor.) 191.

Pořadí SP (po 16 z 38 závodů): 1. Pinturault 675, 2. Kilde 560, 3. Odermatt 501, 4. Zubčič 455, 5. Kristoffersen (Nor.) 371, 6. Meillard 309.

Kreischberg (Rakousko) - závody SP ve snowboardingu

Big Air

Přidat do mých lig

Muži: 1. Parrot (Kan.) 165,0, 2. Thorgren (Švéd.) 164,0, 3. Röisland (Nor.) 163,2, ...v kvalifikaci 46. Hroneš (ČR) 91,8.

Ženy: 1. Sadowská Synnottová (N. Zél.) 162,4, 2. Muraseová (Jap.) 161,80, 3. Gasserová (Rak.) 161,4.

Scuol (Švýcarsko) - závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

Paralelní obří slalom:

Muži: 1. Slujev (Rus.), 2. Nowaczyk (Pol.), 3. Mastnak (Slovin.), ...v kvalifikaci 58. Počinek, Brůžek (oba ČR) diskvalifikován.

Průběžné pořadí SP (po 3 z 10 závodů): 1. Karl (Rak.) 200, 2. Fischnaller (It.) 164, 3. Prommegger (Rak.) 161.

Ženy: 1. Nadyršinová (Rus.), 2. Hofmeisterová (Něm.), 3. Zoggová (Švýc.), ...v kvalifikaci 32. Maděrová, 45. Šonková (obě ČR).

Průběžné pořadí SP (po 3 z 10 závodů): 1. Hofmeisterová 240, 2. Jörgová (Něm.) 180, 3. Nadyršinová 174, ...7. Ledecká (ČR) 100.

Svatý Anton (Rakousko) - závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

Ženy - sjezd: 1. Goggiaová (It.) 1:24,06, 2. Tipplerová (Rak.) -0,96, 3. Johnsonová (USA) -1,04, 4. Ledecká (ČR) -1,10, 5. Pirovanová (It.) -1,15, 6. Štuhecová (Slovin.) a C. Suterová (Švýc.) obě -1,16, 8. Curtoniová (It.) a Gutová-Behramiová (Švýc.) obě -1,34, 10. Weidleová (Něm.) -1,48.

Průběžné pořadí sjezdu (po 3 z 8 závodů): 1. Goggiaová 280 b., 2. C. Suterová 220, 3. Johnsonová 180, 4. Tipplerová 127, 5. Ledecká a Štuhecová obě 126.

Průběžné pořadí SP (po 12 z 33 závodů): 1. Vlhová (SR) 637, 2. Gisinová (Švýc.) 498, 3. Goggiaová 402, 4. Shiffrinová (USA) 385, 5. Liensbergerová (Rak.) 380, 6. Bassinová (It.) 343, ...10. Ledecká 237, 36. Dubovská (ČR) 71.

Titisee-Neustadt - závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

1. Stoch (Pol.) 281,6 b. (139+144 m), 2. Granerud (Nor.) 277,6 (137,5+138,5), 3. Žyla (Pol.) 270,8 (143+139,5), 4. Eisenbichler (Něm.) 268,7 (138+139,5), 5. Stekala (Pol.) 265,2 (143,5+134), 6. Johansson (Nor.) 263,3 (133+137), 7. Kubacki (Pol.) 262,3 (143+128), 8. Lindvik (Nor.) 259,2 (131,5+135,5), 9. Kraft (Rak.) 255,7 (133,5+135,5), 10. R. Kobajaši (Jap.) 252,4 (130,5+135), ...38. Kožíšek 101,1 (123,5), 47. Polášek (oba ČR) 83,1 (119,5).

Val di Fiemme (Itálie) - Závody SP a Tour de Ski v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

Sprint klasicky

Muži: 1. Svensson (Švéd.) 3:19,83, 2. Retivych -0,24, 3. Bolšunov (oba Rus.) -0,32, 4. Pellegrino (It.) -0,70, 5. Chauvin (Fr.) -0,76, 6. Malcev (Rus.) -3,15, ...22. Novák - vypadl ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 39. Fellner, 48. Knop (všichni ČR).

Průběžné pořadí Tour de Ski (po 7 z 8 závodů): 1. Bolšunov 2:59:38, 2. Manificat (Fr.) -3:22, 3. Jakimuškin -3:27, 4. Malcev -3:27, 5. Spicov -3:50, 6. Bělov (všichni Rus.) -5:00, ...24. Novák -8:45, 48. Fellner -15:13, 51. Knop -19:24.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 28 závodů): 1. Bolšunov 851, 2. Pellegrino 412, 3. Jakimuškin 397, 4. Melničenko (Rus.) 381, 5. Malcev 323, 6. Bělov 319, ...41. Novák 74, 69. Šeller 24, 86. Pechoušek 10, 89. Černý 10, 91. Kalivoda (všichni ČR) 8.

Ženy: 1. Svahnová 3:14,69, 2. Dahlqvistová -0,54, 3. Ribomová (všechny Švéd.) -0,84, 4. Něprjajevová -1,60, 5. Sorinová (obě Rus.) -1,97, 6. Pärmäkoskiová (Fin.) -2,42, ...26. Razýmová, 27. Janatová - vypadly ve čtvrtfinále, v kvalifikaci 35. Hynčicová (všechny ČR).

Průběžné pořadí Tour (po 7 z 8 závodů): 1. Digginsová (USA) 2:27:51, 2. Stupaková (Rus.) -54, 3. Pärmäkoskiová -1:51, 4. Něprjajevová -1:58, 5. Sorinová -2:03, 6. Anderssonová (Švéd.) -2:10, ...16. Razýmová -4:13, 39. Hynčicová -14:02, 40. Janatová -14:05.

Průběžné pořadí SP (po 15 z 28 závodů): 1. Brennanová (USA) 602, 2. Sorinová 543, 3. Něprjajevová 490, 4. Digginsová 486, 5. Stupaková 442, 6. Lampičová (Slovin.) 411, ...19. Razýmová 172, 36. Janatová 81, 42. Beranová 53, 68. Nováková (obě ČR) 12, 72. Hynčicová 10.

Kooperativa Národní basketbalová liga

18. kolo

Přidat do mých lig
konec
Královští sokoli Hradec Králové
Dekstone Tuři Svitavy
87:79 (27:22, 48:47, 68:64)
konec
JIP Pardubice
Basket Brno
86:73 (22:17, 44:36, 67:51)
konec
Sluneta Ústí nad Labem
Geosan Kolín
80:106 (18:31, 35:58, 58:82)
konec
Boston
Washington
116:107
konec
Detroit
Phoenix
110:105 po prodl.
konec
Golden State
LA Clippers
115:105
konec
Houston
Orlando
132:90
konec
LA Lakers
Chicago
117:115
konec
Memphis
Brooklyn
115:110
konec
Milwaukee
Utah
118:131
konec
New Orleans
Charlotte
110:118
konec
New York
Oklahoma City
89:101
konec
Sacramento
Toronto
123:144

Renomia Ženská basketbalová liga

14. kolo

Přidat do mých lig
konec
SBŠ Ostrava
BLK Slavia Praha
80:82 po prodl. (17:14, 35:29, 54:46, 75:75)
konec
Levhartice Chomutov
Lokomotiva Trutnov
78:56 (26:17, 54:28, 63:40)
konec
Žabiny Brno
KP Brno
76:83 (19:20, 41:44, 57:63)

Extraliga mužů

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
Ostrava
Odolena Voda
3:1 (14, -22, 23, 23)
konec
Brno
Ústí nad Labem
2:3 (-20, 17, -19, 21, -11)
konec
Kladno
Příbram
3:0 (20, 22, 22)
konec
Lvi Praha
Beskydy
3:1 (-22, 15, 16, 17)
konec
Zlín
Karlovarsko
0:3 (-19, -18, -16).

Extraligy žen

17. kolo

Přidat do mých lig
konec
VK Brno
Přerov
3:1 (13, -20, 13, 23)
konec
Frýdek-Místek
Prostějov
3:0 (13, 20, 19)
konec
Ostrava
Olomouc
3:2 (-18, 23, -24, 18, 11)
konec
Olymp Praha
KP Brno
3:2 (-20, -21, 19, 17, 6).

JABKENICE - mistrovství České republiky v cyklokrosu

Přidat do mých lig

Ženy: 1. Havlíková (LAWI junior team) 49:47, 2. Nosková (SD Worx) -51, 3. Štěpánová (Maloja Pushbikers MTB) -1:35.

13:25 muži

ostatní sportyPřidat do mých lig

Sigulda (Lotyšsko) -závody SP a mistrovství Evropy v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Muži: 1. Loch 1:35,884 (48,025+47,859), 2. Ludwig (oba Něm.) -0,220 (48,069+48,035), 3. D. Fischnaller (It.) -0,287 (48,114+48,057), ...Lejsek (ČR) nedokončil kvalifikaci.

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Loch 755, 2. Ludwig 505, 3. D. Fischnaller 461, ...33. Lejsek 51.

Muži: 1. Loch 1:35,884 (48,025+47,859), 2. Ludwig (oba Něm.) -0,220 (48,069+48,035), 3. D. Fischnaller (It.) -0,287 (48,114+48,057), ...Lejsek (ČR) nedokončil kvalifikaci.

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Loch 755, 2. Ludwig 505, 3. D. Fischnaller 461, ...33. Lejsek 51.

Dvojice: 1. A. Šics, J. Šics (Lot.) 1:23,610 (41,779+41,831), 2. Wendl, Arlt (Něm.) -0,029 (41,814+41,825), 3. Bots, Plume (Lot.) -0,100 (41,863+41,847), ...19. (v ME 17.) Vejdělek, Pěkný (ČR) -2,132 (42,858+42,884).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 12 závodů): 1. Steu, Koller (Rak.) 641, 2. Eggert, Benecken (Něm.) 585, 3. Wendl, Arlt 548, ...21. Vejdělek, Pěkný 113.

Winterberg - závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig