Pondělí 18. ledna 2021, svátek má Vladislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 18. ledna 2021 Vladislav

Sportovní výsledky 23. 1. 2021

Aktualizovat Aktualizováno před 0 s
všechny sporty

Belgická liga

21. kolo

Přidat do mých lig
16:15
Mechelen
Eupen
– : –
18:30
St. Truiden
Mouscron
– : –
18:30
Kortrijk
Cercle Bruggy
– : –
20:45
Antverpy
Ostende
– : –

Druhá anglická liga

26. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Middlesbrough
Blackburn
– : –
16:00
Stoke
Watford
– : –
16:00
QPR
Derby
– : –
16:00
Preston
Reading
– : –
16:00
Luton
Rotherham
– : –
16:00
Swansea
Brentford
– : –
16:00
Wycombe
Birmingham
– : –
16:00
Coventry
Nottingham
– : –
16:00
Bournemouth
Sheffield Wednesday
– : –
16:00
Barnsley
Cardiff
– : –
16:00
Millwall
Norwich
– : –

Druhá německá liga

17. kolo

Přidat do mých lig
13:00
Braunschweig
Hamburk
– : –
13:00
Paderborn
Würzburg
– : –
13:00
Karlsruhe
Heidenheim
– : –

Nizozemská liga

18. kolo

Přidat do mých lig
16:30
Haag
Emmen
– : –
18:45
Arnhem
Groningen
– : –
20:00
PSV Eindhoven
Waalwijk
– : –
21:00
Almelo
Heerenveen
– : –

Rakouská liga

13. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Ried
Austria Vídeň
– : –
17:00
Wolfsberg
Hartberg
– : –
17:00
St. Pölten
Admira
– : –

Skotská liga

25. kolo

Přidat do mých lig
16:00
Glasgow Rangers
Ross County
– : –
16:00
Aberdeen
Motherwell
– : –

Turecká liga

21. kolo

Přidat do mých lig
14:00
Genclerbirligi
Trabzonspor
– : –
17:00
Basaksehir
Rizespor
– : –

Finská liga

Přidat do mých lig
16:00
Jukurit Mikkeli
Hämeenlinna
– : –
16:00
SaiPa Lappeenranta
Jyväskylä
– : –
16:00
Sport Vaasa
Ilves Tampere
– : –
16:00
KalPa Kuopio
TPS Turku
– : –

Německá liga

11. kolo

Přidat do mých lig
17:30
Schwenningen
Norimberk
– : –

Švédská liga

Přidat do mých lig
15:15
Leksand
Färjestad
– : –
15:15
Rögle
Lulea
– : –
15:15
Oskarshamn
Malmö
– : –
15:15
Frölunda
Örebro
– : –
18:00
Djurgaarden
Skelleftea
– : –
18:00
Växjö
Brynäs
– : –
18:00
Linköping
HV 71
– : –

Švýcarská liga

22. kolo

Přidat do mých lig
19:45
Davos
Lausanne
– : –

Anterselva (It.) - Závody Světového poháru

Přidat do mých lig

Chiesa (It.) - Závody SP ve snowboardingu

Přidat do mých lig

13:30 snowboardcross

Cortina d´Ampezzo (It.) - Toblach-Cortina, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

Přidat do mých lig

Crans Montana (Švýc.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

sjezd ženy

Kitzbühel (Rak.) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Přidat do mých lig

11:30 sjezd muži

Laax (Švýc.) - Závod SP v snowboardingu

Přidat do mých lig

17:45 U-rampa

Lahti (Fin.) - Závod SP v severské kombinaci

Přidat do mých lig

11:30/15:20 dvojice

Lahti (Fin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

16:15 družstva muži

Lahti (Fin.) - Závody SP v běhu na lyžích

Přidat do mých lig

10:30 skiatlon 2x5 km ženy

13:00 skiatlon 2x10 km muži

Ljubno (Slovin.) - Závod SP ve skocích na lyžích

Přidat do mých lig

14:00 družstva ženy

Liga mužů

Přidat do mých lig
17:00
Hradec Králové
Kolín
– : –
17:00
Svitavy
Olomoucko
– : –
17:30
Ostrava
Nymburk
– : –
17:30
USK Praha
Brno
– : –
18:00
Ústí nad Labem
Děčín
– : –

Liga žen

16. kolo

Přidat do mých lig
0:00
Žabiny Brno
Slovanka MB
– : –
17:00
Slavia Praha
Trutnov
– : –
0:00
Charlotte
Chicago
– : –
0:00
Detroit
Houston
– : –
0:00
Indiana
Orlando
– : –
0:00
Cleveland
Brooklyn
– : –
0:00
Philadelphia
Boston
– : –
0:00
Toronto
Miami
– : –
0:00
Sacramento
New York
– : –
0:00
Minnesota
Atlanta
– : –
0:00
San Antonio
Dallas
– : –
0:00
Phoenix
Denver
– : –
0:00
LA Clippers
Oklahoma City
– : –
0:00
Portland
Memphis
– : –
0:00
Milwaukee
Washington
– : –

Extraliga mužů

19. kolo

Přidat do mých lig
15:00
Zlín
Odolena Voda
– : –
16:00
Brno
Ostrava
– : –
17:00
Beskydy
Příbram
– : –
18:00
Kladno
Liberec
– : –
18:00
České Budějovice
Ústí nad Labem
– : –
19:00
Lvi Praha
Karlovarsko
– : –

Extraliga žen

8. kolo

Přidat do mých lig
17:00
Liberec
Šternberk
– : –
17:00
KP Brno
Olymp Praha
– : –
17:00
Olomouc
Ostrava
– : –
17:00
Prostějov
Frýdek-Místek
– : –
18:00
Přerov
VK Brno
– : –

Dalečín - Závod MČR v motoskijöringu

Přidat do mých lig

Rallye Monte Carlo, podnik MS v automobilových soutěžích

Přidat do mých lig

ostatní sportyPřidat do mých lig

Innsbruck-Igls (Rak.) - Závody SP v jízdě na saních

Přidat do mých lig

Königssee (Něm.) - Závody SP v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

Svatý Mořic (Švýc.) - Mistrovství světa juniorů v jízdě na bobech

Přidat do mých lig

rychlobrusleníPřidat do mých lig

Gdaňsk (Pol.) - ME na krátké dráze

Přidat do mých lig

Heerenveen (Niz.) - Závody SP na dlouhé dráze

Přidat do mých lig